21742
  • HG
    #7430
    Sziasztok!
    Annak a MOD-nak mi a neve, amivel "benéz a kanyarba" ?

    Köszi!
  • IXEMGabeo
    #7429
    nem gond, beállításokkal hogy állsz? egyénileg szabályzod? vagy a mérnökre bízod?
  • R420
    #7428
    Kormánnyal igen de egy-egy féktávot elrontok meg megcsúszok azért megy el az idő ennyire.
  • IXEMGabeo
    #7427
    az úgy jó idő...ha kormánnyal tolod akkor nem;)
  • R420
    #7426
    Az Fotóbolt: D
  • thedriver
    #7425
    Meg az ideális ív segítség... :D
  • R420
    #7424
    Hát Grand Prixben toltam de benn volt minden ami kell bezin,gumikopás,törés.
  • IXEMGabeo
    #7423
    attól függ, gumikopással én benzinnel?

    anélkül nálam 1:08:595 volt Brazíliában
  • R420
    #7422
    Na jóvanám: D
    De a Brazil pályán 1.10 571 az meg van: DDD
  • IXEMGabeo
    #7421
    gyere vissza, ha mentél 1:18-as kört xD
  • R420
    #7420
  • potyi21
    #7419
    hi.Nekem csak elinditasnal2 percet keres,es nemcsinal semmit.Mi lehet a gond?
  • JohnAngel
    #7418
    Szedjél le új Windows Installert.
  • JohnAngel
    #7417
    Ha rosszul nyilatkozol, akkor csak kevésbé fognak szeretni, de többet ér a versenyen elért eredményed.
    Szerződést csak azoktól az istállóktól kaphatsz, amelyeknek kevesebb pontjuk van, mint a te csapatodnak.
    Ez alól csak egy kivétel van, ha legyőzöd a választott ellenfeledet, mert akkor az ő helyére kerühetsz.
  • rvn
    #7416
    Ha rosszul nyilatkozom akkor nem adnak új szerződést más csapattól? És mi van ha csak a saját csapatom ad szerződést és azt nem fogadom el? Erre valaki választ?
  • bedini
    #7415
    Hello! Amikor megpróbálom telepíteni a játékot ez az ablak ugrik fel: There is a problem with this Windows Installer package. A program required for this install could not be run. Contact your support personnel or package vendor. Mit tegyek? Köszi!
  • JohnAngel
    #7414
    Jól van, én is rájöttem, hogy mit rontottam el.
    Amikor a gyakorlásnál kiírja, hogy van R&D objektíva, akkor azt mind a 3 gyakorlásnál teljesíteni kell, nem elég az elsőnél.
    Az időmérőben fogod látni az eredményt.
    Engem azért zavart meg, mert az 1.0-ban elég volt, csak egyszer teljesíteni az időt.
  • Edem 7
    #7413
    És honnan tudom h az neki szánt ?
  • JohnAngel
    #7412
    Ha látod a neki szánt kockát a fejlesztéseknél, akkor igen.
  • Edem 7
    #7411
    Ha kapok fejlesztést akkor az autómatikusan feltuningolja az autómat vagy nekem kell valahol betenni a kocsiba ?
  • JohnAngel
    #7410
    Mivel már túl vagyok egy szezonon, így tudom, hogy hogyan mennek a dolgok.
    Arz mondom, hogy amikor kiírja, hogy teljesítsem a feladatot, hogy megkapjam a fejlesztést, akkor a teljesítése után sem adja meg.
    Elvileg látszódnia kellene a fejlesztéseknél, hogy hol a helye az adott cuccnak, de nem látom sehol.
    Már újra is kezdtem a játékot, de így sem lett jobb.
    Az első szezonban mindössze 5 fejlesztést adott, ahogy már írtam, addig, amíg fel nem raktam a javítást.
    Azóta nem ad.
    Másnak nincs ilyen problémája?
  • bcc
    #7409
    Kösz
  • pitjou
    #7408
    Nem ad minden futamon.
  • JohnAngel
    #7407
    Valaki tudna segíteni?
    A patch óta nem kapok fejlesztéseket a kocsimra.
    Az első számú versenyző vagyok, és teljesítem a feladatot az új alkatrészhez, de semmi.
    Ötlet?
  • barcames
    #7406
    így!
  • palinho96
    #7405
    ezt hogy csinálod... leírnád???
  • sziszifusz
    #7404
    Meg kell venni a játékot, és a leaderboardról letölti.
  • Laceee
    #7403
    Itt talán van
  • Tikal #7402
    talán itt találsz képeket....
  • robi40
    #7401
    lécci linkeljetek képeket a játékról :(( plssssss Lécci
  • Bergkamp10
    #7400
    Jaja a szimuláció bekapcs alap anélkül nem is lenne jó.. Most így expert ai-val jó lett az erősségi szint. :) és még tudok nehezíteni majd ha kell mert használok flashbacket
  • yolee
    #7399
    Köszi a segítséget!
  • bcc
    #7398
    Gumit változtatni a Quick menuvel tudsz.Az optionsba meg tudod nézni melyik gomb.Billen azt hiszem Num-pad
  • bcc
    #7397
    Azt tudja valaki hogy a Time Trial-ba lévő ghost cart hogy tudnám elküldeni egy ismerősömnek?Köszi a választ.
  • mmovar
    #7396
    üdv! Szeretném újratelepíteni a windows-t. Hogy tudom kimenteni a profilom, hogy megmaradjon minden beállítás? többek között az autók beállításai vannak elmentve minden pályán. Igazából azok lennének a fontosak. köszönöm előre is. Amúgy offline profilom van!
  • Tikal #7395
    áá, ez a patch mit javitott? ugyanolyan idétlenek a versenyzők.... edzésen száguldok és mindenki kitér előlem :D leelőzőm őket aztán felgyorsitanak, visszaelőznek kanyarban vagy valahol, de mint a villám elhuznak mellettem, aztán visszalassulnak látványosan... ez gáz...
  • yolee
    #7394
    Sziasztok!

    Egy valószínűleg sokak számára pofon egyszerű kérdést fogok feltenni. Hogy a fenében lehet futam közben taktikát változtatni? A kézikönyve írja, hogy lehet, csak azt nem, hogy hogy. A minap nagyon beszoptam, hogy futam közben eleredt az eső, és nem tudtam, hogy cseréltessem le a gumit intermediet-re.
  • rvn
    #7393
    Ha rosszul nyilatkozom akkor nem adnak új szerződést más csapattól? És mi van ha csak a saját csapatom ad szerződést és azt nem fogadom el?
  • adam46
    #7392
    Játszik, jó.
  • Krisztiam #7391
    xbox 360-on valaki játszik ezzel a gémmel? ha igen milyen?
    köszi a választ