21740
  • lac coo
    #20340
    Jah, hogy ugy :)
  • GPx8
    #20339
    Azt tudtam, hogy Te nem fogod érteni! :P
    Arra gondoltam, hogy egy F1-es autó igazi viselkedése lehet a két játékban szimulált között.
    (Nyilván tudod, hogy az AC-ban is van "hivatalos" modern F1 Ferrari).
  • lac coo
    #20338
    Akkor se ertem, ez a jatek az Ac es a CM kozott van ? :)
  • GPx8
    #20337
    Ott a pont!
  • GPx8
    #20336
    Természetesen CM! :)
    Utoljára szerkesztette: GPx8, 2018.09.19. 08:41:53
  • Adam Jonas
    #20335
    Én is ezen gondolkodom vagy 10 perce, de sztem CM-re gondolt EA helyett :D
  • Danecay
    #20334
    Mi az az EA?
  • GPx8
    #20333
    Egész jó ez a játék. Az biztos, hogy az eddigi legjobb EA F1.
    Azt gondolom, hogy az igazság az AC F1-es autója és a EA F1-es autója között lehet valahol.
    (AC-féle túlságosan mászik oldalra, az EA-féle pedig nagyon tapad).
  • Danecay
    #20332
    csúcsa=csicsa :)
  • Danecay
    #20331
    Én tudom, hogy mi a különbség. Igaz nem tudom milyen céllal akar képernyőképet csinálni de ha nem a csúcsa miatt akkor egy F12 nyomni a legegyszerűbb, nyilván látványos képeket játékon belül a photoshop mod-ap lehet.
  • gebali
    #20330
    A Photo mode-öt mondom, hogy hol tálalja. Az F12 megint más, az nem a játék szolgáltatása hanem a Steamé.
  • Danecay
    #20329
    Nem, bármikor nyomhatod és a jobb alsó sarokban az értesítési területnél fel is dob egy értesítést a mentés elkészüléséről.
  • Danecay
    #20328
    És ezt mind az 1.07-es frissítés hozta a mai napon :)
  • gebali
    #20327
    A visszajátszásból érhető el.
  • lac coo
    #20326
    Fixed an issue where players leaving and rejoining in a large player session causes frame rate drops
    Fixed an issue where it was possible to set fastest lap in Time Trial by driving a shorter route off circuit and not returning to the track
    Modern car lap times should no longer upload to Classic era leaderboards
    Fixed a crash for some users loading into a career race session
    Fixed a framerate drop on the France when players drive off track
    Players with an 'S' Safety Rating should no longer be put into lobbies with 'D' rank players
    Fixed an issue where there was no engine audio when beginning MP race from Car setup screen
    Engine audio no longer gets stuck in 1st gear when exiting pits
    Various updates to the UDP telemetry output
    Various stability and performance fixes
    Various other bug fixes
  • Danecay
    #20325
    Annak jónak kell lennie. Nekem is Ilyen márkájú van igaz csak 450W-osban de még mindenre elég volt.
  • Danecay
    #20324
    Ahogy írták F12, ahhoz játékon belül nem kell beállítani semmit.
  • SirDannyL
    #20323
    Aham,hát én még azokat nem néztem át. Photo mode... Még sok parancsgomb nincs beállítva,szóval jelenleg a photo mode-t sem találtam még meg. Na majd idővel meg lesz minden.
  • gebali
    #20322
    F12 mint a Steam saját eszköze és a Photo Mode-ban is van rá lehetőség.
  • SirDannyL
    #20321
    Screenshot lövés lehetséges a játékban? Most épp nem vagyok gép előtt, még nem találtam a beállítások között olyat ami erre utalna
  • SirDannyL
    #20320
    Új tápegység beszerelve. Zsír új,boltból. Bár,a játék ami kilépéskor lefagyott,már nincs meg. De legalább nem 265W-os táp van a gépben. ez Az f1 2018 szépen fut,imádom,csak még alig van valami beállítva,és sokat kell gyakorolni,hisz az első kormányom.
  • GPx8
    #20319
    Én is így tudom.
  • SirDannyL
    #20318
    Igen, valóban olyan gyenge a táp. Az vagy ma, vagy holnap cserélve lesz. A rendszer mindig friss nálam, és hivatalos. Csak ez az egy játék panaszkodik valamiért erre a Windows installer hibára.
  • Danecay
    #20317
    Elvileg ilyenkor már nincs, elfogy az elektromos rásegítése a benzinmotornak, és azért villog a hátsó lámpa, hogy figyelmeztesse erre és ezzel együtt a lassulására a hátul érkezőt.
  • lac coo
    #20316
    De az akkor csak fektavon eg vagy hogy ? Nem tiszta nekem....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.17. 13:56:56
  • fazerus
    #20315
    Olyankor tölt az ERS :)
  • lac coo
    #20314
    Mikor megy elottem egy auto es villog a lam0aja az pontosan mit jelent ?
