21742
  • palinho96
    #7019
    Frissített Position pach... + Auto set-up!
  • macleody
    #7018
    Ha win7-ed van akkor rendszergazdaként indítsd a játékot, mert ha nem akkor csak szoftveres hang van. Nálam legalábbis így van.
  • IXEMGabeo
    #7017
    3 szezon esetén a Force India
    5 szezon esetén a Sauber
    7 szezon esetén elvileg a Lotus
  • zzeN
    #7016
    A kezdőcsapatok közül melyik a "legerősebb?"
  • forzajuvee
    #7015
    Gyengébbek kedvéért kicsit bővebben?
  • giornalista
    #7014
    közben most meg valamiért működik a játék (nálam halt meg kéken a patch után). nem tudom, van-e köze hozzá, most annyit csináltam, hogy belépés után nem nyúltam semmihez (vártam, hogy kifagyjon), aztán miután nem fagyott ki, elkezdtem játszani vele és minden okés volt...

    azt leszámítva, hogy Monacóban körönként 3 másodpercet hagyok, 40 kör alatt egyszer sem tudtam 1:23 alá menni (full TC, tyre and fuel simulation ON), elhasználtam a szett jó gumimat, a Prime-on meg csak szenvedek. látom, hogy hol rontom el, de nem tudom jól megcsinálni... beszarok :( ki is léptem, mert már egyre idegesebb lettem csak.
  • macleody
    #7013
    Rendszergazda üzemmód.
  • forzajuvee
    #7012
    Itt szerintem valami más lehet a gond. Nekem se engedi kiválasztani és így az autónak nincs hangja. Újratelepítettem a Rapture-t, de ez nem megoldás. Valakinek ötlet? (Eredeti játékom van.)
  • palinho96
    #7011
    nekem az FPS érték: 17-28 kötött van... van amikor 15-re lemegy, de még az is viszonylag folyamatos ... :S :)
  • Wanille
    #7010
    Én a benchmark eredményre értettem a gyengust :D
  • Petike94
    #7009
    Hello mindenkinek!
    Valaki nem tudná feltölteni és belinkelni a Rapture 3d-t?Mert miután feltelepítettem a hivatalos patch-et nem tudtam kiválasztani a játékban a Rapture 3d-t.Ezért letöröltem,de nem találom sehol ahonnan le tudnám tölteni.Előre is köszönöm!!!
  • bowari
    #7008
    Hát igen,és ez a proci amúgy sem hajtja ki teljesen...:(
  • Jacek
    #7007
    durvan szamit a 4magos, mert nekem is 5850-em van.
  • bowari
    #7006
    Üdv.
    Nekem ennyi az eredményem,kb 10-15Fps-el több van mint a pecccs elött:
  • Laaccoo
    #7005
    Hello! Hogyan lehet azt beállítani hogy mikor verseny közbe kimegyek a boxba akkor milyen gumit rakjon fel. Keménnyel rajtoltam,majd a boxkiállásnál ujra keményet rakott vissza,így mégegyszer ki kellett álnom lágyért. Hogy lehet megoldani hogy kemény után lágy gumit rakjon fel ?
  • Jacek
    #7004
    Nekem FullHD 8XMSAA
    Ultra minden
    atlag:57 min:49 samples:7096
  • zzeN
    #7003
    Hali!

    Patch felrakása után most Shanghai-ban 20 mp-es kiállásom volt, most akkor nem rakta fel a patchet? Többször írt ki vmi regedites hibát, de utólag sikerült(...). Egy szóval mi a rák van? Köszi előre is!
  • bunny
    #7002
    De, egy kicsit. Akkor vagy a procid ennyivel gyengébb a 8400-nál, vagy a gts450 a 9600gt-nél. Vagy ki kéne ganézni a windowst és újra húzni, ki tudja. A 25 frame a minimum amit még nagyjából folyamatosnak lát a szem (lásd TV), szóval azért ezt se szabadna röcögősnek érezned!

