21740
  • Danecay
    #20300
    Ott a pont. Azt erősen kétlem, hogy 265W-os tápod lenne csak, vagyis nagyon meglepne. Szerintem Alex1x éves konfigjában is nagyobb teljesítményű van :)
  • Danecay
    #20299
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PH-n ment a válasz.
  • SirDannyL
    #20298
    Már csak azt nem értem,ahhoz elfogadható a konfigom hogy ment a játék akadás nélkül,de ahhoz már gyenge hogy kilépéskor ne fagyjon le?
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2018.09.16. 10:59:16
  • SirDannyL
    #20297
    Azt nem tudom megmondani pontosan mert alig látom :D Azért nem értem,mert több játék is van a gépen,amik folyamatosan hiba nélkül működnek. Oké,se az f1 2018,se a pc2 nem ment nálam csak közepes grafikán,ez oké... De most hogy megtudtam (most tudtam meg én is hogy hány W-os a táp) cserélni fogom.
  • RichiE0116
    #20296
    Üdv!Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.Logitech G29-hez mi a megfelelő beállítás az F12018-ban?(addig eljutottam, hogy 360° belottem driverben de nekem úgy érződik, hogy kissé idegesen reagál a kormányzásra.)
  • sertrex
    #20295
    Esetleg a táp pontos neve/száma? De már ebből is úgy tűnik, hogy ez a táp gyenge. De az ilyen PC2, F1, AC játékokhoz az egész konfigod kicsit gyengének látszik, legalábbis a közepes beállításnál magasabb már nem nagyon javasolt.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.16. 10:12:32
  • SirDannyL
    #20294
    Akárhogy nézem,nem tudom megmondani. Minden nagyon apró betű rajta,de nem találok W adatot rajta. Dell. "maximum continouos total DC outputs shall not exceed 265W." ennyi adatot látok rajta ami W. Mondjuk ezen a 265-ön én is meg vagyok lepődve
  • sertrex
    #20293
    Mekkora a táp? Vagyis, hány wattos? :))
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.16. 09:22:36
  • SirDannyL
    #20292
    Minden más játék működik, ami a gépen van. Azokkal nincs gond. A F1 2018 volt az első, ami két indítás után fagyott. (Ezután vettem a pc2-t) azzal nem volt gond, csak az hogy kilépéskor lefagyott. Mint ott is írtam, más is panaszkodott ugyanerre. A gépem: i7 2600 3.4 GHz,gtx 1050 Ti(4GB), 8GB ram
  • sertrex
    #20291
    Szerintem gond van azzal a géppel. Hiába új, ha valami nem illik a sorba. Ez már a második topik, ahol erre panaszkodsz. Korábban azt írtad PC topikban, hogy mindegyik másik játék működik, de talán mégse. Ha tudod írd le ide a konfigodat és hátha rájövünk , hogy mi nálad a gond.
  • SirDannyL
    #20290
    Sziasztok! Kb egy hete vettem meg a 2018-at steamen, de két sikeres indítás után a harmadik már bootképernyőnél lefagyott. Próbáltam többször indítani, ugyanaz lett. Visszatérítést kértem, megkaptam. Rá pár nap múlva jött az 1.06 patch,amik után többen írták hogy g27-g29 kormányokkal nem működik a játék. Erről tud valaki valamit? Nekem is g29 van, és szeretném újra megvenni, de így.... (Bízva abban hogy az új patch után már talán nem fagy nálam a játék).
  • lac coo
    #20289
  • lac coo
    #20288
    Igazabol egy van csak, egyik vege a "rossz" feliratu masik a "jo" , ezt kell beosztani.:)))
  • Alexease
    #20287
    Szerintem van vagy 3 darab csuszka, egyszerubb ha oda huzod, ahol jonak erzed:D
  • Danecay
    #20286
    Nincs olyan sok beállítási lehetőség így nem kellene, hogy problémát okozzon, mindazonáltal jó eséllyel nem is lenne jó a 2018-hoz mert szerencsére évről évre fejlesztgetik a FFB-t így minden bizonnyal más beállítást igényel a jó visszacsatolás.
  • ocsi371
    #20285
    Sziasztok!

