21742
  • burkos01
    #6336
    Azért mert nincs meg az a fejlesztésed. Szabadedzéseken kell kifejleszteni. Amikor menni akarsz ki a boxból mért körre, ott azt hiszem a 2. vagy 3.at kell választani. Ad egy időt és azon belül kell lenned. Mind a 3 edzésem megcsinálod, és az időmérőn már használhatod is. De nem lehet fejleszteni minden versenyhétvégén.
  • totti10
    #6335
    1-es gombot megnyomom meg még1x de nem látok enginét csak winget:S:S miért van?
  • Nohab
    #6334
    Pontosan így van. Egyik cikkben le is írták a fejlesztők, hogy ennyi idő alatt nem lehet jó F1-es játékot csinálni, szóval bevallották, hogy ez egy beta. Nagyon emlékeztet ez a Left 4 dead-re, csak itt 3 játék lesz.
  • SeanJRRussel
    #6333
    Én most ugye a redbullnál vagyok Vettel mindig 7-12 helyen bóklászik valahol....
  • hpnx9020
    #6332
    Kivesézve innen onnan végigjátszva-"régebbi" verziókkal összehasonlítva ezt a játékot azt hiszem mindenki számára nyilvánvaló,hogy ez a következő játék félkész béta tesztje telisteli hibákkal.Néhol ordítóan.Mondjuk ez elsülhet rosszul is mert azok a vásárlók akik most ezt kapták a pénzükért a következőt csak erős kritika melett veszik a kezükbe.A másik réteg meg el van ájulva mindentől ami mozog a képernyőn nekik könnyű a kedvükre tenni.Én visszatértem a ps3 as championship edition verzióhoz.Jobb is ,szerethetőbb is.Nincs benne sokminden ami ebben van de mondjuk a köretet tekintve mintha nem is lennének.Tehát amennyi jó újítás belekerült a programhibák le is húzzák.
  • tmisi
    #6331
    No és az reális, hogy én Saubernek már három győzelmet szereztem? :)
    Ez egy ilyen játék.
  • Timbu
    #6330
    Sziasztok!
    Olyan mod még nem készült, ami az autók/pilóták közti teljesítménykülönbségeket a valóshoz közelebb helyezi?
    Pl. Senna ne autókázzon a 10. helyen. Meg az is feltűnő, hogy Petrov mindig az élmezőnyben van (szemben Kubicával), Alonso meg a középmezőnyben.
  • V43 1105
    #6329
    1-es gomb, ismét 1-es hogy ENGINE-t láss, ott lesz 3 féle.. kiválasztod amelyik tetszik értelemszerűen 1-2-3-al.. :P
  • The Protector
    #6328
    Ahham akkor értem.Sosem vettem le a gázt mikor vmi gebasz volt a pályán.
    Mellesleg nektek volt olyan h egyik pillanatról a másikra teleportált az előttetek levő ellenfél?Egyszer csak 100m-el előrébb lett.Még ilyen kondenzcsíkja is lett.
  • Casillas
    #6327
    értem, köszi
  • norbee46
    #6326
    Nekem már volt ilyen. Akkor amikor egy versenyen büntettek box kiálásal de már utsó körön voltam ezért nem tudtam kiállni és a következő versenynél engem is a 11-re rakott pedig megszereztem a pole poziciot!
  • terencehIII
    #6325
    tuti büntit kaptál nekem már volt ilyen ez nem bug én sárga zászlónál nem vettem el a gázt ezért kaptam
  • grimm13
    #6324
    Amúgy bocs :D #6291-as hsz-ben benne van .
  • grimm13
    #6323
    Gázpedállal próbáltad xD ?
  • totti10
    #6322
    menet közbe mivel kell motorteljesítményt állitani?
  • The Protector
    #6321
    BAssza meg olyan bugom volt mint atom.
    Hungaroringen megcsinálta az időmérőt.Első lettem.
    Erre versenyen berak a 10helyre.Pedig nem kaptam büntetsét és mégis ezt csinálta velem.Kiléptem a gameból,visszaléptem,kiírta h az időmérőn első lettem,megint visszatesz a 11.helyre.Lementem a versenyt 2. lettem.
    Nálatok volt már ilyen?
  • adam46
    #6320
    Mind a 3 szabadedzésen meg kell futni az időt amit megad. Folyamatosan jobbat vár, tehát 3. szabadedzésre már egy sokkal jobb kört kell futni, mint az 1.-n. Időmérőre kapod meg a fejlesztést.
  • okmt
    #6319
    Még csak most kezdtem de a 2.futamon már tudok menet közbe motort állítani.Ezt upgrade-be kaptam.
  • kisbesi
    #6318
    Sziasztok
    Nekem olyan problémám lenne, hogy a játékot intermediate nehézségen kezdtem amivel eleinte tök jól elvoltam, hisz nem vagyok egy vérbeli f1 es.De az utóbbi versenyeken a gép elvárja hogy én valami legend köröket menjek.Eddig tényleg ezzel nem volt probléma, de a gép valami olyan időket talál ki a többi versenyzőnek amit ők nem mentek.Rettentő lassúak a versenyen ,de időmérőn mégis 20 mp kapok körönként.
    Nem értem
    Ez jelentkezett már valakinél vagy csak nálam van valami gubanc?:/
    Előre is köszönöm a választ.
  • palinho96
    #6317
    100%!-on a gém 50%-ban reális... a gond az, hogy Lágy keveréken (nagy féktávokat véve) 15-17 körön belül elkopik..., míg a kemény az kibír akár 30 kört is!
    Egyik ismerősöm nagy F1 rajongó most újított be géppel és feltette ezt a játékot!
    M?egmutattam neki pár beállítást és utána száz-ra rakta... egy futamot megvártam míg végig ment! (Ez Monza volt)
    Ott láttam amiketz írtam:D

