21742
  • Crome
    #8273
    Race Driver Grid Text Editor. Ezzel tökéletesen lehet szerkeszteni a nyelvet benne. Egy verziót találtam a neten, nekem beriaszt a NOD mikor indítanám, de szerintem az téves riasztás.

    Sok sikert hozzá!
  • DeVito
    #8272
    THX
    Láma voltam:)nem jól raktam fel a modot. Mostmár okés minden full 2011-s.
    Esetleg ehhez a modhoz lesz magyarítás vagy tudna valaki egy program nevet amivel a language filet lehet szerkeszteni? Lehet megbarkácsolnám házilag:)
  • JUVEfun
    #8271
    A pilótákat felrakhatod külön is : LINK
  • gyuri35
    #8270
    Hiába írtam vissza akkor is ablakban indult,ugyanott beírtam az 1024x768-at mivel 800x600 volt de hiába ezért raktam újra csak a főkönyvtárat,indítás után már futott rendesen nem is fogom többet átírni,olyan amilyen.
  • Crome
    #8269
    Igaz azt nem írtad, hogy baj e, hogy magyar maradt, bár gondolom nem. :-)
  • Crome
    #8268
    Van itt olyan, hogy angol nyelvi fájl a 2011-es mod-hoz. Link
  • rototti
    #8267
    Nem kell újratelepíteni, csak visszaírni azt a sort, amit módosítottál. Amúgy a patch alapból dx10, dx11-re rakja. Az alapjáték elég bugos ebből a szempontból.
  • DeVito
    #8266
    Sziasztok

    Az RD 2011 modot felraktam úgy ahogy van az egészat kivéve a language filet és minden megváltozott kivéve a pilótákat. Ja és magyar maradt a játék. Valmit elrontottam vagy miért nincsenek benne a 2011-s pilóták?
  • gyuri35
    #8265
    Akkor pedig "vak asszony visszanéz"!Fekete képernyő!Nem érdekes újratelepítettem.
  • Crome
    #8264
    Nyomj AltGr+Enter-t, az majd visszarakja!
  • gyuri35
    #8263
    Átírtam és ablakban indul a játék!Ez miért van?
  • gyuri35
    #8262
    Köszönöm szépen!Azt tudtam hogy át kell írni a dx11 használathoz,csak azt nem, hogy pontosan hol.
  • rototti
    #8261
    WinXP :
    C:\Documents and Settings\%username%\Dokumentumok\My Games\FormulaOne\hardwaresettings
    Win7 :
    C:\Users\%username%\Documents\My Games\FormulaOne\hardwaresettings

    A fent leírt mappában találod a a hardware_settings_config fájlt.
    Ha jegyzettömbbel/wordpaddal megnyitod, írd be a keresésbe, hogy dx9, meg fogja találni ezt:
    <directx forcedx9="true" />
    Itt átírod a "true" részt "false"-ra, mented.
  • DeVito
    #8260
    Hello

    F1 2011 full mod: ami most került fel lesz magyarítás?
  • attila46
    #8259
    Stiaztok!!Valaki segitene...??Egy fasza dx11 konfig fájl kéne a játékhoz.Ati Hd 5700 1gb ddr 5 a káártyám,de a játék dx 11 alatt nem megy valakinek van tanácsa ,mit tehetnék??
  • rototti
    #8258
  • Crome
    #8257
    Mármint "kimaradt". Ma azt hiszem jobb lesz, ha nem írok sehova, ahogy elnézem. :-)
  • Crome
    #8256
    Eh... a "nem" kimarad természetesen. :-)
  • Crome
    #8255
    Köszi ismét! Többet már zargatlak.
  • Leky
    #8254
    Parancsolj: treestextures.pssg
  • Crome
    #8253
    Leky! Ha nem nagy kérés, feltennéd még szintén Monaco-ból a sima treestextures.pssg-t? Azt is frissítettem még az egész pálya előtt és bár most már betölt a pálya, de a time trial kivételével mindenféle más session-ben időnként be-be szaggat és szerintem az meg a fák miatt van. (Legalábbis remélem, mert egyik másik pályán sem csinált eddig szaggatást).

