21742
  • sztanyo28
    #7219
    van magyarosítás a játékhoz ?
  • IXEMGabeo
    #7218
    akkor egész jó időt mentem....
  • pitjou
    #7217
    eszközkezelőben a játékvezérlőben Guillemot force feedback racing whell,
    A HID-nál meg Thrustmaster force feedback racing whell.
    Ezzel szemben a traysystemben van egy Thrustmapper ahol kalibrálom, illetve átállithatom separatra a kormányt meg az efekteket tesztelhetem ott meg amit a regisztriben átirtam (Thrustmaster ferrari 430 force feedback racing whell látszik.
    Most már nem értek semmit b..ssza meg.
    HELP!!!
  • Jacek
    #7216
    kormany:) 1:14.8 3 korbol:) TT&Bull
  • pitjou
    #7215
    Köszi mindjárt kipróbálom.
    Egyébként már a regedittel átvariáltam és már az XP Thrustmaster Ferrari 430 Force Feedback Racing Whell-t lát,de még mindig b...szik működni.
    Probálom ezt amit most küldtél, csak akkor ehez ismét át kell irni a regisztrit.
  • RoboKutya78
    #7214
    szerintem ezt egy profi se tudta volna jobban csinálni
    vannak szerencsés pillanataim a játékban:)

  • IXEMGabeo
    #7213
    áruló miért pont a Mclaren?:D

    amúgy Hockenheimbe manuális váltóval sikerült megfutni az 1:16-os időt az is igaz Time Trialban...
  • JUVEfun
    #7212
    Letölt !
  • pitjou
    #7211
    Spacecrony!
    Csak te adtál eddig valamire való választ igy hát még egy picit zaklatnálak.
    Lehet e az utvonal nálam ez:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\control\MediaProperties\Joystick\OEM\VID_06F8&PID_0004
    Ebben találtam OEMName REG_Sz Guillemot Force Feedback Racing Whell-t
    Ja és itt asystemben van ControlSet001,ControlSzet002,ControlSet003,
    De van CurrentControlSet és ebben is megtaláltam az OEMName Guillemot-ot.
    Gondolom ez lehet az.
    Persze a különbség hogy nem a HKEY_CURRENT_USER-ben, hanem a HKEY_LOCAL_MACHINE-ban találtam.
    Szerinted?
    Ja a HID-nál Thrustmaster Force Feedback Racing Whell van, a Hang Video és Játékvezérlőben meg Guillemot Force Feedback Racing Whell.
    Lehet hogy ez a baj mert amugy ez egy Thrustmaster kormány a Ferrari 430 elődje középen a ferrari jellel:) de majdnem 10éves és a driver Guillemot hozzá, de ez a gyári.
  • Gabor_(HSF)
    #7210
    Mondjuk SPA-ban,azért nem egyszerű ettől függetlenül kört adni..
    Ellentétben Monzaval,ahol már a 2.kör végén több mint 7 mp előnyöm volt..


  • Gabor_(HSF)
    #7209
    Ha ez csak az első éved akkor megértem..
    Nekem a 7. és itt is a vége felé.+ a tesztek,kormány,gumisim ki-be..
    Szóval én csak egy-egy kört megyek,szabadedzéseken és kvalin is..
    Nem megbántani akartalak,az 1.50 es körök miatt,csak megjegyeztem,ezzel a versenytempóval,természetes,hogy nem kőrőzöl le senkit
  • Jacek
    #7208
    Nyugalom, nincs is baj ezzel, de latod igy is emg tudod verni a gepet mint a szart, akkor ha kicsit tobb rutin idoraforditas:)

