21742
  • Gabor_(HSF)
    #6736
    Egy pillanatra visszatérve a lotusra,persze flém nélkül..
    Talán nem irónia,de a Török pályán /legend AI/10 méter és kör 2 verdának..
    Csak azért nem támadtam meg,mert Vettel elég közel volt és nem akartam hibázni,így az utcsó kör már óvatos volt..

  • OMEGA RED
    #6735
    uhhh bazze... hát szerintem soha nem találtam volna meg :D köszi így eldugni :)
  • dr Kotász
    #6734
    Mi is lelkes amatőrök vagyunk, örülünk, hogy tetszik a játék. Képzeld el ugyanezt a feelinget online, amikor feljössz négy helyet.. na hát az valami észvesztő
  • dr Kotász
    #6733
    A mikrofont a Windows Live-ban tudod kikapcsolni. Settings menü, voice opció.
  • Redokee
    #6732
    Helló! Újra raktam a gépemet, f1 2010 hez keresem a windows live profilomat. Azt hol találom? A savegame mappát már átraktam a dokumentumok my games f1 mappába
  • bcc
    #6731
    Tipikus amerikai genny.Anya apa örül a kistáskának, kár hogy ezekből nascar vagy indicar versenyzők lesznek ha lesznek.Szóval mi köze ennek az F1-hez és főleg a játékhoz?
  • Doroghy
    #6730
    Helló! Sajnos a mentésedben keletkezett a hiba! Ahogy már megválaszolták Neked, a mentésedet kell leszedni a PS3-ról! Ugyan így jártam én is! Érdemes meghagyni a régi mentést, hátha a patch tartalmazni fogja ezek javítását, de mikor én újrakezdtem, sokkal jobban ment a játék, így töröltem is a régi mentésemet! Az a lényeg, hogy CSAK A PADDOCKBÓL LÉPJ KI A JÁTÉKBÓL! Ha belépsz egy futamra és onnan kapcsolod ki a játékot, akkor el fog romlani megint a mentésed! (Eddig ezt tapasztaltam én!)
  • JUVEfun
    #6729
    Addig a jövő nemzedék :

  • lolSL
    #6728
    sehol, csak elkészült de még jó pár nap/hét mire leellenőrzi a microsoft.
  • palinho96
    #6727
    hol lehet lenyomni???
  • norbee46
    #6726
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek! Az a bajom hogy esős pályán mindig kipörög a kerék és ez miatt nem jók a kigyorsításaim! A másik gondom szintén vizes pálya megpördülök a kanyarokba pedig mindent ugy állítok hogy jó tapadása legyen az autónak! de a váltóval ötletem sincs hogy mit és hogy állítsak!
  • bakkerman
    #6725
    +1
  • fekete0012
    #6724
    hello a patch megjelent már?
  • bcc
    #6723
    Ha be volt dugva az internet kábel a géobe akkor már ezt megcsinálta ha nem dugd be és autómatikusan kiírja hogy felrakja-e a legójjabbat, akkor rakd föl.Ha van hordozható vinyód rakd át a mentésed, a gépről töröld le és próbáld meg úgy.
  • bcc
    #6722
    Nem a ps3-on system update.
  • janika15
    #6721
    hogy tudok szoftvert frissíteni? (patchre gonodolsz ? )
  • bcc
    #6720
    Ha más játék működik akkor a lemezzel van valami.Ha van ps3-as ismerősöd akkor próbáld ki nála, ha ott működik frissits szoftvert ha nem cseréltesd ki a játékot.
  • janika15
    #6719
    valaki tudna segíteni ? :S
  • OMEGA RED
    #6718
    egy olyan kérdésem lenne, hogy mikrofont hol tudom kikapcsolni? idegesít, hogy csak mutézni tudom a többieket. Nem találom azt a lehetőséget ahol ki lehet kapcsolni teljesen. szóval engem se halljanak meg én se őket. vannak userek akiknek nincs is ott a kis hangszóró. gondolom nekik nincs mikrofonjuk vagy ki tudták kapcsolni valahol.
