21742
  • Geforceee
    #7790
    eredeti
  • JUVEfun
    #7789
    Eredeti ?
  • JUVEfun
    #7788
    (Ezek után szégyellem,hogy én is újságírással foglalkozom
  • Geforceee
    #7787
    Tud nekem valaki segíteni újra telepitettem már a játékot és a videókártyát is frissitettem és azt írja ki f1 2010 game exe hibát észlelt.
  • Count Adyn
    #7786
    Én lassu vagyok de azt hiba nélkül csinalom sokáig:DASD na majd ha lesz kormányom egyszer:)
  • bcc
    #7785
    Itt láthatjátok Gyuri fantasztikus vezetői tudását.

    http://www.youtube.com/watch?v=fB0G7rSv5gk&feature=player_embedded#!
  • adam46
    #7784
    Istenem ez a csávó.

    "fizikai és szellemi fölényem biztos tudatában"
    "ha már valaki közli veled hogy tudja, hogy cigány módjára csalsz,akkor kussoljál" Szóval, ha Gyurika ráfogja valakire, hogy csaló, akkor az úgy is van.

    Amúgy, amikor versenyeztem, nekem is az volt a gond, hogy egy körön gyors voltam hosszú távon meg sokat hibáztam...
  • sziszifusz
    #7783
    Tud ezeknél jobbat is: íme :D
  • terencehIII
    #7782
    Ház ezen megint jót nevettem :) köszi a linket
  • greeco81
    #7781
    Nincs mit, szívesen!
  • potyi21
    #7780
    Hááálás koszonetem!!!! Sikerult szerencsere!! KOFI
  • greeco81
    #7779
    Hi!

    Olyat keress, hogy: Create Local Profile (kékkel lesz írva)
    Egy hosszú szöveg vége felé lesz, lejjebb kell kell scrollozni egy kicsit és meglátod.
    Ha nem találod mégsem, akkor teszek fel egy képet róla!

    Üdv.!
  • potyi21
    #7778
    sajnos nemtalalom amit mondasz.Amint megnyomom h bejelentkezem,es mindjart lejon a kis ablak,hogy create new profil,vagy mar letezo profilt hasznaljak.
  • greeco81
    #7777
    Hello!

    Nem tudom miért, elvileg működik a cím, ma is kaptam rá leveleket..
    [email protected]
    Elküldöm privát üziben, mit hogyan kell csinálni a multihoz.. :)

    Üdv.!
  • rototti
    #7776
    A szabályok nagyon jók, csak kár, hogy az adminokra nem vonatkoznak...
    KATT
  • akyyy
    #7775
    valami nemjó, mailerdeemon küld vissza, hnamatcsibos elirta se enged belépni. bizál valamit testvirem
  • Geforceee
    #7774
    Mikor kéri az account regisztrációt rá kell menni arra hogy offline profil létrehozása ,beirsz egy nevet és megy a mentés
  • johny85
    #7773
    Hali,lassan az első seson vége felé járok valaki meg tudná mondani melyik csapatot válasszam v nincs jelentősége?
    Az interjuk során van jelentősége , hogy mit válaszolok?
  • greeco81
    #7772
    Sziasztok!

    Péntek este 20:30 órai kezdettel nagyon durva online futamok vannak kilátásban!
    Akik szeretnének csatlakozni dobjanak egy privát üzit vagy e-mailt ([email protected]) és elküldöm, hogy mik szükségesek a részvételhez! (Bárki tud csatlakozni, akinek megvan a játék és van folyamatos internet elérése)
    Hamachi szervereket fogunk használni, tehát nem feltétlenül szükséges eredeti game, hogy csatlakozni tudjatok!
    A futamok a következő pályákon és beállításokkal fognak lebonyolódni:
    Pályák: Sakhir, Istanbul, Valencia, Budapest, Spa, Yas Marina.
    Beállítások---) Participation: Race only(nem lesz kvalifikáció, minden futam után a győztes fog az utolsó helyről indulni, a második helyezett pedig előle, stb....) -) Race Distance: 20% -) Wheater Setting: Dynamic -) Rules and flags: Reduced -) Tyre wear: ON -) Fuel load simulation: OFF -) Car Damage: Cosmetic -) Car performance: Equal -) Collisons: FULL -) Braking assist & Dynamic racing line: BANNED, minden más ALLOWED!
    Akinek ezek a beállíátások túl árkádosnak tűnnek, azok se aggódjanak mert közvetlenül ezen bajnokság után kezdődni fog egy másik, ahol már az összes szimuláció be lesz kapcsolva és természetesen lesznek időmérő edzések is!
    A pályákról és a futamok hosszáról közös megegyezéssel fogunk dönteni!
    Aki kedvet érez hozzá, hogy jöjjön az írjon bátran, még a futamok kezdete előtt leagalább 2 órával, hogy minden szükséges beállítást el tudjanak végezni!
    Mindenkinek megpróbálunk segíteni a konfigurálásban vagy bármiben, hogy tökéletesen működjön minden!
    Hamachi szoba azoknak, akik részt kívánnak venni: F1MASTERS4ever pass: 123 (kis és nagybetűk fontosak)

