21740
  • unrealnoise
    #20260
    Mondjuk azt nem értem, hogy a fogyasztást mit állítgattad az utolsó kör közben is, amikor így is bőven látszott, hogy túl sok fog maradni. :)
  • IXEMGabeo
    #20259
    en tuti nem hagytam volna, hogy ez a majom a vegen bejojjon elem:D foleg az utolso korben
  • Danecay
    #20258
    Én is éppen Ausztriában toltam ma egy versenyt és most is felbosszantott visszapillantó alkalmatlansága, hiánya. Hülkenberg-el csatáztam éppen az előkelő 15 vagy 16. helyért :) persze egy McLarennel nem egy Ferrari-val amikor is egyszerre érkeztünk meg egy kanyarba. legalábbis én azt hittem, ennek megfelelően szélesen fordultam helyet hagyva neki, végül elbuktam a pozíciót. Visszajátszva a szituációt láttam csak, hogy már az autó teljes hosszával Hülkemberg előtt voltam így nyugodtan fordulhattam volna egy számomra kedvezőbb íven megtartva az előkelőbb pozíciómat. Nos minden lelkiismeret furdalás nélkül alkalmaztam a Flashack lehetőséget és utólag a dolgok tudatában végrehajtottam a megfelelő manővert. Számomra érthetetlen ez a tükör dolog, főleg ennyi év elteltével.
  • lac coo
    #20257
  • Danecay
    #20256
    Szoros volt
  • lac coo
    #20255
  • szabii98
    #20254
    ide beteheted, én belenézek az tuti, kíváncsi vagyok milyen :D
  • lac coo
    #20253
    Tegnap megvadultam, olyan jo volt , egy seggel vegigultem a 100%- os versenyt :))
    Gumik jol mukodtek, benzinsporolas nagyon jo , siman beletkitaposva szep lassan tobbletfogyasztas van, egy hajszallal elobb leveve a gazt mar nagyon lassan novekszik ,nagyon vizorlazva meg elegge novekszik. Kek zaszlos AI best, olyan szinten huzodik felre , hogy multiban is jo lenne :) 95 %- os AI-val Ferrarival majdnem megnyertem, utolso korben Hamilton feltekert mindent , en meg nyomkodtam a billt, megszivtam csak masodik lettem. 1:09 - es legjobb korom volt, realtol elmarad vagy 5 masodpercet.
    Nem tudok mast mondani, bolond aki nem probalja ki ;))
    Nalam ez az ev meglepetese megint....

    Van replay , bar senki nem fogja vegignezni , este feltoltom, majd nyugdijasan vegignezem :)))
  • lac coo
    #20252
    Tudom, telefon, nem szoktam, ez ilyen :)
  • Danecay
    #20251
    Lehet néha érdemes lenne átolvasni a hozzászólás mielőtt elküldöd
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.09.07. 10:37:51
  • lac coo
    #20250
    Tegnal megvadultam, olyan jo volt , egy seggel vegigultem a 100%- os versenyt :))
    Gumik jol mukodtek, benzinsporolas nagyon jo , siman beletkizaposva szep lassan tobbletgogyasztas van, egy hajszallal elobb levev a gazt mar nagyon lassan novekszik ,nagyon vizorlazva meg elrgge novekszik. Kekzaszlos AI best, olyan szintrn huzodik felre , hogy multiban is jo lenne :) 95 %- os AI van Ferrarivak majdnem megnyertrm, utolso korben Hamilton feltekert mindent , en meb nyomkodtam a billt, megszuvtam csak masodik lettem. 1:09 - es legjobb korom volt, realtol elmarad vagy 5 masodpercet.
    Nem tudok mast mondani, bolond aki nem probalja ki ;))
    Nalam ez az ev meglepetese megint....

