21742
  • Koda86
    #8553
    Amatőr, de nagyon fontos kérdés/kérés! A tavalyi megjelenése óta nem tudok játszani az F1 2010-zel, igaz nem is probáltam túl gyakran. A gondom az, hogy nincs autosave, mivel nem érem el a windows Liveot. Kérlek szépen titeket, hogy áruljátok el, hogy hogyan tudom végre menteni a játékot.
    Előre is ty.
  • IXEMGabeo
    #8552
    valahogy most nincs olyan F1 láz, mint tavaly
  • Crome
    #8551
    Vagyis itt.
    Mai bénázásom befejezve. :-)
  • Crome
    #8550
    Nem tudom miért nem szúrja be, de akkor itt a link.
  • Crome
    #8549
    Ja, a kép lemaradt:

  • Crome
    #8548
    Ma sikerült a gép jóvoltából egy ezredmásodperces köridővel megnyernem a spanyol időmérőt. :-S Hiába töltöttem be újra a mentést, mindig hülyén számolta az időt, ezért kénytelen voltam így végignyomni. A versenyen nem tudom mit fog számolni, az még hátra van.


  • zzeN
    #8547
  • Pato97
    #8546
    Sziasztok szerintem bolond kérdés !
    Hova kell tenni a kiegészitőt ? És a 2011 patch amibe 2011 autók vannak az hol lehet letölteni ?
  • zzeN
    #8545
    Itt van még jó pár kép.
  • JUVEfun
    #8544
    Jó ez a kijelző , legalább is jól átlátható.....(RD-ről szedted ???)
  • barcames
    #8543

  • zzeN
    #8542
    Egy vélemény: nem tudom volt-e már...
  • Crome
    #8541
    Persze, logikus, csak az zavart meg, hogy ugye a Q2-ben volt csak eső, a Q3 már tiszta volt és csak az maradt meg bennem, hogy lágy gumin voltam a Q3-ban. Mondjuk az is vicces, hogy a Q2-ben szakad az eső, a Q3-ra meg már tiszta kék ég, és full száraz aszfalt.
  • Palinko
    #8540
    állítólag az újban javítják ezt a szar boxolást. de most gondold meg vizes időmérő után száraz verseny még csak csak, igaz 1. körben boxolnának, hogy ne olvadjon le a gumi :D de fordítva meg lágyon vizes pályán szakítani életveszélyes lenne :D
  • Crome
    #8539
    Ok, köszi. Nézem a futamokat, de a szabályokkal nem mindig vagyok tisztában, legalábbis ilyen téren.

    Más gondom nem nem szokott lenni a mérnökkel. :-) Mondjuk az még érdekes volt tegnap, hogy beálltam a boxba, után bejött még két kocsi. Én indultam hamarabb kifelé, erre az előttem állót pont mellém engedték ki, simán meglökve bejött elém, és még a másik kocsi is, aki velem jött be, az is megelőzött. Persze adott esetben engem biztos váratnának míg el nem megy a fél mezőny mire kiengednének, hogy már biztonságos.
  • Palinko
    #8538
    én meg a reakcióidejét szeretem volt rá példa mikor több mint egy kör múlva belekiabál hogy mindenkit leköröztem :D nah de befutáskor sem gyorsabb
  • Sponnyabob
    #8537
    A második szerintem simán bug, mondjuk nekem nem nagyon szokott semmit mondani. Csak azt imádom mikor a verseny utolsó 5 körében vért izzadva magam mögött tartom a gyorsabb autót, aztán az utolsó körben halál nyugalommal megjegyzi hogy közeledik a mögöttem lévő autó. Nem mondod b@zmag :DD
  • Palinko
    #8536
    első. valóságban is így van, ha időmérőn esett és versenyen nem mehet olyan gumi amit akarsz, ha időmérőn nem esett versenyen meg igen akkor esős, vagy átmeneti.
  • Crome
    #8535
    Melyik ja? Az első vagy a második bekezdésem?
  • Palinko
    #8534
    ja
  • Crome
    #8533
    Ha kvalifikáción esik az eső az egyik session alatt, akkor versenyen bármelyik gumival lehet indulni?

