21742
  • JUVEfun
    #7831
    Szerintem is alapból azt használja a patch nélkül is ....
  • rototti
    #7830
    Ha a config fájlban nem módosítottad, akkor alapból az elérhető legjobb dx verziót használja (a Te esetedben dx10-et). De lehet, hogy csak a patch után használja a dx10-et, már nem tom.
  • Firerock
    #7829
    előtte el kell vinni,hogy aztán tudjon valaki vinni neked grafikát!
  • Imremagdi
    #7828
    Geforce 9800GTX-el, ami csak DX10 tud, ki lehet valahogy több grafikát hozni mint ami Dx9 alatt van?
  • Akylleus
    #7827
    :D
    hol vannak a kepek?
    kivancsi vagyok mit sir a fookos szaja a tokeletes jatekarol.
  • sziszifusz
    #7826
    Valami renitens alak minden futam után anyázik, és megszaporodtak a neten a "forumhozzaszolas.jpg"-k, így inkább eldugták, rájöttek, hogy a topic törlés kevés már :D
  • Akylleus
    #7825
    mi van az figh-s bajnoksaggal?
    visszaneztem az oldalukra unalmamban, hogy felviditsam magam a fejesek okossagain. erre azt tapasztaltam, hogy nincs semmi informacio a bajnoksagrol. ennyit birtak a fiuk? pedig meg szoponzort is szereztek.
    kozben neztem, hogy gyurika a reges-reg torolt felhasznaloi fiokomat atirta mr. gerinctelenre.
    gyorgynek van valami mentalis betegsege?
    mindenesetre jot mulattam a nevetseges tenykedesein. :)
  • attila46
    #7824
    Skacok...itt nem a regisztrálás miatt vertem magam ,hanem az egész eljárás miatt.......ahogy az admin lekezel.Ezért ....!!,
  • burkos01
    #7823
    Szerintem ott csak ez a K. György a paréj. A többi nem igazán szól bele. Ez a köcsög érdemelne meg egy büdös nagy pofont. Kicsapnám a cipőjéből. De keményen. "Alkeszoszként" egy kúltúrbarbár.
  • JUVEfun
    #7822
    ...de még mindig azon agyal , hogy tudna regizni és utána megint itt fog
  • sziszifusz
    #7821
    Emlékeztem rá, de úgy tűnt nem hatott. :)
  • JUVEfun
    #7820
    #7757
    Én csak azt nem értem , hogy minek akarsz náluk regisztrálni ???(2X,3X) Mi van ott ami nincs máshol . Az összes letölthető kiegészítő fenn van a Racedepartmenen (ahonnan gondolom ők is szerzik)ITT
    .-ha pedig játszani szeretnél ott van egy rakás liga,.- ha ennek ellenére te így ragaszkodsz ,hogy regisztrálva legyél náluk akkor (már ne is haragudj)de megérdemled

  • WhiteShark
    #7819
    Ez azért már nem semmi: "regisztrálási kérelem".
    Uram Atyám, hát kik ezek???
    Azért én kíváncsi lennék erre a három arcra, hogy a való életben kik ezek egyáltalán és mit raktak le az asztalra úgy általánosságban, ami feljogosítja őket ekkora ordenáré, egészségtelen mértékű, és már zavaró nagyképűségre???
  • Rossi1
    #7818
    oke koszi!:)
  • rototti
    #7817
    Mindenképpen érdemes feltenni, főleg ha single-el tolod. A pocsolyák fognak eltűnni, meg a felszáradó ív, de erre van megoldás, amit pár hsz-el lejjebb linkeltem.
  • Rossi1
    #7816
    Hello mindenkinek.

    Update-t szeretnek kerni.:)

    Jatszottam sokat vele mikor megjelent de az allando "hibak" miatt kezdett az agyamra menni aztan jegeltem kicsit. Azota ha jol tudom megjelent a patch. Milyen lett, javitotta amit kellett? Olvastam, hogy miutan feltetted kell a grafikaval jatszani kicsit.

    Ossz esegeben jatszhatobb mint volt mert akkor ujra eloveszem. Kedvem tamadt szaguldozni kicsit.:)
  • lolSL
    #7815
    miazhogy magyar régióban legyen az account? talán amikor megjelent és 90% megvette még nem volt magyar
    migrálni meg a faszom se fog amíg drágább minden és nincs választék
    pofozza már fel vki a szerkesztőjét annak az oldalnak
  • adam46
    #7814
    Szerintem már unalmukba nem tudnak mit csinálni...
  • rototti
    #7813
    EPIC FAIL!

    Adóbevallás már egyszerűbb mint ide regisztrálni...
  • adam46
    #7812
    Atyaég.

    F1game.hu-n
    "Az oldalra megszűnt a szabad regisztráció. Mostantól csak péntek reggel 08:00-tól vasárnap este 20:00-ig lehetséges regisztrálási kérelmeket beadni. Ezeket a következő hét hétfőtől péntekig tartó időszakában ellenőrizzük, és amennyiben a profil megfelel a főbb kritériumoknak (Games for Windows Live gamertag a magyar régióban, F1 2010 játék megléte), az ellenőrzésen sikerrel átesett regisztrációkat élesíteni fogjuk. Akinek nincs gamertagja, eredeti játéka, meg se kísérelje a regisztrációt, teljesen felesleges."

