21742
  • Tockos
    #6816
    Akkor még patch mincs?Már nagyon kiszertném próbálni a játékot,de mé mindig a piros X-es problémával kuzdok.Valamilyen megoldás rá?

  • Gabor_(HSF)
    #6815
    azt hiszem,de lehet hogy 42-ő
  • Gabor_(HSF)
    #6814
    Mondtam,hogy kormányos pálya,én nem tudtam 1.44 alá menni
  • Jacek
    #6813
    kar erte:)
  • Jacek
    #6812
    5 korben 1:43.9 de ezt lehet boven faragni
  • Gabor_(HSF)
    #6811
    Ezt a gyönyörűséget zuztam le,ez aznap készült,a verseny derekán

  • IXEMGabeo
    #6810
    ja oké...akkor megdőlt lazán Kimi rekordja...
  • Jacek
    #6809
    megnezem spat:)
  • Jacek
    #6808
    uff, de legalabb itt vagy:)
  • Gabor_(HSF)
    #6807
    Nem kell hogy elkeseríts,de én 1.45-nél is mentem jobbat,igaz nem lotussal
  • Gabor_(HSF)
    #6806
    Hát akkor semmi gáz,egyről beszélünk..
    Lotussal én sem körözök,Istanbulba lett volna rá mód,de nem kockáztattam az utcsó kőrben..
    Én mindig visszaveszek a legutolsóban egy picit,bár ez nem igazán jó,mert kiesek a ritmusból.de 2002-ben a Kawasaki kupán,2.helyről 240-el zakóztam a pannonia-ringen,az utolsó kőrben:(((és csúnyán leamortizáltam a zz6xr ninjámat
  • IXEMGabeo
    #6805
    amúgy 1:45 a körrekord még Kimi állította be asszem 2005-ben, na azt döntsétek meg:D
  • IXEMGabeo
    #6804


    nem rossz, viszont el kell keserítselek, nem régiben láttam 1:46-os időt valakivel, szembesültem vele:)
  • Jacek
    #6803
    varjal mar:) nalam is kikapnak rendesen mindig csak egy tapad ram, de az is ilyen 5.-6 masodpercre, a tobbi a joval messzebb:)vagy Alfonso vagy Webber, de korozni nem koroztem senkit:)
  • Gabor_(HSF)
    #6802
    JA! megszállott vagyok tolom éjjel-nappal..
  • Gabor_(HSF)
    #6801
    Ja és ezzel már wb is lettem:)
  • Gabor_(HSF)
    #6800
    Időmérő 1.47.8xx,2 kört mentem,de a 3.szektorban szemerkélt az eső..
    Versenyen 1.48.3xx volt a legjobb,de folyamatosan 1.50 alatt mentem és
    !JACEK! itt is nagyon kikaptak..
    Alonso volt láthatáron belül
  • IXEMGabeo
    #6799
    azt mondod, hogy totálisan a REar felé kell mozgatni a balanszot? hmm az érdekes nálam általában a legtöbb pályán 30-70% szokott lenni, ugyebár javítja a kanyarodást, dehogy ennyire:D eskü kipróbálom majd
  • Nohab
    #6798
    Kicsit kísérletezgettem a beállításokkal, és találtam is valamit. 2-3 másodperccel lettem gyorsabb. Az egyensúlyt áttoltam teljesen jobbra és Interlagosban 1:10.1xx Abu dDabiban pedig 1:41.xxx-et mentem HRT-vel, billel, közepes kipörgésgátlóval. A motor standardba volt és kemény gumikkal mentem.
    Az elsővel megdöntöttem a pályacsúcsot, a másodikkal meg 1 mp-belül voltam. Máshol még nem próbáltam, de javítani fog nekem mindenhol az időmön, az biztos.
  • IXEMGabeo
    #6797
    ja tudom melyikről beszélsz, ez nekem is jobban bejött

