21742
  • hekhubá
    #6536
    Ti ugy mentek pl Melbounrben 1.17:000 kör hogy az autón minden beállítok.Leszedtétek már a realistik mod 1.1?
  • Firerock
    #6535
    javíts ki pár dolgot:
    Finish
    és
    Montreal
  • attila46
    #6534
    Azért ezt a kört megnézném segitségek nélkül,kormányal is!!!!!!
  • karilla
    #6533
    sziasztok
    nekem az lenne a kérdésem, hogy verseny előtt beállítom a verseny stratégiánál, hogy pl a 12. körben szeretnék kijönni a boxba kemény keverékű gumiért. De közben elered az eső és nem kemény keverékű gumi kéne hanem vizes. Na ez lenne a kérésem hogy hol tudom változtatni verseny közben a gumistratégiát? Pc-n játszok... mert ha nem állítok semmi akkor kijön kemény gumiért aztán következő kőrben kihívnak a vizes gumiért és így egy csomó időt eldobok :D segítségeteket előre is köszönöm üdv
  • Firerock
    #6532
    szerintem lehet
    valahogy bele kell menni a GFWL menüjébe,kilépsz a sajátodból majd csinálsz másik (offline) profilt
  • palinho96
    #6531
    je elnéztem bocsi... melborbe olyan 1.20-1.23 -as időket
    Én először összekevertem Montreallal: Ott mentem az előbb egy 1.16.007-et mentem.. itt a link a pefutómról xD

  • kgb12
    #6530
    Hello!A kérdésem az lenne hogy xbox-on lehet két karriert csinálni egyik lenne az enyém másik meg az öcsémé .Választ előre is köszönöm !
  • adam46
    #6529
    Ja, eredetiséget igazoló. :D Én is úgy érzem az a jól járt kategória...
  • twi452
    #6528
    nekik lesz majd egy postafiók megadva ahova a játékról a számlát kell majd elküldeni xD
  • pointer4
    #6527
    Az a jól járt kategória, csak még nem tud róla :D
  • adam46
    #6526
    "Mindezek mellett minden újonnan regisztrálónak kötelező megadnia a Games for Windows Live rendszeren belül használt, úgynevezett gamertagját, vagyis azt a nevet, ami az F1 2010-es online profiljához kapcsolódik. Ha nincs ilyened, így jártál."

    Aki Xboxon tolja, és Offline. Ő mit adjon meg?
  • pointer4
    #6525
    Gondolod hogy azok, akik a régi pályáknak a vonalvezetését az elmúlt 15 évben nem memorizálták, azok majd megjegyzik egy körberepülős videó alatt? Ilyen full arcade módhoz találták ki, hogy nyíl mutatja a következő kanyart, meg az "erősségét".
    Na most ha ilyen van benne (amit nem tudok), akkor már azt se kell belerakni.
  • zsotesz
    #6524
    Patch-be még egy tv kamerát belerakhatnának. Anno Gp4-be verseny végén a levezető kört mindig ilyen nézetben csináltam, persze nem versenytempóban.
  • twi452
    #6523
    Tudod majd a következő jobb lesz..:D
    Kiadták most ezt elsőnek.. (viszonylag) játszható, sok sok mindent lehet még rajta fejleszteni úgyhogy majd kiderül mit hoznak össze belőle a jövőben :)

    Az nba2k10 is ilyesmi volt..elkezdtek valami újat benne (my player) ami sajnos sok sebből vérzett :) Egy patch-et a sok sok panaszkodás után kiadtak nagy nehezen, ami persze alig javított rajta valamit :)
    Most nemrég megjelent a 11 és ebben már egy teljesen jól használható és élvezhető my player mode-ot találunk + rengetek apró részletet belepakoltak amivel sokkal élvezhetőbb lett az egész játék. Ránézésre szinte egy az egyben a 2k10 viszont annyi aprósággal élethűbbé tették, hogy nem érzi az ember, hogy na megint csak lehúzták az embert és ugyanazt kiadták egy nagy (és nagyon jó) javítócsomaggal :D
  • bunny
    #6522
    Egyébként minap gondolkoztam, amikor visszanéztem a legutóbbi F1 közvetítést, hogy mennyi lehetőséget puskáztak el, egyrészt marha idegesítő, hogy a pályáról nincs áttekintő kép, pedig egy-egy ilyen képet berakni nem kerülne semmibe, és segítene a versenyzébe is, melyik kanyart hogy vedd, stb. Nem várható el egy ilyen arcade jellegű játéknál, hogy a player fejből ismerje a két tucat pályát!
    http://f1hirek.hu/adatbank/palya/Hungaroring
    (kockáknál pl. kiírja a sebesség fokozatot, stb).