    Valahogy át tudom rakni az f1 2017 kormány beállitásokat az f1 2018 ba,vagy átmásolni a 2017 böl. Nem szeretném állitgatni megint napokig mire jó lesz.Ha van lehetöség csak egy file-t bemásolni a régi játkoból azt megköszönném,ha valaki leirná hol találom ezeket a fileokat.
  • lac coo
    #20284
  • lac coo
    #20283
    En a piheket csak most latom, hogy szoltal.
  • Danecay
    #20282
    Az már tavaly is volt, persze lehet a pihés dolog is, mármint pihék biztosan voltak csak nem figyeltem, hogy hatott e rájuk a légáramlás.
  • lac coo
    #20281
    Pitben terdelnek a fickok, es rakosgatjak a szamokat a pitboardra :)
  • Danecay
    #20280
    Apróság de éppen ettől érdekes. Most vettem csak észre, hogy ezek a szálló pihék ha elég közel vannak az autóhoz és turbulens levegő be keverednek, az elmozdítja, felkavarja azokat. Jól megfigyelhető a lenti videón 26:00-tól de nem csak itt, máshol is kiszúrtam, csak itt figyeltem fel rá :)
  • lac coo
    #20279
    A belét kihajtom, alig érem utol őket, erre elém vágnak kerékcserekor :)) 100 % AI .-..

  • Danecay
    #20278
    Ez ma a PATCH-ek napja :)
  • sertrex
    #20277
    "Patch 1.06 - OUT NOW [10/09/18]
    szeptember 10. - christina.mcgrath
    Hi all,

    Patch 1.06 is now out on PC. Below you’ll find the patch notes for this update:

    • 2018 Car model and Livery Updates
    o Various livery and sponsor logo updates to teams
    o Updated McLaren nosecone
    o Updated Ferrari mirror mountings
    o Updated Force India sidepod turning vane geometry and steering wheel materials
    o Updated Renault front wing and rear wing endplates
    o Updated Haas sidepod turning vanes, mirror mountings and halo geometry
    • 2018 Vehicle Performance Updates
    • Players can now change AI difficulty between sessions
    • Updated DRS Detection zones for the 2018 Singapore GP
    • Updated Hungary and Singapore Track Map Videos
    • Fixed an issue where it was possible to have DRS use on incorrect parts of the track after using instant replay
    • Made some adjustments to the AI R&D Progression in Career
    • Achievements – “Every artist was first an amateur” should now unlock correctly
    • Fixed an issue where the player was being awarded an incorrect 10 place grid drop penalty instead of 5, for changing a gearbox in career
    • Fixed an issue where the player was being awarded a 5 place grid drop penalty instead of 10, for fitting an extra MGU-K, Control Electronics or Energy Store component for the 1st time.
    • Xbox One – Fixed Xbox Voice chat not working
    • PC – Global leaderboards are now showing in the Steam client
    • Multiplayer – Fixed an issue in multiplayer where the host was able to select re-start session after receiving terminal damage
    • Multiplayer – Fixed a deadstate issue for players starting OSQ when the host and secondary host are dedicated spectators
    • Multiplayer – Fixed an issue where cars would spawn on top of each other after joining in progress a OSQ session and then loading into a race
    • Improved stability and various other fixes

    We are continuing to track down and fix more bugs and we’ll have more information about any further patches soon."

    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.10. 18:45:52
  • dr Kotász
    #20276
    Röhejesen alacsony a gépigénye. Arról azért tudjál. hogy az online rész kritikán aluli egyelőre, ott jó néhány patchre lesz szükség. A karrier mód viszont elsőrangú.


    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2018.09.10. 14:59:30
  • gebali
    #20275
    Bőven elég.
  • Danecay
    #20274
    Csak? :)
  • TomStorm
    #20273
    Hát lehet ma megveszem!
    Jókat olvasok.Lehet neki is állok átszerelni F1-re cockpitet.

    Gépigénye nagy?
    Nekem most csak egy Gtx 1060 6Gb van,8GB Ram és i7 7700
  • fazerus
    #20272
    Teljes létszám versenyezhető. Az más kérdés hogy sok a retardált :) Múltkor orosz-ukrán Williams-es páros pikk pakk elintézte a McLarenem .. :(
  • Danecay
    #20271
    Ezt a playstation store-on találtam de biztosan igaz a PC verzióra is:

    "1 player
    Network Players 2-20 - Full game requires PlayStation®Plus membership to access online multiplayer"