    Elvileg az online lenne a kovetkezo fokozat, de el tudom gondolni mi mehet ott publik szerveren:D inkabb ranaszon magam a iRacing elofizura megint:) plusz rFactor2 varas van, sajna LFS-tol mar nem varok semmi..
  • rbal
    #7207
    És carrierben hogy menjek vissza?
    Amúgy mint írtam régebben a 4. futamig nem is néztem mi az a fejlesztés, szal biztos carrierben el is van maradva, van még pár kockám ami nem "színes". Szerintem elmegy ahhoz képest az 1.50, hogy melóbol haza, gép elé leül, pratcice 0, quali 6-7 kör, és race, úgy hogy mittom én mikor mentem Spa-ban utoljára. Jó oké én nem szánok több órát 1-1 pályára, ezért is vagyok hitetlen, meg ugye..... Na hagyjuk!
  • Gabor_(HSF)
    #7206
    Nem nagyképűségből,de az a 1.47 es pole még talán elmegy,de versenyen az 1.50 ek,kicsit karcsúnak tűnnek..
  • Jacek
    #7205
    GP meg a Karrier mas am:) GP-ben szerintem az osszes fejlesztes az auton van, de nem biztos nem neztem csak gondolom.
  • Gabor_(HSF)
    #7204
    GP-ben mentél? azt hittem karrier
  • rbal
    #7203
    Most mire gondolsz?
  • Gabor_(HSF)
    #7202
    Ez mi akar lenni?
  • rbal
    #7201
    Nem tudom betenni, marad így:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=rzeuj0nj7txb6c61kh2i.jpg
  • rbal
    #7200
    Kép (talán):
  • rbal
    #7199
    Na kezdek hinni egy picit a dologban. Kipróbáltam expert-legenden ezt a Spa-t. Csak 9 köröset mentem a williamsel. 1.47. közepével Pol lettem (1.48 valami a 2.) Versenyen kb 1.50 (1.46 az azért szerintem nagy gyakorlás, és izzadós, főlleg folyamatosan) elejéket mentem a 6. körig ott egy pördülés, és sárga elsőszárny aztán már 1.50-1.51 körüliket, meg persze abban a körben 3mp körüli veszteség. pontosan nem tudom a tizedeket, századokat nem néztem. Na így is tényleg el tudtam húzni tőlük így:

    Lehet hogy mégis van sokkal nehezebb, meg könnyebb pálya? Az biztos ha valami segítség bent is marad ég-és föld, összehasonlítani felesleges! Na majd a köv szezonban úgyis experten kéne menni.
  • burkos01
    #7198
    Ez engem is érdekelne de sajna egy kukkot sem tudok angolul. Esetleg volna valaki olyan kedves hogy leírná magyarul? Előre is köszi.
  • IXEMGabeo
    #7197
    na 30-at megnyitottál...nem rossz az.
  • Totti5
    #7196
    Na végre sikerült.

    FI-vel, Mekihez szerződtem, bár még egy évet már nem fogok végigvinni, max talán a konstrutőri acsi miatt, mert Liuzzi nem alkotott maradandókat:), Buttonnal azért könnyebb lehet.

    Suzukában lettem bajnok. Csak Webbernek volt még esélye, bár közel 100 pontal lemaradva, de féltávnál valami történt vele és feladta. Amúgy nagy verseny volt, Butonnal sokáig mentem a 2. helyért, de nagyon jól nyomta neki, aztán amikor láttam hogy Webber eltünt, hagytam és behoztam a gépet a 3.nak és meglett a cím.



