21742
  • IXEMGabeo
    #8033
    persze nem mind1 mivel tolod ez inkább kormányra van ez a beállítás
  • IXEMGabeo
    #8032
    csak közeli és logikus instrukciókat tudok neked adni. Budapest nagyon hasonlít Monacora, pálya karakterisztikusan, tehát mindenképpen érdemes magas leszorítóerő, a váltót úgy állítsd be, hogy ne túl nagy végsebessége legyen. Elég, ha a 7-es fokozatot 300 körülire teszed még az 1-től felfele halad lépcsőzetesen állítod be. mivel kanyargós pálya, ha beállítottál gumikopást akkor ne vedd a Roll barokat magasra, de alacsonyan se hagyd. Balanszot én 40-60%-ra tenném hátrafele, ami segíti a kanyarodást. Suspensionnál mivel sok a bukkanó a pályán érdemes egy picit feljebb venni a padlólemezt, az igaz h ez ront a kocsi végsebességén. gumidölésszögeket én tetszőlegesen állítom be. mondjuk az első fülecskét én mindig szinte majdnem balra húzom, a másodikat a kigyorsítás miatt ellenkező irányba. Aztán a Toe Front és a Toe Reart, mondjuk ha Budapestről van szó, akkor inkább balrafele...motort vedd fel Fastra. úgy kb ennyi...
  • pisztácia
    #8031
    Üdv!
    A Williams csapatnál vagyok Barrichello mellett. Esetleg valaki tudna ajánlani egy jó autó beállítást? Motor, felfüggesztések stb...
    Most vagyok Budapesten a 12.ik szakaszon. Eddig nem foglalkoztam ezzel, de most egyszerűen nem mennek a kvalifikációk...:S
  • bcc
    #8030
    Alt+Enter
  • Robertoo21
    #8029
    megcsináltam az offline profilt, de csak kis ablakban nyitja meg a játékot, nem tudom megint teljes képernyőre tenni...valaki tud rá gyógyírt?
    bocs a dupláért...
  • Robertoo21
    #8028
    hogyan tudom megcsinálni az offline profilt?
  • pisztácia
    #8027
    Na, feltettem a patchet, és most már nincsenek kockák. Az a fura amúgy, hogy anno azért nem raktam fel, mert nagyon könnyű lett a játék, de most meg, a német nagydíjon csak 12-ik helyre kvalifikáltam magam...:S Pedig sztem az autó beállítások is jók. Na mind1:)
  • pisztácia
    #8026
    szívesen
  • Robertoo21
    #8025
    köszönöm a gyors választ!!!
  • pisztácia
    #8024
    Szia!

    Létre kell hozni egy offline profile-t. Játék közben home gomb, onnan menni fog.
  • Robertoo21
    #8023
    Sziasztok!nem tudok menteni a játékban, lehet csak én vagyok béna...valaki tudna nekem segíteni?
  • pisztácia
    #8022
    Azon van, és egyszerűen játszhatatlanul kockás... patch javíthatja?
  • rototti
    #8021
    Nem érdemes ott semmit állítani, mert a dx11 bugos, csak azt hittem, hogy állítottál és talán attól jött elő a kockás bug, de akkor nem.

    Egyébként itt tudsz variálni:
    My Documents\ My Games\ Formula One\ Hardwaresettings
    Nyisd meg a hardware_settings_config fájlt és írd át ezt a sort: “<directx forcedx9=”true” />” "true" helyett "false". (ekkor a dx10 vagy dx11 lesz attól függően, hogy mit támogat a kártyád)
  • pisztácia
    #8020
    Valaki pls help... mit lehet csinálni a nagy kockák ellen?? Így játszhatatlan....
  • pisztácia
    #8019
    Hol lehet állítani DX 11-re a játékot??
  • pisztácia
    #8018
    Nem állítottam semmit. Mit érdemes ott átállítani?
  • bazza
    #8017
    Sziasztok! Azt lehet tudni, hogy készül-e a 2011-es szezonhoz valamilyen mod?
  • rototti
    #8016
    Ja akkor lehet, hogy az alapjáték is bugos. Arra emlékszem, Angliában nagyon látszottak a kockák, pályafüggő, de nincs nagyon rá megoldás. Esetleg állítottál valamit a config fájlban (dx11-et, dx10-et)?
  • pisztácia
    #8015
    Nincs fent semmi patch. Az alap játék van fent.
  • rototti
    #8014
    A patch hibája (asszem). Sajna arra nincs javítás.
  • pisztácia
    #8013
    Üdv%!

