21742
  • IXEMGabeo
    #7390
    válts gamepadra...nem leszel világbajnok
  • robi40
    #7389
    Sziasztok! Experten, 1. évadomban világbajnok lettem a virginnel ráadásul tök simán. Minden időmérőt és versenyt megnyertem. Nagyon rossz a játék nem reális ÉN KÜZDENI AKAROK A VB CÍMÉRT DE EZ A JÁTÉK NEM ENGEDI
  • Reval
    #7388
    Azt a linket én is néztem, csak nem vagyok regisztrálva az oldalon, igy a választ sem találtam meg. Közben egy másik fórumon már kaptam a kérdésemre választ, ami kb. annyi karakter volt mint a Te válaszod. De azért kössz, és további szép napot!
  • Nohab
    #7387
    Ha ezt a lapot elolvasnád, akkor már rég megtaláltad volna a választ...
    #7306
  • Leky
    #7386
    Rendszert váltottam Xp helyett Win7 és az a problémám, hogy ugyanazokkal a beállításokkal egyszerűen rajtnál legyorsulnak az autók. Kormánnyal tolom és az advanced beállításoknál elfelejtettem leírni, hogy előző rendszeren milyen értéken álltak a csuszkák (hátha az a baj). Szerintetek mi lehet a gond?
  • Reval
    #7384
    Sziasztok!

    Lenne egy kis problémám, hátha tudtok segíteni. Ha már volt a téma akkor előre is bocs. Szóval az történt, hogy kedden mentem szabadedzést, meg időmérőt is Abu Dhabiban. Beállítottam tök jól az autót, elmentettem a beállítást az 1 slotba más néven, majd másnap amikor elindítottam a játékot, (hogy lenyomjam a futamot) elfelejtett mindent. Nem volt meg a beállításom és az időmérőm sem. Kezdhettem elölről az egészet. Úgy emlékszem, hogy a patch előtt ez működött rendesen. A játék gyári, no warez.
  • barcames
    #7382
    biztos nem adok egy játékért 60 ezret:S:S:S:S:S:S
  • macleody
    #7377
    Én már ezt sem vettem meg. Egyszerűen nem éri meg az árát. Ha minden hibát kijavítanának akkor oké. Pedig nagyon vártam.
  • Timbu
    #7376
    "Nem teljes teljes fogunk vásárolni" Már az idei sem volt teljes, ha azt nézzük

    Szerintem (sajnos) meg fogják csinálni, és a sok Vérpistike meg is fogja venni. Ahogy sokan megvették a szétszabdalt Mafia2-t, a hiányos Civ5-öt és a Starcraft 2-őt.

    Pedig - ha már DLC - szerintem az még akár elfogadható is lenne, hogy megkapjuk a TELJES 2011-es évadot, amihez DLC-ként mondjuk megvehetjük a '98-ast az akkori autókkal és pályákkal. (Régi vonalvezetésű Hungaroringgel, stb.)
  • HG
    #7375
    Sziasztok!