    Milyen rajongói oldal, ahol csak eredeti játékkal lehet regisztrálni?
  • terencehIII
    #7811
    Itt olvassátok a chat-et :):):):):):)
  • burkos01
    #7810
    Én se tudok belépni. De leszarom. http://f1game.hu/index.php
    Az lap jobb felső oldalán van egy közlemény. Gondolom az miatt nem lehet belépni. Én nem regeltem a windows live oldalon mivel nincs értelme. Egy kis faluba lakom és itt csak mikrohullámú net van, 256kb/s sebességgel. Soha nem fogok a játékommal múltizni. Ez van. De Gyurika leszophat a bagázsával együtt!!! DE DERÉKIG!!! Hehehe.
  • HJ
    #7809
    Kíváncsi lennék milyen cirkuszt csinálnának ha valaki lefordítaná normálisan hibák nélkül az F1 2010-et? Mert olyasmit olvastam, hogy azt terjesztik: csak ők fordíthatták le és ez a fordítás hivatalos.
    Pedig jó lenne egy hibátlan fordítás. Program van a fordításhoz, már csak hozzáértők kellenének :)
  • tcs007
    #7808
    Az biztos,hogy ezek a srácok nem tanultak marketinget. :D Mindenkit csak elkergetnek az oldalukról. :D
  • sziszifusz
    #7807
    Meg is teszik, nem te voltál az első, és ennél sokkal cifrábbakat is csinálnak. Ez van, vagy mérgelődsz miatta, vagy nevetsz rajta :D
    Nem játszom a singleplayer résszel nem nagyon tudok segíteni, ami RD-n van az nem jó?
  • attila46
    #7806
    Természetesen nem izgat annyira a dolog ,mint ahogy előadom.KInem állhatom az igazságtalan dolgokat.HA velem rendre ,megcsinálják akkor mással is megtehetik...........nem??


    No comment

    az oldalt ismerem amit beirtál,mindig feljárok.

    HA valaki tudna egy olyan fizika patchot amivel valószerü időket mennek az Ai-k karrierben annak örülnék!!
  • sziszifusz
    #7805
    Nem tudom milyen perverz vágy hajt, de ha már elmúlt nézd meg őket inkább: racedepartment
    Egyszer kell regisztrálni, ha kérdezni mersz udvariasak, és mindent megtalász az oldalon.
  • attila46
    #7804
    ja ÉS BOCSÁNATKÉRÉS legalább!!!!!!!!!
  • attila46
    #7803
    Akkor...nem tudom a mélyen tisztelt F1Game Hungary tagjai olvassák e ezt a fórumot.Ha igen akkor érteni fognak,ha nem akkor ha valaki közelebbi kapcsolatba van velük legyen szives közölni a mondandómat.

    Szóval ..az oldalról már több izben kivágtak mert újra reggeltem(nem tudtam belépni) más e-mail cim más felhasználónév stb ,ez nem is lényeg.Igy hát újabb regisztráció,viták és miegymás hatására nem töröltek újra.Brownie moderátorral elsimitottunk mindent ,szal minden okés volt.Most hogy 2 hét után újra bejelentkeznék ,,,,hogy ,rakná bele a faszát (18)mert megint nem tudok belépni.Most mi a faszt csináljak,megint kreáljak új e-mailcimet.Adjanak egy új felhasználónevet és jelszót...amit nem törölnek.E-mail cimemet tudják!!
  • rototti
    #7802
    Íme
  • terencehIII
    #7801
    valaki tudja hogy az achievementeknél a tökéletes box kiálást hogy kell megcsinálni?
  • rototti
    #7800
    Elég csak azt a fájlt lemásolni, amit módosítasz, az egész F1 mappát nem szükséges.

    Én is visszaálltam az eredetihez, persze lehet, hogy a grafika butítással is jó lenne, de nem volt kedvem próbálgatni.
  • gunners
    #7799
    Megcsináltam ezt a beállítást amit írtatok hát nem is kis fps visszaesés!
    Visszaállítom inkább eredetibe.Vagy a Grafikát veszem lejebb és akkor már nem lenne ilyen ?
  • akyyy
    #7798
    Normálosan válaszoltam, szerinted mit írtam?
  • adam46
    #7797
    Ha nem tudsz normálisan hozzászólni, akkor törölve lesz.
  • akyyy
    #7796
    Le volt irva az előző hozzászólásomba hogy mi volt a probléma, de törölve lett.
    Nem tudom miről beszélsz Gunners.
  • gunners
    #7795
    Köszi akkor megcsinálom úgy . Kedves Akyyy nem csipás a szemem (Y)
    Backup azaz hogy kimásolom az f1 es mappámat valahova utána meg vissza ha nem jó?
  • rototti
    #7794
    Mert hibás a patch. ÍGY tudod megjavítani, backup-ot készíts, illetve egy kis fps visszaeséssel lehet számolni.
  • gunners
    #7792
    Miért van az,hogy miután feltettem a patcht nem láttam pl amikor esik az eső és kezd felszáradni a pálya a száraz ív nem látszik és a felhordott gumiréteg sincs meg futamon na ez miért nem látszik?

  • JUVEfun
    #7791
    Csak ötlet : Valami fenn maradt a régiből ! (programok eltávolítása és nem sima uninstal) bár azt sem tudom milyen a rendszered ?