  • sziszifusz
    #6717
    Persze ki kell kapcsolni, ha már ismered a pályát, mert akkor már csak zavar, de alapozni tökéletes, bár arra sem használom már, inkább bóklászom pár kört TT-n. Arról nem is beszélve, hogy letölthető ghostok vannak amiből késöbb még el lehet lesni hogy hol kanyarodhat jobban az ember.
  • janika15
    #6716
    ja és a dvd tökéletes állapotban van
  • janika15
    #6715
    hali! ps3-ra van meg eredetibe a játék. egyik napról a másikra meghalt a játék, úgy hogy nem töltődik be. megnyomom a gém indulása után kéccer az x-et aztán elkezd pörögni a loadinget jelző kis kör és 15 sec után kb. megáll és nem csinál semmit a gép. más játékokkal eddig nem volt ilyen problémám? nem tudjátok azt hogy a baj mi lehet? köszi előre is! jani
  • Gabor_(HSF)
    #6714
    Mi is lelkes amatőrök vagyunk,legfeljebb többet gyakoroltunk..
    És ha nem zavar áll. "nyers" modorom,pötyögj bátran.
  • giornalista
    #6713
    sziasztok! én egy teljesen más szintet képviselek, mint ti, lelkes amatőr vagyok, első igazi szimulátorom (Need for Speeden nőttem fel, a Shift már valamennyire szimulátor, de 1 hetem így is arra ment rá, hogy meg tudjak tenni 2 kört anélkül, hogy megpördülnék).

    ha nem zavarok, néha bepötyögnék ezt-azt, persze ti megmosolyogjátok majd, de nekem nagy öröm volt pl. az, hogy amatőr ellenfelek ellen, félig bekapcsolt kipörgésgátlóval, ABS ON-nal és automata váltóval a 3., Maláj Nagydíjon a boxtaktikával előrejöttem a 10. helyről a 6.-ra a végén a Virginnel :) a kis esőt megcsináltam az Option gumikkal, majd amikor rázendített, egyből Wet-et tettem fel. a többiek viszont intermediate-t, és mivel 2-3 körrel a vége előtt szakadni kezdett, újra ki kellett állniuk.

    egyébként csak emiatt a game miatt vettem egy gamepadot is.
  • IXEMGabeo
    #6712
    ;)
  • Jacek
    #6711
    javitja, elvileg:)
  • Gabor_(HSF)
    #6710
    Simán..
    Van rosszabb is benne sajnos..
    Szingapurban első helyről jöttem ki,olyan messze voltak nem is láttam őket,erre beesnek utánam vagy 10-en és mindenkit elém enged..
    a boxkiállással komoly gond van,remélem a patch javítja..
  • w77d
    #6709
    gyerkek nálatok előfordult már olyan idegesítő hiba, hogy kimegyek a boxba és az előttem lévő beállás előtt megáll az egyik autó és engem nem engednek ki? Az egyik mclaren így szivatott meg, a szerelők előtt 3 méterrel megált és onnantól kezdve semerre... 1perc 55mp után a boxban kiléptem a kurva anyját, pedig első voltam :(((
  • Gabor_(HSF)
    #6708
    Az lehet látod..
    A húszon éves fiaimmal is néha nehezen találom meg a közös nevezőt..
    a Lányommal aki 28,meg szinte soha,ellentétben a 4 éves unokámmal,,
    De hát ez van
  • IXEMGabeo
    #6707
    konkrétan nem csak avval a HSZ-el van baj, csak érezhető, hogy baromira jónak hiszed magad amit elhiszek, csak nem így kéne...nem szövegértelmezés inkább valamiért a nyers stílus nem jön be...ez van. Tegnap is nem véletlen, hogy félreértettünk vmit, mivel Barcelonáról beszéltünk tegnap rotottival, te rögtön mondtad az 1-4. futamot, elbeszéltünk egymás mellett...
