21742
  • greeco81
    #6776
    Így már leesett!
  • pointer4
    #6775
    Ja nem, csak az oldalról az ugrik be.
    és nem értettem hogy jön oda az F1 2010.
  • greeco81
    #6774
    Ez most találós kérdés?
  • pointer4
    #6773
    MI köze a Race07-nek az F1 2010-hez?
  • greeco81
    #6772
    Sziasztok!

    Aki szeretne multizni ITT megtalálja a részletes leírást, hogyan kell!
    Annyival kiegészíteném még, hogy ha már sikerült belépnetek a játékba, akkor mindenképpen nyomjatok még 1x F12-t(transfer completed-et fogtok hallani), különben le fog állni a játék alkalmazáshibával!
    Hamachi szoba címek pedig: Forma2010HUN jelszó: 123
    Forma2010 jelszó: 123

    Ma este durva party lesz, gyertek minél többen!

    Üdv.: Kasza
  • JUVEfun
    #6771
    Értem én hogy gőzgép, DE MI HAJTJA???
  • JUVEfun
    #6770
    Szerintem nem sokat segítettetek ezzel neki
  • Count Adyn
    #6769


    csakhogy tökéletes legyen
  • OMEGA RED
    #6768
    :)))))))))))) Én sem tudtam volna szebben :P
  • pointer4
    #6767
    "motor meg a szárny.Az mire jó?"

    A belső égésű motor egy olyan volumetrikus működésű hőerőgép, amelynél egy megfelelően megválasztott periodikus termodinamikai munkafolyamat során a tüzelőanyag a hengerben elég és munkaközeg hője mechanikai munkává alakul.
    A szárny meg a leszorítóerőt adja, az aerodinamika törvényei alapján.

  • csabush
    #6766
    Gyanítom az intel DualCore szériájára utalt, nem a kétmagosokra általában. Nekem d915öm volt, azzal tényleg minden helyzetben szaggatott, lecseréltem egy Q9450-re, most már fain.:)
  • bakkerman
    #6765
    miről beszélsz? mindent kicsontoltam,stabilan megy a gém,szakadó esőben uccsó helyről rajtolva is annyi FPS mint time trialon fényes nappal...
  • Gabor_(HSF)
    #6764
    Lehet csak annyi fér bele
    Ha lenne pénzem és fejlesztenék,most 16-ot raknék,mert az jól néz ki
  • Gabor_(HSF)
    #6763
    Magam is így vagyok ezzel,annyi különbséggel,hogy mindig az akkori"csúcsot"vettem meg,aztán évekig jó volt,anélkül,hogy valamit cserélnem kellett volna..
    Így vagyok a jelenlegivel is,5 éves /Asus 7800gtx-top,Athlon64 X2 4400+ DC,3 giga ram/És talán mostanra lehet érezni,hogy ez már kicsit kevés,de szó sincs arról,hogy ne lehetne játszani vele..
  • Amiga
    #6762
    Ha a patch kijön, akkor ötmillió hatszázezer helyről le lehet majd tölteni. Nem igaz, hogy nem lehet használni a google-t.
  • tommygear
    #6761
    Na még egyszer elmondom.
    OLVASS VISSZA!
  • Aaron1212
    #6760
    Na még egyzser megkérdem még egyszer.
    A patch az már kijött és ha igen hol lehet majd letölteni?
    A másik hogy amikor megnyomom a num 4-est akkor bejön a motor meg a szárny.Az mire jó?
  • bunny
    #6759
    Nem játék természetesen. VmWare, Photoshop, és amikor vettem pont olcsó is volt :)
  • Nohab
    #6758
    Van intro, csak egy kicsit kell várni, mikor kéri az entert az elején.
  • OMEGA RED
    #6757
    nekem C2D E7500, 2GB RAM, HD5670 (512 gddr5) win7 64bit. simán megy minden maxon. egyszer sem szaggatott be még esőbe sem. mikor xfire-el veszek fel videót akkor néha ránt kicsiket de simán játszható attól nem hibázok a játékban. vagyis arra nem fogható...

