21742
  • greeco81
    #7670
    Hi, milyen procid van? Az nem lehet, hogy csak egy processzormagos?
  • mtzfan
    #7669
    tessék itt vannak a képek amit ki ír:kép1
    kép2
    köszi hogy megpróbálsz segíteni!
  • lolSL
    #7668
    protip: nyomd meg a print screen gombot (vagy az alt+print screent ha csak egy ablakot szeretnél) aztán nyisd meg a paint-et és ctrl+v és máris van egy nézhető képed az esetről.
  • mtzfan
    #7667
    kép1
    kép2
  • mtzfan
    #7666


    bocsánat itt a kép
  • mtzfan
    #7665
    Sziasztok!felraktam a forma 1 2010et és nem indul el először ezt írja ki:
    utána meg ezt:
    előre is köszönöm
  • JUVEfun
    #7664
    Te honnan tudod ,hogy neki működik-e a patch eltávolító , amit belinkeltem ????
  • thedriver
    #7663
    Csak pont a lényeg nincs benne lefordítva, az interjúk. :) Szóval az a 99 % inkább 10 %. :D
  • palinho96
    #7662
    igen műxik.. :)
  • Vádá
    #7661
    nem próbáltam még , mert regelni kell , meg nincs rá időm de majd meglesem valamikor.
  • JUVEfun
    #7660
    Működik ?
  • ricsa008
    #7659
    az szuper!!!
  • Vádá
    #7658
    thx
  • JUVEfun
    #7657
    99%
  • ricsa008
    #7656
    ez full?
  • Fantasy180
    #7655
    istenem gyuriékat már pénzelik a szarságuk miatt... hát grat... engem nem akar valaki sponzorálni leszek én is ekkora kamu gép csak adjatok pénzt XD
  • SeanJRRussel
    #7654
    Thx a gyors reagálást,már meg is van a dolog,de lehet felveszlek msn-re hogy akkor H. után mit és hogyan kell még csinálni mert tegnap nem voltál szobába mikor benéztem.
  • JUVEfun
    #7653
    Patch eltávolító
  • JUVEfun
    #7652
    Magyaritás
  • greeco81
    #7651
    Hali!

    Küldtem PÜ-t.. ;)
  • SeanJRRussel
    #7650
    Srácok a hamachis multis mókával kapcs tud vki segyteni h akkor mit meg hogyan szedjek le illetve hogyan működik???Pm ben várom a help-et,elősre is köszönöm!!!
  • B0GE5z
    #7649
    magyarositásról van valami hír?
  • Vádá
    #7648
    Patchet hogy lehet eltávolítani a játékról ? Nekem csak roszabb lett tőle főleg a grafika.....
  • JUVEfun
    #7647
    Megoldás !
  • f67
    #7646
    Szevasztok!
    Mióta felraktam a javítást azóta mindig elfogy az üzemanyagom a verseny vége előtt 1-2 kőrrel.Másnál nincs ilyen probléma?
    Tud valaki megoldást?!
    Előre is köszi.
  • Vádá
    #7645
    Én semmiről nem tudok csak egy buta fun player vagyok. Ha van észrevétel ott az oldalon tegyétek be a vendégkönyvbe , nem vagyok szervező csak egy amatőr gamer. Szóval lehet segíteni nekik , tanácsot adni hogy merre meddig , hogy jobb legyen a dolog , és haladjon előre.
  • SeanJRRussel
    #7644
    Ráfekszek a dologra me nincs kihívás már ebben a játékban single playerben....
  • sziszifusz
    #7643
    Arról tudtok, hogy TT-ben csak 2 féle időjárás van?
  • Vádá
    #7642
    http://www.f1ch.fw.hu/index.html itt találtok egy hotlapos bajnokságot bárki nevezhet xbox vagy ps3 pc mind1 vannak segítségek is ha azzal szeretnél menni és összehasonlíthatod az idődet a többiekkel. NEm vérpisti bajnokság , akinek kedve van csatlakozhat , csak a szabályokat kell betratani és ennyi.
  • SeanJRRussel
    #7641
  • greeco81
    #7640
    Hi!

    Töltsd le és dobd fel a 1.01 patchet és kevesebb lesz a defekt. :)

    [#7637]-> Igen, csinálunk, billel is jöhetsz, úgy is lesznek ellenfeleid.)
    Hamachi hálózatokat használunk és ha jól tudom már többen tudtak csatlakozni nem eredetivel is, egy próbát biztosan megér..
    Hálózati címeket a #7607-es hozzászólásban találsz.
  • SeanJRRussel
    #7639
    Mivel újraraktam a játékot elment a karrierem,gondoltam nyomok ey gp-t.A motoron állítottam fast re és az uccsó pár körre szinte minden össze jött.Egyszer kaptam egy jobb hátsó defektet majd a köv körben egy balhátsót és a rákövetkező körben pedig kifogyott a szufla a gépből és +20mp bünti illegal blocking-ért.Mindez az uccsó 3 körben....
  • Firerock
    #7638
    ellenfelek lesznek jobbak
  • SeanJRRussel
    #7637
    Kicsit láma kérdés.Nem eredeti játékos futamokat vagy versenyeket csinál vki??Billel tolom és csak olyan jöhet szóba hol van full traction control me ez a csúszkálás jobbra balra nem jön be.
  • robi40
    #7636
    ha mondjuk veterán erősségen mész akkor az irányítás lesz nehezebb vagy az ellenfelek lesznek jobbak?
  • JUVEfun
    #7635
    ITT kérdezd meg
  • Krisz018
    #7634
    Sziasztok! Tudtok ajánlani egy jó kormányt? ne legyen nagyon drága.

    Köszönöm.
  • jaki88
    #7633
    ja megvan, bocsi:))))
  • jaki88
    #7632
    mármint azt nem találom hol lehet beállítani ezeket...
  • jaki88
    #7631
    sziasztok! kerestem, de nem találom, hol lehet beállítani a gumi szimulációt meg az üzemanyag szimulációt, meg ilyeneket?