    Leírom, hogy mit tapasztaltam az F12010.exe hibát észlelt típusú fagyás ügyében.
    Valami folytán, ha visszaveszem a graf. beállításokat, akkor nem fagy. De eddigi tapasztalatom alapján, ami több mint 15 év PC-vel, olyat nem láttam, hogy befagy egy játék, csak mert túl felhúzom a grafikát. Akadhat, szaggathat lehet kevés az FPS, de exe hiba ? Na mindegy, fura.
    Egyébként a magasabb, fagyós beállításnál is 35 Fps a minimum a teszt alapján, tehát bírja a cucc, nem az a gond. Csak leírtam, ha valakinek hasonló gondja van, próbálja ki ezt.
  • pitjou
    #7374
    Örülök hogy sikerült
  • lolSL
    #7373
    a tavalyi wii-s f1 engine jó lesz erre
  • padavanHUN
    #7372
    Aggasztó fejlemények…
  • kisbesi
    #7371
    köszönöm
    ezt kihagytam
  • dReeZyr
    #7370
    nagyon szépen köszönöm a segítséget , sikerült megoldanom a problémát a leirtak alapján.
    Üdv dReeZyr
  • JUVEfun
    #7369
    Előtte be kellene jelentkezni....
  • pitjou
    #7368
    hardware_settings_config.xml
    Ezt F4-el megnyitod és itt találod a reverb értékét, és visszább veszed.
    Documentum settings/dokumentumok/my games/formula one az útvonal.
  • pitjou
    #7367
    Valahol át lehet a reverbet irni itt olvastam.Az a visszhang.
  • kisbesi
    #7366
    NEM érted ,hogy rámegyek de nem tölti be?
    Ehhez is magyar érettségi kell?
  • macleody
    #7365
    Ha win 7 indítsd rendszergazdaként a játékot.
  • Edem 7
    #7364
    jo persze persze tudom kössz szépen :)
  • dReeZyr
    #7363
    Sziasztok!
    Lehet , hogy már kérdezték előttem, ez esetben elnézést. A problémám következő a játékkal ; régi gépen tökéletesen futott, kaptam ujat felttem erre is tökéletesen fut nem akad meg semmi, viszont az emberi hangok és motor hangja rettenetesen visszhangzik . Többen irták hogy a mellékelt rapture 3d tegyem föl majd a játékban az audio opcion belül a softwert állítsam át raptor 3d. Föltettem a progit de a softwer opcio "szürke" nem tudok hozzányulni. Pls vki segítsen , viszhang tönkrevágja játékot.
    Előre is köszi
  • pitjou
    #7362
    De ne vásárolni küldjetek
  • pitjou
    #7361
    Sziasztok!
    Ötlet több frame/secre?
    Ghost alatt 5 másodperccel jobbak a körök mint a karrierbe.
    Xp Athlon AMD 6000+,2G RAM (duálban)9800GT vidi(512).
    30 Frame a teszten, de karrierben valahogy kevés.
  • palinho96
    #7360
    xDxDxD
    Ne vedd komolyan xD XD xD
  • palinho96
    #7359
    rá katt az F1 2010 Off/Warez -re .. már ehhezis Diploma kell???
  • bcc
    #7358
    Az üres helyekre kattintasz és kiírja hogy "add AI player".Arra figyelj hogy egy típusú autót csak egy valaki vezethet pl.ha a Ferrarit választottad akkor nem lehet berakni Massát.
  • Edem 7
    #7357
    Hello !
    Hogy tudok multiplayerben Ai- t berakni ?
  • kisbesi
    #7356
    Sziasztok
    Mért nem tudok belépni az OFF topikba?
  • tcs007
    #7355
    OFF TOPIC!

    Amugy igen,persze ha virtuálisan lan-t csinálsz a neten keresztül ugy megoldható, de a sima online részhez kell az eredeti kulcs
  • dr Kotász
    #7354
    Ha úgy is túl könnyú, javaslom játssz online lvl 40+ playerek ellen. Ők már nem fognak fékezni Valencia vagy Abu-Dhabi 3. szektorban a dupla jobbbosban :)
  • thedriver
    #7353
    Kapcsolj be minden szimulációt. :)
  • Bergkamp10
    #7352
    Most lesz az első versenyem expertes AI-val kiváncsi vagyok mennyit fog nehezedni a játék:) Remélem fog, mert hardon Torro Rossoval dobogós helyezések nem túl realisztikus...
  • Shevchenko
    #7351
    online játékhoz meg kell venni az eredeti játékot?
  • Nohab
    #7350
    7036-os linken lévő oldalon, van egy mod, ami 25%-al megnöveli a sérülésedet.
  • nono28
    #7349
    igen offline profilom van!
  • palinho96
    #7348
    offline prfilod van?
  • nono28
    #7347
    Hogy lehet megoldani hogy az időmérő edzés után mentsen a gép?Mert mikor kilépek a játékból és mikor újra elinditom előról kezdi.
  • palinho96
    #7346
    :)
    Sok sor van.. többnyire érdemes a pilóták nevét beínod és csak akkor szerkezd, ha nincs a pilóták neve (pl Alono tartományában stat nevű sorok... akkor tovább keresed!)
    De van még egy! Azt is küldöm! Sztem ez jobb!
  • bakkerman
    #7345
    szedtem le XML viewert,az ai fájlokhoz,jó progi,csak a .xml fájlokat nem nyitja meg,amúgy semmi baj vele :)