21742
  • Jacek
    #6856
    nem is neked irtam:)
  • Csabszi1970
    #6855
    Szia Diktator74, nincs valami tipped, miért nem csatlakozik egyik szobába sem a játék. Tunngle megy, teknohelperben mind a 4 helyen megvan a zöld pipa nyomom rendesen a az f12-öt is, ahogyan azt kell, de ennek ellenére sem megy a multizás. Már megörülök tőle!
  • bunny
    #6854
    Én sauber-rel nyomtam első évadot, és 2/3 időben már komoly érdeklődés volt irántam szinte az összes csapattól emlékeim szerint. Az más kérdés, hogy mivel balfék voltam (félreértettem a dolgot) elfogadtam a sauber következő évi ajánlatát, így elbuktam a nagycsapatokat. Persze easy módban nem nagy kaland tudom, de gyk. sorra nyertem edzés, időmérő és futamokat, erre azért jött ajánlat. Én is aszondom ha karrier, akkor kezdjünk kiscsapatnál ahogy illik (hacsak nem Hamilton-ok vagyunk :D).
  • palinho96
    #6853
    értelek, de nem nagyon tudok rá mit mondani... :D
  • Jacek
    #6852
    ertelmezd megint:) akkor mi ertelme van a karriernek ha egybol becsalom a ferrarit:D erted
  • Totti5
    #6851
    Meg akarom szerezni a VB experten acsit, meg izgalmas, és van cél.
  • palinho96
    #6850
    Figyi.. most nem azért!!! Csak mikor a Lotusasl VB 1. lettem Csapatban 4. és 1 db kiba*** szerződés ajánlatot nem kaptam... mondom OKÉ, majd a köv szezonban... megyek még egy szezont a Lotussal és Megint semmi ... :)
    Nah ezért.. :D
  • Jacek
    #6849
    csak azt arulja el valaki hogy akkor minek jatszik karrier modot?:D:D:D:D:D:D

    DE most komolyan bemesz a grand prix-re berakod az osszes palyat es mehetsz barmelyik autoval..
  • palinho96
    #6848
    pff ezt így nem tom..
    Kövesd az utasítást! :D
  • Nohab
    #6847
    Jaja, ott sok dolgot át lehet írni. Nehézséget, időjárást, versenyzők nevét stb..
  • nono28
    #6846
    Mit és hol kell átirni?
  • palinho96
    #6845
    igen így van... Át kell írni a databaseben egy sort xD
  • twi452
    #6844
    ha jól emlékszem láttam olyan mod-ot a racedepartment-en amivel bármelyik csapatot lehet választani
  • Gabor_(HSF)
    #6843
    Látom te valami bennfentes vagy,hogy az első szezonodra,a Ferkába ülhettél..
  • palinho96
    #6842
    Én nekem az 1. szezonom a Ferrarival és Barcelónába vagyok xD
    7. helyről sajtolok :D
    50 %-os versenytávon
  • lolSL
    #6841
    F1 2010 patch now available for PS3

    microsoft csipkedhetné magát :/
  • Gabor_(HSF)
    #6840
    Lehetséges,hogy ez nem a te játékod....
  • francois
    #6839
    Az miért van, hogy az elején simán ott voltam az első 15ben, aztán az év vége felé simán rám ver a mezőny 10-20mp-t? Easy-n játszom, karriert toro-rossoval.
  • mmovar
    #6838
    már tudod mióta készül? és mióta 12%? :) vicc az a csapat. mire elkészülnek a kutyának sem kell majd.
  • JUVEfun
    #6837
    Készül : 12%
  • Petyuska25
    #6836
    Sziasztok nem tud valaki a játékhoz magyarítást? Előre is köszi!!!!
  • pointer4
    #6835
    Hát minek kérsz polírozást a boxban ? :D
    Nemsokára itt van...
  • sakal6
    #6834
    adtak már ki patchet a játékhoz? kicsit idegesítő amikor már 3.-jára kell újrakezdeni a futamot mert a többiek a boxba szabálytalanúl előznek meg. arról ne is beszéljünk hogy vannak olyan piloták akik végig mögöttem voltak a versenyen lasabban is mentek és a végén a boxkiálásuk után valahogy elémkerültek 2-3 helyel
  • giornalista
    #6833
    köszi a tanácsokat!
  • Gabor_(HSF)
    #6832
    "a 2 sikán" 2 rázó között így helyes,elírtam
  • Gabor_(HSF)
    #6831
    a 2 sikán között még kel egy pici fék! az első rázót nagyon vékonyan,a 2.-ra már félig ráfordulhatsz gázzal,ha megfékezted egy picit előtte..
    Így jó lesz a kigyorsítás a célegyenesre.
  • Jacek
    #6830
    de nem errol volt szo:)
  • Gabor_(HSF)
    #6829
    Lotussal 1.20.8xx mentem a kvalin:)
  • giornalista
    #6828
    de nem Virginnel :)
  • Jacek
    #6827
    Virginnel?D
  • giornalista
    #6826
    megnéztem a jegyzeteimből, 1:27.464 volt a legjobb időm P3-ban, de Q1-ben nem sikerült ezt megismételni.
  • IXEMGabeo
    #6825
    jó vicc volt, 4. lett a futamon
  • Jacek
    #6824
    na legalabb realistikus:D Csumakker sem tudna Q2-be kerulni vele az eletben:D
  • giornalista
    #6823
    kontroller :) eddig az utolsó előtti füllel próbálkoztam egyébként.

    Jacek: borzasztóan lassú vagyok rajta, nem a győzelemtől állok messze, hanem a Q2-től, egyszerűen nem tudok jó 2-3. szektort futni. főleg a 3., már az első, balost sem tudom rendesen bevenni, a végén meg teljesen kikészít a sikán. vagy lassan megyek rajta, vagy megpördülök.
  • Gabor_(HSF)
    #6822
    Hu de kevés Monzába ez a lotus,nem tudok 1.24 alá menni:(
  • Gabor_(HSF)
    #6821
    Ha kormánnyal játszol
    itt bogarássz
    ha bill,akkor a gyári setup,dry a 2. azaz az utcsú fül..
  • Jacek
    #6820
    tedd tul magad rajta:) menj vegig lesz ami lesz , bugos szerintem
  • giornalista
    #6819
    én most Barcelonával szenvedek nagyon. nyilván nem ezen múlik, de van valami jó tanácsotok beállításra? abszolút amatőr vagyok, Virginnel (1. szezon).
  • Jacek
    #6818
    42.3 tobbet most nincs kedvem menni:)
  • Jacek
    #6817
    42.7