21740
  • lac coo
    #20420
    Több nem fér bele spórolni kell ! ;)
  • Amergin
    #20419
    kép
  • Amergin
    #20418
    Bocs még egy noob kérdés: karriert most kezdtem és Ausztráliában alapból -4 körös üzemanyaggal indulok a rajtnál. Nem tudom feljebb állítani az üzemanyagot, nem engedi, annyi a max. Írja is hogy 54 körre lesz elég. Na de 58 körös a verseny!
    Miért?
    Mit rontok el?
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.01.05. 09:24:04
  • Amergin
    #20417
    OK, rájöttem, hogy nem jó a kérdés, mert nem menti így külön...
    Akkor: hogyan lehet steam workshopba feltölteni saját alkotású car setupot?
  • Amergin
    #20416
    Tudja valaki, hogy hová mentődnek le a car setupok, amiket elmentünk (helyileg melyik könyvtárba)?
  • b-type
    #20415
    zűrös napjaim voltak, de azért már a 3. szabadedzésen túl vagyok Melbourne-ben :)))
    Milyen?..gyors. :D
    Elment egy csomó időm mire összepakoltam mindent, meg megbarátkoztam bizonyos dolgokkal (konzol/bill váltás), kivettem a HALO elejét..meg ilyen apróságok.
    Vezetésre, esőben még nem mentem, szárazon valóban van amit mondtál, hogy nagy megcsúszásnál belenyúlt az isteni kéz.
    De én elvagyok benne, a körítés meg qva jó. :)

    szerk: ja és az AI-ra még nem volt módom rápróbálni
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2019.01.02. 17:22:18
  • lac coo
    #20414
    Namilyen ? :)
  • lac coo
    #20413
    ez már nekem lvl 10000 ... :)


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.12.27. 22:27:44
  • lac coo
    #20412
    Ez se rossz .. Órúzst nem bírja padlón ! :))

  • adam46
    #20411
    Megkaptam én is az idei szezont, meg egy Xbox kontrollert. Néha jó lesz elkocsikazni vele, majd jövőre kipróbálom.
  • lac coo
    #20410
    Jó lesz az, tetszeni fog .
  • b-type
    #20409
    játéknak veszem. :)
    kíváncsi is voltam rá, meg ugye jövőre biztos nem fogok teljes áron F1-s játékot venni mikor bezsongok hogy indul az
    F1 szezon. Most jó áron volt.
  • lac coo
    #20408



    Nem fogsz csalódni, remek játék. Néha érződik, hogy nem fullszim , de leginkább csak ilyenek, hogy a fű néha csúszhatna jobban, vagy ha a hátulja csúszik féktávon akkor egy idő után megálltja valami a forgást . De nehéz addig a pontig eljutni, ott már megette a fene úgy is ...
  • b-type
    #20407
    nem tudom, megvettem..majd meglátjuk :) ma már nem zörgök vele, elég volt a menüben bogarászás.
  • lac coo
    #20406
    A kezfigas miatt ? Szerintem az az animacio a sporolas miatt tukrozve van, vagy szimplan igy sikerult . :))
  • b-type
    #20405
    Bottas balkezes? nem is tudtam
  • lac coo
    #20404
    hungaroring ,wet ....

  • macleody
    #20403

    Utoljára szerkesztette: macleody, 2018.11.24. 11:23:11
  • fazerus
    #20402
    Kulcsos oldalakon 20,16 EUR .. :-)
  • Amergin
    #20401
    A Steam-en most csak 27.49€ az ára (kb. 9100 Ft)
  • lac coo
    #20400
    kipróbáltam, monza száraz setup, nem a leggyorsabb picit csalva a diffivel, eleve esőre állítva...monza 2-es kanyar nyolcadikban megtekeri az autót :))
  • lac coo
    #20399
    ehh, nem jött be mert jó az időjárás, nem kamu, hiába állítottam felénél esőre, a 25%-nem úgy volt, hogy azonnal víz volt mindenhol, hanem szépen természetesen végigment , felhő, kis eső, nagyobb eső, sok víz..De adigre vége lett a versenynek ..Na majd máskor :)
  • lac coo
    #20398
    360 -----Az kemény, az simán 1-es szárny :))
  • lac coo
    #20397
    Mennyivel mentek idén versenyen Monzában a célegyenesben? Csak megnézem már ...:D
  • lac coo
    #20396
    Ez a Monza száraz setuppal brutál, váratlan esőben... Kb 7-ben is megcsúszik ha csak ránézek a pedálra :)) elég reálra alakul hirtelen, valóban csak gyorsan 5-6-7 - re felváltva lehet elindulni a kanyarból....
  • lac coo
    #20395
    Igen !! :))
  • macleody
    #20394
    Bekapcsolt a script engine? :D
  • lac coo
    #20393
    Monza , eso...Egy pici mufu azt kakukk ...! :)
    Pedig 5- os szarnyon volt , alig nyomtam a gazt.....

  • unrealnoise
    #20392
    jó a játék, bár mostanában nem toltam és sajnos fel is cseszett Monacoban rendesen. Aki követi az F1-et, az tudja, hogy Monacoban legtöbbször egy kerékcserével nyerik meg a versenyt. (Ez az ideig szezonra különösen jellemző, a futamok nagyon nagy többségét 1 kiállással nyerték), Monacoban is arra készültem, hogy alig lesz gumikopás, aztán egy elcseszett taktika miatt össze is törtem magam, a versenyt feladtam, aztán láttam, hogy az AI 4x vagy 5x volt kint kerékcserén... Ez azért szvsz gáz...

    Nem csak a gumikopás, hanem a forgalom, stb miatt is, Monaco kiemelten olyan helyszín, ahol szinte csak azért jönnek ki kereket cserélni, mert kötelező... Ma szvsz folytatom a karriert, mert fun játszani, főleg esőben jó móka, bár azt vettem észre, hogy inter-rel jelentősen jobb vagyok pl, mint szárazon (mármint az AI ellen), ez szvsz azért is lehet, mert a változó körülményes AI-t kicsit visszafogták a kontrolleresek miatt...
  • lac coo
    #20391
    Sokkal jobb vezetni mint amilyen jonak nez ki ! ;)
  • b-type
    #20390
    elég meggyőző,
  • akosmakos
    #20389
    Huh... Már csak egy "visor sweep" gomb hiányzik :)
  • lac coo
    #20388
    Belgium, hogy nem lehet ezt szeretni ?! :))

  • dr Kotász
    #20387
    A Red Bull így járt 2013 végén. Nem rossz ez, dögunalom lenne 10 évadot lenyomni változatlan erőviszonyokkal. Szerződj máshova.
  • greenkawa
    #20386
    Jobban járok,ha újrakezdem és az első 4 évben nem veszek semmit.
  • greenkawa
    #20385
    Na elmennek qrva anyjukba!
  • gebali
    #20384
    Egyezzünk meg: Utalok neked 20 dolcsit (amennyi szerintem bőven elég egy mobil játékért), és te onnantól állod az összes mikrotranzakciós pay to win szarságot a játékban, oké? :P
  • gebali
    #20383
    Szol előtte vagy 5 versennyel és féláron bevédhető.
  • greenkawa
    #20382
    Elvette az összes aero fejlesztést.
  • macleody
    #20381
    Milyen?