21742
  • palinho96
    #7510
    OMG.. szánalom ez a gyurka.. .S:
  • sziszifusz
    #7509
    Ha-Ha :)
  • gunners
    #7508
    Nagyon szépen köszönöm válaszodat :)
  • JohnAngel
    #7507
    Az számít, hogy hány szezonra vállalkozol a játék elején.
    Lehet 3, 5 és 7 szezont választani.
    Ha a 7-et választod, akkor csak a Lotus, Virgin és HRT jöhet számításba.
    A legnagyobb választék 3 évados karriernél van, de ebben az esetben sem választhatod a legjobbakat, de például, a Force Indiat már igen.
  • gunners
    #7506
    Mindenhol olvastam,hogy nemcsak a Virginnel meg a Lotussal lehet kezdeni karriert hanem pl a Mclarennel is lehet ?Mert azzal szeretnék csak nem tom hogy van mert nem nagy angolos vagyok.Köszönöm előre is .
  • [HUN]FaTaL
    #7505
    Pontosan, ezt hívják CPU limitnek. :(
  • Scrat
    #7504
    Ahha... ezért hiába butítom a grafikát, azért nincs semmi előrelépés mert tök mindegy mennyit butul a grafika, akkor sem tud elég gyorsan számolni a cpu. :-(
  • [HUN]FaTaL
    #7503
    Nem számol annyit az időmérőn az AIra mivel fix idők vannak, versenyen nem.
  • Scrat
    #7502
    Csak az az érdekes hogy ugyanazt kell megjelenítenie mint mondjuk LAA-ban vagy Time Trialban, ahol a közelébe sem esik az FPS! :-(
  • [HUN]FaTaL
    #7501
    "miért esik le bizonyos helyekne játszhatatlanra?"

    Bizonyára több objektumot kell megjelenítenie azokon a részeken.
  • Scrat
    #7500
    Azzal nem lehet valami okosat csinálni hogy az átlag 30-33 fps-ből képes leesni pl Monaco-ban az uszodánál a sikánban 18-ra?
    Nagyon gáz... amúgy tök játszható a játék, de az ilyen leesések miatt gyakorlatilag "játszhatatlan".
    Tudom hogy az Athlon X2 4800+ procim kevés az Ati Radeon 4870 kártyámhoz, de ha máshol elfut simán, miért esik le bizonyos helyekne játszhatatlanra?

