21742
  • kiscody
    #7951
    sziasztok ha van kedvetek lan jácani minden nap jáechatnánk 16:00-tól!!!
    Kel hozzá:
    Tunngle 4.3.2.0 beta (itt regisztrálni és csinálni felhasználo nevet.)
    Ha bejelentkeztél keresd a sport/f12010(2) hálozatot.ebbe a szobába gyülejkeznénk.
    Kell még a TeknoGods_beta17.
    Itt elinditod a teknohelpert 1,automatic mode katt
    utánna a tap-win 32 adapterre.ha két zöld pipa lessz katt a DLLLoad-ra
    megjelenik mégegyzöld pipa utánna inditani a game-t.
    A játékban többjátékos/lan/szezon keresése ha elkezd keresni kétszer nyomj F12-t bejön a lista.
    Ennyi lenne.Remélem jöttök.
    üdv zoli
  • barcames
    #7950
    de ha nem jelenne meg akkor meg háborognának :)
    szerintem az f1 2011 azért bivalyerős lesz mert elég sok új dolgot beletesznek ami nem volt az f12010-ben benne.
  • JUVEfun
    #7949
    elindítod a patch.exe és...mi történik
  • ijo
    #7948
    Valakinek van tippje a patch telepítési problémámra?
  • Firerock
    #7947
    de
  • Krisz018
    #7946
    Helló!!

    Nem tud valaki a BMW Sauber 2011-es autójához Skins.t?
  • Vádá
    #7945
    Srácok aki esetleg szeretne egy hotlap bajnokságba résztvenni , teljesen kötetlen csak az időd kell elküldeni látogasson el ide F12010 hotlap bajnokság Mindenki úgy megy ahogy szeretne minimális kikötések vannak. F1 hotlap bajnokság
  • Firerock
    #7944
    pedig szerintem nagyon jó lett...
  • gera9595
    #7943
    Sziasztok! Nekem olyan bajom lenne hogy nem tudom letörölni a játékot, mert egy idő után ilyet ír ki: The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is 2753. Aki tud kérem segítsen!
  • IXEMGabeo
    #7942
    sok hülye F1live.os nem tudja értékelni ezt a játékot:D egyikük még olyat is írt, hogy a 2006-os Sony játék konzolon jobb mint ez:S pff hol élnek ezek?
  • Firerock
    #7941
    kis hírmorzsa
  • kiscody
    #7940
    sziasztok
    nyitotam egy szobát hamachin
    név:f12010codmaster
    pass:1234
    gyertek bátran mert egyedül már unalmas szerintem!!
  • ijo
    #7939
    Köszi, közben sikerült rájönnöm az offline profil létrehozásának módjára. Bár tudtam, hogy lehet, csak épp azt nem, hogy hogyan. :)
    Viszont újabb gond, hogy a patch-et nem engedi feltelepíteni.:(
  • JUVEfun
    #7938
    HEIDFELD (ez már hivatalos)
  • Máté94
    #7937
    PSP-ben benne van...
  • Firerock
    #7936
    remélem soha nem lesz benne F1-es játékban:)
    esetleg valami törésteszt szimulátorba tudnám elképzelni,C4-est úgyis elégé jól tudja...
  • JUVEfun
    #7935
    JÓ KÉRDÉS ! ( Kimi Raikonen?)
  • Máté94
    #7934
    Honnan tudjuk?
  • Timbu
    #7933
    Lehet létrehozni offline profilt is.
  • IXEMGabeo
    #7932
    egy kérdés: F12011-ben ki lesz a Lotus-Renaultnál? Kubica vagy Heidfeld?
  • ijo
    #7931
    Sziasztok! El tudja valaki mondani, hogy tudom net nélkül használni a játékot, hogy mentés is lehetséges legyen? Köszi!
  • kiscody
    #7930
    szia
    hát bövebben beütöm az id-t jelszot
    és kiirja higy disconect valami regio miatt.de már magyar...is lehet.
    nemértem.
    ezért segítsetek hogy hogyan lehet ezt?
    köszi
  • chris jericho
    #7929
    sziasztok!
    a játékban lehet saját sisakot készíteni?
    köszi
  • Danecay
    #7928
    Nem szeretnélek kiábrándítani, de nem sok esélyt látok arra, hogy akár még teljesen lebutított grafika mellett, játszható számú FPS kapj. Nekem egy Radeon 4850-es karim van, és bizony a célegyenesekben néha 24 alá esik az FPS, ami ugye már nem teljesen folyamatos képet jelenít meg. A Te kártyád pedig, az enyémnél, legalább 5 évvel korábbi példány. A barátnőm laptopján próbáltam futtatni a GRID-et, aminek az F1 2010-nél jóval kisebb hardware igénye van. Neki Radeon X sorozatú VGA-ja van a gépbe, ami ugye újabb mint a tied, és Dual Core-os procija, és nem bírtam annyira lebutítani a grafikát, hogy játszhatóvá tegyem a játékot, pedig erre még egy külső kis progit is igénybe vettem, aminek a segítségével olyan dolgok megjelenítésén is tudtam butítani, amiket a játék menüjében nem lehet elérni és állítani.
    Nos a fentiek fényében írom azt, hogy nem sok esélyt látok a dologra.
  • JUVEfun
    #7927
    Kicsit bővebben ???
  • kiscody
    #7926
    sziasztok
    valaki segítsen nemtudok felmenni live-ra a játékban!!!milehet?
    lécci.ide vagy privibe segítséget
    köszönöm
  • FONTOOOOOOSS
    #7925
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban:
    ATI Radeon 9950 videokártyával, akár a grafikai beállításokat lejjebb csavarva futna F1 2010?
    Ha valaki tudja, kérem feltétlen válaszoljon
    Köszönöm
  • Vádá
    #7924
    Srácok aki esetleg szeretne egy hotlap bajnokságba résztvenni , teljesen kötetlen csak az időd kell elküldeni látogasson el ide F12010 hotlap bajnokság Mindenki úgy megy ahogy szeretne minimális kikötések vannak. F1 2010 Hotlap bajnokság
  • rototti
    #7923
    Úgy tudom, hogy az is kell ahhoz, hogy vissza tudd tenni a mentést. Már nem tudsz mit csinálni, próbáld meg anélkül, hátha megy.
  • madrid4ever
    #7922
    Az gáz, ha ezt C:\Users\%username%\AppData\Local\Microsoft\XLive nem mentettem ki?
  • rototti
    #7921
    Ezeket kell lementeni:
    WinXP :
    C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
    C:\Documents and Settings\%username%\Dokumentumok\My Games\FormulaOne

