21742
  • palinho96
    #6979
    Egy kis pozíció javítás még!
    ...:::<<<---Reálisabb--->>>:::...

    Csak készíts biztonsági másolatot az eredeti fileról!
    f1 2010/database
  • pzs
    #6978
    És kormánnyal nyomod ?
  • palinho96
    #6977
    nekem is hasonló a problémám ... hol érzkeli hol pedig nem a gombokat.. de én megtaláltam azokat amellyeket MINDIG érzékle...
  • pzs
    #6976
    Még DIRT2 vel tolom , de ott nincsen ez a probléma.
  • JUVEfun
    #6975
    Más játékkal meg megy ? (mert szerintem a kormányod szart be )
  • pzs
    #6974
    Sziasztok !

    Kérdésem a következő lenne : 1 régi microsoft sidewinder-vel nyomom és a visszaváltás nem tökéletes: néha nem reagál néha meg 2 is visszavált.A patch fent van. Valaki találkozott még hasonló problémával vagy a kormányt nem szereti annyira ?
  • akos
    #6973
    Helló mindenkinek!!!
    Felraktam a Patchot, de egy kisebb zavaró tényezőt vettem észre. Esőben nem olyan szép fényes az aszfalt, és nincsenek rajta azok a víztócsák, mint a patch előtt... Valaki valami megoldást tud rá???
  • fekete0012
    #6972
    szivesen
  • Krisz018
    #6971
    Köszönöm.
  • mardal
    #6970
    tessék feltöltöttem neked:
    camera
  • Krisz018
    #6969
    Nem töltené fel valaki a cameras.xml fájlját? nagyon megköszönném!! mert így nagyon nem jó :S
  • Tockos
    #6968
    A piros x-et javítja a patch mert én feltettem és utána se indul utána is piros x hibajelentés.
  • fekete0012
    #6967
    leközelebb az eredetit másold ki és ha valami baj történne akkor csak visszamásolod
  • palinho96
    #6966
    nektek álltalába a patch tán hanyadikok a ferrarik?? _:D
  • palinho96
    #6965
    nah aztat én se tudom xD
  • Krisz018
    #6964
    Köszi !! És mit írjak át benne hogy jó legyen?
  • palinho96
    #6963
    F1 2010/cars/ és az össze mappába (kivéve a generics) ott van!
  • Krisz018
    #6962
    Köszi, és hol találom a cameras.xml-t ?
  • dr Kotász
    #6961
    modolt kameranézet lesz.... írd vissza a gyári cameras.xml-t
  • mmovar
    #6960
    mert ahogy elnéztem modolt a km-órád :D és a patch meg valamit érintett ott. tedd fel újra azt a modot. és jó lesz :P
  • Krisz018
    #6959
    Az mért van hogy mikor hátra nézek csak akkor van kilométer óra ?



  • Krisz018
    #6958
    Amióta feltettem a patch-et eltűnt a kilométer óra, ez mért van szerintetek? esetleg más is találkozott ezzel ?
  • mmovar
    #6957
    hát ha a mentéseknél tartunk valamikor olvastam már írta valaki, hogy mit kell kimenteni mert én is szeretném délután újratelepíteni a gépet. szóval a beállítások és mentések jó lenne ha megmaradnának. főleg az autó beállításaim minden pályára van száraz és esős beállításom amiket nem szeretnék elveszíteni. köszi előre is! illetve a patch nekem nem mindenbe pozitív. eddig dx9-el futott most dx11. és hát most be-be szaggat a game. high-on. előtte meg ultrán volt dx9-el és egyetlen szaggatás sem volt. ha újra telepítés után sem változik ez meg akkor valahogy én szeretném vissza kapcsolni a dx9-et inkább majd erre is kéne egy kis help! köszöntem!
  • Gabor_(HSF)
    #6956
    Talán egy uninstall-install,de nemtom a mentéseidre milyen hatással lesz
  • Gabor_(HSF)
    #6955
    Az nem jelent semmit..kaphat olyan új utasítást,amit esetleg már nem tud kezelni..
  • giornalista
    #6954
    csakhogy a peccs előtt tökéletesen futott a játék, azóta meg néhány másodperc után kék halál. más játékok is simán futnak. van valami javaslatod?
  • Gabor_(HSF)
    #6953
    Nem! az memoria,vagy vga probléma,de lehet egy halványuló op rendszer is..
  • giornalista
    #6952
    egyikőtök sem találkozott olyan problémával, hogy a játék elindítása után, a főmenüben kék halállal folytatódik a program?
  • IXEMGabeo
    #6951
    ja feltettem én is, nekem kifejezetten jó lett a game...a karriert nem próbáltam, de GP módban akadásmentes lett a game, szép grafikával minden...ja és be lehet lőni a kormányon is és a Joypadon is a Feedbacket...volt 2 menüpont ami ugyebár tiltott volt, azt is megoldották. Viszont észrevettem, h szinte minden beállításom ugrott az új patch által, és jobb blokkolnak a kerekeim fékezéskor, mint valaha, de könnyebben tudom kezelni a kocsit is azáltal, hogy nincs szaggatás, meg kell szoknom, h nem késleltetve kell nyomnom:)
  • Gabor_(HSF)
    #6950
    Nos ez menet közben 290-nél egy printscreen,na meg ultra low graf
  • terencehIII
    #6949
    ja hát mo-on nincs is live :))akkor hogy szedjem le?
  • Prince23
    #6948
    patch beszámoló
  • terencehIII
    #6947
    xbox-os verziót nem lehet live nélkül patch-elni?
    És tényleg fel kell telepíteni a vinyóra a játékot hogy lehessen???
  • adam46
    #6946
    Akkor ez a hiba. :D De azt írták hogy már megjelent mindenre hogy is van ez?hm
  • Totti5
    #6945
    Nincs, mivel nincs peccs még...
  • adam46
    #6944
    Nekem nagyon nem akar rákérdezni. Neked már fent van a pecs?
  • Totti5
    #6943
    Semmit, ha van peccs, akkor a játék indítása után rákérdez hogy akarod e ápdételni, ha igen akkor letölti és újraindítja a játékot autómatikusan és kész.
  • adam46
    #6942
    Aki jártas xbox lájvban, hogy kell patchelni a játékot? Rádugom a net kábelt, felmegyek live-ra, de nem ajánl fel semmit. Hogyan kell csinálni?
  • HG
    #6941
    Szia!

    A 6310 -es hozzászólást és környékét nézd meg.
  • IXEMGabeo
    #6940
    mitől ilyen mosottak a fák?:O