    Olyan kérdésem lenne, hogy valamiért fekete kockák jelennek meg a képen. Eddig semmi baj nem volt, de most a Silverstone-i, és a német pályán is fekete nagy kockák jelennek meg...:S pls help vki mi lehet a baj?
  • kiscody
    #8012
    senki nemakar ligába versenyezni?

    http://f12010codmaster.atw.hu/

    Chekkoljátok!!!KÖSZI
  • rototti
    #8011
    A patch kell neked.
  • Leo747
    #8010
    Sziasztok!
    Lenne egy kis gondom a játékkal. Offline módban szoktam játszani és már nem először csinálja azt, hogy indulásnál kiírja, hogy "a mentett adatok hibásak" és így nem tudja betölteni az állásomat. 3-4. nagydíj után ez már egy kicsit bosszantó, hogy újra akarja kezdetni velem megint az egészet. Ez hiba a programban és van rá valami path, vagy más a megoldás? Tudnátok segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!
  • pisztácia
    #8009
    Hálás köszönet!
  • rototti
    #8008
    A verseny indításnál a difficulty level-re állj, majd nyomj entert. Ott vannak a fuel/tyre opciók.javascript:document.newmessage.submit();
  • pisztácia
    #8007
    Üdv!

    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom pontosan beállítani, a gumikopást, és az üzemanyag fogyást? Sehol se találom..::(
    Köszönöm
  • nono28
    #8006
    Köszi
  • csabicsabi
    #8005
    Ez elmaradt.Offline profil létrehozása:
  • csabicsabi
    #8004
    Hozz létre offline profilt.
  • nono28
    #8003
    Üdv!Hogy lehet megcsinálni hogy legyen autómata mentés?
  • kiscody
    #8002
    szisztok!
    Van már 100% magyarosítás hozzá!!Szedjétek és átláthatobb az egész!!!
    http://f12010codmaster.atw.hu/
    Letöltéseknél megtaláljátok.
    Hamár ottvagytok és van kedvetek jelentkezzetek!!!
  • TruckerDave
    #8001
    Ez érdekelne engem is mert csak 2 versenyem van hátra, de én csak második leszek a bajnokságba.
  • IXEMGabeo
    #8000
    Tyre és a Fuel Simulation
  • pisztácia
    #7999
    Hmm, ezeket hol lehet beállítani?
  • IXEMGabeo
    #7998
    kapcsold be a gumikopást vagy a benzint és máris nehezebb lesz
  • pisztácia
    #7997
    Üdv!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy felraktam a patch-et, és azóta túl könnyű lett a játék...:S Nem lehet valahogy letörölni? Vagy, amikor a nehézséget állítom, akkor ugye kevesebb flashback lesz, de egyúttal a verseny is nehezebb lesz? Mert akkor feljebb venném.
    Köszi a választ
  • attila46
    #7996
    sziasztok!!


    Ha nem irok alá szezon végén más csapatnál,akkor maradok automatikussan annál ahol vagyok???Mert fel van kinálva egy lehetőség ,de a csapatom nem kinál semmit ,pedig bajnok lettem.

    köszi
  • kiscody
    #7995
    http://f12010codmaster.atw.hu/
  • pisztácia
    #7994
    Köszi, föl is tettem. Csak 1.01-eset találtam. Sztem nincs annál újjabb.