    Nincs toltes, vagy sporol es nem hasznlja a plusz energiat ?
  • Danecay
    #20313
    Lehet tápcsere előtt első körben a rendszert, mármint hogy a Windows-t kellene megpróbálni újratenni, frissíteni. Persze amennyiben a táp valóban olyan szerény teljesítményű mint ahogy írtad és az az infó valóban arra vonatkozott, akkor nem kérdés, azt is cserélni kell.
  • SirDannyL
    #20312
    Nah, újra lent van a F1 2018, most nem fagy le. Fut rendesen a játék, a világon minden beállítás az alapon van, majd hétvégén megcsinálom. Viszont egy gondom van, valami windows installer hibaüzivel indul a játék, leokézom és indul. Wtf??? Bár már nem ülök gép előtt, reggel meló.
  • Danecay
    #20311
    Az út és a kerékvető effektből az óta már lentebb vettem 5-5 egységet de valószínűleg globálisan is lentebb fogok venni az FFB-ből mert igen csak felforrósodott a G29 burkolata egy 50%-os versenytávú karrier hétvége során.
  • SirDannyL
    #20310
    Persze, semmiképp nem akarok noname-et venni. Nekem nem éri meg az olcsóbb ár. Még nem tudom milyet veszek, mert most Forma-1 futam van, majd utána szétnézek :)
  • Adam Jonas
    #20309
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot PSU vásárlás terén: csak márkás és megbízható tápot vegyél, nem éri meg kínlódni ezekkel a noname vackokkal. :) Ha ne adj'Isten egyszer megadja magát a táp, akkor ezek a márkásak nem viszik magukkal a többi komponenst. (Volt olyan haverom, akinek egy noname PSU egy áramszünet során a komplett gépét taccsra vágta.)
  • SirDannyL
    #20308
    De, boltban lett összerakva, és dühös is vagyok, hogy kiderült, ilyen gyenge tápot rakott bele a figura. Eddig nem volt gond a géppel, ezért nem is tudtam. Tudom milyen tápot keressek, majd cserélve lesz. Természetesen újat veszek, az a biztos. Abban jobban fogok bízni.
  • Danecay
    #20307
    Tehát ahogy máshol már leírtam, Driverben vagy Logitech Gaming Software-ben hagy a kormányt 900 fokon, játékon belül a kontroller beállításoknál a kalibráció fülön a szaturációt állítsd 70-re, minden mást 0-ra.

    FFB beállítás játékon belül nálam, rövid próbálgatás után egyelőre:

    100
    30
    50
    50
    5
    ON
  • sertrex
    #20306
    Nem tévedek, ha úgy gondolom, hogy ez egy Dell gép előre összeállítva? Mert ha így van, akkor nagy valószínűséggel egyedi táp is van benne, tehát nagyon oda kell figyelni, hogy milyent veszel. Ha nem vagy biztos magadban, próbáld meg szakember segítségét kérni, akár ott, ahol vetted.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.16. 13:10:04
  • Danecay
    #20305
    Nálam nincs gond a kormánnyal.
  • Danecay
    #20304
    Azt mondod pár hónapos géped van. Te raktad össze saját magadnak vagy valamilyen számtech boltban pakolták össze? Ha utóbbi akkor javaslom vidd vissza a gépet és cseréltesd ki benne a tápot ha valóban az nem megfelelő teljesítményű, mindezt persze garanciálisan, hiszen ha úgy van ahogy feltételezzük akkor ez a szakértelem hiányát feltételezi a boltban dolgozó alkalmazott részéről, azért pedig ne Te fizess pluszban.
  • SirDannyL
    #20303
    Oké, akkor veszek egy másik tápot, hátha az segít. Köszi az infót!
  • sertrex
    #20302
    Azt írja, hogy a maximum folyamatos kimenő egyenáram nem haladhatja meg a 265W-ot. Vagyis, ha jól értem a tápból kimenő teljesítmény. Ebből kapja az összes alkatrész a delejt. :))
    A GTX 1050-hez az ajánlott PSU 300W és tuti, hogy ezek a játékok kihajtják 100%-ban. A proci 95 wattos. Továbbá még az alaplap is áramot vesz fel, a memória is és a stb...
  • sertrex
    #20301
    Az hogy más játék hogy megy, nem releváns, mert mindegyik más motorra van írva, mindegyik optimalizáltsága más. Lehet, hogy kilépéskor valami többletet is csinál a sima futáshoz, képest. De az is lehet, ha hosszabban játszanál, akkor is fagyna. A hűtést is megnézném, hogy mennyire távolítja el a házból a meleg levegőt.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.16. 11:08:23