21740
  • greenkawa
    #20380
    hát ez elég genya! Ilyen nem volt a tavalyiban.
  • GPx8
    #20379
    OK. Majd megírom, hogy hova és mennyit utalj! :D
  • gebali
    #20378
    Inkább lenne fizetős, így sajnos nem érdekel.
  • GPx8
    #20377
    "Immár tízéves múltra tekinthet vissza a Codemasters számítógépre és Playstationre készült F1-es játéka, most azonban újabb platformot is meghódít az autóversenyzés csúcskategóriája. A népszerű fejlesztőcég elkészítette az F1 2018 mobilos változatát, amelyet ráadásul teljesen ingyen tesz elérhetővé a közönség számára. Az október 16-án kiadott közlemény szerint a játék két nap múlva, október 18-ától lesz letölthető az internetes boltokban."
    -Formula.hu
  • dr Kotász
    #20376
    Igen, a classic autók is 3 kategóriába vannak sorolva. Mehet együtt az összes, vagy C1/C2/C3.
    A 2004-es Ferrari a saját kategóriájának a legjobbja, ha komoly kihívást akarsz, próbáld a 2007-es Ferrarit, a Brawn GP-t, vagy Alonso Renault-ját, vagy Hamilton világbajnok McLarenjét.
    Ranked multiplayer módban viszont csak egyforma autóval lehet mindenki, ami jó ötlet szerintem. Az F1 2017-ben soha senki sem választott gyengébb classic autókat, az idei verzóban viszont néha tök jó Hunt McLarenjével vagy egy régi Lotus-szal menni...
    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2018.10.16. 14:35:22
  • Encore
    #20375
    Azt jól láttam (csak most vettem meg, 2-3 órát nyúztam csak), hogy ha classic versenyt akarok, teszem azt 2004-es ferrarival, akkor vagy minden AI ugyanezzel a kocsival megy, vagy a többi kategória autóival? Ez utóbbi esetben viszont eltérő az autók tulajdonságai, azaz nem sok rtelme van a megmérettetésnek.
    Va olyan lehetőség, hogy akkor mindenki a 2004-es autónak megfelelő képességekkel induljon, de mégse csak piros legyen a mezőny?
  • Scarry
    #20374
    Valóban odab.sznak a gumik. Igazi szimulátort csináltak neked. :D Profi vagy nagyon. Csak így tovább Senna! :DD
  • gebali
    #20373
    Én is jobban érzem idén a gumikat, például a féktávnál jelentős különbség van egy kemény és egy lágy keverék között.
  • lac coo
    #20372
    Nem reklámozza a CM, de a gumik odab.sznak, jól megcsinálták..
    Hyperlágy : tapad mint az állat, de terhelésre rohadt gyorsan kopik, és hirtelen jön a tapadás vesztés ....
    Féktávon picit tulkormyázott setup, meg is szavatott :)



    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.30. 11:00:34
  • Danecay
    #20371
    Ezt írtam éni s hozzászólásom első felében, de ezek szerint nem olvastad el
  • SirDannyL
    #20370
    Danecay: igen,arról a kanyarról van szó. Természetesen km/h-ban van a játék. Mondjuk hogy nekem is alapbeállítás van,csak a FFB lett állítgatva. Ránézek az ábrára,de gondolom maxon van ha tudok menni padló gázon 317-et. usb játékvezérlő rendben. Hát nem tudom. Lehet én rontok el akkor valamit. Köszi az infót!
    Gebali: a válaszom épp itt írom :)
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2018.09.29. 21:00:21
  • gebali
    #20369
    Vagy nézd meg hogy a mértékegység km/h-e :D Ha mérföldön van, akkor kb. annyit kell látnod.
  • Danecay
    #20368
    Szia! Kipróbáltam a pályát és feltehetően az Eau Rouge emelkedős kanyarkombinációt amiről írsz de én Mercivel amivel nem szoktam egyébként menni csak az volt a legközelebbi elérhető autó és direkt nem is gyengébbel akartam kísérletet tenni, de nálam alap beállításon, értsd úgy, hogy a rendelkezésre álló alapbeállítások közül sem töltöttem be egyet sem és így is 312-313KM/h-al mentem át az Eau Rouge-on. Nem lehetséges esetleg, hogy mph-ba van beállítva a sebességmérés nem pedig Km/h-ban? Amennyiben elvileg minden jól van beállítva nézz rá a START menü USB-játékvezérlők beállítási lehetőségére, ezen belül is arra figyelve, hogy amennyiben tövig nyomod a gázt az itt látható ábra szerint is maximális e a gáz tengelyének a mozgása valamint, hogy esetleg valamiért nem aktív e ezzel párhuzamosan a fék is.
  • SirDannyL
    #20367
    Segítsetek légyszi! gyenge az angolom,ezért még nem tudtam beállítani a játékot.(pc,g29 kormány) Spa-Francorchamps,az emelkedőn felfelé látom hogy sokan 300 felett tudják venni a kanyarokat,én alig 200 körül nehezen,vagy sehogy. Nyilván nincs beállítva rendesen. Mit kellene állítanom hogy stabil legyen?
  • Danecay
    #20366
    Én ilyenkor szépen tolok egy Falshback-et lévén mégiscsak egy játékról van szó amivel jól akarom érezni magam nem pedig frusztrálni
  • IXEMGabeo
    #20365
    kar volt ezert a megpordulesert szepen jottel fel
  • Danecay
    #20364
    Király amikor az egymást előzgető AI-tól nem lehet előzni :) Közben úgy láttam, hogy egy McLaren is a háttérben lehúzódott az útról műszaki probléma miatt, mily meglepő :) Teljesen Zsír! :D
  • lac coo
    #20363
    Monzán is messzire jutottam, 2-es szárnyal elég vicces, de muszáj a végsebességhez :))

