21742
  • Nohab
    #7590
    Mikor végeztél egy versennyel, akkor generálja ki a következő időjárását. Szóval ha csinálsz egy versenyt de nem mented, akkor a következőnél mások lesznek a körülmények.
  • thedriver
    #7589
    Ha már betöltötted a pályát, akkor a restart nem változtat semmit az időjáráson, de következő szezonban ugyanott nem ugyanaz lesz az időjárás. :D
  • papplaci18
    #7588
    de már azt is fel raktam és úgy se csinál semmit!
    csak az autó lesz lassabb!
    ezt nem lehet valahol beállítani?
  • Tikal #7587
    ok.
    mikor restartoltam az egyik pályát, az időjárás ugyanaz volt, ugyanabban a körben kezdett el esni...
  • thedriver
    #7586
    Nem. Csak bizonyos pályákon nagyobb az esély az esőre.
  • Tikal #7585
    az időjárás minden szezonban ugyanaz egy adott pályán?
  • JUVEfun
    #7584
    Ted fel ezt !
  • papplaci18
    #7583
    tudna valaki abban segíteni hogy hogyan tudom beállítani a gumi kopást?
    lehessen látni hogy a gumi kop így értve!
  • JUVEfun
    #7582
    ITT többet tudnak
  • JohnAngel
    #7581
    Ne kapcsold be a boxkiállást és úgy menj be a boxba.
  • Amiga
    #7580
    Ha boxkiállásos büntetést kapok, hogyan tudatom a csapattal, hogy nem friss gumiért megyek be? Mindig lecserélik bent a kerekeimet.
  • JUVEfun
    #7579
    DE VAN !
  • pennzoilnismo
    #7578
    Köszi a választ, hát ez van..
  • pzs
    #7577
    Sziasztok !
    Gondolkodom 1 THRUSTMASTER Ferrari GT Experience -n . Van valakinek vele tapasztalata most 1 Microsoft sidewinderrel nyomom ami ezer éves már .

  • Laaccoo
    #7576
    Bőven megfelel a követelményeknek de az nem kéne hogy mikor kiválasztom a bajnokságot ott tanácsokat adjon
  • palinho96
    #7575
    de... proci csere???
  • Laaccoo
    #7574
    Hello! Nincs valami olyan mod hogy mikor elinditom az f1et ne kelljen 10percet várni mire betölt?
  • lolSL
    #7573
    A konzol egyik nagy hátránya, hogy nem lehet módosítani ilyen módon se a játékon.
  • pennzoilnismo
    #7572
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy lehet-e kreálni valahogy saját festésű sisakot? Én konzolon nyomom és úgy tudom, hogy a pc-s verziónál lehet valahogy, de én konzolon nem találok ilyen lehetőséget...
  • greeco81
    #7571
    Küldtem egy privát üzenetet számodra!

    Üdv.
  • mmovar
    #7570
    a lagolásra nem tudok valami megoldást? néha elkezd lagolni de nem minden pályán. illetve mióta fent van a patch azóta nekem esős futamon nincsenek pocsolyák. tudtok okosságot ezekre a dolgokra?
  • palinho96
    #7569
    max te nem láttad.. amikor indítanád a versenyt... a Go to Track felett van ilyne, h. 'Wather'...
  • Leky
    #7568
    Karriernél nincs ilyen, vagyis én nem láttam ilyen opciót.
  • palinho96
    #7567
    az időjárásnál... amior a kariba bemész és indítanád a verseny.. átállítod a 'wather' (vagy mit) Clear -re (tiszta idő)
  • Leky
    #7566
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy az esőt valahogy ki lehetne-e kapcsolni?
  • karilla
    #7565
    igen a benzint
  • thedriver
    #7564
    Azóta bekapcsoltad a szimulációkat esetleg? :) (gumi, benzin)
  • greeco81
    #7563
    Köszike! :)
  • karilla
    #7562
    sziasztok
    az lenne a kérdésem, hogy mitől lehet az, hogy az első évben Torro rossoval tudtam menni Bahrainben 02:02:857-et a második évben meg Mekivel csak 02:12 körüli időket tudok menni ugyanazzal a beállításokkal?
  • JUVEfun
    #7561
    SZINTÉN ...
  • JUVEfun
    #7560
    Setupokminden pályára !
  • greeco81
    #7559
    TeknoGods helyesen, sry..
  • greeco81
    #7558
    Szia!

    Hamachi & Tecnogoods kombinációval lehet.
    Hamachi szoba címek amiről én tudok már megteltek de ha nagyon-nagyon szeretnéd kipróbálni a multit, valahogy szorítunk helyet neked.
    Írj privátot!

    Üdv.
  • addo
    #7557
    Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy razoros verzióvyl lehet valahogy multizni?
    Lehet már a könyökötökön jön ki ez a kérédés de nincs időm végig olvsani a topicot. Segítslgeteke előre is köszönöm:
  • Benedek
    #7556
    Köszi szépen! A proci talán egy Pentium D. VGA esetén a Shader Model-ről nem láttam kint infót. Ezt a követelmányt régebben külön is kiírták az adatlapokra. Persze egyértelmű, hogy most már nem kell, mert az utóbbi pár évben ez már gondolom alap egy VGA-nál. :)
  • greeco81
    #7555
    Szia!

    A proci még talán jó lenne ha támogatja a Hyper-Threading-et, azaz nem Celeron, de a videokártya sajnos nem támogatott, mivel csak a Shader model 2.0-t tudja és az F1 2010-nél SM 3.0 a minimum követelmény.
  • lolSL
    #7554
    System Requirements
    OS: XP / VistaŸ / Windows 7
    Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz or Athlon X2
    Memory: 1 GB RAM (2 GB VistaŸ / Windows 7)
    Hard Disk Space: 12.5 GB free hard drive space
    Video: GeForce 7800 / Radeon X1800 or above
    Sound: DirectXŸ Compatible Sound Card or motherboard audio
    DirectXŸ: DirectXŸ 9.0c
    Other Requirements: Online play requires log-in to Games For Windows - Live. Click here for a list of countries/regions with service.
  • Benedek
    #7553
    Sziasztok!

    Egy gyors kérdésem lenne... Egy ismerősömnek majd hat éves konfigja van (P4 3Ghz, 1GB RAM, ATI Radeon 9550) és kérdi, hogy ez a játék elindul-e egyátalán minimum grafikán. Azt mondja a Life for Speed minimumom játszható. Én azt mondtam neki, hogy ne akarjon ezzel játszani viszont megígértem neki, hogy okosabbaktól rákérdezek :)

    Köszi: benedek
  • nono28
    #7552
    Köszi
  • snake200
    #7551
    A