    Szerintem nálatok más lesz a gond. pl driverek, frissítések, DirektX, esetleg öreg oprendszer, és ami még okozhat ilyen gondot a hűtés... Régen volt egy 8600GT passzív hűtéssel. MW2 maxon ha játszottam nem volt gond kb 10 percig és aztán 85fokos lett a kari onnantól szaggatott a game. levettem ház oldalát asztali ventivel meghűtöttem és egyből nem szaggatott. Szóval hűtés is okozhat gondot. akinek esetleg régen volt kitakarítva a háza fújassa ki...

    bunny: 8 GB RAM? Úr Isten! nekem 2gb 2x1 kingmax 800-asok dualba eddig nekem minden game fullba ment. Minek annyi? persze ha nem játékokhoz akkor az más de ha azért van 8gb-ot, hogy a játékok fussanak akkor megérdemled... :P


    IXEMGabeo: igen a processzor sokat számít! hiába van erős vidikarid ha a procid gyenge!

    Egyébként ha valaki megpróbál az általam javasolt megoldásokkal próbálkozni attól majd várok egy visszajelzést, hogy mire jutott!

    Bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett!
  • bunny
    #6756
    Én már régóta nem követem a hdw fejlődést, volt idő amikor magam is fél évente cseréltem a vasat mert kellett, de mostmár ez az idő elmúlt. Vagy megöregedtem :D De tény, hogy amíg a jelenlegi jószágon minden elfut, addig minek kaparjak? A tetejében az újabb vga-kon nincs analóg tv kimenet, én pedig azon nézem a TV-t, emiatt nem is tervezek váltani. Hogy a 9600gt jobb-e mint a tied így nem tudhatom, de egy rendszer sebességét komplett kell nézni.
    Nálam egy core2 3Ghz, 9600GT, 8 giga ram, és egy gyors (vortex2) SSD van a gépben (de SSD előtt se szaggatott), win7 64bit. Lehet a 8 giga a megoldás, nálam fel tudja tölteni ram-ba amit kell nálad meg swapp-el. Lehet a 64bit, a ló tudja. Lehet nálam kevesebb lózung fut a gépen a háttérben mint nálad (csak egy nod32).
    Win élményindex 6.6, ez a proci, a vga ram, 3d 6.8, az ssd meg 7.7 Hasonlítgass, hátha kibukik mi a gond.
  • Timbu
    #6755
    Nem szidni akarom a játékot, mert nekem tetszik. Lehet, hogy vannak bugok, de azok nemsokára kijavulnak majd. De ami nem fog kijavulni, az a hangulat. Most találtam ezt a videót, és arra gondoltam, hogy az F1 2010-be miért nem tudtak ilyen intrót csinálni? (A megjelenés előtt egyébként is volt egy csomó "zenés videó", akkor erre miért nem szántak időt?) Vagy legalább a bajnokságok végén miért nem lehetett egy ilyet bevágni? Lehet azt mondani, hogy szőrszálhasogató vagyok, de aki F1-es rajongó, az tudja, hogy milyen fontos része a versenynek a díjkiosztó.
  • IXEMGabeo
    #6754
    mondjuk lefuttattam egy tesztet és 73%-ot hozott ki rá:S tehát akkor mégis picit az lesz a gáz, mármint a kártya. Biztos vagyok benne, hogy a gyorsabb processzor is sokat segítene, ha több helyem lenne a gépen mondjuk, dehát ezt kell szeretni:D végülis, aki laggal edződik, az onnantól kezdve a legnehezebb szituációkat is ki tudja kerülni:D
  • Gabor_(HSF)
    #6753
    a 4 széria az új teljesen
    460-as pedig egy nagyon jó kari/az árához képest/
    Én is Nv-s vagyok..
    5 éve raktam össze a jelenlegit és még mindig futnak a mai játékok,igaz low-ba némelyik,de akkor is
  • IXEMGabeo
    #6752
    pedig régen ATI-s voltam csak az hamar elromlott és a megbízható ismerősöm mondta, hogy megbízhatóbb az NVIDIA sőt jobb az ATI-nál...ehhez képest amit Firerock is mondott, az NVIDIA 3 éve nem gyárt új szériát csak átnevezi a termékeit...fasza lehet engem is becsaptak evvel, pedig minden 2010-es game fut normálisan, ez is végülis szval mind1
  • dr Kotász
    #6751
    Nekem is dual core van... Egyáltalán nem szaggat a játék, pedig nem mai a gépem. Pl. Monacoban egy akadozás nem sok, annyit sem láttam. Mindez ráadásul 1200-as felbontásban. Más lesz a gond.
  • akos
    #6750
    Emberek, ne vitatkozzatok, ha kijön a Patch, kiderül, hogy az megoldja-e a hibát. Addig is, most mentem egy elég szép kis köridőt a monzai pályán: 1:21,971. Kezdetnek nem rossz... :D
  • Gabor_(HSF)
    #6749
    Hát nem akarlak ismét piszkálni,de az a kari lehangolóan gyenge!
    a 9600-os kb 20%-al jobban teljesít,némelyik játékban még talán többel is,annak ellenére,hogy jóval régebbi darab..
  • IXEMGabeo
    #6748
    nem akarok most itt megint előhozni a VGA kártyás dolgot, mert volt vita belőle, de új NVIDIA GT240-es 1024 MB-os DDR5-ösön hogy szaggathat szted?
  • bunny
    #6747
    boxutcás szívásra pedig ahogy többen is írták a legjobb megoldás a nagyon eltolt taktika, lehetőleg legyen üres és akkor nincs gond. Aztán reméljük a patch gyorsan itt lesz, és nem játszák el vele pl. hogy a patch nélküli mentéseket nem tölti be
  • bunny
    #6746
    Nekem is dual core-om (3ghz) van, graf meg fent sima 9600gt-vel és soha egyszer sem szaggatott, stabil mint a kő. Ott valami más gond lesz, ha szaggat.
  • akos
    #6745
    Hát, mondjuk nekem is Dual Cora van 2.7 GHz, és hát a graf mediumon van, attól nem is nyomtam feljebb, mert ott már akad, remélem a patch után lehet maxon nyomatni. Habár kétséges, mivel a videókarim gyenge lesz hozzá. Ati Radeon HD Series 3850-esem van. Szerinem az gyenge lesz neki... :S
  • IXEMGabeo
    #6744
    általános probléma, hogy, akiknek Dual Core-os a processzoruk azoknak, akármit csinálnak a grafikával még lowon is szaggat a játék, ha nem is nagyon, hanem mondjuk icic picit az is éppen elég ahhoz, hogy elszúrd a főbb kanyarokat, főleg Monacoban nem jó a helyzet, de én lassan megtanulgatok a pici laggal együtt kombinálva vezetni:D

