21742
  • JUVEfun
    #6616
    Tehát : sehogy...
  • dr Kotász
    #6615
    Az oldalra nézés gombokkal.
  • JUVEfun
    #6614
    Bocsánat , ha volt már : tükröket , hogy tudom beállítani ? (hogy legyen?)
  • Timbu
    #6613
    És lesz második patch? :D
  • adam46
    #6612
    Ez jó hír remélem nem lett nagyobb, mint 70 mega, mert akkor én is le tudom tölteni LIVE-ról xboxra ^^
  • Amiga
    #6611
    Kész a patch, hamarosan tölthető!
  • lolSL
    #6610
    elkészült a patch.
    The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download.
  • Csupi05
    #6609
    Sziasztok. Van esetleg valaki aki ps3-on neten játszik? Szívesen csatlakoznék hozzá Én is. Angol account-om van, de ha kell csinálok magyart, azon ne múljon.:)
  • JohnAngel
    #6608
    Változtasd meg a gombkiosztást, így érzékelnie kell a kormányodat.
  • Feck
    #6607
    Sziasztok,

    Lenne irányotokba egy kérdésem, talán tudtok segíteni.. :) Nagyon jó a játék, de felmerült egy kis probléma, mely a következő:
    A játékon belül sajnos nem sikerül beállítani a kormányt (Logitech MOMO Racing), az advanced wheel settingsre még rá sem enged lépni.. Így nem tudom beállítani a kormány érzékenységét, és a force feedbacket sem.
    A PC-n Win 7 operációs rendszer van.
  • JohnAngel
    #6606
    Akarom mondani, Alt + Enter
  • JohnAngel
    #6605
    Ez aztán a ritkán előforduló kérdés.
    Alt+Tab
  • hertzui
    #6604
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném,mégpedig abban,hogy ewgyszer alt+tab-al kiléptem a játékból,majd visszaléptem és kis ablakban rak vissza. Most már úgy is indul a játék,ha rámegyek,h teljes méret nem teszi ki full screen-be hanem látszódik az ablak és a tálca,hogyan lehet ezt visszacsinálni? Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv.
  • Buszosman
    #6603
    Sziasztok!

    Húúú tök jó!100% versenytávon 7 éves szezonnal Lotussal kezdtem (Hard,Legend)
    1.szabadedzés:21. lettem
    2.szabadedzés:18.
    3.szabadedzés:17
    Időmérőn nagy nehezen bekerültem a Q2 be és 14. lettem mert sikerült menni egy jó kört.
    A versenyen ugye 18. nak kellett lennem de 15 lettem 1 helyet visszacsúsztam de nagyon érdekes verseny volt Kobayashi,Hülkelberg és én 3as bolyba mentünk egész végig aztán így futottunk be 15. lettem
    Jön Ausztrália :)
  • OMEGA RED
    #6602
    Egy olyan kérdés lenne, hogy replay-nél ugye automatikusan váltogatja a kamerákat. azt nem lehetne valahol meg módolni, hogy csak külső kamera verziót adjon? ne váltogassa. ilyen Mód érdekelne T-cam nézetben is. de ott is ne váltogasson. Köszi.
  • rototti
    #6601
    ITT kicsit részletesebben. Van XP-re, W7-re külön. A #3 pont a tiéd.
  • rototti
    #6600
    Valszeg a replay fájl mentése okozza nálad is a problémát. Gondolom a peccsben majd javítják.
    Elvileg van rá megoldás, de biztosat nem tudok linkelni, mert nekem nem volt ilyen gondom. Google-on keresgélj "f1 2010 replay problem" kulcsszavakkal sztem találsz majd alternatívákat.

