21742
  • Bergkamp10
    #6656
    Lehet hülye kérdés, de ha kaptam egy szerződésajánlatot addig nem jön másik amíg az elsőre nem reagáltam vagy egymástól függetlenül bármikor befuthatnak ajánlatok? Meddig van időm gondolkozni rajta? Utolsó futam előtt reagálnom kell, vagy ráér utána is? Köszönöm a válaszokat!
  • IXEMGabeo
    #6655
    nem segített, nálam a DUAL Core-os proci a rákfene...apró lagg mindig van egyes részeknél még akkor is, ha leveszem a teljesítményt, nem a VGA kártya miatt van ez, hanem a proci miatt...és érdekes, mert Carrier módban jobban szaggat, mint GP módban...drivert is feltettem egy fokkal jobb lett amúgy, de még mindig ilyen. remélem majd az a bizonyos patch segíteni fog a rajtam kívűl lévő embereken is és megoldja ezt a problémát...
  • Gabor_(HSF)
    #6654
    Nálam csak Monaco lagol,meg a nagy eső.. vedd le a grafikát very low ra
  • Gabor_(HSF)
    #6653
    padlón kijössz a balosból a műfüvön és ha véletlen be van kapcsolva a pálya ív,kivele!,(mert nem csak itt nem jó,ezáltal zavaró is)szóval egy sunyi jobbos jön amit nem lehet belül kezdeni,mert a közepe megtörik és akkor el kell venned a gázt,hanem rajzolj egy kis "s" betűt,szépen kintről jössz befelé..
  • IXEMGabeo
    #6652
    2. szektorra gondoltam, belaggol néha marha nehéz eltalálni...és az utána levőt is még a La Caixa előtti részre gondolok
  • Gabor_(HSF)
    #6651
    Pedig az egy könnyű rész,a célegyenes végi jobbos után padlógázas 2 kanyar jön..
    Ennek a pályának az utcsó szektor a nehézsége,abból is leginkább a sikán.
    2mp-et is ott lehet hagyni.
  • IXEMGabeo
    #6650
    ja és 1:26-os körnél képtelen voltam jobbat menni HRT-vel...
  • [HUN]FaTaL
    #6649
    Mikor jön a patch van már pontos dátum?
  • IXEMGabeo
    #6648
    akkor neged nem bugos a pálya...azon a pályán akármit állítottam a versenyen alapból lehagytak az egyenesbe...és időmérős köröket futottak, én örültem, ha 1 secen belül maradtam az edzéskörömnél...és gamepaddal nehezen lehet nem hibázni abban a gyors kanyar kombinációban, billel tolod biztos be van kapcsolva neked a Traction úgy azért jóval könnyebb...
  • Gabor_(HSF)
    #6647
    1.22-es körök kellenek,a pole-hoz 1.21,ezt böven tudja a lotus..sőt a celegyenes előtti sikánt jobban lehet venni vele,mint a RBR vagy a Ferkával,a két utóbbival csak csípni lehet a rázót,külömben keresztbe vág
  • Gabor_(HSF)
    #6646
    pedig nem..próbáld ki
    amennyit a tc segít, azt elbukom a tempós kanyarokban,mint pl.spa,silverstone,suzuka ahol elel veszem a gázt,meg gáz-fék egyszerre kanyar stb.
  • Gabor_(HSF)
    #6645
    me gyenge vagy:)
    Én akkor megyek ki a boxba,miután az utolsó ellenfelem is kiment már.
    ilyenkor nyomok ha sikerül egy leggyorsabb kört és kimegyek, ennek elégnek kellene lennie..
    de hát ugye 10mp tovább vagyok bent és ezen a pályán ahol végig a seggembe vannak,nem elég
  • Jacek
    #6644
    Billel szerintem gyorsabban lehet menni:D ugyanis ott mindenkeppen vannak segitsegek
  • Jacek
    #6643
    Nekem megfelelo az onbizalmam:) gyors vagyok barmivel:D
  • Totti5
    #6642
    Én sem értem hogy csinálja, főleg billel, de ezekszerint mi vagyunk a lassú kapitányok:)))) mindjuk ez engem nem zavar, legalább van kihívás:D
  • Jacek
    #6641
    tehat legend ellenfel ellen? 30 sec elony Barcaban? hmm az erdekes mert ott koronkent kaptam 1 masodpercet:)
  • Gabor_(HSF)
    #6640
    experten is..
    az első 4 et megcsináltam úgy is.
    Katalánon lettem pipa,mert kb fél perc előnyöm volt és nem volt elég a boxkiálláshoz..
    Ez az amivel igazán bajom van,hogy 6mp helyett 15-20-at töltök bent mindig..
    Az elején még csak ritkán fordult elő
  • Jacek
    #6639
    hardon:)
  • Gabor_(HSF)
    #6638
    Tök mind1..a Lotussal is lehet pole is és win is,legalább is Monacoig tuti..
    1.5-2 mp el lassabb az élautóktól.de ez még igy is elég arra,hogy nyerni lehessen vele,bár kétségtelen,hogy izzadós..
  • JohnAngel
    #6637
    Bocs, nem ide akartam.
  • JohnAngel
    #6636
    Fordítókat és lektorokat még mindig keresek a játék fordításához!
    Akit érdekel, az zaklasson.
  • Jacek
    #6635
    tevedes:) a valo eletben o a legerosebb a jatekban a leggyengebb.
    Virgin/HRT/Lotus a sorrend a jatekban!!
  • Aaron1212
    #6634
    Még valami hol lehet letölteni a patchet?
    A googlen nem találom.
  • Aaron1212
    #6633
    amikor megnyomom a num 4-et akkor behozza nekem hogy motor szárny meg még valami 3. cuccot.AZ mire jó?
    A patch egyébként mit javít ki?Előre is köszi.
  • Immigrants
    #6632
    Köszi megnézem!
    Bergkamp10: Sz6tem menj át a Lotushoz Ha belegondolsz ő az újoncok között a legerősebb majdnem benn van a Q2-ben is! Sztem az ha kicsi is de előrelépés! De te tudod!
  • Bergkamp10
    #6631
    épp most nyomtam le egy futamot 16. lettem ami Virgin másodpilótával a mostani erősségi szinten jó eredmény, de a korább könnyebb nehézségi fokon elért jó eredményeim miatt a csapat elvárásai is emelkedtek 12. helyet várnak el a fejlődéshez, az hard segítség nélkül nem nagyon fog nekem menni.. közeledik a vége fele a szezonnak és csak a virgin ajánlott új szerződést( első pilóta) legalább a Toro Rosso nyomna valamit Hrt Lotusba felesleges átmenni akkor inkább maradok még egy évet Virgin 1 ként és már nem lesznek a szezon eleji irreális eredmények hardon.
  • JohnAngel
    #6630
    Látod jobb oldalt azt a csúszkát? Na azt használd.
  • Immigrants
    #6629
    Hy! Az ellenfelek tudását hogy tudom növelni, mert már kicsit unalmas hogy Lotussal célegyenesben Mclaren-re ráverek 10 m-et...