    Szóval elvileg a teljes rajtrács feltölthető online játékosokkal, de ez már egy ideje igaz szerintem. Igen az első pár részben limitálva volt az online játékosok száma, de ez ma már nem téma. De javítsatok ki ha nem így lenne mert még nekem nem volt szerencsém így kipróbálni a játékot, leginkább offline-ozok, azt is egyelőre a 2017-el.
  • JF1
    #20270
    Online mennyi emberrel lehet versenyezni most? Nem követem már több éve ezt a játékot, de hallom sok embertől, hogy elég jó és egyre jobb lesz.
  • Danecay
    #20269
    Igen, kb. úgy van ahogy leírtad. Én is örülök annak is, hogyha úgy alakul, hogy le tudok ülni egy egy karrier hétvégét teljesíteni. Így is elég sok kört bele kell tenni a szabadedzés programokba amiket őszintén szólva kissé unok már de karrier lévén muszáj megcsinálni, hogy fejleszteni is lehessen. Nem is a verseny miatt hanem inkább a szabadedzéseken történő minél hamarabbi megfelelés miatt vettem lentebb, vagyis hát az alapértelmezettnél fentebb de nem nagyon erősre az AI és hát persze azért is mert egy McLaren-nel versenyzek és mégis csak legyen egy kis sikerélményem ami nyilván a csapatelvárások teljesítésében nyilvánul mintsem egy dobogós hely megszerzésében. Viszonylag kevés ráfordítható idővel 80-85%-os AI-val kevés gyakorlás mellett elég jó kis versenyeket nyomok, és sokszor a kevés gyakorlás miatt a verseny alatt érzek rá igazán egy-egy kanyarra csak.
    A visszapillantónak ill. annak hiányának nem hiszem, hogy köze lenne a konzolokhoz, hiszen anno a prev. gen idejében sem volt a játékban amikor ez a fix 60 FPS téma sem nagyon volt, és az aktuális konzolokon is vannak olyan játékok amikben 60 FPS mellett is van virtuális visszapillantó.
  • Danecay
    #20268
    Szépet mentek a srácok!
  • lac coo
    #20267
  • fazerus
    #20266
    Eddig kedvenc pillanataim.. az idei játékban is baromira fun amúgy a McLaren ..






  • unrealnoise
    #20265
    Én 100%-on tolom amúgy, és így is általában verem a csapattársamat (Ocon), a gond az, hogy még kormánnyal (persze nulla segítséggel) is elég nehéz a konstans tempó elérése. Márpedig az, hogy magadhoz képest mindig hozd a 90+%-ot legalább, elég nehéz az F1-es járgányoknál. Mondjuk én full futamokat tolok, karrierben, és a futamok előtt gyaksizok is külön a pályákra... Néha egészen belejön az ember amúgy, meglepően jól tudom már tartani az iramot...

    De ez a %-os érték meg semmi mást nem jelent majdnem, mint hogy ki mennyi időt szán rá., csak gyakorláson / időn. :D A mi szintünkön még biztos. :)

    Mondjuk az a baj ezzel, hogy alacsony százalékon az AI-val szerintem nem is fun a verseny. Valszeg azért veszi le az ember, mert nincs ideje sokat gyaksizni, ha meg nincs ideje, ugrik a konstans tempó, ha meg az ugrik, akkor érdemben nem feltétlen a taktika lesz a döntő egy szoros versenyen, hanem az, hogy hányszor b*ssza el az ember a körét...

    A visszapillantót nem is értem. Szerintem simán a konzolos fix 60 FPS miatt van, nem bírná el a vas butítások nélkül... Az a szárny is tuti segít, hogy kitakarja a tükör nagyon nagy részét...
  • lac coo
    #20264
    Betojtam, hogy belecsúszok, kicsit túlfékeztem az autót :))
  • IXEMGabeo
    #20263
    na jo de kulso ivrol hagyni, hogy elmenjen? de mondjuk ez igy is szep volt hiszen a 95% AI majdnem maximum
  • lac coo
    #20262
    Megszokás, végigspóroltam a futamot, csak ott már észrevettem, hogy nagyon jön Hamilton :)
  • Danecay
    #20261
    Szerintem korrekt volt, miután Hamilton megelőzte, a szűk ívről való kigyorsításkor kissé megbicsaklott, majd rögtön ezt követően a sárga zászló miatt kénytelen volt elvenni. A maradék pár 100m pedig már nem volt elég a pozíció visszaszerzésére.