21742
  • oneal1
    #6576
    menj gyorsan, nyerj párat:D

    ezek után ajánlanak majd szerződést a csapatok
  • Edem 7
    #6575
    Hello !
    Valaki segítsen hogy hogy tudok a karrierben csapatot váltani ? 23 as szintű vagyok.
  • Nohab
    #6574
    nem
  • Aaron1212
    #6573
    A patch már megjelent?
  • Japep
    #6572

    Köszi. :)
  • bcc
    #6571
    A szezon közepén is kapsz szerződést de nekem mindíg ugyan attol a csapattol kaptam, amivel mentem.A lényeg hogy egy idő után az interjúkban megkérdezik hogy ki a riválisod.Ott akit választasz azt próbáld megverni és a szezon vége felé kapsz tőlük szerződést és beülhetsz a riválisod helyére.
  • Japep
    #6570

    Hello.
    Karriert kezdtem el a játékban a Force Indiával. Mikor kapok szerződést más csapatoktól? Tudom, ehhez viszonylag jól kell teljesíteni, de ők keresnek meg engem szerződéssel majd ugye? És a szezon végén, vagy közben?

    Köszi előre is. :)
  • rbal
    #6569
    Szerintem te ilyen szempontból ne osszál ki senkit ez után a kommented után:
    SeanJRRussel
    2010. okt. 03. 13:26 | privát | válasz erre | #5668
    Ne haragudjon meg senki,de nem értem h nem lehet q3 ba bekerülni...

  • sziszifusz
    #6568
    Quickmenu gombokat kell nyomkodni vezetés közben ha gumival, szárnyállással vagy motorvezérléssel akarsz variálni.
  • Totti5
    #6567
    setup képernyő "engine"
  • Casillas
    #6566
    ezt hogy lehet megnézni, hogy melyik motor mennyire "kopott" már el?
    vagy egyáltalán motort választani karrieren belül hol lehet?
  • tommygear
    #6565
    ez már megint mi? mondja el valaki

    practice alatt defektem volt lágy keveréken, visszamentem a boxba és még a versenyre se kaptam új szettet lágy keverékből, mi a jó élet ez?????
  • bunny
    #6564
    Most én is szívok a hanggal, konkrétan néha elmegy a jobb oldal. Gondoltam kipróbálom amit írsz, de a dxdiag-ban állítás hol van? Win7 64bit
  • aflamin
    #6563
    gyáááááá
    Valencia-ba a vége elött 2és fél körrel kifogyott a benya...
    6. helyen mentem és igy beértem 18.nak :S az volt a mázli, hogy az utolsó kanyarban kaptam kört az elsőtöl és leintették a versenyt XD, szoval csak másfél kört kelett mennem :P

    de ez bug, vagy széthalytottam volna a gépet?
    mondjuk ezzel a motorral 3 versenyt mentem már 100%on :D
  • nono28
    #6562
    Sziasztok!Verseny közben melyik gombal lehet gumi taktikán változtatni?A segitséget előre is köszönöm.
  • GálTomi
    #6561
    Köszönöm sikerült!
  • zsotesz
    #6560
    start menü-futtatás, itt beírod, hogy dxdiag, a hang fülön leveszed a hardveres gyorsítást 0-ra.
  • GálTomi
    #6559
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Minden nemű módosítás vagy állítás nélkül a programban minden hangom vízhangos lett. Borzasztó.A feltelepítés óta semmi gond nem volt vele gépben sem lett semmi kicserélve. Pár nap után ma elővettem és rettenetes. Mivel a programon belül sehol nem találtam audio beállításokat (csak a csúszkákat) ezért elakadtam.

