21742
  • leho94
    #5967
    nekem is ez van, bár mostanába már kezdünk megbarátkozni
  • JohnAngel
    #5966
    Egy szóval sem azt mondtam, hogy a száraz pályára vonatkozó szabály vonatkozna ide, de ha elkezd esni az eső, akkor úgy is ki kell menni lecserélni a kerekeket, kivéve, ha intermediate van fent, de azt sem egy egész versenyre tervezték.
    Igaz, hogy nem vagyok egy nagy F1 rajongó, de kétlem, hogy lenne olyan, aki kiállás nélkül vinné végig az egész versenyt.
  • tommygear
    #5965
    nekem minden belépésnél elfelejti a játék a kormány beállításokat és visszaáll billentyűzet kiosztásra
    ez mitől lehet? :S
  • tommygear
    #5964
    egy szóval se írtam hogy g25öt kell venni, vannak középkategóriás minőségi logitech kormányok
  • zolee145
    #5963
    Ha esik az eső már nem kötelező a kiállás, onnantól kezdve nem él a szabály, hogy használni kell a kétfajta száraz gumit. Vicces is lenne slick gumival bénázni a vizen, az esős gumik használatát pedig nem a szabály határozza meg, hanem a leesett eső mennyisége.
  • JohnAngel
    #5962
    Már nem azért, de nem gondolod, hogy a büntetések miatt lettél harmadik?
    Már az magában büntetendő, ha nem mész ki egyszer sem a boxba(és nem is értem, hogy a gumid hogy nem kopott el) de ha ez nem tűnt fel, akkor valószínű, hogy más büntetést is kaptál, amit szintén nem vettél észre.
    Az időmérő valóban csalás, abban igazad van, de azért nem kell túlozni.
  • Tikal #5961
    Csak hogy ennek semmi köze ahhoz hogy első körben nem megyünk időmérős első helyezést, hát faszom, ezt miért nem írták bele a táblázatba??? Két sor a programkódban...
  • Pitti
    #5960
    Néhányszor már kitárgyaltuk a játék AI kezelését. Mint ahogy Alexease is mondta itt excel táblák ellen versenyzünk. Nincs semminek köze semmihez. A pályán látható autók csak illusztráció. Mindegy, hogy előtted vagy mögötted van illetve hány másodpercre, valamint milyen gyorsan közlekedik. A táblázatban megtalálható idők teljesen mást mutatnak. Nem véletlen, hogy nincs gyakorlatilag semmi infó arról sem, hogy ki hányszor és mikor állt ki a boxba. Én mentem úgy 20%-os esős versenyt, első helyről indulva, hogy nem álltam ki egyszer sem, nem előzött meg senki, mögöttem jöttek látótávolságon belül, átmentem a célvonalon és 3. lettem a táblázat alapján.
    Olyan is volt, hogy mögöttem látótávolságon belüli autó a táblázat szerint 43másodperccel volt lemaradva.
    Ez egy ilyen játék...
  • Tikal #5959
    Hogy a francba mennek időmérős köridőt verseny első körében? áááá
  • Tikal #5958
    Ha ezeket a hibákat nem javítják hamarosan akkor GT5 megjelenésével már viszem is vissza boltba...
  • [HUN]FaTaL
    #5957
    Az.
  • Tikal #5956
    Valaki felvilágosítana hogy mégis hogy van ez a kerékcsere dolog? Mert tudom hogy nem mindegyik szarrágó megy ki, de pl race strategynál be sem tudom állítani hogy nem megyek ki...akkor mégis hogy csinálják?? csalás?
  • adam46
    #5955
    Mint a hiénák. Konvertálják a kocsikat rfucktorba...
  • zolee145
    #5954
    Vettem egy Trust kormányt 10K-ért. Kb 2 hét (mondom, két hét) után szart be a pedálja. De amúgy is kényelmetlen volt nyomni, nem is értem hogy gondolták. Onnantól a két váltófül volt a gáz meg a fék.
    Kb 1 hónap múlva a kormány poti is elkezdett baszakodni, minden verseny előtt kalibrálni kellett, de volt amikor nem bírta a verseny végéig. Pár hónapnyi szívás után vettem egy Logitech Force EX-et. Ez eléggé belépő szintű cucc, de a Trust kormányhoz képest nem más kategória, hanem ég és föld. Mindezt 16K-ért. Téptem a hajamat, mert 26-ért Logitech DFP-t is vehettem volna. A Force EX több mint három évig bírta, bár mostanában havonta egyszer WD40-ezni kellett a potikat, de akkor pontos volt. Tegnap lett nyugdíjazva, most szokom a DFGT-t.
    Szóval ha az ember nem kidobni akarja a pénzét akkor Logitech, és válogathat mennyit szán rá, de már a belépő szinttől is azt kapja amit várt, nem bajt meg idegességet.
    Persze vannak jó kormányok a Logitech-en kívül is, pl a Fanatecről se lehet rosszat hallani, csak nekik nem igazán van belépő szintű cuccuk.
  • 6ATA9
    #5953
    még mindig hangprobléma, lehet vele kezdeni valamit? mert nagyon idegesítő motorhangok vannak, és nem orvosolja semmi sem...

