21742
  • nono28
    #7550
    RaceDepartment oldalra regosztrációnál van ilyen hogy:Additional Required Information (profile)
    Can you spell? (This question is to check if you are human)!Ide mit kell irni?
  • nono28
    #7549
    Sziasztok!


    Volt már valakinek motor hibája a játékban?Vagy valamit állitani kell hogy legyen motorhiba?
  • greeco81
    #7548
    Sziasztok!

    Nagyon penge, kormányhoz való car setupot találtam a koreai pályára.
    A gázzal igen óvatosan kell bánni de nagyon jó qualifikációs köridőt lehet vele futni.
    A beállítások a következők:

    Yeongam - Korea:

    Wings: 8/1 f/r
    Brakes: 55:45 f/r system:large press:med
    Balance(ballast): 60/40 f/r
    Anti roll: 2/11 f/r
    Ride height: 1/2 f/r
    Springs: 6/1 f/r
    Gears: 1:154 2:188 3:220 4:252 5:285 6:322 7:362 gear:km/h
    Throttle map: Fast
    Camber: -1.3/-2.7 f/r
    Toe: 0.12/0.44 f/r

    Íme egy tesztkör ezzel a beállítással:

  • bcc
    #7547
    Ha te kreállsz egy játékot akkor Race settings->Car assignment és itt válaszd ki a player choice-t.Így választhattok autót.Egy csapatba nem tudsz lenni senkivel, egy típusú autóval csak egy ember mehet, ezért tudtok csak 12-en játszani online.
  • LazyB
    #7546
    Engem az érdekelne hogy miért van az hogy mikor csinálok egy futamot neten majd invitálom a haverokat ők meg is jönnek de mindenki más csapatba van mint amivel a karriert nyomja. Ezt hol lehet állítani hogy a kiválasztott csapattal legyen bent? Na meg ha csapatban akarok valakivel lenni akkor hogyan kell csapatot választani?
    Előre is köszönet a segítségért!
  • Tikal #7545
    hol tudom megnézni az eddigi köridőimet maiket karrier modban mentem?

    a másik kérdésem pedig, elképzelhető hogy az időjárás minden szezonban ugyanaz egy adott pályán? meert azt már látom ,hiába restartolok egy pályát, az eső mindig akkor és abban a pillanatban kezd el esni amit a programozok beleirtak :)
  • IXEMGabeo
    #7544
    az úgy nem rossz idő, annak ellenére, hogy az automata váltó sokat lassít a gyors kanyaroknál...én azóta se tudtam olyan időt menni most ilyent 1:37 olykor 1 38-as idő sikerül dehát gamepaddal nem egyszerű:P én is automatát használok, ha lesz kormányom azon megtanulom, az lesz az igazi
  • Jacek
    #7543
    arcadegyuri megint akcioban?
  • burkos01
    #7542
    Be volt kapcsolva minden szimuláció. Az AI a legnehezebben volt és az automata váltó be volt kapcsolva.
  • URH
    #7541
    És mi van ha a saját csapatom totál megutál? Vége a karrieremnek?
  • URH
    #7540
    Pfff, Dejó...
  • thedriver
    #7539
    7 szezon után kezdhetsz egy újabb karriert a 0-ról. :)
  • URH
    #7538
    Amikor a játék elején kérdezi, hogy hány évre vállalkozok, akkor az konkrétan mit jelent?

    Én 7-et választotta és akkor most 7 szezon után vége a játéknak, vagy bármennyi szezont lenyomhatok?
  • IXEMGabeo
    #7537
    azért a haverom kormánnyal 1:34 alá is bement, szóval jó beállítással bármit ki lehet hozni:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #7536
    várjál, ha gumiszimmel vagy benzinnel mentél 1:39-es időt az nagyon jó...az én 1:36:967-es időm az olyan Time trial féle...

