21742
  • joebaro
    #7300
    egy az elottem levo hozzaszolast szeretnek megcafolni, nekem tokeletesen ment billentyuzeten, soha kormanyt nem is hasznaltam es megis kifagy, kilok a game 2-3 koron belul, nem tudom mi lehet a baja
  • burkos01
    #7299
    letöltöttem egy database.bin filet és felülírtam az eredetit. de nem csináltam mentést róla. Azóta csinálja ezt. Nem tudná valaki geltölteni nekem ezt az apró file-t.
  • burkos01
    #7298
    Az miért van hogy ugyan azt a pályát kell csinálnom 3adjára. Nem menti el. Vagyis elmenti az auto save meg én is elmentem a biztonság kedvéért de megint a német nagydíj jön. Valami ötlet?
  • Jacek
    #7297
    ja oki, nekem a nem regen az 1-2 het:) de en kb akkor vettem 55-ert
  • burkos01
    #7296
    Igen most. Én nem most vettem hanem kb 6hónapja.
  • Jacek
    #7295
    4870-ert 48k???????????? 47990 van most a PH-n 5850 New Edition:D
  • burkos01
    #7294
    Nem hiszem. De azt tudom hogy én nem rég vettem egy ati 4870es kártyát és 1920*1080 as felbontással minden full-on van és még soha nem szaggatott. Igaz 48e Ftot adtam érte. De szerintem ennyiért már lehet venni ati 5XXX ös szériát is és az tudja a directX 11et.
  • sziszifusz
    #7293
    A 8800GT, HD mediumon néha belassul, szóval nem hiszem.
  • shango
    #7292
    Csak egy ötlet, nekem bevált, másnál más gond is lehet. Nekem billel fullon futott rendesen, kormánnyal akadozott. Már mindent kipróbáltam és a megoldást a biosban találtam meg. Az USB port beállítása full-on volt, azt állítottam át HIGH-ra és most rendesen mükszik kormánnyal is.
  • HJ
    #7291
    Akkor nem csak nálam jelentkezett az, hogy a patch óta időnként exe hibával elszáll a játék. Egyelőre még nem vészes, de bosszantó amikor az utolsó körben történik :(
  • HG
    #7290
    Sziasztok!

    Csak megosztanék egy tapasztalatot: A 7225 -ös hsz-ban írtam, hogy a Patch óta néha kilép F1_2010.exe hibát észlelt dumával, de ezt módosítanám. Mostmár játszhatatlanul sokszor.
    Nem sorolom fel miket próbáltam ki, de azt hiszem mindent ami eszembe jutott. Ma viszont, fogtam, kihúztam a kormányt, (Logitech Formula Force FFB) és billentyűvel mentem egy csomó kört. Aztán visszadugtam, újra beállítottam, és újra fagy. Na ennyi. Megpróbálok újabb drivert leszedni hozzá, vagy valamit varázsolni. Ha ötlet van, szívesen fogadom :-) Köszi!
  • IXEMGabeo
    #7289
    az komoly:) ki fogom majd próbálni egész jó setupot találtam arra a pályára:)
  • adam46
    #7288
    kajak :)
  • palinho96
    #7287
    őőőő 4870.. sry (nem 5870... az már drága)
  • palinho96
    #7286
    Ati HD 4850 vagy 5870... olcsóbb és jobban is megéri!!!
  • Edem 7
    #7285
    Abu dhabiban ha 55 körösön vagy akkor a futam végére kajak besötétedik és a hotel is kivilágítódik ?
  • Taylor10
    #7284
    Egy Zotac Nvidia Gforce 9500 GT videó kari vinné maxon???
  • palinho96
    #7283
    előszőr is : #7280 (választ várok)
  • Nohab
    #7281
    A boxutcás problémát már megoldotta a patch.
  • palinho96
    #7280
    azt hogy lehet, hogy a box utcában is TCam nézet legyen... láttam, már olyan videót ill képet, de nem tom hogy kell ezt megcsinálni...?
  • palinho96
    #7279
    jah műxik
  • Bergkamp10
    #7278
    Szerintem első próbálkozásra jó lett a játék persze az abszolut szimulatoros arcok fikázzák, nézőpontjukból érthető is, de ha egy átlag gamer vagy jól elleszel vele.
    Csak az a rohadt boxkiállásos bug ne lenne benne, meg kicsit lehetne még tornászni az AI-n mert első évemben Virginnel még jól elvoltam vele, de második évemben Torro Rossoval azért érdekes lenne ha vb címért harcolnék majd meglátjuk... mindenesetre én jól elvagyok a játékkal :)
  • bunny
    #7277
    Srácok, én most egy ideje leálltam a játékkal, beleuntam majd kis kihagyás után újra kezdem. Viszont ezt meg kell ossszam veletek, mert teljesen beleszerettem. Volt szerencsém vezetni is egy 430-ast nemrégen, baromi élethű. Ha bekrepál a logitech-em (bár egyenlőre jól bírja) egy ilyen veszek tuti helyette, már csak a feeling miatt is :)

  • terencehIII
    #7276
    nagyon arcade
  • SimonCar
    #7275
    szevasztok
  • Totti5
    #7274
    Kettő közt.
  • pointer4
    #7273
    Árkádnak mondjuk jó, de lesz még jobb is 1x.
  • [HUN]FaTaL
    #7272
    arcade és nem túl jó
  • SANTANTICA #7271
    nem lett jó
  • sziszifusz
    #7270
    Jó lett.
  • High end PC #7269
    Sziasztok,
    Ma este akarom megvenni a játékot, de még nem próbáltam, meg tesztet se olvastam róla, milyenre sikeredett, arcade stílusú, vagy szimulátor?
  • Firerock
    #7268
    ez működik valakinek Sima Gp módban?
  • stupido
    #7267
    nekem csak simán kilép és ennyi. Ha alblakból megpróbálok visszalépni teljes képre, akkor meg előbb-utóbb program nem válaszol státuszba kerül
  • barcames
    #7266
    utolsó futam után lemegy az ára a játéknak?
  • sziszifusz
    #7265
    A racingline-t :p
    Amúgy a gép gyönyörűen aszisztál az előzéseknél, online ennél kicsit izgibb elmenni valaki mellett :D
  • Jacek
    #7264
    itt mit kell nezni?:)
  • manitounickfree
    #7263
    f1 2010 hungaroring
  • HG
    #7262
    Szia!

    Egy ideje nekem is fagy. A Fagyás neked is valami Exe hibát okozott, stb.... kisablakban?
    Majd én is kipróbálom kisablakban, hátha itt van elásva a kutya.
  • palinho96
    #7261
    ez nekm is fetűnt már ! xD
  • SaBoo
    #7260
    Viccen kívül :)