    + a törést hol tudom beállítani? A grand pix menü alatt törik az autó de a carrier modban nem.
    Előre is köszi a segítséget!
  • Bergkamp10
    #6628
    Jah és még annyit akartam kérdezni, hogy szerződést az utolsó futam előttig ajánlanak, vagy a szezon vége után az új előtt is érkezhetnek?
  • Bergkamp10
    #6627
    Sziasztok!

    Én lehet jól megszívattam magam. Első idényem a Virginnel kezdtem másodpilótaként 5 éves karriert. Kezdetben segítségekkel könnyebb fokozoton, majd ahogy fejlődtem versenyről versenyre nehezítettem. Most hardon nyomom segítség nélkül Monzánál járok végre helyre került az erőszint, a csóró Virginnel 19-20 hely elérése jön össze általában. A gond az hogy mielőtt kinőttem egy nehézségi szintet elég jó eredmény értem el adott versenyen így a vb listán 15 vagyok így a kiválasztható riválisomat nem sok esélyem van megverni jelen beállítások mellett. nem akarok visszavenni. A Virgin már felajánlotta az első pilóta ülést következő évre de mennék egy szinttel feljebb, kapok így másik szerződést? a rivális csapata már kb le se szar miután kétszer jobb helyen végzett nálam az emberük.. köszi a választ!
  • Gabor_(HSF)
    #6626
    Hát nemtom.. mekkora szintig jutottál?
    Én a Torro Rossoval kezdtem hardon,de már Monza után az összes csapat ajánlott szerződést..
    Aztán a köv. évben már a Hungaroringen wb lettem és úgyszintén mindenhonnan kaptam ajánlatot.
    Lenyomtam a 3 évet ,újra kezdtem ezúttal Lotussal,(5 éves)most járok Monaconál,de ezzel is csak pole és win idáig..
  • bunny
    #6625
    Én amikor átraktam a gépem a régi 4/3-mas 17-esemre, nem fért rá. Persze lehet a beállításoknál kellett volna trükközni képarány, mittomén. Őszintén szólva elkönyveltem, hogy nem fér ki és kész, szintén "T-cam".
    Ahogy nézem mindenki a fenti kamera állásból nyomja, próbáltam párszor sisaknézettel, de alig látni a hepehupásabb pályákat, annyit meg sosem mentem egy-egy pályán, hogy tényleg fejből nyomjam.
  • Casillas
    #6624
    nálam volt simán 1280*960-ban is (T-camból belefér a képbe), de mikor visszavettem low-ra, akkor szürke négyzet lett helyette
  • JUVEfun
    #6623
  • greeco81
    #6622
    Sziasztok!

    Sikerült egy brutál jó kört mennem a Brazil pályán!

  • bunny
    #6621
    És wide kijelzőn.
  • dr Kotász
    #6620
    Bocsánat, nem tudtam... Ezek szerint nálad a tükrök feketék?
  • twi452
    #6619
    ezek a kiscsapatok milyen kis kétszínűek.. a spanyol nagydíjon a versenyen simán futnak olyan köridőket amivel vígan bent lettek volna a Q2 elejében... persze az időmérőn sehol nem voltak csak a versenyre javultak fel kb 3-4 mp-et :D sűrű anyázás és alt-F4 lett belőle, hogy még velük sem sikerül lépést tartani :D majd talán holnap :)
  • JUVEfun
    #6618
    köszi
  • Casillas
    #6617
    magasabb grafikán van csak sajnos