21742
  • tommygear
    #6047
  • Jocisan
    #6046
    F1 2010 – PC Teszt!
    Köszi Gabisan!

    Nagyon jól működnek a beállításaid. (Lighting.exe a Enviromental.exe, és a cameras.exe.

    További jó játékot!
  • spiczi91
    #6045


    Tessék, itt van egy második hely, hála a pitet nem látogató Hamiltonnak, de egy kör múlva meglett volna. Köcsög lajos.
  • Jacek
    #6044
    Nem vagyunk egyformak:) igen lehet nyerni virginel legend fokozaton, semmi segitseg, gumi/fuel szimulacio?:) bekapcsolva:)
  • Jacek
    #6043
    Egyben valaszolok:) szerintem az problema barmennyit is szimeztem, hogy legnehezebb fokozaton karrier modban az egyik legszarabb autoval megnyerem az elso versenyt:D
  • JohnAngel
    #6042
    Én a felél sem hiszem el annak, amit itt egyesen összehordanak. Legend fokozaton Lotussal, meg Virginnel első hely, na persze. Én kormánnyal nyomom, de még így is van kihívás, alacsonyabb fokozaton is.
  • aflamin
    #6041
    Hogy a viharba vagytok ti elsők Virginnel? engem már a 20. kör körül leköröz az első. Szerintem nem vagyok egy lassú kapitány de körönként 5mp-et simán kapok. :p és elég sokat játszottam f99-02c-vel, tehát még a pályát is vágom nagyjából.
  • ripso7
    #6040
    helló
    az miért vanhogy csak 164 km/h-val tudok menni nem megy gyorsabban
    meg a rajtnál csak pörög a kerék de nem megy előre semmit
    válaszokat köszönöm
    ja meg ha tudnátok egy kb-belüliautóbeállítást mondani köszi
    helló
  • terencehIII
    #6039
    olyat hogy lehet hogy megjelölöd a riválisodat??? vagy mikor lehet ?
  • Tikal #6038
    ja és BMW Sauber...
  • Tikal #6037
    Monte Carlo - végül 15ik lettem, 11ről rajtoltam mert kaptam egy 5 helyes büntetést, megtoltam valakit kicsit az időmérőn, pff, szerintem meg csak hamar fékezett :D Egyébként 7ik helyig sikerült magam feltornázni, csak aztán box kiállás után ide dobott vissza, persze a köridőim nem voltak olyan jók, mert elég óvatosan mentem, nem akartam falhoz csapni :)
  • JUVEfun
    #6036
    köszi
  • oneal1
    #6035
    Vateran lattam,mar kérdeztek többen az eladotol,en gyorsan leutottem:)
  • Gabor_(HSF)
    #6034
    Ne az első 4 pályával vitézkedjetek!!
    Azokon még kört is ki lehet osztani jó párnak..
    Ott van Barcelona,Monaco,Szingapur és Suzuka,ott kel nagyfiunak lenni
    Kb 2 órával ezelőtt Monzában leköröztem a csapattársamat Vettel,az utcsó 5 körre elkezdett esni az eső..