    Valamint arra sincs semmi trükk hogy LAN-on ne csak 15 perces időmérőt lehessen menni, hanem pl normális Q3-as kvalifikációt, vagy mondjuk egy órás practice-t? Tudom hogy hivatalosan nincs benne, de pl. anno a Challeng-ben is át lehetett írni egy file-ban az időt, és máris volt hosszabb gyakorlás! :-)
  • JUVEfun
    #7499
  • Firerock
    #7498
    pedig egy ilyen komoly HIVATALOS "rajongói" oldal rendkívül komoly tulajdonosával biztos megosztanák a készítők.
  • HJ
    #7497
    A "Race Driver GRID: Text Editor"-t használjátok a fordításhoz?
  • RoboKutya78
    #7496
    köszke meglesem
  • palinho96
    #7495
    bocsi o.o
  • Jancker
    #7494
    megprobálom, köszönöm!
  • greeco81
    #7493
    Vedd vissza a grafikát, főleg a post processinget, az árnyékot és a vehicle reflectionst. Nem tudom mi köze van hozzá de amíg nem vettem vissza nekem is rengeteget töltött.
  • JUVEfun
    #7492
    Dokumentumok/user/dokumentum/My games/FormulaOne
  • Jancker
    #7491
    Hello!
    Miért lehet az, hogy mikor felrakom a 1.01-es patchet akkor úgy belassul az addig szépen, akadásmentesen futó játék, hogy csak a menüt vagy 5 percig tölti be.
    Köszönöm előre is a segitséget!
  • [HUN]FaTaL
    #7490
    Dokumentumok.
  • RoboKutya78
    #7489
    értelmes kérdést tettem fel nem warez dolgot.
  • RoboKutya78
    #7488
    jól van nem baj hogy azt írtam eredetim van csak a mentés helyét nem tudom a játékban .......nem tudom mi ebben a warez??
  • adam46
    #7487
    Legalább olvass már vissza 17 hozzászólást.
  • Petyuska25
    #7486
    Magyarosítást tud valaki előre is köszi
  • greeco81
    #7485
    Kapcsold ki a gumi és üzemanyag szimulációt a karrier módban és kb. ugyan olyan köridőt lehet menni, mint time trialban, sőt akár még jobbat is, mert nem olyan érzékeny a gép a kanyarlevágásra.
  • Laaccoo
    #7484
    Remélem jó lesz és sok kitartást a munkához!!
  • fekete0012
    #7483
    már megtettem
  • kjhun
    #7482
    Ezt a "F1 2010 *MICRO EDITION*" vagy az újabb "F1 2010 *MICRO EDITION* *FIXED*" patchet próbálta már ki valaki? A "Micro Edition"-t értsétek úgy, hogy kicsinyített verzió, elméletileg ugyanúgy felpatch-eli a játékot, mint a hivatalos patch, a hivatalos ~24-25MB-os, míg ez csak 3.6MB-os, és elvileg jól el is lehet távolítani a játékról (a gyárit azt nem, csak komplett újratelepítéssel, vagyis eltávolítod a játékot, aztán feltelepíted ismét a dvd-ről), vagyis az eltávolítás után visszaáll a játék 1.00-ás verzióra, és emez patch felrakása után is kell dvd lemez a játék elindításához, (profil(ok)-ról és mentés(ek)-ről másolatot csinálni a telepítés előtt). És érintetlen F1 2010 1.00-ás verzióra kell felrakni, vagyis ne legyen egy fájl se módosítva a játék állományai közt.
    Lásd: --> F1 2010 OFF/Warez topik
  • padavanHUN
    #7481
    Természetesen az 1.01-es verzió a munka alapja. Újabb javításról egyelőre semmi konkrétat nem lehet tudni.
  • attila46
    #7480
    srácok!!!
    van valami patch,javitás arra ,hogy ne legyen idő beli diferencia a time trial és a karrier köridők között,,?.A time trial -4-5 s al gyorsabb..Ilyen időket kéne menni karrierben is.


    köszi
  • kjhun
    #7479
    A mostani, és az 100%-ig elkészült magyarítás, az 1.00-ás, vagy az 1.01-es verzióra készíted/készül?
    Mivel az 1.01-es patch módosítja a nyelvi fájlokat is.
    1.02-es patch mikor lesz?
  • palinho96
    #7478
    erre ott a Warez topic ...
    Csak mielőtt leszidnának :)
  • RoboKutya78
    #7477
    srácok kérdés
    eddig tört verzióval játszottam és elég messze jutottam a játékban, nem szeretném újra végigjárni a lejátszott pályákat.
    Kérdés hova menti a játék az aktuális játékállást?
    Lehet hogy már leírtátok.... had ne olvassam végig a fórumot
    köszi az infót.
  • Laci82
    #7476
    #7445-es hozzászólás és nincs akadás,nekem is megszüntette.
  • padavanHUN
    #7475
    Tudom, ezért is írtam azt, amit. Nagyon odafigyelünk, aprólékos munkát végzünk, folyamatosan teszteljük, ellenőrizzük a már lefordított anyagokat. Csak 100%-os munkát fogunk kiadni. :)
  • HJ
    #7474
    Jó lenne ha valóban hibamentes lenne a magyarítás mert ami most kering abban még elég sok a banális hiba.
  • padavanHUN
    #7473
    Annál jóval előbb.
  • ricsa008
    #7472
    jaj de jó leeesz
    kb mikorra? karácsonyra meg lesz?
  • padavanHUN
    #7471
    Exkluzív F1 Game Hungary interjút Stephen Hood-al.

    Teljes, hibamentes, igényes magyarosítás hamarosan.