21742
  • B0GE5z
    #7750
    buzi 1 társaság az ott
  • attila46
    #7749
    Hát fel vagyok háborodva!!!


    Kitiltottak a f1game hungaryról....megint!!!!!!!Mindig gondjaim voltak a bejelntkezéssel,igy többször reggeltem.Hivatkozás....

    "Nehezíti? Fizika patch? Hát te meg mi alapján ítéled meg a fizikáról, hogy milyen? Ültél már F1-es autóban?
    Ha nehezet akarsz, menj, állj rakodómunkásnak.

    Nem vagyunk "skacok", most, hogy így regisztráltál az oldalra, esetleg üdvözölhetnél rendesen.
    Most nézem, te egyszer már ki voltál tiltva egy másik e-mail címmel, nem?

    Na jó, attila4675:
    Egyszer már regisztráltál az oldalra egy ugyanilyen név gmailes, most pedig egy freemailes mailcímmel; csak legutóbb attila46, most pedig attila4675 vagy.
    Ez itt így nem működik. Különben is, a kérdésedről süt, hogy nem eredeti a játékod, úgyhogy szevasz - másodszorra.


    Eredeti a játék,..........

    Azt mertem irni közel 40 évesen ,hogy skacok....

    Felháboritó!!!

  • Geforceee
    #7748
    4gb ram van benne videó kártya geforce 9500 gt 1 gb,Amd Phenom 8450triple-core proci,bocsi azt elfelejtettem írni csak lan modnál írja ki,belépés után kb 5 perc mulva.Nem tudod mi lehet a baj?Meg nem tudok lan modban szezont keresni és csinálni se pedig azzal szeretnénk nyomni egy páran.Segítségedet elöre is köszönöm.
  • HG
    #7747
    Szia!
    Más hasonló gépigényű játékok futnak? Mennyi RAM van a gépedben? Ha van benne 2x2 Gb, vedd ki az egyik RAM-ot, így próbáld ki mindkettőt külön-külön. Valaha ment ez a játék rajta? Az sem mindegy, hogy valami történt, és azóta nem megy, vagy most próbálod először. Írd le légyszi milyen a géped.

  • Geforceee
    #7746
    Újra raktam és azt írja ki,hogy f1 2010 game alkalmazáshiba.A 0x02115a0d címen található utasítás a 0x0000f319 memóriacímre hivatkozott.A memóriaterületen nem végezhtő el a következő müvelet:Written
  • sziszifusz
    #7745
    A pszihopata ismét parádézik f1game forumon :) Holnap, ha kijózanodik törölhet megint egy topikot :D
  • Firerock
    #7744
    rakd újra a játékot kezdésnek
  • Geforceee
    #7743
    Nem tudjátok hogy ha lan módban akarok játszani akkor a játék kiirja hogy a f1 executable müködése leállt,és kilép a játékból...
    erre nincs valami módszer?
  • JUVEfun
    #7742
  • HG
    #7741
    Szia!

    Szerintem aranyosan kapcsold be az összes segítséget, és úgy kezdj játszani. Tanulj meg egy pályát, hol-milyen sebességgel lehet menni, és szépen egyenként kezdd kikapcsolgatni a segítségeket. Kormánnyal játszol, vagy billentyűvel?
    A forma 1 lényege, hogy a kanyart a megfelelő sebességgel vedd be.
  • freestyle666
    #7740
    óké főnök!!
    csak kicsit próbáltam oylan vagányan lazán irni hogy ne nézenek gyökérnek mikro kérdezek csak tudod oyan városisan vagányan. de értem a célzást. amúgy én nem bántotam senkit csak megkérdeztem a problémát hogy azt mi okozza de sokan bántanak pedig én aranyos vagyok!
  • Laceee
    #7739
    Próbáld megtisztelni a fórumozókat normális/elfogadható írással, akkor talán másképp állnak a dologhoz.
    Amúgy 300-al én sem tudom bevenni a kanyarokat, azért van a fék, hogy használd, ez nem NEED FOR SPEED.
  • freestyle666
    #7738
    ez nem vitsz a problémám valós oka komoj.
  • ScarY MAN
    #7737
    aha.
  • tcs007
    #7736
    Ez most valami vicc? :D
  • freestyle666
    #7735
    hello mindenki valaki tudna e segite ni hogyan mehetek úgy mint a tv be mer nekem nem veszi be úgy a kanyart mikor nézem hanem átmegy a füvön nem realiszt ikus van ere valamijen lyavítás ?
  • IXEMGabeo
    #7734
    kilöktél mindenkit? xD
  • Máté94
    #7733
  • akyyy
    #7732
    Meguntma hogy másodszor kezdenek lekörözni. 16- helyről 7-ik lettem!!! jeah!
    kiesett szinte mindenki