    csak jól be kell lőni a stílusodhoz illően az autót és máris menni fog...+ a legutolsó szektor sokat számít mennyire rövid fékekkel kanyarodsz be...
  • Krisz018
    #7535
    köszönöm
  • bcc
    #7534
    Az optionsba van a driving controls menüpont és azon belül a control profil-ban ki tudod választani a kontrollert.
  • Krisz018
    #7533
    Helló egy olyan kérdésem lenne hogy lehet gamepadal játszani? ha igen hogy és mit kell csinálni ? köszönöm előre is.
  • thedriver
    #7532
    Time trial-os időt nem érdemes összevetni azokkal az időkkel, mert ha be van kapcsolva a gumi és a benzin szimuláció, akkor legalább 3-4 mp-vel lassabb időket lehet csak menni.
  • burkos01
    #7531
    Én most kipróbáltam szabadedzésen mit tudok azon a pályán. Hát nem a kedvencem az biztos. 1:39:512. Kormánnyal. És nem vagyok egy nagy szimulátoros. Angolul egy kukkot sem tudok így az autó beállítását is a net-ről szedtem le. Azt sem tudom mivel mit lehet állítani. De az az 1:41es kör az nagyon gyenge. Azon a bajnokságon az én időm a táblázat szerint (http://f1game.hu/forum/topic?id=34&p=59#p4479) a 3.lenne. De szerintem ennél lehet sokkal jobbat menni. Pláne hogy jóval előre tudták melyik pályán fognak menni. Én ezt az időt 6megtett kör után autóztam. Ja. És grat az idődhöz. Nagyon komoly.
  • sziszifusz
    #7530
    De, automatikusan érvénytelen lesz a kör az időmérőn. :)
  • Laaccoo
    #7529
    Deee ha sokszor vágod le kizárnak a versenyből amugy meg időbüntetést kapsz
  • robi40
    #7528
    ebben a játékban ha valaki levágja a pályát nem büntetnek ? :O
  • IXEMGabeo
    #7527
    mégjobb:D:D 1:36:967-es időm van ott...
  • sziszifusz
    #7526
    Ez Yeongam :)
  • IXEMGabeo
    #7525
    igaz:)

    attól függ ez a Gyuri mivel tolja...ha kormányos akkor elég ciki, hogy nem tud bemenni 1:41 alá...én a gamepadommal mentem 1:39-et ott Abu Dzabiban xD
  • bcc
    #7524
    Abszolút egyet értek veled.Az hogy kanyarlevágással vádolni azt aki 3 másodpercel volt nála gyorsabb (mellesleg az elején azzal magyarázta hogy akadozott nála a játék) az mindent elárul Gyuri hozzáállásárol.

    Én is azért nem lettem az Amerikai Egyesült Államok elnöke... mert fájt a térdem.
  • sziszifusz
    #7523
    Tényleg nem kéne itt lennie az ajánlott linkek közt, botrányosan ostobák és rossz indulatúak.
  • palinho96
    #7522
    és ezennnel a banne aól, sztem nyugott szívvel, levehetjük az "F1GH"-s linket ;)
  • palinho96
    #7521
    teljes mértékben igazad van!!!!
  • Akylleus
    #7520
    "#4 K.Gyuri 2010-11-27 22:47
    Történt némi fejlemény: miután Akylleus egy másik oldalon aktív és lelkesen bólogató partnerként részt vett a

    személyem pocskondiázásában, kizárásra került. Az oldalról és a bajnokságból egyaránt. Azt hiszem érthető, ha nem

    akarok egy ilyen gerinctelen senkivel közösködni.

    A mai este során már Köri és Brownie is kezdeményezték a tiltását, én még akartam neki adni egy lehetőséget.

    Azonban ez a húzása volt az utolsó.

    Helyébe weby73weby kerül."




    Kedves megbocsajto Gyorgy.

    Az, hogy egy TELJESEN masik forumon velemenyt nyilvanitok, az sem rad, sem a tobbi onkenyes csatlosodra nem

    tartozik. Ha problemad van velem, akkor leszel szives irni egy mailt es emberi modon es hangon megbeszelni azt,

    csak egyetlen egyszer probalnad meg Gyorgy.
    Hogy sir a szad azert, mert nem vagy kepes egyetlen egy valamire valo kort menni, az egyedul a te bajod. Ezert

    inkabb lemondod a sajat bajnoksagodban valo reszvetelt? Ha valakinek van errol velemenye -meg szep, hogy van- az

    legkevesbe rad tartozik.
    Megszamolni nem tudom, hany embert csaloztatok le, gazoltatok a becsuletukbe, mivel megtehetitek az idiota

    adminisztratori jogotokra hivatkozva, az mehet, mi? Az egyertelmu es jogos, igaz. (Persze egybol ban a kedves

    delikvenseknek, ha errol megosztjak a velemenyuket - demokracia hurra.)
    Ha lenne benned barmi, csontokat es izmokat leszamitva, azonnal es nyilvanosan elnezest kernel sziszifusztol

    es rotottitol (igen, o jelenleg az I. pilota a bajnoksagban), a pozor ripacskodas helyett - de az a

    konnyebb ut, megertem.
    Te es az aktiv Janosaid lelkesen bologattok magatok kozt, mikozben simogatjatok egymast es ontjatok az ostobasagot