  • Gabor_(HSF)
    #7195
    Sztem csak azt nem érti,hogy nincs különbség,a verseny végkimenetére,ha be van kapcsolva a gumikopás..
    Az igaz,hogy valamivel lassabb vagy a versenyen,de az AI-k is..Sőt az elején sokkal lassabbak..
    Esetleg még annyi,hogy kicsit jobban kell vigyázni a gumikra..
    A narancssárga gumival is lehet még nagyon jó időket menni,de még a piros állapotban mentem 2 kört és csak pár tizeddel voltam lassabb,előző köreimnél..
  • zsotesz
    #7194
    backup-old le az egész My Documents (win7-nél users) mappát, aztán ha újrahúztad a rendszert akkor restore-ozod. Mondjuk nem garantálom, hogy a mentésed utána működni fog, de így elvileg lemented a winlive-os beállításokat is.
  • karilla
    #7193
    köszi de ha az egész windows-t újra húzom akkor azok is eltünnek. olyasmire gondoltam hogy van pl egy mappa amit ha kimásolok aztán majd vissza akkor meglesznek a mentések...
  • White Falcon
    #7192
    uninstallnál megkérdezi, hogy a játék állásaidat törölje-e, ha akkor nem leges választ adsz, újra installálás után ott lesz minden. problema, hogy a játék gyenge sége miatt nem éri meg!
  • thedriver
    #7191
    Nekem úgy rémlik, hogy igen, néha úgy kell mereszteni a szemem, hogy jó helyen kezdjek el fékezni. :)
  • greeco81
    #7190
    Úgy emlékszem, hogy mindig ekkorák voltak..
    Szerintem a pálya jellegzetessége..
    Nálad kissebb?
  • thedriver
    #7189
    Hogyhogy olyan nagyok nálad a kanyarok előtt található 200-as, 150-es stb táblák? :)
  • greeco81
    #7188
    Sziasztok!

    A tegnapi futamtól felpörögve ismét elkeztem körözni a Brazil pályán.
    Nem tudom pontosan, hogy a patch vagy az új kormány miatt sikerült de több mint egy másodperccel megdöntöttem az eddigi rekordomat..

    Remélem hamarosan fog jönni az újabb patch, mert a jelenlegitől előjött jópár betegsége a gémnek.
    Ilyenekre gondolok, hogy alt+esc már nem működik, alt+tab-ra visszaáll automatikusan a legnagyobb felbontásra, nem működik time trialban rendes visszajátszás csak az instant, TC nélkül néhány pályán szarrá pörgeti boxbol kifelé a motort az AI, stb..
  • pitjou
    #7187
    Köszönöm szépen majd otthon kipróbálom.
  • akos
    #7186
    Helló mindenkinek!!!
    Van egy kis problémám a game-vel. Amióta felraktam a patchot, azóta nem menti el azokat az időket, amiket pl Time Trialban mentem... Miért van ez??? Ráadásul olyan mértékben csúszkál az autó versenyen is, time trialban is, hogy vezethetetlen. Negyedik sebességi fokozatban sem tudok padlógázt adni neki, mert megforog. És egyszerűen nem tudok 1:34 nél jobb időt menni monzában, és így Amatőr AI-val sem boldogulok... :S Valami megoldás esetleg lehetsésges???
  • karilla
    #7185
    sziasztok
    az lenne a kérdésem: a mentéseket hol lehet megtalálni és hogy windows és játék újra telepítés után vissza lehet-e másolni?
    válaszokat előre is köszönöm
    karilla
  • Jacek
    #7184
    Marpedig az AI gyenge, Virginel karrierben Spaban mentem 1:46 talan, ezzel agyon vertem a mezonyt, de TT-ben Bullal mentem 1:42-ot:D
  • Jacek
    #7183
    Kicsit vissza olvastal volna ott irtam Legnehezebb fokozat, Legend AI, benya ON, gumi ON, mit lehet meg ezen bekapcsolni? minden segitseg kikapcsolva.... ird le legyszives , Hungaroringnel tartottam 1 versenyt nyertem addig, jott a patch Ring/SPA/Monza HatTrick-el nyertem.....
  • rbal
    #7182
    A #7039-es kommentben van.
  • attila46
    #7181
    Srácok...biztos beirta már valaki,de hogy ,lehet viszaimátkozni az esős pálya pocsojáit,mert a patch óta nem annyira élvezetes pocsoják nélkül.



    Magyarul ha lehet!

    köszi
  • rbal
    #7180
    Ja és nem vitázni szeretnék, de számomra elképzelhetetlen, hogy expert beállításon, folyamatosan hozni lehet a szinte időmérős köröket, meg ez mellett lealázni, de nagyon az AI-t, és még könnyűnek is kikiáltani a gamet!