    Üdv. Mindenkinek!
  • Dj Toto
    #7771
    üdv. Valaki megmondaná ,hogy hogyan lehet más ember ghost autoját egy adott pályán bemásolni és az ellenv ersenyezni?
  • potyi21
    #7770
    Hellotok.Az elejen a jateknak muszaly bejelentkeznem?mert ugyvettemeszre ha nem,akkor nemlesznek menteseim.Probaltam beregelni,csinaltam acountt is ,de amint tovabblep leall internet kapcsolat hibaval.Mit tudok evvel csinalni?
  • Crome
    #7769
    Ha jobb, mint a gyári, akkor már jó.
  • JUVEfun
    #7768
    Reálisabb (reális csak az életben van , vagy még ott sem )
  • Crome
    #7767
    Reális AI-t.
    Akkor azt teszem be inkább. Köszi!
  • HJ
    #7766
    :) Mondjuk ebből kiindulva talán jobban oda lehetett volna figyelni a játék fordítás egyes részeire. Sajnos akad benne magyartalan kifejezés bőven. Félre ne értse senki: elég jó a magyarításuk, csak az ilyen hozzászólás fényében kicsit mosolyogni kell :)
  • JUVEfun
    #7765
    Attól függ mit szeretnél ! a True AI -val elég reális lesz
  • Crome
    #7764
    Helló!

    Remélem nem volt még a kérdésem, de azokat kérdezném akik már próbálták a racedepartment-ről:
    a Tweak AI vagy a True AI módosítás a jobb?

  • JUVEfun
    #7763
    Idéznék az általatok említett oldalról :
    8. Mivel bevallottan nyelvtan-nácik vagyunk, kiemelt figyelemmel követjük a hozzászólásokat, értékeljük azok minőségét. Amennyiben valakiről bebizonyosodik, hogy képtelen értelmes módon, magyarul kommunikálni, gyorsan sort kerítünk az illető hozzászólási lehetőségeinek lenullázására. Ebben nincs semmi személyeskedő, minősítő jellegű indíttatás, mindössze arról van szó, hogy a tartalom mellett az igényességet is fontosnak tartjuk. Ha feltétlenül újmagyarul akarsz írni, tedd ezt máshol, vélhetően nem veszítünk zseniket az ilyen arcok távol tartásával. Mit nem respektálok? Magyartalan kifejezéseket, rövidítéseket, trágárságot, mondatszerkesztési fogyatékosságokat (pl. ötsoros hozzászólás mondatjelek nélkül, ötezer vigyori arccal…). Mi a következmény? Eltiltás, felhasználói fiók törlése.
    A Szabályzat pedig már olyan, hogy a regisztrálásoddal elfogadod. Nézd, mi próbálunk egy színvonalat biztosítani úgy az oldalon, mint a hozzá kapcsolódó fórumon. Ez bizony néha áldozatokkal, hibákkal jár, de mutass nekem egy embert, aki életében nem hibázott (Jézust, Mohamedet, Buddhát most hagyjuk ki ebből)! És csak a biztonság kedvéért: ez most nem a személyed elleni támadás, csupán tisztázni szeretném a dolgokat.
  • terencehIII
    #7762
    :)
  • sziszifusz
    #7761
    Azon az oldalon ne várj ennél többet :D
  • Geforceee
    #7760
    Nem tudja valaki hogy: Ha Tunngléba belépek és a haver is akkor miért nem látjuk egymást?(Egy szobában vagyunk,a többi embert mutatja.)
  • JUVEfun
    #7759
    routeren ??? (jó portot nyitsz ?)
  • JUVEfun
    #7758
  • JUVEfun
    #7757
    Én csak azt nem értem , hogy minek akarsz náluk regisztrálni ???(2X,3X) Mi van ott ami nincs máshol . Az összes letölthető kiegészítő fenn van a Racedepartmenen (ahonnan gondolom ők is szerzik)ITT
    .-ha pedig játszani szeretnél ott van egy rakás liga,.- ha ennek ellenére te így ragaszkodsz ,hogy regisztrálva legyél náluk akkor (már ne is haragudj)de megérdemled
  • attila46
    #7756
    Kösz az észrevételeket...


    ja a kib....nak egy kicsit alpári nem IoISL..??
  • lolSL
    #7755
    ha vhonnan kibasznak ne férgüljél vissza más néven
  • adam46
    #7754
    Értelmesek.

    Brownie gyerek meg kb 17 éves, és lekezel egy közel 40 évest. Gyurika már az e-mailedből megállapítja, hogy eredeti e a játékod. Szuperhősök márpedig vannak. :D
  • Geforceee
    #7753
    Két Gb vel is ugyan azt írja ki.
  • Geforceee
    #7752
    Engem is ki tiltottak onnan csak nekem az ip cimemet tiltották le,ugyhogy a sok imailcimel nem érek semmit.Ez legalább egy korekt oldal!
  • attila46
    #7751
    Ez a Brownie gyerek elég nagy arcnak tünik.......

    Lekezelt mint a szart,kis hülye talán azt gondolta kib..ik velem.Ha nagyon akarnám annyiszor reggelek náluk ahányszor csak akarok,mindig új emailcimel és felhasználónévvel.Azt ..bekaphatja....!!

    de hagyom a p..ba.....Szóra sem érdemes!!!