    Egyébkén nekem az egészet mutatja XDXDDDD 98 GB szabad helyem van xD
    1 Terrás winyóból xDDD
  • Nohab
    #6316
    Ilyet nekem is csinál. Néha másik edzésen feldobja a fejlesztést, de akkor se kapom meg. A patch talán majd javítja.
  • TruckerDave
    #6315
    Köszi nektek végre sikerült. Tudtam hogy itt választ kapok ;)
  • okmt
    #6314
    Szóval:Career-Practice-Difficulty level-és nyomsz 1 entert.A kamionba jobbra 1el a menedzsercsajodtól van a practice.ott állíthatod a gumikopást is.
  • Casillas
    #6313
    előre is bocs ha volt már szó róla, de:

    amikor megcsinálok egy R&D Objective-ot, akkor mit kell még csinálni hogy megkapjam a fejlesztést? többször is előfordult, hogy mondjuk 2. vagy 3. körben sikerül, el is tűnik a körszámláló, visszamegyek/beugrok a boxba, skippelek időmérőre, és a fejlesztésnek nyoma sincs se ott, se versenyen, de még a következő futamon sem.
    vagy mindhárom practice-on meg kell futni azt az időt, nem elég P1-en?
  • aflamin
    #6312
    offline acc készítés: http://www.youtube.com/watch?v=ulVRWweWbp0
  • TruckerDave
    #6311
    De én a regisztrációt se találom , nem tudnád be linkelni ??
  • HG
    #6310
    Szia!
    Ahol beállíthatod az online account -ot, ha lejjebb görgeted a szövegeket, ott lesz egy mondat kiemelve, arra bökj.
  • TruckerDave
    #6309
    Lassan mennem kell ugyhogy ha letudnád légyszi ird már le PÜ-ben
  • TruckerDave
    #6308
    És ott hol kell ??
  • TruckerDave
    #6307
    Jah Games for windows live, már rájöttem. :)
  • TruckerDave
    #6306
    Meg olvastam a magyar kézikönyvben hogy az autó törését is be lehet állítani de azt se találom.
  • TruckerDave
    #6305
    öööö az mi ?? :D
  • bakkerman
    #6304
    csinálsz egy offline GFWL accot,és akkor enged menteni :)
  • bakkerman
    #6303
    100%-on mennyire reális a gém?? eddig max 20%-on nyomtam,egy picit idegesített,hogy kábé egy időben jön ki a mezőny a pitbe,így jó párszor előfordult,hogy egy virgines lazán bejött a sauberek elé a kiállások után...
  • TruckerDave
    #6302
    Sziasztok
    Nekem az a nagy gondom van hogy nem engedi beállítani az automentést.Egyszerüen nem enge rámenni, de ugyan ez van a sima mentéssel is.Így akár hányszor kilépek kezdhetem előröl az egésszet :( Mit kell megváltoztatni ?? Előre köszi a segítséget.
  • Nohab
    #6301
    A gumikopást a nehézségnél kell beállítani. Csak nyomj egy entert.

    A Replay csak akkor van, ha van elég szabad hely a (alapesetben a) C-n. Minél több helyed van, annál többet tud raktározni. Ezért van az, hogy valakinek csak 3 kört vesz fel, míg nálam a 40%-ot végig tudom nézni.
  • aflamin
    #6300
    Nem a flashback-re gondoltam, hanem a futamnak mikor vége a teljes visszajátszásra.
  • IXEMGabeo
    #6299
    túl vagyok Barcelonán 17. lettem iszonyú szar volt akármit csináltam az egyenesben lehagytak úgyhogy örülhettem ennek a helynek, a végén még le is köröztek 1-2 pilóta, de Webbert szerencsére rafkós módszerrel kiütöttem, ő vezette volna a tabellát:D a 2 Mclaren nem szerzett pontot, egyedül Alonso az, aki hozott jócskán és vezeti a vb-t elég magasan...többiek akik elől végeztek Liuzzi, Rosberg, Massa alig alig volt pontjuk tehát jól jártam:D

    most jön Monaco, fontos lesz a jó edzés eredmény
  • okmt
    #6298
    A gumikopás szimulációt hol tudom átállítani?
  • JohnAngel
    #6297
    A lakókocsid asztalánál, ahol elindítod a versenyt, ott vannak a beállítások. Azon belül, ha lentebb mész, akkor az utolsó a visszajátszások száma. 0 és 4 közötti érték. Ha ez kész, akkor nézd meg, hogy melyik billentyűre raktad a visszajátszást.
    Röviden, pont úgy működik, mint a Dirt 2 esetében (de ezek szerint azzal még nem játszottál), szóval visszajátszás közben F12.
    A szünet közben is el lehet indítani a visszajátszást, ha neked az jobb.