21742
  • rototti
    #7993
    Alapból nincs, nem tudom, hogy van-e hozzá házilag készített mod.
    De ha felrakod a hivatalos patch-et, akkor már azt fogod látni, hogy ki mennyivel van lemaradva.
  • pisztácia
    #7992
    És olyan mód van, hogy úgy jelezze ki az adatokat, mint a TV-ben? Hogy ne a a bal fölső sarokba írja ki, hogy ki hányadik, hanem lent, úgy mint a TV-ben. Azért is lenne jó ez, mert sose látom, hogy előttem ill. mögöttem mennyivel vannak lemaradva...S
  • pisztácia
    #7991
    Ez is teljesen igaz, de most mennyibe tartott volna nekik azt megcsinálni, hogy be lehessen állítani, hogy kevesebb kört kelljen menni. Mert egyfolytába menni 25 percig...:D hát azért az kemény.
  • Timbu
    #7990
    SZERINTEM így is eléggé lebutították, a közízléshez, az átlagfelhasználókhoz igazították a játékot a nagy eladott példányszám reményében.
    A Forma1 nem a 3-4-5 körös versenyekről szól. Ennyi kör alatt jó, ha egy előzésre van lehetőség.

    Miért lenne jó "végigszaladni" a világbajnokságon?
  • pisztácia
    #7989
    Igen, ott le van tolva a minimumra, és így kell 10-13 kört menni, ami elég sok:S
  • rototti
    #7988
    A verseny indításánál a distance résznél állítsd kisebb %-ra. A 10% kb az amit te szeretnél.
  • csabicsabi
    #7987
    nem
  • pisztácia
    #7986
    Üdv! Szeretném megkérdezni, hogy a karrier módban, nem lehet valahogy beállítani, hogy ne kelljen 10-13 köröket menni, csak mondjuk 5-7et? Köszönöm!
  • IXEMGabeo
    #7985
    egy kis fun
  • kiscody
    #7984
    szia
    telepítésnél irja ki vagy amikor már jáccanál vele?
    eredeti vagy crak-elt a játék?
    ha gondolod vegyél fel msn-re: [email protected]
  • bal5
    #7983
    most meg az xlive dll-tnem találja ha meg berakok egyet akk azt írja hogy nem jó a sorszám vagy hogy nem érvényes windows binális fájl lécci nagyon kérek mindenkit segítsetek.
  • bal5
    #7982
    valaki nem tudna segíteni mit csináljak akkor ha a gép ezt írja ki a játék indításakor hogy a "securom launcherhibát észlelt ezért leáll"várom az ötleteket előre is köszi mindenkinek.
  • barcames
    #7981
    tessék
  • barcames
    #7980
    google a barátod!
  • kiscody
    #7979
    Hol olvastál róla?
  • barcames
    #7978
    f1 2011 az idény nyitó előtt bemutatják
    és megint adnak majd ki fejlesztői videókat mint tavaly.
  • TomSolberg
    #7977
    7977 :P
  • sziszifusz
    #7976
    Minek Tunngle-ozna akinek megy a multi? Én biztos nem vesződnék vele.
  • kiscody
    #7975
    ok
    de ez mértis baj?attól jöhetnétek!!!
    énis megvettem.
  • sziszifusz
    #7974
    Sokan szeretnének, csak megvették a játékot. :)
  • IXEMGabeo
    #7973
    igazából a gumi és a benzin OFF-on kívül minden fel volt tolva...ja és ez billel elsőre fura volt...
  • kiscody
    #7972
    szia csak versenyhétvégén,karierben és multiban látod a kopást.

    Amugy senki nemakar ligába versenyezni?

    http://f12010codmaster.atw.hu/

    Chekkoljátok!!!KÖSZI
  • akyyy
    #7971
    uncsi
  • IXEMGabeo
    #7970
    billel először:D
  • papplaci18
    #7969
    üdv!
    leszedtem 1 módot a gumi kopást (TYRES v 1.3 FINAL) és a gumi nem kopik a játékban! azt hogy tudom megcsinálni hogy a gumi kopjon a játékban és lehessen is látni? mert itt ír valamit angolul de nem értem!
    légyszi segítsetek!
  • kiscody
    #7968
    csak összejött :)
  • kiscody
    #7967
    sziasztok
    Ha van kedvetek csatlakozattok!!!

    http://f12010codmaster.atw.hu
  • manutdzoli
    #7964
    Játszik itt valaki PS3-on F1-et? Még mindig az a problémám,hogy egy játékos se akar jönni játszani :W Másnak is ilyen,vagy csak nálam?10perc alatt egy játékos se jelenik meg.Hogy lehet így online játszani? :((
  • gibson9
    #7963
    Köszönöm a válaszodat!
  • rototti
    #7962
    Állítsd be a versenyt 1 körösre, és szabadedzésből lépj rögtön versenyre. Ha jól emlékszem nincs átugrási lehetőség.
  • gibson9
    #7961
    Úgy értem az idényben/évadban tökmind1 :D
  • Laceee
    #7960
    Kampány mód ??? ez hol található a játékban ? énisénis
  • gibson9
    #7959
    Sziasztok!
    Kampány módban feladni nem lehet a futamokat, hogy lehessen menni a következő futamra?
  • rototti
    #7958
    Alapértelmezetten az 1-2-3-4 gombokkal tudod verseny közbe előhozni a gumiválasztáshoz szükséges menüt. A myf1/controls menü alatt tudod ezeket megváltoztatni (quick menu left/right/up/down).
  • Laaccoo
    #7957
    Ha verseny közbe elkezd esni az eső akkor hol tudom beállítani,hogy ha kimegyek a boxba esőgumit rakjon fel ?
  • nono28
    #7956
    Jah értem akkor bocs és tényleg pénztárcával :)
  • Laceee
    #7955
    Nem lemezkép fájlra gondolt
  • nono28
    #7954
    Daemon Tools
  • Laceee
    #7953
    pénztárcával
  • Krisz018
    #7952
    sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy a bin fájlt mivel tudom megnyitni?