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • SeanJRRussel
    #6558
    Igazából szeretem mindegyiket,de talán a kevésbé jók az Abu Dzabi,Monte Carlo meg Szingapúr ezeken nagyon éasznál kell lenni.
  • Gabor_(HSF)
    #6557
    szép! de engem csak a !carrierbe! futott érdekel és abból is az időmérő..
    Gp és TT az felejtős
  • IXEMGabeo
    #6556
    oké:)

    kedvenc pálya amúgy neked melyik?

    nekem Montreal, Valencia, Monza, Abu Dzabi és talán Melbourne...
  • SeanJRRussel
    #6555
    Full asist
  • IXEMGabeo
    #6554
    gondolom be van nálad kapcsolva a kipörgésgátló...sokan mondták szinte kizárt, hogy anélkül tudj menni billen főleg a gyors kanyarokban...
  • sziszifusz
    #6553
    GP modban a hajam kihullott mire 40 alá mentem :)
    A 38as idő TT-s.
  • SeanJRRussel
    #6552
    Én meg billentyűzetes vagyok.
  • IXEMGabeo
    #6551
    és ne felejtsd el, sziszifusz kormányos én gamepaddal tudtam menni 1:41-et egyszerű GP módban jó beállítással
  • sziszifusz
    #6550
    Nem Wiliamsel kell menni, az alapból lassabb. Red Bullal kőröztem. :)
  • SeanJRRussel
    #6549
    nekem is 41 volt a legjobb talán 40 et mehettem volna mert nem volt tökéletes de 38 már gyilkos
  • IXEMGabeo
    #6548
    sziszifuszi munka lehetett grat:D

    nekem max 1:41 volt itt a legjobb még asszem az egyik Williamssel
  • sziszifusz
    #6547
    1:38.2, kis gyakorlás után.
  • SeanJRRussel
    #6546
    Nem értem mért kell belekötni a másikba mindig hogy hogyan játszik???Szakadjatok már el erről a kormányos segítség nélküli menetről.Van aki nem szenvedni akar meg agyát felbaszni hanem élvezni a játékot és gurulni.Azok akik meg verik a mellüket hogy jaj én legenden megyek meg 200 al tudok csak menni a pályán mert csúszik az autó hűűű de király vagyok 20. hely mindig megvan ti meg itt minden segítséggel 1. vagytok kúrva gyors körökkel...ellehetne már felejteni ezt a hülyeséget.Nekem abs be van kapcsolva meg csúszkálás sincs mert hülyeségnek tartom h fékezek és kanyarodni nem lehet mert a kerék blokkol rögrön.Iylen nincs a forma1 ben,kerék akkor blokkol ha már izomból nyomja és féktáv végén van...

    Különben meg aki sír,nyugodtan menjen segítséggel iylen időket,kíváncsi vagyok hogy képes lesz e rá.
  • nono28
    #6545
    Ezt a fordulatszám mérőt honnan lehet megszerezni?
  • Firerock
    #6544
    VAlaki tudna segíteni abban hogy (újra) működjön az ENB mod?
    felraktam az új Ati drivert és azóta nem működik,amikor elindítanám akkor hibaüzenettel kidob.
    már újra is raktam a játékot de nem segített
    5let?
  • oneal1
    #6543
    vissza tudom nézni valami menüpontban a korábbi pályákon futott időimet?
  • Nohab
    #6542
    A replay a többi codemasters játékhoz képest javulást mutat. Például a Gridnél csak a kocsidat láttad, de a pályát nem.

    A sebességmérőt olyannak akarták, mint a közvetítésnél, csak az LG nem egyezett bele.
  • zolee145
    #6541
    Szerintem az 4800+ os Athlon nagyon sovány ahhoz a 4870-hez. Nekem 4850-es Radeon van és simán megy, semmi gond.
  • terencehIII
    #6540
    Lépj át az ő profiljába a dashboard-nál
    Egy profilnál csak egy karrier lehet
  • Firerock
    #6539
    video opciónál enable sound record vagy valami ilyesmi:D
  • palinho96
    #6538
    hogy tudok frappsal hangot is felvenni?
  • palinho96
    #6537
    egyébként kormánnyal volt ,)