    Más: nem tudom nálatok volt e már ilyen, de ma versenyen egy darabig Klien volt mögöttem és a mérnököm folyamatosan Chandhok (remélem jól írtam) nevét emlegette, mint közvetlen mögöttem lévőt. Nem tudom bug e vagy csak az emberi tévedést is életszerűen szimulálják? :-D
  • Crome
    #8532
    Azt nem tudjátok, hogy a játékban a zenét le lehet e cserélni? Mármint azt, ami a töltés alatt van.
  • IXEMGabeo
    #8531
    nincs benne osztott képernyő:(
  • IXEMGabeo
    #8530
    :D:D:D király vagy
  • argo001
    #8529
    Hm, ha egyes számú pilóta vagyok, akkor mennyiben változik az R&D? Lotus, 4. szezon, Kína, és még semmi különöset nem vettem észre eddig.
  • WinStar
    #8528
    Sziasztok.PC-n lehet úgy játszani hogy osztott képernyős módban,Mert nem találom seholse...a game-be van magyarítás,szóval ha tudjátok úgy magyarázzátok el...mert van egy gamepedom azon a haverom tolná én meg bill-en.Előre is köszi a segítségeteket!!!
  • Crome
    #8527
    Ez így tényleg elég nagy bug-nak tűnik. Mondjuk az meg a másik, hogy ha már az első befutott a célba, onnantól kezdve mindegy hol vagy a pályán, már nem használhatod a flashback-et. Szóval az utolsó kört vagy egy részét tényleg nagyon óvatosan kell megtenni olyankor, mert hiba esetén bukta az egész.
  • Sponnyabob
    #8526
    Biztos ez volt a kárpótlás mert kizártak. Utólag biztos újra vizsgálták az ügyet és úgy döntöttek hogy ha nem zárnak ki első is lettél volna. :D Amúgy simán beleférne a valóságban is amilyen hülye büntetéseket hoznak néha.
  • Norberto91
    #8525
    Háh... kacagságos! Ma nyomtam egy 75% -os spa futamot karrierbe. Utolsó körbe jártam, 3. voltam, az első kettő már nagyon elhúzott tőlem, mivel a gumim már nagyon el volt kopva.. csúszkáltam is, közbe az eső is már szakadt.. az utolsó kanyarba megcsúsztam és gurulva átvágtam a sikánt.. kizártak a futamból... tekerni meg nem engedett... erre bejön az eredményhírdető tábla és azt írja ki, hogy én nyertem... pontokat is meg adta meg minden... ez milyen már?:D
  • Sponnyabob
    #8524
    Ja egyébként Kösz a választ!
  • Sponnyabob
    #8523
    Hát a verzióra 1.0.0.0.0. ír, de keletkezett egy kilépés gomb és nem kaptam defektet az utolsó versenyhétvégén.
  • Batmanci
    #8522
    Nos, amennyire a Total Commanderre emlékszem - mert már régóta a Total Commander Ultima Prime-ját használom -, ott is úgy mükszik, hogy az általános beállításoknál -> képernyő -> jobbra, lent, súgószöveg, "win32 típusú gyorsfeljegyzés mutatása, ha van" sort kipipálod, kijelölöd az F1_2010_game.exe fájlt, majd ráhelyezed az egér mutatót, és ki kell írnia egy sárga alapú súgópanelon az infókat a fájlról. Ha a fájlverzió: 1.1.1.129, akkor fenn van rajta a peccs.
    De 'asszem, a játék is kiírja indításkor.
    Ennyi.
    Üdv, Laci.
  • Sponnyabob
    #8521
    Azt hol tudom megnézni hogy milyen verzió számú a játékom? Mert nem tudom hogy fel van-e telepítve a patch.
  • Laceee
    #8520
    Csak azt tudja hol kell bekapcsolni a segítségeket :P
  • barcames
    #8519
    a féktávokat nem tudod fejből?!
  • argo001
    #8518
    Most vagyok a 3. szezonban, és a Red Bullból úgy néz ki, a Ferrariba megyek.
    Legalább, ha a kihívást néztem volna, választhattam volna a HRT-t is. :D
  • Palinko
    #8517
    neked is csak azt tudom mondani majd a 6. szezonban :DD
    jah ez ó nagy bug remélem javítják majd
  • argo001
    #8516
    Ahogy ez a játék a szerződéseket kezeli, az siralmas...
    Nem igaz, hogyha jól teljesítek egy csapatnál (pl, az összes futamot megnyerem), akkor nem hosszabbítják meg a szerződésemet.
  • Palinko
    #8515
    donate fölött töltheted:
    http://f1-2010-tools.110mb.com/
  • Batmanci
    #8514
    Már csak a kíváncsiság kedvéért, kerestem ezt a csalást, hogy meglessem, hogy működik, de nem engedett sehol - vagy csak fizetős oldalon, amit egy csalásért soha nem tennék - letölteni.
    Ha van egy linked, privibe eldobhatnád, ha nem akarod megőrizni a titkot a sírig. De nem annyira lényeges, ha gondot okoz neked.
    Köszi, Laci.