  • Danecay
    #20362
    A VSync Interval-t próbáld meg 1-re állítani
  • GPx8
    #20361
    Kösz, megpróbálom.
  • lac coo
    #20360
    Arnyek de leginkabb car reflection..
  • GPx8
    #20359
    A játékban megvan a 60fps és a visszajátszásban is, mégis szaggat a visszajátszás... (TV kamera, több autó).
    Mit állítsak? Tipp?
  • macleody
    #20358
    You alright? :)
  • lac coo
    #20357
    Egy kis gázfröccs oszt szeva ...! :)

  • Danecay
    #20356
    Én ezért tolom 80%-n Mclaren-el, ha kevés gyakorlás után is egy-egy pályán a mezőny vévén végzek, nem ér csalódás
  • lac coo
    #20355
    Erre van setup,. meg erre van tempo, sok időm nincs rá azért és rohadt nehéz tempot autózni ...
  • Danecay
    #20354
    Nagyon rákattantál az A1 Ring-re :D Ilyet már az F1 2017 is tudott főleg McLaren-el :D
  • lac coo
    #20353
    Verstappen vs Kimi, kis offline momentum. Én vagyok az RB ... Itt már 20 kör óta kerget az a gyökér Ferrari ... :)



  • SirDannyL
    #20352
    Az normális hogy ha játszok F1-el,(G29 kormánnyal) és miután kilépek,a kormányon a váltást mutató színes fények közül a két szélső világítva marad?
  • mqmeszi
    #20351
    @gebali. Köszi a tippet
  • dr Kotász
    #20350
    A jogtiszta változatban ritkán esik. A törtben gyakran. A megoldás...
  • gebali
    #20349
    Én azt tudom tanácsolni, hogy vedd meg Steamen, 100 percig tesztelgesd (minden sessiont átugrasz a versenyeket meg szimulálod) és megnézed, ott milyen az arány. Ezután még bőven benne leszel a 120 percben és refundolhatod, hogy aztán máshonnan, olcsón megvedd (csak figyelj rá hogy stopperrel mérd az időt a játék indításától, úgy a legpontosabb). Vagy ha van haver, akinek megvan steamen, tőle elkéred az adatait és ugyanígy teszteled.
  • mqmeszi
    #20348
    Túl sok ez a véletlenhez. Egy éve játszom és alig volt pár szezon karrierben, amikor "csak" 4-5 esős hétvége volt. Szerintem valamilyen beállításom generálja a több esőt
  • lac coo
    #20347
    Nem lehet , hogy warez kedvesseg :)
  • GPx8
    #20346
    Szerintem meg randomban lehet eső. Te meg pont szerencsétlen vagy.
  • mqmeszi
    #20345
    Lehet, hogy az esővel büntet, mert sokkal nagyobb a tempóm az AI-nál? 2-3 mp a difi
  • gebali
    #20344
    Érdekes. Én most vagyok a második évad elejénél (Baku) és eddig a 25 hétvége alatt 4-5-ször volt vizes időmérő, de azon túl se kvalin se futamon nem esett egy csepp eső sem. 85%-os nehézséggel tolom. Steames verzió.
    Utoljára szerkesztette: gebali, 2018.09.21. 10:06:11
  • mqmeszi
    #20343
    1. évben vagyok, most csak 73%-ön szórakozom. Ha ez számít, olyan 82-85%-re fel tudom tenni, de tavaly ezen a szinten is több, mint 50%-ban esett. 2017-nél is próbáltatok segíteni, de semmi nem működött sajnos. Minden tippért hálás vagyok, mert ez így katasztrófa. Meg szeretném venni, mert úgy az igazi, de ilyen esős aránynál ...
  • gebali
    #20342
    Milyen nehézségi szinten tolod? A karrier hanyadik évében vagy?
  • mqmeszi
    #20341
    Nálam megint mocskosul sokat esik. 17 futamból 9-en esett vagy az időmérőn, vagy a futamon, vagy mindkettőn. A szabadadzésen történő esőt nem is számoltam bele... Tavaly benyaltam, hogy a virágboltinál van több eső, de nekem az eredetiben sokkal többször esett ... Idén nem nyalom be:) Ok, értem én, hogy az eső hozzátartozik, de az F1 alapvetően száraz pályás sport, semmi kedvem a futamok döntő többségben szarakodni. És ennyire azért nem tartozik hozzá!
    Amúgy klassz a játék, de ez a sok eső óriási hiba
    Utoljára szerkesztette: mqmeszi, 2018.09.21. 08:17:22