    Van replay , bar senki nem fogja vegignezni , este feltoltom, majd nyugdijasan vegignezem :)))
  • Danecay
    #20249
    Sajnos a tükör grafikai butítása nem adta be :(
  • lac coo
    #20248
    Felfüggesztés teszt :))

  • szappanosroland
    #20247
    Sziasztok.
    Érdeklődnék, hogy lenne-e kedvetek az f1 2018-as játékkal csatlakozni egy mostanában induló amatőr ligába?
    Jelenleg sajnos csak négyen vagyunk, így kellene még legalább 16-18 ember.
    Akit érdekelne, az írjon rám, és felvesszük a facebookon található csoportunkba.
    Nem kell világklasszis szinten játszani, csak normálisan. A szórakozás lenne az elsődleges cél.
    Először lenne egy feltàvos bajnokság próbaképp, aztán mehetne teljes távval a szezon.
    Ha összegyűlne a kellő létszám, akkor megbeszélnénk mikor lennének a futamok, stb.
    Köszi mindenkinek.
    Pc-re egyébként
    Facebookon lehet jelentkezni: Szappanos Roland
  • Danecay
    #20246
    Ha jól emlékszem a GRID Autosporthoz is először MOD-ként jelent meg de később belekerül hivatalosan is. Jó lenne egy olyan mobil applikáció is amivel egy butított hátrafelé néző kameraképet ki lehetne küldeni telefonra :)
  • lac coo
    #20245
    1 monitornal nem jo , persze, folag aminek jo szeles tukre van. Regen rf ben kulon kamu tukroket modelleztek hogy raferjen a monitorra .
  • Danecay
    #20244
    Megpróbálom majd állítani a tükör minőségét bár jelenleg is közepesen van lévén eddig magukat a tükröket sem láttam :) de megpróbálom low-on. Az a baj, hogy csak vertikálisan lehet a dőlésszöget állítani horizontálisan nem. A valóságban azért sok minden máshogy van már ami a látási körülményeket illeti, főleg 1 db monitor használatával szemben.
  • lac coo
    #20243
    Talan mar 2016 ban is volt hatsoszarny a tukorben, fene se emlekszik...
    Nem volt kapcsolhato szerintem, lehet tukor minosege levette egy ido utan...
    De ez ilyen, valosagban is :)
    Egy virtual tukor jo lenne ,talan egyszer mar lesz vegre....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.05. 09:13:42
  • Danecay
    #20242
    Némi visszapillantóban történő láthatóság miatt áldoztam az eddigi kamerabeállításom és alkalmazott cockpit nézetem oltárán és miután beállítottam, hogy lássak valamennyit a visszapillantó tükrökből rájöttem, hogy ebből a nézetből a tükrök használhatatlanok mert a visszapillantóban mindent kitakar a hátsó szárny. Próbáltam állítgatni a visszapillantó szögét de sehogy nem volt jó. Valamiért úgy rémlik, hogy eleinte egyáltalán nem volt hátsó szárny tükröződés, majd később miután bekerült valamelyik részben ki és bekapcsolható grafikai opció volt. Próbáltam megkeresni de nem találtam ilyet. Jól láttam, hogy nem láttam? Ja F1 2017-ről van szó. Mellesleg nem értem, hogy 8 év alatt miért nem sikerült beletenni a játékba egy nyomorék virtuális visszapillantót? Anno ha jól rémlik a GRID Autosportba egy patch-el belerakták. Tényleg, fejleszt mostanában valami értelmeset az F1-en kívül a Codemasters mert én nem nagyon találtam semmi említésre méltót?
  • lac coo
    #20241
    Hogyne , eg es fold.Eddig maskepp tekerte a kormanyt ugyanarra a mozdulatra ha 100 al vagy 300 al mentem....
  • Danecay
    #20240
    Így már jobb, érezhető a javulás?
  • lac coo
    #20239
    Nem nehez pedig , hamar raerez az ember mikor mit nyomjon, es jo adag pluszt ad a vezeteshez.
    Amugy a szelarnyek is jo, a gyars balost nem is tudom megfekezni rendesen, rogton bekap az eleje , nincs leszoritas elol......
  • unrealnoise
    #20238
    A 2004-es Ferrari egy álom amúgy. :D Tapad mint a bűn, veszett kezes. :) Lehet nem "reális", meg mittodomén, de valahogy jobban is érzem azt a járgányt. Kicsit sok nekem amúgy már a jóból. ERS, DRS... Azt meg szinte csak vezetni kellett...

    Tök jó lenne, ha régi "szezont" (azaz mezőnyt nyilván) is megcsinálnának, akár DLC-ként is... Pályákat nem kellene, bár persze az is jöhetne pár klasszikus... :) Mondjuk nem mintha nem lehetne el az ember akár ezzel is évekig...
  • sertrex
    #20237
    Nekem a CSR-rel nagyon érződik. Lehet, hogy kormányonként különbözik. A régi Thrustmaster F1 FFB-vel nem érzem, de az csak 270 fokot tud. Olyan, mint egy gamepad. :))
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.04. 07:27:53
  • lac coo
    #20236
  • lac coo
    #20235
  • lac coo
    #20234
    Hi all,

    Patch 1.05 is out now for PC! Please have a look through the patch notes below.