    Azt elfelejtettem leírni, hogy nálam is 1920x1080 a felbontás.
  • Wanille
    #7001
    Benchmark:
    Av33, min25, sample 4082
    1920*1080, ref60, 2xmsaa, vsync-off
    Shadow meg cloth lowon, a többi highon.
    Mindez egy C2Q6600, nv gts450, 4gb ramon.
    Nem gyengus ez 1 kicsit?
  • Nohab
    #7000
    Már linkeltem nekik fps javító kérdés válaszokat, de ha nem kellett nekik, vagy nem nézték meg azaz ő bajuk. Igaz még a patch előtt.
  • Debilon
    #6999
    ha dx11 képes vga-d van akkor alapból dx11, igen
  • akos
    #6998
    Hát, mondjuk az én gépem sem mai gyerek, és hát kicsit akadna, ha minden maxon lenne, így 1024x768-as a képfelbontás, 8x símítás, a többi beállítás meg high-on van, és nem akad. AMD Dual Core 2,7Ghz, 2GB ram, Windows XP 32bit, Ati Radeon HD Series 3850. Jó, nem nagy durranás az egész gép, de elég jól bírja ahhoz képest, hogy már elég régi... :D
  • bunny
    #6997
    Nos nekem még nem volt esős futam amióta felraktam, ebben nem tudok nyilatkozni, de mivel mostmár van benchmark (vagy eddig is volt csak nem láttam) és voltak panaszok a döcögésre, íme az enyém:
    core2 duo E8400 3.00Ghz, P965 chipset, Nv 9600GT, Win764bit, 8Gb RAM, 6.6 élményindex a gép. 4x simítás és minden a lehető legmagasabb értéken a grafikában.
    átlag: 43, min: 37 frame
    Ez egy nem mai gyerek gép, főleg a VGA. Ha valakinél akad az vagy ősöreg géppel nyomja vagy valami gond van a gépével imho.
  • Wanille
    #6996
    win7, mielőtt vki belekötne :D
  • Wanille
    #6995
    Én eddig a peccsel az alábbiakat vettem észre:
    -hideg gumin lassú az ai, aztán begyorsul(lehet ez azelőtt is így volt)
    -szaggat a graf
    Eddig ment mint az álom, most meg belassult.
    Dx11 az automat beállítódik v mi a tök? Win6-em van, abban benne van alapból?
  • robi40
    #6994
    a játékról :)
  • robi40
    #6993
    linkeljetek képeket pls :D
  • akos
    #6992
    Nálam sajna csak az út mellett vannak tócsák pl Melbourne-ban, de a pályán valamiért nincsenek. Lehet, mert DX9-el futtatom a gamet???
  • bunny
    #6991
    LOL! Maradok a kormánynál.
  • Amiga
    #6990
    Nálam megvannak a tócsák és szépen le is lassultam, amikor áthajtottam rajtuk. :-)
  • MatWood
    #6989
    F1 2010 iPhone-al!!
  • MatWood
    #6988
    F1 2010 iPhone-al!!

    http://www.youtube.com/watch?v=UIyxfzVMIec

  • lolSL
    #6987
    aszfalton nem látszik a felvitt gumiréteg se dx11 alatt :(
  • Gabisan
    #6986
    En is eszrevettem ezt a hibat,mikor restartolod egy par masodpercig latszik aztan eltunnek a pocsolyak es a tukrozodes.ELEG Gaz
  • JUVEfun
    #6985
    G25
    Windows
    100% FFB
    0% damper
    0% spring
    00% center spring
    270 degs

    Game
    10% environment
    80% strength
    30% wheel weight

    Steering Deadzone 0%
    Steering Saturation 100%
    Steering Linearity 55%
    Throttle Deadzone 0%
    Throttle Saturation 100%
    Brake Deadzone 0%
    Brake Saturation 100%
  • JUVEfun
    #6984
    #4427
  • jui
    #6983
    * You did not enter the correct format for the Can you spell? (This question is to check if you are human) field. Please read the field description for the expected format.
    * A required field called Can you spell? (This question is to check if you are human) is missing or has an invalid value.

    Ide mit irjak ha regisztrálni akarok a racedepartmentre?
  • mmovar
    #6982
    erre valaki? #6957
  • karilla
    #6981
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem hogy felraktam a patch-et és mostmár lehet állítani a kormány beállitásnál azt a részt hogy advanced whell settings
    ott milyen százalékok a jó beállítás?
  • palinho96
    #6980
    jah!