  • bcc
    #7731
    Hamachi vagy Tunngle kell a Lan-hoz.Nézd meg a googlén vagy a youtube-on hogy kell használni.
  • Geforceee
    #7730
    Lan modban kellene segítség.
  • akyyy
    #7729
    mit csináljak, ha mögöttem van monjduk a 11-ik, amögött meg egy leköröző, és engem büntetnek meg amiért nem engedem el, de ha elengedem, el kell hogy engedjem a 11-iket is... :SSS
  • akyyy
    #7728
    laptopon nincs 5.1 max ha optikain megy szerintem...
  • hekhubá
    #7727
    Sziasztok!
    Valaki gamel Thrustmaster Ferrari F430 FFB kormánnyal?
  • Geforceee
    #7726
    Senki nem játszott még f1 2010 - el LAN on ?
    Senki nem tudja hogy hogy kell vagy mi a baj?
    Nem tudná valaki privátba írni hogy hogy kell LAN módban játszani??
  • gunners
    #7725
    Valaki tudna nekem abban segíteni,hogy laptopon tolom és rákötöttem az 5.1 es hangfalrendszert és valahogy sehogysem akar összejönni a hang mikor megyek akár időmérőt akár bármely futamot!Help pls.
  • mátyás kiráj
    #7724
    sziasztok játszok újra evvel a játékkal hát szuper mit is kéne mást mondani nincs is rá szó sok sikert újévben sok nyereményt kivánok nektek máskora is és remélem sok piát lefogtok húzni a héten
  • akyyy
    #7723
    inkább az a rossz, ha kicsúszik előttem valaki, össze van törve, mire odaérek, sehol semmi. hiányzik az SC....
    de majd a következőbe.

    amugy a gumik mikor kopnak? mert van hogy nem igazán veszem észre, hogy kopna, de lehet be kéne állítani:S
  • JUVEfun
    #7722
    Bocs ! Te már láttál élőben forma 1-t ???

    "élőben egy hiba jelen esetben egy kicsúszás,nem vezet az első helyről a 15-re"
  • Timbu
    #7721
    1. Ez nem NFS, még ha nem is vérbeli szimulátor
    2. A F1 nem 2 körös vesenyekről szól. Ez a játék nem neked való, de attól még nem sza*talicska
    3. Az enyém dobozára rá van írva, hogy 3 éves kortól
  • JUVEfun
    #7720
  • thedriver
    #7719
    Az F1 2011-ben talán már javítják ezt a hibát, és lesz majd egy easy alatti nehézségi szint is, amikor megáll az egész mezőny, ha a játékos hibázott. :)
  • palinho96
    #7718
    szerezz előnyt.. .-.-" x)
  • Pulyka9
    #7717
    Nem,de ez egy játék természetes hogy van ujrajátszási lehetőség de élőben egy hiba jelen esetben egy kicsúszás,nem vezet az első helyről a 15-re,ez az idegesítő!
  • palinho96
    #7716
    mert ha élőbe mész tudsz flashbackelni???
  • Pulyka9
    #7715
    Hosszú idő után,ez a legidegesítőbb játék amivel valaha játszottam,minimum 10 kör ez még oké,idő mérőt megnyerem végig első vagyok egy hiba a 9körnél és kész vége a játéknak esély sincs a behozásra hát ezt a sza*talicska játékot pfujjjj!
  • JUVEfun
    #7714
    Az G25-höz lett belinkelve,de amúgy te magadnak kell beállítani amíg nem lesz jó
  • kevintaylor
    #7713
    Sziasztok!
    Én a héten próbáltam ki először a játékot és valami fantasztikusnak találtam. Idáig az Rfactorral játszottam évek óta. Grafikában és élethűségben messze veri az Rfactort, viszont komoly kormáynzási gondjaim vannak. Össze-vissza forog a kormány, kiszámíthatatlan. Milyen kormány-beállítást javasoltok?
    Thrustmaster Force Ferrari kormányom van. Valaki itt írta korábban vagy belinkelt egyet (http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1210882252&no=4427), de azzal sem igazán működik.
  • blackcalibra
    #7712
    Egyébként ha nekem válaszolsz akkor, lehet még észre is veszem.
  • blackcalibra
    #7711
    Ééééés.....nem nyert!
    Köszönöm az okoskodást.