    Aztán szerintem tök hangulatos a rd bull féle pályabejárás, mint grafikailag mint verseny szempontból jó lenne látni, hogy mennek végig a pályán. Mindezt engine-nel megcsinálva még sok helyet se foglalna.

    Visszajátszásnál is mennyivel hangulatosabb lenne a TV-ben látott stílust viszontlátni, akár G műszerrel, akár a kiírásokkal alul, stb. Szintén nem egy nagy kaland megcsinálni.

    Szóval én őszintén egy HIVATALOS F1 játéktól, ami nem is tudom, 9 évvel az előző után megjelent azért sokkal többet vártam. Frankó a játék nem azt mondom, én élvezem, csak lehetett volna egy hiperszuper cucc is belőle pici extra munkával.

    csak eszmét futtattam, sorry.
  • pointer4
    #6521
    Hála az égnek, így legalább becsődöl az oldal, és talán mi is megszabadulunk ettől a suttyótól :D
  • bunny
    #6520
    Nem belefolyva az offolásba két dolog:
    1. Újrahúztam a gépem SSD-re átállás miatt (ami amúgy rulez, ajánlom!), próbáltam visszamásolni a mentéseimet, mert már korea után jártam, de nem eszi meg. Documents\My Games\FormulaOne\savegame alatti fájlokat próbáltam felülírni, de mindig azt írja nincs mentett állás, ha visszamásolom ami volt, akkor megy. Valami ötlet?

    2. Újrahúzás után logitech formula force GP kormánynál miután custom-ban beállítottam a vezérlés, megnyílt a wheel menü is, ez eddig nem volt elérhető. Úgy látszik néha tényleg hasznos a reinstall :)
  • ajoci
    #6519
    Ez normális
  • Jacek
    #6518
    uristen:)
  • burkos01
    #6517
    http://f1game.hu/hirek/353-uj-rendszer-az-f1gh-n
  • HG
    #6516
    Ja, csodát nem tesz. :)
  • Scrat
    #6515
    Köszi a segítséget... nem bírtam ki leszedtem a progit, de szó szerint nem javított semmit! :-)
  • HG
    #6514
    Akkor legalább tudod, hogy proci. Ha húzva stabil, akkor jó.
    Nekem jól működik az X2 optimalizáció :)
    Jó szórakozást!
  • Scrat
    #6513
    Igen, egyértelmű hogy a proci a gyenge láncszem.
    Sikerült 20%-ot húzni rajta és így versenyen a rajt után a mezőny végéről inulva sem esik le az FPS, nagy néha 24-re, de az alá nem.
    Szinte játszható...

    X2 optimalizáló drivert nem raktam fel, mert egyszer régen valami nagyon nem jött be vele úgy emlékszem és azóta sem mertem újra használni.
  • [HUN]FaTaL
    #6512
    Borzalmasan gyenge az a proci ahhoz a vgahoz sajna.
  • M@TriX
    #6511
    de a proci attól számolja őket, valszeg itt a proc lesz a ludas, nem a vidkari...
  • HG
    #6510
    Ez úgy tűnik, mintha a Proci lenne kevés, mert ha Videokártya lenne, akkor reagálna a graf. beállításokra.
    Ja? Van olyan az AMD oldalán, hogy X2 processzor optimalizáló driver. Fent van?
    Esetleg nem melegszik a géped, ha terheled? Az is okozhat akadást, bár nem valószínű, mert akkor más játék is akadna.
  • Scrat
    #6509
    Kipróbáltam. Igen!
  • pointer4
    #6508
    Ha lehúzod a kormányt, és billentyűvel körözöl, akkor is leesik az fps?
  • Scrat
    #6507
    XP-m van mert sajnos a kormányomhoz nincs Win7 driver.

