21742
  • [HUN]FaTaL
    #8673
    Kösz.
  • palinho96
    #8672
    És innen tudod letölteni ezt a kíváló módot!.. TESZTELT!!! :D
  • palinho96
    #8671
    kimaradt a leírásból,
    Módosításra került, a pilóták adatai, a pálya leírások!
  • palinho96
    #8670
    Szaisztok!...
    Tegnap este gondoltam egyet!
    Úgy se tudok aludni!
    Magyarosítsam már az f1 2010-et!..
    És voálá! Már kész is!

    És mit tartalmaz?
    -A teljes 2011-es szezon autó FESTÉSEIT, Pilótákat, Gumikat.
    -A 2011-es páylák sorrendjét (kivéve India , helyette Bahreini GP van)
    És persze a legfrisseb magyarosított fáljt! Benne van Daniel Ricciardo HRT versenyzőként!
    -És egy mai adatbázist, a Hungaroring első két szabadedzés eredményei alapján
    (Nem túl nagy a RedBull sikere,
    míg Alonso a Ferrarival és a McLarenek kezdenek nagyon is magukra találni! Alonso :) a legjobb 3-ban benne van szint úgy mint Hamilton)
  • argo001
    #8669
    Na a teknogods elkezdett sűrűn kivagdosni a játékból... Remek.
  • mmovar
    #8668
    üdv. Bocs, hogy ilyen későn de nem volt időm. Itt vettem és haver is.
  • IXEMGabeo
    #8667
    majd jó lesz, egyelőre én most nem tolom mer fáradt vok, gyúrtam ma és fáj rendesen a karom:D

    majd játszunk ha lesz időm több...
  • argo001
    #8666
    Haha, unable to connect a játékon belül.
    Jó szar este, az rFactor után ez is bemutatta az ujjast. :D
  • IXEMGabeo
    #8665
    te aztán különösen alázni fogsz ott...még én is kb minden futamot képes vagyok megnyerni mostanában kicsit stabilabb vagyok futamokon ezek, ha gyorsabbak is 1 körön véletlen akkor is elbasszák a futamot:)

    én egyszer a Totti gyerekkel is tolnék egyet, kiváncsi lennék mire menne a nagy gokartos:D
  • argo001
    #8664
    Kipróbálom majd a Tunngle-t. :D
  • Muttley
    #8663

    máááááá holnap után van.. ;)
  • JUVEfun
    #8662
    Linkeld be légyszi----(hogy pontosan mit is hívtál le....)
  • burkos01
    #8661
    Megoldottam. Csak azért írom le hátha valaki ugyan így jár. A racedepartment.com ról letöltöttem egy flow.bin nevű filet. És felülírtam azt ami a játék könyvtárában volt. És azóta jó.
  • Firerock
    #8660
    akkor nekem kilőve sajnos:/
  • IXEMGabeo
    #8659
    ja
  • Firerock
    #8658
    csak modmentes játékkal lehet?
  • IXEMGabeo
    #8657
    warez téma, de,ha akartok jöhettek tunngle-ra nyomulni:)
  • [HUN]FaTaL
    #8656
    Off: Mennyiért vettél kulcsot és hol?
  • mmovar
    #8655
    azt, hogy tedd be az eredeti lemezt. ha nincs akkor. keress valami karkot :D nekem sincs eredeti lemezem mert csak cdkulcsot vettem online. én is mini image-et bemonuntolom azt csók.
  • bakter985
    #8654
    hali.teendő akkor ha azt írja ki hogy helyezzem be az originál cd/dvd-t?
  • ATi0021
    #8653
    Nekem is pont ez a hibám volt kb egy hete. Elvittem a karriert a kanadai nagydíjig másnap meg megint spanyol. Végül nálam a megoldás az lett, hogy újraraktam mindent. :)
  • IXEMGabeo
    #8652
    mégiscsak magyar vagyok és jól esik, hogy egy picit ügyesebb vagyok, mint itt tunngle-on a többi külföldi. Szeretem, ha van sikerélményem bármilyen kicsi. Természetesen a küzdelmet is szeretem, de lehetőleg a nyugis, sima, laza futamokat szereti az ember nem? Egyszóval nem mondtam pl olyat, hogy ti pl gyengék lennétek, sőt Argo jól megalázott sajnos, el is vette a kedvem a game-től, abban is biztos vagyok, hogy többen jobbak itt nálam holott imádom a vezetést és az autósportokat. Azt gyorsan vegyük hozzá h a game nálam közel se tökéletes az apró szaggatások néhol bőven elegendőek ahhoz h másodperceket veszítsek, ráadásul még túlbuzgó is vagyok, hamár valaki egyszinten van velem ill. jobb nálam, olyankor el is baszom a futamot gyönyörűen. Amúgy mindig nehezen viseltem a vereséget, mostmár nyugodtan viselem.