    elméletileg a patch nekünk segíteni fog, hogy jobb legyen a game
  • akos
    #6743
    Miért, mi a gond a Dual Core-al???
  • Redokee
    #6742
    nem az... hanem amikor SIGN IN-t szeretnék, azt mondja hogy 0 profiles found... pedig a savegame mappát átraktam
  • IXEMGabeo
    #6741
    most akkor Vettelt lekörözted?
  • IXEMGabeo
    #6740
    szerintem is jó game:) csak most várok picit a patchre...mi Dual Core-sok ici picit megszívtuk a game-el
  • bcc
    #6739
    A játékba nyomj egy home gombot.
  • Redokee
    #6738
    valaki pls help
  • akos
    #6737
    Szép estét kedves fórumozók!!!
    Végre sikerült beszereznem a gamet, és kellemeset csalódtam a játékban. Kicsit tartottam tőle, mivel eléggé lehúzták egyesek, de szerintem nem volt igazuk abban az Arcade dologban sem. Pl billel segítség nélkül lehetetlen menni egy kört is kipördülés nélkül. És a fékezésnél blokkol a kerék, akkor csak előlre csúszok, és nem tudok elkanyarodni, ahogy azt egyesek mondták... :D Nah, de lényegtelen. Ma mentem egy 100 %-os versenyt Monzában McLarennel, legnehezebb szinten Help Off, szimulációk fullon voltak, és hát nagy nehezen sikerült megnyernem 1 mp különbséggel. Harmadik helyről indultam, majd a rossz rajtot követően visszacsúsztam a nyolcadikra. Onnan aztán szépen felzárkóztam. 20. körben lecseréltem a szuperlágyat keményre, és azzal végigment a verseny. Defekt szerencsére nem volt, volt két kieső, egyik motorhiba, a másik falhoz csapta a gépet... XD Elvileg második lettem volna a végén, de a 35. kör tájékán Webber kiment a boxba, így átvettem a vezetést, és be is hoztam a gépet... :D Apropo, tegnap csak gyakorlásképp mentem egy versenyt amatór AI ellen, és ott vettem észre, hogy bizony, elhúztam tőlük rendesen, és egyszer megpördültem, de kb állítólag 20 mp-re voltak tőlem, 5 mp alatt megfordultam, erre 6-an elmentek mellettem... Szerintem az AI-n van mit csiszolni etéren. A lekörözésnél szépen elengedtek, de nem mindig, ahogy ez az életben is van... XD Röviden ennyi, remélem nem gond, hogy leírtam a véleményem...