    Semmi extra nincs felrakva a gépre, csak a driverek.
    Az a fura hogy hiába veszem vissza akár a felbontást, akár az élsimítást... mintha nem csináltam volna semmit. Alapból mindent fullra tesz.
  • HG
    #6506
    Az Op rendszert nem írtad, de összehasonlításképp nekem: Athlon X2 5400+ proci 1x2 Gb 800 Mhz ram, Nvidia 8600GTS 256 Mb. kártya.
    Még soha egyet sem akadt.
    Vagy annyit számít ez a kis proci különbség, vagy valami fogja a géped.
    Az új Windowsra miket tettél fel ? Gondolom Alaplapi chipset driver, hang, VGA driver fent van, VGA -ból legújabb.
    Kapcsolj ki minden futó alkalmazást, ami nem kell a Win futásához.
    Gondolok itt: Vírusírtó,mindenféle jobb alsó sarokban futó feleslegesség. Persze a netkábelt húzd ki, amíg nincs írtó.
    Csemegézhetsz még a CTRL+ALT+DEL - Folyamatok közt is, hátha van ott valami a sokat visz el. (Bár új Windowsnál, hacsak fel nem tettél valami olyat, akkor nem valószínű.)
    Azért próbáld ki :)
  • Scrat
    #6505
    Asus M2N Sli Deluxe lap, Athlon X2 4800+ proci, 2x1Gb Geil Dual Kit ram, Radeon HD 4870 Toxic vga
  • Scrat
    #6504
    De éppen ez az hogy még sehol senki.
    Az megszokott az autós játékoknál hogy pl. a rajtnál akadozhat amikor egyszerre annyi autót kell megjeleníteni.
    De itt csak kihajtok a boxból és már a szaggat!
  • HG
    #6503
    Szia!

    Milyen is a a gép pontosan? (Proci, RAM, Videokártya, Op rendszer? )

  • Totti5
    #6502
    GP módba ott van a pályán veled 23 autó...
  • Scrat
    #6501
    Na, korai volt az öröm hogy szépen fut a gém... viszont most már totál nem értem mi lehet a gond.
    Time Trial modban, gyönyörűne fut 31 FPS alá soha nem esik.
    Viszont ha Grand Prix módban hajtok a pályára, még sehol senki, és 19-re is leesik az FPS menet közben úgy hogy ugyanúgy tök egyedül vagyok a pályám mint Time Trialban.
    Na ezt fejtse meg valaki!
  • pointer4
    #6500
    Köszi a magyarázatokat :D

    Én meg már arra gondoltam, valami szalmamosakodás a jelentése :D
  • Gabor_(HSF)
    #6499
    Azt te tudod mit használsz!
  • JUVEfun
    #6498
    ....és azóta K.(azaz: Code)mastersGyuri a hivatalos neve

    Pointer4 .: szánalmozás : szán = téli sporteszköz, almozás = amikor a macska alatt kicseréled a kakit
    MIT NEM ÉRTESZ EZEN ???
    "Most szólok a sűrű szánalmozás és fikázások közepette" = ismeretlen kerti tevékenységek ...
  • Danecay
    #6497
    A hivatalosságra és a jogszerűségre visszatérve még egy pár mondat erejéig. A témával kapcsolatban érdemes megemlíteni, KGyuri, itteni nevén padavanHUN és a Codemasters kapcsolatának bimbózását, mely olyan apropóból vette kezdetét, hogy egy kiszivárgott F1 2010 TV Spot-ot a mi jó Gyurink publikált az oldalán, csakhogy ennek kiszivárgása és terjesztése a Codemasters részéről egy cseppet sem volt kívánatos, ezért letiltatta a legtöbb videómegosztó oldalról, köztük a Youtube-ról is. Amikor a sok lelkes rajongó nem találta legújabb mozgóképanyagát, beszédtémává vált a hivatalos fórumon, ahol a mi lelkes Györgyünk belinkelte a saját oldalát, ahol lokálban (az oldal szerverén) volt megtalálható a videó. Nos ekkor kereste fel a Codemasters mindannyiunk kedvenc Györgyét és hívta fel szíves figyelmét az illegálisan publikált videó eltávolítására, mert amennyiben ennek nem tesz eleget, esetleg komolyabb szankciók is érhetik az oldalát. Szerintem Gyurink már ekkor kizárólagosabbnak érezte saját oldalát, mint a hivatalos fejlesztői és kiadói oldalt és a játék hivatalos oldalát együttvéve