    Lényeg a lényeg mindig azon dolgozom, hogy nagyságrendekkel legyek jobb, mint mások, hogy aztán ne kelljen azon izgulnom, hogy kikapok...én ezt szeretem és sztem mindenki más is. Kívülről nekünk az a jó, ha izgalmasak küzdelmesek egy futamok, de a pilóta azt szereti, ha zavartalanul nyeri meg a vb címet!:)
  • burkos01
    #8651
    Csá. Felraktam a RDDev 2011 mod-ot. Úgy ahogy kell. Megy is a játék minden tuti de NEM MENT. Létre van hozva az offline profilom és be is jelentkezek. Sőt az autómata mentés is be van kapcsolva. Mégis minden kilépéskor újból a spanyol pályán vagyok. Már régen volt ugyan ez a hibám, csak nem tudom hol leltem meg rá a megoldást. Valaki segítsen.
  • mmovar
    #8650
    és neked az a kihívás ha gyengék a versenyzők? érdekes hozzáállás...
  • adam46
    #8649
    Vettem, holnap megcsinálom ;)
  • IXEMGabeo
    #8648
    érdemes Tunngle-ra jönni, iszonyú gyenge játékosok vannak, alázom a ruszkikat, spanyolokat:D

    Argo merre vagy? te kb fénysebességgel közlekednél közöttük:D
  • Muttley
    #8647
    ecccceee mááá szóóótam :)
    adam46, jó reggelt kívánok
    56 nap múlva kijön az új gamma
    banner 2011-re, plz
  • Gatti
    #8646
    okés ;)
  • [HUN]FaTaL
    #8645
    Egy patch van, az 1.01.
  • Gatti
    #8644
    egyébként melyik a legfrissebb patch a játékhoz?
  • Crome
    #8643
    Én sosem használtam a 2011-es mod-ot és már nem is fogom, mert jön nem sokára a hivatalos. Amúgy sem tetszett, hogy ott van grafikusan a DRS meg a KERS, de nem lehet használni. Akkor meg már inkább a hivatalos 2010. Mondjuk rajta van az Abu Dhabi mod, de az csak javított rajta.
  • Gatti
    #8642
    Feltettem én is az RDDev 2011 Modot. Hát az AI nekem nagyon nem jött be. Karrier módot kezdtem és a 2. futamon már di grassi vezet a virginnel. Valamint kovalainen is benne van az első 3 ba. Legalább az erőviszonyokat megcsinálhatták volna rendesen. Ja és felraktam az 1.01 patchet de még mindig nem enged ki a boxból amíg el nem megy a mezőny :S kár érte pedig jó modnak nézett ki.
  • Crome
    #8641
    Legegyszerűbb, ha csinálsz offline profilt és persze engedélyezed az automentést a játékban.
  • jvl445
    #8640
    Sziasztok!Még új vaok a játékban és abban szeretnék segitséget kérni h hogyan tudnák én mentést csinálni a játékban mert nem tuok menteni.
    Ha tudtok legyetek szívesek és segítsetek már.
    Előre is köszönöm!!!
  • gunners
    #8639
    Üdv Mindenkinek ! Feltettem a javítást hozzá de a hang elment hogy lehet ezt visszaállítani? A dokumentum formulaone mappa hardvare settingsbe?
    Mert amikor megyek futamot akkor csak tátog az illető mikor kienged a boxból! Segítsetek . Köszönöm .
  • Sponnyabob
    #8638
    Nekem legutóbb Suzukában volt eső az időmérőn, de én nyugodtam mentem a lágy gumival és csak akkor kelett cserélnem mikor már tényleg szakadt és állt a pályán a víz pllusz már nem bírtam elfordulni a sima gumival. Szóval nem tudom de én faszán megyek esőben is a száraz gumikkal :D
  • Crome
    #8637
    Nálam most legutóbb Hockeinheim-ben volt az eső, ez sem volt olyan nagyon nagy, kb. közepesen erős, de muszáj volt cserélni, mert akik pl. utánam jöttek ki 2-3 körrel, azok már eléggé csúszkáltak a pályán és valószínű én is úgy jártam volna. Így viszont amit a gép elcseszett boxikállást ki tudtam javítani, mert a jól időzített interes kerékcserém miatt a 20. helyről feljöttem a 2.-ra. Mondjuk szemerkélő esőben én sem szoktam kimenni cserélni. (Kivéve ha már kezdetektől esik, mert akkor gyenge esőből is össze tud jönni annyi a verseny végére, hogy gondot okozzon.)
  • Sponnyabob
    #8636
    Nem tudom miért de nálam csak nagyon nagy esőben kell gumit cserélni. A kisebb esőben simán tudok menni a sima gumival is. Lehet hogy nálam van valami rosszul beállítva, de annyira nem zavar mer eddig a két évadból talán egy futamon volt komolyabb eső.
  • Crome
    #8635
    Azt hiszem nálam is az lesz, mert ez így elég gáz. Remélem a 2011-ben ez javítva lesz valahogyan. Meg az is vicces, hogy el kezd esni az eső, bemegyek inter gumikért, aztán pár kör múlva közli, hogy mivel statikusnak néz ki az időjárás, ezért legközelebb ha megyek, akkor intert rakassak fel, miközben már az van rajtam. :-)
  • Sponnyabob
    #8634
    Én általában az alap kiállási taktikát meg szoktam változtatni hogy pár körrel hamarabb vagy később jöjjek ki és így talán elkerülhető a nagy forgalom, mert ha nincs elég előnyöd mindenkit elengednek hamarabb. :(