    Win7 :
    C:\Users\%username%\AppData\Local\Microsoft\XLive
    C:\Users\%username%\Documents\My Games\FormulaOne

    Visszamásolás:
    első

    második
  • madrid4ever
    #7920
    Sziasztok! Újra telepítem a gépemet ezért kérnék segítséget abban, hogy hogyan kell a mentésemet kimenteni? Aztán meg hogyan kell majd visszamásolni?
    Előre is köszi!
  • Scamel
    #7919
    Valóban nem az, de attól még egy kellemes kiegyensúlyozott játék igazán lehetne belőle...

    A racedepartment mindenféle modjait próbálgatom már jóideje, de csak nem sikerül úgy beállítani a játékot, hogy egy értelmes 100%-os versenyt le tudjak futni...
    Próbálom az AI-t belőni, hogy nagyjából az én szintemen teljesítsenek, de egyszerűen nem találok olyan beállítást amivel ez sikerülne.
    Ha az erősséget a tweak programmal úgy állítom be, hogy benzinfogyással is legyen esélyem, akkor az elején jókat küzdök velük. Aztán a verseny közepétől valami érthetetlen módon elkezdenek csúnyán belassulni. A verseny végére meg már csak szinte vánszorognak a kezdeti sebességhez képest. Nem értem. Pont fordítva kellene lennie nem?
  • JUVEfun
    #7918
    jól mondod : "akar lenni " DE NEM AZ !!!
  • Vádá
    #7917
    Vegyél fel Sisakot , ha játszol otthon ! Ó várj csak ez egy JÁTÉK ! Mi reális ebben ? kb semmi . Vizes versenyeket simán lehet hozni legerősebb fokozaton , segítségek nélkül , legyél bármelyik kocsival még a saftycarral is :P
  • JUVEfun
    #7916
  • grimm13
    #7915
    köszönöm a gratulációt :D de ha már olyan reális akar lenni a játék ne várjon olyat ami az életben nem túl valószínű
  • Vádá
    #7914
    Gratulálok a hozzászólásodhoz :P , de azért segítek egy játékkal játszol nem vagy F1-es pilóta.
  • rototti
    #7913
    Nem a valós erőviszonyok vannak a játékban. Ha jól emlékszem a játékban 2-3 mp különbség van az új csapatok és az élmenők között, míg a valóságban 6 is volt.
    A másik meg, hogy új csapattal is meg lehet nyerni a vb-t expert fokozaton, holott a valóságban erre 0 az esély.

    Ha vki nem tud előrelépni, akkor lejjebb kell kicsit venni a nehézséget, vagy egy-két segítséget be kell kapcsolni.
  • grimm13
    #7912
    Majd linkelj már be hogy az életben hol volt a hispania 12. helyen pls :D