    Köszi előre is!
  • Crome
    #8252
    RD.com -ra felkerült az F1 2011 full mod:

    http://www.racedepartment.com/f1-2010-mods/55260-rddev-season-2011-total-conversion.html
  • Leky
    #8251
    Nincs mit.
  • Crome
    #8250
    Ezer köszönet!
  • gyuri35
    #8249
    Nem multizok vele,csak a karriert tolom,agyonalázva mindenkit.A kerékcsomagot pedig egy 2011-s modban "találtam".
  • Leky
    #8248
    Tessék itt van: trackslpit.pssg
  • Crome
    #8247
    Na basszus, szóval nem monaco.pssg, hanem a tracks/monaco mappában lévő tracksplit.pssg kéne.
  • Crome
    #8246
    (A második "megtenni" az megtenné akart lenni).
  • Crome
    #8245
    Lenne egy kérésem annak, aki lenne szíves megtenni. Felraktam a HD Monaco-t a racedepartment-ről, de persze nem csináltam előtt backup-ot róla. Most viszont lehal a játék a pálya betöltésekor. Ezért ha valaki megtenni, hogy az eredeti monaco.pssg fájlt feltölti valahova, azt megköszönném. Illetve ha esetleg tudjátok hogyan lehet rábírni a telepítőt, hogy egy lemezen belül 2 külön helyre is lehessen telepíteni a játékot, az is jó lenne, mert akkor felraknám újra egy másik könyvtárba és onnan átmásolnám a fájlt. Így viszont nem megy, mert ha elindítom a telepítőt, akkor vagy uninstall van vagy repair. Utóbbit viszont nem szeretném, mert nincs kedvem mindent megint alámásolni egy fájl hibája miatt...

    Köszi!
  • rototti
    #8244
    Értem én ezt, viszont ha jobban tapad, mint az alapjátékban, akkor az előnyt jelent annak, aki felrakta.
    Persze amíg nem a multiban történik ez, addig nincs vele egy szem probléma sem. :)
  • gyuri35
    #8243
    Semmi csalás nincs benne,teljes kerékszett-et telepít a Bridgestone helyére esőben és szárazon is ezerszer jobban teljesít,irányíthatóbb az autó jobban bírja a rázókövezést,persze csak ésszel,nyugodtan alászedhetem tökig a kormányt gázadásnál nem kezd el piruettezni az autó!Jobban tapad,na!
  • sajtburger
    #8242
    Igazából el lett rontva a taktika, véletlenül kemény keverékűt tettek vissza a szerelők, vszínű én nyomtam el verseny közben. Így a 18. hely körül kezdtem a felzárkózást és a 11. jutottam(amúgy pedig a 7. helyen voltam a kerékcsere után, szóval szép eredmény is kijöhetett volna). Ez volt az egyik bökkenő amiért nem volt pontszerzés.

    Továbbá az utolsó 2 körben elkezdett az eső esni, enyhén, de esni, így oda kellett figyelnem mert csúszkált az autó. Mindenki visszavett, próbáltam nyomni ahogy lehet, de a kínai hosszú egyenesnél pont beértem Buemit, de utánna már nem volt előzési lehetőség.. :(

    Amúgy 30%-os a táv. Majd ha nagyobb csapathoz kerülök(ferrari, mercedes) akkor majd növelem. Addig jó így tanulgatni a kocsit, pályákat.
  • IXEMGabeo
    #8241
    eső miatt estél vissza hogyan? többiek gyorsultak be mi?

    hány %-os nálad a versenytáv?
  • sajtburger
    #8240
    Nah én 5 szezonra mentem át, mert a Lotus rettentően gyenge volt. A Torro Rossohoz szerződtem, maga a kocsi nagyon szép, egyik kedvencem az f1-ben, amúgy pedig biztos pontszerző vagyok. Kivéve most Kínában, utolsó 2 körre elkezdett szemerkélni az eső, így 11. lettem Buemi után. :/
  • rototti
    #8239
    Ha ez így van, akkor ez már nem csak egy mod, hanem csalás.
  • gyuri35
    #8238
    Pirelli kerekek az F1 2010-hez jelentősen csökken az alulkormányzottság mértéke,sokkal irányíthatóbb lessz az autó!
  • gyuri35
    #8237
    3 szezonos a Force-India!
  • sajtburger
    #8236
    Váltottam 5 szezonra és a Torro Rossohoz szerződtem. Így azért mindjárt más, elég stabilan pontszerző vagyok. Buemit verem oda-vissza.. :)
  • Osi20
    #8235
    szia.
    Milyen moddal játszol? elöre is köszönöm választ.
  • Crome
    #8234
    Én Melbourne-ben Prof szinten mentem, ott valahol a 10. hely közelében végeztem (kicsit hátrébb, már nem emlékszem), Malajziaban meg szintén Prof szinten, csak ott az eső miatti kavarodás miatt uccsó lettem, míg Kínában meg Intermediate nehézségen lettem 13. Szóval nálam egészen hektikus, hogy melyik fokozaton mit hozok ki magamból. :-)