  • aaron12
    #5952
    Nekem tökéletesen megfelel egy Trust vagy Speedlink "szemét" is. Egy G25/G27 árán már autót is tudok venni. Mivel még mindig működik, így nem illik rá a "szemét" jelző, NEKEM nem kell újat vásárolnom(mellesleg a kormány már 4 éves).
    Ennyit erről. Amúgy maga az F1 2010 játék fizikája nem is kíván meg űrtechnikás kormányt, szóval teljesen felesleges. Akinek van ideje meg pénze, az meg költse amire akarja, én inkább elmegyek a G25 kormány árából 10x bulizni :)
  • JUVEfun
    #5951
    Havert is érdekelte volna ..
  • terencehIII
    #5950
    azt valahogy belehet állítani hogy a bal oldalon a képernyőn a versenyzők neve mellett lehessen látni hogy hány másodpercre vannak/vagyunk egymástól és na azt hogy mennyivel mennek lassabb vagy gyorsabb köröket az elsőhöz ,mert ez így annyira nem fasza és még azt se tudom leellenőrizni hogy akik előttem vannak beáltak-e egyáltalán a box-ba (szerintem nem :(
  • JohnAngel
    #5949
    Emberek!
    Amikor a játék tölt, akkor sok hasznos információt lehet olvasni a képernyőn, tessék figyelmesen elolvasni őket!
    Ha az lenne valakinek a kifogása, hogy nem tud angolul, akkor legalább a magyar kézikönyvet olvassa végig!
  • HG
    #5948
    Szia!

    Vagy az nem lehet, hogy mondjuk a 3. körben ugyanolyan gumit tettél fel, mint amilyet levettek? Mert ugye kell használni egy Lágyat és egy keményet versenyen.
  • IXEMGabeo
    #5947
    hmm.. pályalevágás közben előzhettél, Penaltyt írhattak ki neked, egyszerűen szabályt szegtél és vagy boxutca áthajtásos büntetést kaptál vagy pedig 10 seces büntetést...
  • oneal1
    #5946
    miért?
  • oneal1
    #5945
    ma beszéltem vele, hogy holnap lefixáljuk,tehát igen
  • macleody
    #5944
    Momonak pedál hibája van. A poti szokott szarakodni. Én is bütyköltem párszor, de amióta hozzáforrasztottam a vezetékeket a csatlakozóhoz semmi baja.
  • The Protector
    #5943
    HY.1.ként indulok a versenyen.ki isállok a 3.kör környékén kerékcserére de az utolsó 2-3 körben figyelmeztetnek hogy valami szabály miatt megint cserélnem kell.ÉS az a nagy helyzet hogy ha nem megyek ki akkor diszkvalifikálnak.Ez miért van?
  • JUVEfun
    #5942
    Meg is vetted tőle ???
  • IXEMGabeo
    #5941
    atyaisten...szenvedek Barcelonában

    én sztem itt van a legnagyobb bughalmaz. Hogy van az, hogy időmérőn éppenhogy 1:25 8-as időre vagyok képes versenyen maximum 1:27 -es időre a többiek meg hozzák az edzés köröket sőőt még jobban mennek:D:D tiszta röhejes, egyenesben simán lehagynak pedig baromi alacsony leszorító erőt tettem be (hátsó szárnyakat levettem, motort Fastra tettem, növeltem a bekanyarodás mutatókat a Balancot visszább állíttam és mégsem jó, és ez bosszant ilyen nincs egyszerűen...vagy pedig ezeknek üres a tankjuk másra nem tudok gondolni) legrosszabb pálya, annyiból jó, hogy ezek összevissza kacsáznak, és akkora balesetek megperdülések szoktak lenni, hogy csak pislogok totálkáosz ez a pály örülök ha túl leszek ezen eleve 16. helyről indulok és nem lemaradok alapból az egyenesben ami frusztráló
  • tommygear
    #5940
    mibaja?
  • oneal1
    #5939
    kb 6 éve szerelem egyfolytában a momo-mat, ma kicsit elegem lett belőle!
    reménytelen....
  • Relinho
    #5938
    Köszi szépen
  • tommygear
    #5937
    kormányból nem érdemes ilyen trust meg speedlink szemeteket venni sztem
  • aaron12
    #5936
    Nekem a TRUST GM3200 már az első héten megadta magát, eltört a pedálnál valami kis alkatrész. Egy kis kreativitással és kézügyességgel meg lehet csinálni, hanem valami elektronikai eszköz romlott el benne (pl. potencióméter), de még akkor sem teljesen reménytelen. Nekem sikerült megjavítani. Igaz, hogy elég csúnyácska, de azóta nem volt gondom vele, pedig rendesen lett nyüstölve.
  • tommygear
    #5935
    amikor kiválasztod a verseny előtt a nehézséget akkor nyomj egy entert a mediumra és bejön egy bővebb menü
  • Nohab
    #5934
    Tovább kéne nyomni a lefele nyilat...
  • oneal1
    #5933
    köszi, de épp ma már lebeszéltem vele!
  • IXEMGabeo
    #5932
    ott kell legyen Tyre Simulation azt tedd ON-ra
  • Relinho
    #5931
    Difficulty level mediumon van de csak abs traction control breaking asist ilyesmi van nincs gumikopás vagy törés mit tegyek szted???
  • tommygear
    #5930
    a nehézségi szintnél
  • Relinho
    #5929
    Sziasztok a kérdésem az lenne hogy hol tudom beállítani a gumikopást a törést és egyéb finomságokat???
  • JUVEfun
    #5928