    General

    • Interviews – Option included to turn off or extend the interview timer – you can find this option in Preferences -> Gameplay Settings -> Press Interview Time Limit
    • Fixed an issue where race fuel load was insufficient to finish a race after using the race strategy practice program in a restarted practice session – NOTE: This fix will only apply after you go to the next Race Weekend. You may also have to complete a Race Strategy Practice Programme for it to take full effect
    PC - Fixed issues with Thrustmaster T300 wheel
    • PC - Game now works with AMD Phenom CPUs – (without the need to use the Beta workaround) NOTE: These CPUs are below minimum specifications to run the game and are therefore not technically supported, so you may still experience some performance issues
    • Updated the Abu Dhabi tyre compound selections
    • Fixed a crash when fast forwarding an instant replay
    • Re-balanced Medium Traction Control Settings
    • Fixed an issue where AI team mates could become stuck queuing in the pit lane
    • Updated the Baku track map to include all DRS detection zones
    • Improved game stability and various other fixes, including fixing the most common crashes on PC.
    • Fixed a crash that occurred on the last corner of Shanghai
    • PC - Fixed an issue where resolution changes cause partial black screens during cut-scenes

    Multiplayer

    • Fixed an issue where hosting a lobby after leaving a classic race resulted in some players being locked to soft tyre compounds
    • Fixed an issue where a dedicated spectator who is a client can get de-synced information for pit lane status in the position list
    • Fixed a crash when spectating qualifying sessions
    • Improved game stability and various other fixes
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.03. 17:46:46
  • lac coo
    #20233
    Nincs hat, nalam is csak azert van mert bugos...
  • Tomo15
    #20232
    Nálam fana csw 2.5-el nincs semmi sebességfüggő kormányzás.
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2018.09.03. 15:03:26
  • sertrex
    #20231
    Mindig megvolt ez a sebességfüggő kormányzás, mert alapból padra van írva az egész. A kormánytámogatás csak annyi, hogy felismeri és kezeli az analóg tengelyeket és felismer sok kormányt a multifunkciós gombhasználat miatt.
  • lac coo
    #20230
    Azt nem tudom, T300 nal kb mindenkinel, forumon megy az aggodas....
  • IXEMGabeo
    #20229
    es mi van a Forma 1-es kinezetu kormannyal? Annal is elojon ez a hiba? vagy a Fanatecnel?
  • lac coo
    #20228
    Nincs , bug, kb mindenki sziv a T300-al :)
    Szerintem egy kis kedvesseg Fanatecnek, nem veletlen van tele ingame reklammal...;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.03. 07:10:49
  • IXEMGabeo
    #20227
    ja, az baj...beallitasokban (control panel) kell lenni valami opcionak ahol a kormanyt kell erzekelje
  • lac coo
    #20226
    Nem sikerul...
    Valami bugja van a kormanyomnak, es padkent kezeli a jatek, van egy jo adag sebessegfuggo kormanyzasa, nem fordul eleget nagy temponal :))

    Remelem javitjak most mar...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.03. 05:57:00
  • IXEMGabeo
    #20225
    abba az elso kanyarba nagy lendulettel kell beesni:) az az A1 ring titka a gyorsasaghoz
  • petyko19
    #20224
    Nagyon szépen köszönöm bár nem olcsó de valószínüleg egyre berúházok hamarosan :)
  • Béluska74
    #20223
    Inkább erősebb videokártyák közül válogass. Mondjuk egy 1050Ti már bőven elég lenne. Nem igazán a memória mérete a gond hanem a kártya "ereje".
    Innen válogass a 4 gigás kártyák közül :

    Utoljára szerkesztette: Béluska74, 2018.09.02. 20:00:04
  • petyko19
    #20222
    Köszönöm ezt már próbáltam nagy előrelépés sajnos nem volt. Inkább az volna a kérdés hogy a GT 730 ból a 4 gb-s segítene ezeb? Vagy milyen videó kártya lenne jo?
  • Danecay
    #20221
    Én már több alkalommal vásároltam innen minden probléma nélkül.