    ITT van egy leírás. Hát nem egyszerű, de egy próbát megér, ha nagyon zavaró a probléma.
  • pointer4
    #6599
    hellomenjegykörösöket
  • fekete0012
    #6598
    hello van valami jo megoldás szagato játékra elsö kör nem szaggat
  • Edem 7
    #6597
    Mára elégvolt :) A Brazil meg az Abu Dhabi kiütött most :D Habár érdekes volt az Abu mert az elején ugy kilőttek h 2x er is viszakellet előznöm Vettelt meg Webbert de a fura hogy az első kör utána 10 másodpercel maradtak hátra egészena végéig :O Nembaj mert így nyugisvolt :D
  • rototti
    #6596
    Erősebb autóval indultál, ezért gondolom neked később fogja felajánlani. Akik lotussal, hrtvel stb-vel indultak, azoknak kb. az első szezon vége felé adnak ajánlatot. Meg ez függ attól is, hogy ki mennyi szezont állított be az elején.
    Nyomasd tovább, jön az ajánlat, no para. :)
  • Edem 7
    #6595
    Minden versenyen első lettem így az összesítettben is. HA a csajra rámegyek nincs senkinél semmilyen kör csak az én csapatomnál egy fehér ( Force India )
  • rototti
    #6594
    Hát ha nem mindig utolsó voltál, akkor kellett volna kapnod. A paddock résznél a "kamion"-on belül a csaj-ra ("agent") kellene rámenni. Ha valamelyik csapat neve mellett látsz egy kis fehér kört, rajta fekete négyzettel, akkor arra menj és felajánl egy szerződést, amit vagy elfogadsz vagy nem.
    A félkör azt jelenti, hogy felfigyeltek rád.
  • rototti
    #6593
    Azért csak a wing-et éred el, mert időmérőn vagy gyakorláson mész. Ott ugye felesleges a gumit kiválasztani menet közben, mert a boxban van időd kiválasztani. A kerékbeállítás csak versenyen érhető el.

    Betolás dolog mögött az áll, hogy az autót meg kell tankolni. Mivel idén már nincs tankolás a futamokon, így leszerelték a tankolócsöveket. Csak a boxon belül tudják újratankolni a verdát, így be kell tolni. Persze lehet azt mondani, hogy de én 10 körre tankolom meg és akkor ne toljanak be, de ki az aki 10 körre megtankolt autóval megy ki GYORS kört menni???
    Ettől függetlenül igazat adok, lehet, hogy kicsit itt túlzásba vitték a részleteket.
  • Edem 7
    #6592
    Hello !
    Lenyomtam egy teljes szezont. Nem kellet volna kapnom szerződéseket más csapatoktol ?
  • terencehIII
    #6591
    Ez a betolás dolog engem is érdekelne !!
  • bunny
    #6590
    Az miért van, hogy a gyorsmenüvel én csak wing-et érem el? Valahogy nem tiszta nekem ez a része a dolognak, hogy működik. Az is fura, hogy ha bemegyek boxba, mindig betolnak, azt nem lehet kérni, hogy kint cseréljenek gumit aztán go tovább az edzésen, időmérőn?
  • JUVEfun
    #6589
  • mardal
    #6588
    Köszönöm,ez tényleg jó beállítás.
  • JUVEfun
    #6587
    Tessék
  • Immigrants
    #6586
    Hy! Szerintetek milyen módokat érdemes letölteni a játékhoz?
  • mardal
    #6585
    sziasztok
    tud nekem adni valaki egy jó setupot g25-höz?
    be volt állítva már tök jól de úgy indítottam a játékot hogy nem volt bedugva a kormány és mindet elfelejtett,ami volt visszaállítottam de nincs ffb ha pl rámegyek a rázóköre meg nagyon érzékeny lett.
    előre is kösz
  • bcc
    #6584
    Egyszerűen kiválasztod az esős gumit a quickmenuben (1-2-3-4) és bemész a boxba.Ennyi
  • norbee46
    #6583
    Nah megvan a VB győzelem! Én maradok a 2. évben is a bmw sauber-nél?!
  • karilla
    #6582
    köszönöm
    akkor ha jól értelmezem akkor úgy lehet gumi stratégiát változtatni verseny közben, hogy megnyomom a box kérés gombot (hogy bemennék a boxba)
    és utána 1,2,3,4 gombok valamelyikét és ott kilehet választani az esős gumit?
  • dr Kotász
    #6581
    Kihajtasz a boxba, és a szerelőkkel esőgumit rakatsz fel.
  • Alphin24
    #6580
    Helló! Verseny közben hogy tudok eső gumira váltani??
  • rototti
    #6579
    Alapértelmezetten az 1-2-3-4 gombok, de a myf1/controls-ban a quick menu left/right/up/down résznél tudod ezeket módosítani.
  • bcc
    #6578
    A kontrolleren a D-Pad és a kormányon is.Ha billentyűzet akkor nem tudom.Nyomkodd végig a gombokat.
  • karilla
    #6577
    sziasztok
    bocs hogy ilyen tudatlan vagyok de melyik gomb a quickmenű??