    - ez is mehet, belatom.

    Az, hogy en barhol, barmikor es barmilyen allaspontot tamogatok vagy ellenzek, semmilyen modon nem kellene, hogy

    retorziot vonjon maga utan. Esetleg tan alairtam egy kizarolagos figh szerzodest? A szabalyzatot betartottam - de

    ti csak igy tudtok intezkedni. (Mint a multkori ban, amiert ellentetes velemenyben voltunk a jatek

    tokeletessegevel kapcsolatban. Gondolom te abban a vilagban elsz, ahol a rendor a sebessegkorlatozas szabalyanak

    nem tetszese miatt mar birsagol. Gratulalok Gyorgy.)
    Mellesleg kerlek idezzel tolem egyetlen olyan hozzaszolast, amivel szemelyed barmilyen modon pocskondiaztam,

    minositetettem. Mert te, vagyis ti ezt teszitek a kipecezett (jobb) jatekosokkal - nagyon nagy arccal. [Eleg csak

    az aktualis kinyilatkoztatasodat elolvasni, hoppa. Talan tisztelnelek kellene valamiert? Nem is ismerlek, nem

    tudtal felmutatni semmi tiszteletremelto cselekedetet, tulajdonsagot. Raadasul aki ilyen ertelmi szinten oldja meg

    a velt vagy valos erelmeket, azt kedves baratom, melyen sajnalom.]

    Szoval a nagyszeru dontesed holtan szuletett. De ezzel el is erted, hogy a mezony tovabb higuljon. Ugyes vagy.
    Az, hogy a hetekig tarto elokeszuletek alatt egyetlen esszeru dontest nem tudtatok idoben meghozni, siman

    nevetseges - en probaltam segiteni, de mindharman elkuldtetek kizarassal fenyegetozve.
    Itt, ma a jelenlegi fejetlensegre utaltam, de nyilvan nem tunt fel, nem is vartam.
    Nyilvanvaloan magatoknak szervezitek a bajnoksagot, ugyhogy elvezni is fogjatok. A szinvonal, amit oly nagy

    elannal probaltok megteremteni, akkor semmisult meg, amikor eldontottetek, hogy ti lesztek a szervezok.

    Sajnos nem ertem, mit varhattam toled, akinek csak Pol Pot lehet a peldakepe.


    Elnezest az offert kedves sg lakok.
  • JUVEfun
    #7519
    MINDENKI ! Ha visszaolvasol látni fogod azt is , hogy aki nem perfect angol annak segítettek a többiek (hol akadtál el ?)
  • JUVEfun
    #7518
    Ő nem megy ligába ,mert '.'1. nem ő hozza a szabályokat ".2. Ott nem ö a király 3.be se engednék....
  • adam46
    #7517
    Ha nem tudja elviselni, akkor nem neki való az online versengés. Elmenne egy ligába kiröhögnék. :)
  • Akylleus
    #7516
    A
  • sziszifusz
    #7515
    Igen már többünknek is sikerült. Mit nem értesz?
  • RoboKutya78
    #7514
    valaki be tudott reggelni már erre az oldalra?

    http://www.racedepartment.com/dlcat-f1-2010-game-89/

    vagy nem én vagyok az egyedüli aki nem tudja értelmezni némelyik kitöltendő pontot?
  • Akylleus
    #7513
    a jatek rajongoi, a jateke. ezt ne feledjuk. (:
  • Akylleus
    #7512
    orom nezni a szabalyokat amiket meterrol-meterre modosit. :D
    keszvege
  • Firerock
    #7511
    legalja ez az ember
    de nézzétek csak meg a szánalmas kis oldalán mennyi rajongója van