  • Gabor_(HSF)
    #6706
    Látom a szavak értelmezésével, továbbra is komoly gondjaid vannak!!
    ad1,először is ott a szmájli!!
    ad2, Jacek némelyik pályán 1-2 mp gyorsabb mint én
  • IXEMGabeo
    #6705
    ok, hajrá...
  • Gabor_(HSF)
    #6704
    Mi vagy te műmártír!!
    Én most a Lotussal kezdtem újra a játékot experten és itt az 5. pályán,3-4 óra kínlódás után,átraktam az AI-lat pro-ra és rögtön megcsináltam..
    Monacot még nem adtam fel,de ha itt is sokat geciznek velem az ai-k,ezt is pro-ra rakom..
    Én élvezni akarom a játékot,nem pedig összetörni számolatlan billentyűt,vagy kormányt..
    A 2. évadomban Suzukával szenvedtem legalább 1 napig,mire lehoztam a fiam MOMO-ját,kis gyakorlás után azzal könnyedén megvolt..
  • IXEMGabeo
    #6703
    #6645
  • IXEMGabeo
    #6702
    egyébként nem tudom mire fel ekkora az arcod, nyílván te versenyeztél életedbe, hogy ilyen csúcsprofi vagy:D, de legalább másokat ne szidjál, hogy gyenge, ha tisztában vagy a képességeiddel...
  • IXEMGabeo
    #6701
    gamepaddal lehetetlen gyorsabban menni HRT-vel...maximum 1:24-et lehetne, egyébként nem is a legjobb beállítással mentem mivel még P3-ak sem voltak elegendőek a legjobb beállítás megtalálására...billentyűzettel könnyebb menni a gyors kanyarokban, FULL Tractionnal...
  • Gabor_(HSF)
    #6700
    Már ne haragudj,de ha te csak 1.26-ot tudsz menni az nemtom milyen bug!
    Én Ferkával 1.19, RBR 1.20 eleje és még a lotussal is 1.20 vége
  • IXEMGabeo
    #6699
    maximum nálad...Barcelona akkor se jó pálya, és már többször írtam, szinte mindig, ha van vki előttem állandóan ugyanúgy pördülnek meg az utolsó szektorban...sőt, akármit állítottam elmondtam, hogy az egyenesben alapból lehagytak, ami lehetetlen...ne is avval van a gond, hogy lehagytak, hanem nagyon nagyon lehagytak az egyenesben ami frusztráló...váltó beállítást megnéztem mi az ideális avval se ment tehát Barcelonában bug van tuti...de majd, mégcsak Monaconál vagyok mostanában nem játszottam sokat, megnézem a többi pályát is, ha nem hagynak le akkor igazam lesz, hogy ott Bug van...
  • tmisi
    #6698
    Hát valóban a versenyek végén eléggé össze lett csapva az "ünneplés", az interjúszobában is ott ül Alonso, Hamilton, stb., de mire odaérsz, elsötétül a kép és jön az interjú. Ha már egyszer lemodellezték őket, miért nem használják többet? Na egy helyen még van: a menüben a csapattársad ott van veled szemben (nálam Kobayashi). Ennyi. Szerintem így baromi unalmas lehet 7 szezont lenyomni, én örülök ha a 3-at végigviszem. :D
  • Gabor_(HSF)
    #6697
    Igen..kezdetben valóban segítség,hogy megtanuld a pályákat.De az általa jelzett ideális ív,korántsem az és a féktávokat olykor korán,nagyon korán,néha meg feleslegesen jelzi..
    Aztán meg sokszor zöld és mégsem lehet akkora sebességgel menni.
    Ennek ellenére szakadó esőben néha hasznos lehet,mikor semmit se látni