  • IXEMGabeo
    #6796
    ennyi időd volt tolni a játékot?:O
  • Gabor_(HSF)
    #6795
    Bár a régi buszmegálló sokkal jobb volt,kár,hogy átalakították.
  • Gabor_(HSF)
    #6794
    Tudom..sztem is nagyon,ez a 6. évem,azaz most megyek 6x rajta,igaz ilyen "hulladékkal" még nem jártam itt
  • IXEMGabeo
    #6793
    nagyon élvezetes pálya, gamepaddal is jó, ha van beállításom:)
    kíváncsi vagyok mennyit mész itt olyan 1:46 v 1:47 ami elvárható lenne, de sztem te tudsz olyan kört:D

    nekem gamepaddal maximum 1:50 sikerült...
  • Gabor_(HSF)
    #6792
    Na jön SPA,ez is "kormányos" pálya,kíváncsi vagyok
  • Jacek
    #6791
    en meg ott alaztam:) ok kormannyal:D
  • V43 1105
    #6790
    TeknoGodsban nincs trojai, nyugodj meg:) én is használom és semmiféle baj nincs :)
  • sziszifusz
    #6789
    Szívesen játszanék veletek, de nem teszek fel egy programot amiben trojai van...
  • Gabor_(HSF)
    #6788
    Na Silverstone,volt még egy embres pálya a lotussal,itt még a pole-ért is izzadtam keményen..
    Persze ez az egyik pálya,ahol a kormánynak nagy előnye van a billel szemben
  • Gabor_(HSF)
    #6787
    Akkor ott hazudnak..
    Most nyomtam le,(a szombati rántott hús előtt)a Német pályát,egyedül Webber volt a közelembe, (meg az elején Alonso) de ő is 5 mp-re a végén..
    2 kört tettem rá Webber kiállására,(két gyorsat)kijövetelemkor mellette voltam,de 1 kör múlva,már elvesztettem..
  • Nohab
    #6786
    Pár hibának a javítása
  • Jacek
    #6785
    Nekem azert erthetetlen mert bele neztem a cathup filebe es ott le van irva mit csinal, milyen helyzetben.. pl 600 meternel begyujtja az utanegetot:D

    Ugyanis olyan cathup rendszer van benne mint a Need fos Speed jatekokban, ha nagyon eltavolodsz akkor o folgyorsul akar elerhetetlen sebessegre:)
  • Jacek
    #6784
    nem kesobb allok ki mint ok, elsonek eljovok siman
  • Gabor_(HSF)
    #6783
    Vagy túl korán állsz ki,esetleg a rajtod nem jó.
  • shango
    #6782
    Csak hogy több összehasonlítási alap legyen, nekem tökéletesen fut a program akár monitoron 1280*1024 vagy HD TV-n 1920*1080-ban minden graf maxra húzva.
    Win7 32bit, 2.2 Mhz dual core (ami ugye állítólag már kevés), NV9800GT 512 RAM, 2 GB 800-as RAM, szóval nem csúcs konfig.
    Nekem két korábbi bejegyzés alapján sokat gyorsított, hogy a hangot software-re és a replay file-t csak olvashatóra állítottam.
    Ajánlom a game booster programot, ami ideiglenesen kikapcsol minden fölösleges háttérben futó folyamatot ami foghatja a gépet.
  • Vádá
    #6781
    ja és a többi segítséget is kapcsold ki :)
  • Vádá
    #6780
    talán kapcsod be a gumikopást , még jó hogy annyit adsz nekik mikor te végig friss gumikon tudsz menni.
  • Jacek
    #6779
    Komolyan en sem ertem, lehet nalam valami legendsuperleuagebigboyazanyadat AI dolgozik:D
  • FlDutchman
    #6778
    Most végeztem az első szezonnal a játékban, Toro Rosso, csaknem 100%. Második szezon Red Bull-ban, Sakhir Bahrain, Alonsonak +70mp., utolsó 12-nek +1 kör. Természetesen legend, 40%-os táv, gumikopás nélkül, billentyűzet.
    Motormeghibásodást akarok! :) Jobb lenne, mert nem nyernék mindig.

    Japán, kínai pálya agyrém, Monaco-t sosem szerettem.
  • Gabor_(HSF)
    #6777
    Jacek!
    Kicsit megkésve,de most tudok választ adni felvetésedre a Kanadai futamról.
    Én is 1.14 mentem időmérőn (bár éppen csak ,mert 1.14.9 volt)..
    De versenyen 1.19 el kezdtem,aztán 1.15 és 1.16-os körök végig..
    Az utolsó körben még meg is forogtam a visszafordítóban és még sincs a közelembe senki!
    Tehát továbbra se értem,hogy nem szakadnak le tőled,igaz 4-6 körig elég közel vannak,de miután kiálltak elvesztek a lecsóba,én a 10 vagy 11. körben jöttem ki..