    Tényleg vannak nagyon könnyű versenyek,mondhatnám a 70 %-a,de akkor is izgalmas szerintem és a lényeg,hogy pontosak a pályák,jók a féktávok
  • Totti5
    #6033
    Oké HC vagy ( valamilyen szinten én is ), kormánnyal tolom, szinte minden pályát ami sok éve helyszín ismerek mint a tenyeremet a minimum 1000kör/pálya után amit F1Cben, Rfactorban lenyomtam és ráadásul nem vagyok egy lassú pilóta sem ( UFÓ gyors sem persze ). Az AI jól van belőve, kontrolleres, nem HC szimeseknek ez bőven jó és izzasztós. Ezzel tisztában kell lenni, mert ez nem a fejlesztők és nem is a játék hibája, de ettől függetlenül nem egy sétagalopp a dolog és azért pályánként változnak a dolgok, van ahol jó vagyok van ahol kevésbé. Volt ahol simán nyertem Williamsal, volt ahol bele sem szóltam a dolgokba ami az élen történik, mert lehetne olyan is hogy minden pályán nyer az ember csattintásra, na akkor lehetne mondani hogy könnyű és értelmetlen, de ilyenről nincs szó.
  • JUVEfun
    #6032
    HOL?
  • spiczi91
    #6031
    Valóban zavaró, hogy minimálisan megsúrolom a falat, és invalidated lap + next lap ... FY
  • IXEMGabeo
    #6030
    ja ahogy jól esik...mondjuk a cockpit nézetet kipróbáltam Traction Control OFF alatt és egyszer nem perdültem meg abban a nézetben, mint Onboardon mikor először mentem vele...viszont mikor előzni akartam akkor nem éreztem a távokat, sőt a féktávokat se igazán, későn fékeztem abban a nézetben általában...nehezen lehet látni, de tulajdonképpen az igazi F1-esek is a Cockpitet tudják használni mást nem igen:)
  • tommygear
    #6029
    kormánnyal is megőrített ez a köpedék pálya
  • Tikal #6028
    Ez már csak megszokás kérdése szerintem, én onboard nézetben nem érezném a távokat, merrt már más arányokhoz szokott a szemem :)
  • IXEMGabeo
    #6027
    csak Onboard...bár cockpit nézetben jobban bejön a kormány kinézete, viszont nem látom úgy a féktávokat nem érzem annyira...
  • spiczi91
    #6026
    Most a time trial kedvéért nyomtam ide, nem akartam sokat szarakodni a pályatanulással, amúgy cockpitből nyomom.
  • spiczi91
    #6025
    1.56, bár kományom van :)
  • Tikal #6024
    áá, szerintem controller-rel még max fél másodpercet bírnék lefaragni, bár ki tudja... első néhány kör után már így is majdnem kibasztam az ablakon :D

    Egyébként ki melyik nézetből nyomja? Én full cockpit view, bár még ez is jó :)
  • IXEMGabeo
    #6023
    könnyen dumál az, aki kormányos:D na majd arra leszek kíváncsi ki bír menni 1:59-et a Hispániával Bahreinbe Gamepaddal...nekem sikerült...
  • spiczi91
    #6022
    Ja, de nem volt meg a print screen gomb :D
  • adam46
    #6021
    Lassan váltani kéne egyet. :D
  • spiczi91
    #6020


    Toljadneki :)
  • Tikal #6019
    nem láttam :)
  • adam46
    #6018
    Bazzeg próbáld már ki gamepaddal. Sírva fog tépni az ideg.
  • IXEMGabeo
    #6017
    egyetértek...láttál valahol Achievmentset?
  • Tikal #6016
    Hol tudom megnézni az eddigi verseny időket???

    Meg miért nem csináltak egy vitrint a kupáimnak? Ez annyira hangulatromboló, mégis miért küzdjön az ember? :D
  • Tikal #6015
    1.19.794 Monte Carlo... tovább nem szenvedek vele :)
  • IXEMGabeo
    #6014
    vagy kormánnyal tolod vagy valamit marhára tudsz...Virginnel nekem szenvedős volt...jobb a HRT
  • Tikal #6013
    ugyanezt más pályán?:) elsőn én is remekeltem...
  • Tikal #6012
    ps3 - monte carlo... hát ez kész... agybaj :) arról nem is beszélve hogy durva framerate zuhanás van pont két nehéz kanyarban...gáz...
  • Jacek
    #6011
    Van kulombseg, a 3 ujjonc csapat kozul a Lotus a leglassab nem kapsz vele igazan deffektet, Hispania kozepesen gyors(a 3 kozul) viszont allandoan deffekt:D Virgin a leggyorsabb es ha figyelsz nincs deffekt...

    Orulhettek letorlom a fosba mert nincs ertelme, inditottam egy uj karriert, mondom emgnezem a tobbi ujjonc csapatot, hat a Virgin nevetseges:D termeszetesen legend, 0 segitsek , benzin/gumi on,50% tav, 4 rajtkocka:D:D:D:D 5 kanyarban elso:) es szepen megnyertem a versenyt, WTF?????????????? Hamilton a 4 helyen 30 masodpercet kapott:D:D:D:D:D
  • tommygear
    #6010
    azt tudom, de ilyen nincs hogy practicén kidurran a kerék és még a versenyre se kapok új szettet
  • lolSL
    #6009
    mekszabott számú gumi szett van 1 hétvégére
    a verseny előtt cserélgetheted
  • tommygear
    #6008
    ha már a race-nél járunk akkor nem lehet előlről kezdeni az egészet??
    tehát újra a practicét csinálni? mert kidurrant pratice alatt a lágy gumim és még versenyre se kaptam újat... ez bug vagy mi?