21742
  • IXEMGabeo
    #8913
    magas leszorító erőt érdemes mivel nincs sok egyenes...váltót próbáld úgy állítani, hogy gyorsulásos legyen, gyorsan pörögjön, elég kb 300-as tempó oda...bár végsebesség nem rémlik ott mennyi, de a lényeg, hogy a kanyarokban szerett minél több tapadást, a fékeket belőheted HIGH 53-47% ra asszem nekem azon van...ja és nem annyira gumikoptatós pálya, dőlésszöget is érdemes akár balra vinni, a hasmagasság közép értéken megfelelő...úgy ennyi, a balance-ot, ha gondolod 30-70 re teheted a rear fele, a lengéscsillapítókat, ami a balansz alatt van az elsőt vedd fel 10-re, a másodikat 5-ön hagyd...
  • Prémium driver
    #8912
    #8909,#8910 - Köszi a válaszokat.
  • szabii98
    #8911
    Amúgy a Hungaroringra milyen beállításokat ajánlotok? Magas leszorító erő, alacsony stb? Torro Rossoval vagyok ha ez számít.
  • szabii98
    #8910
    Nálam is
  • [HUN]FaTaL
    #8909
    Hibátlanul megy.
  • Prémium driver
    #8908
    Helló. A játék fut Windows7-en egyáltalán valakinek mert mikor én fölraktam az xp-mre gond nélkül ment de mikor haveromnál raktam föl akkor nála mindenféle problémát ír ki ugyanis neki a win7-e van. Csak érdeklődnék.
  • IXEMGabeo
    #8907
    nem volt kedvem most szenvedni a Lotussal...majd a Red Bullnál bekapcsolom
  • szabii98
    #8906
    Hát igen. Valenciában 1 körben Alonso kopott el előttem, majd utána én. Vicces volt hogy ezért lettem 3.
    Amúgy:
    Silverstonban kiestem(eső volt, ráadásul utálom azt a helyet) és utána megkérdezték hogy gondolkodom-e a csapat váltáson, mondtam hogy igen, egyből szerződéshosszabítást kaptam :D
  • Totti5
    #8905
    Kopás azért elég sokat számít.
  • IXEMGabeo
    #8904
    lol 1. évadban a Lotussal 15 győzelmet és 10 pole-t szereztem:D elején döcögősen indult, csak Barcelonában (ütközések miatt kiestem), Szingapúrban (24. ről lettem 5.), Koreában (eső volt, amúgy se megy a pálya, de lassú voltam) és Valenciában (végefele többször hibáztam Massa megelőzött és már nem bírtam beérni csak 2. lettem) nem sikerült nyerni a többi mind összejött.

    időmérő más tészta Monacoban volt az 1. pole-om, de ott megbüntettek pont így 6. helyről indultam:)

    igaz h gumikopás nélkül, de rögtön leszerződtetett a Red Bull:D
  • argo001
    #8903
    Az 1. szezonban még ne várj nagy szerződéseket. Esetleg, ha megjelölöd riválisodnak a Red Bullt vagy a McLarent a Hungaroring környékén, és ha év végén megvered őket, akkor tőlük kaphatsz ajánlatot - de garantáltan 2. számú pilótának szerződtetnének. Bár, mivel ez még csak az első évadod, nagy szerződéseket nem fogsz senkitől sem kapni, a nagy csapatoknál meg hiába teljesítesz jó évadot (pl. VB-cím), nem tartanak meg, mert nem elég magas a reputációd.
    Én most az 5. szezonomat teljesítem, épp a Lotusnál, az utolsó két szezont vagy a McLarennél vagy a Mercedesnél tervezem (a Red Bullnál már jártam).
  • szabii98
    #8902
    De meg is forogtam úgy lettem 7. Véletlen úgy hagytam aztán az utolsó 5 percre értem vissza
  • IXEMGabeo
    #8901
    Montrealban nem szoktál nagyságrendekkel gyorsabb lenni a gépnél? ott még szar kocsival is könnyű, mert a gép ott lassú:)
  • szabii98
    #8900
    Azt a büdös milyen versenyen vagyok túl.
    Adrenalin 4ever. 7. helyről rajtolok Montreálban, feljövök az 5.-re és onnan megy a sínautó, egészen a 6. körig amikor bemegyek kemény keverékért. Kijövök a 6. helyen, utána előre szép lassan Webber jön ki a boxból( 7 pontra volt tőlem a bajnokságban ) és elém kerül. 1 kör volt mire túljutottam rajta. Utána már csak Button és Alonso volt, de őket már nemtudtam volna megelőzni, mert 6 kör volt hátra és egyre gyorsultak, de elértek a lekörözettekhez, és jól belassultak, útól értem őket és győztem. :D Most úgy vagyunk a bajnokságban hogy 130 ponttal vezetem a bajnokságot, mögöttem Webber 109el, a konstrüktőrben pedig a Ferrari és a Mclaren mögött vagyunk a Toro Rossoval. Amúgy ha netalántán megnyerném a világbajnokságot, kik ajánlanának szerződést? 1. szezonban vagyok, de eddig a legjobb a Force India volt aki érdeklődik.
  • IXEMGabeo
    #8899
    ahol van a mérnököd engineer menj egyet a jobbra nyillal és a team infonál nyomj a Q-ra Pről
  • Marteentf2
    #8898
    Sziasztok!!Én elég kezdő vagyok és már az elején elakadtam..(Karrier mód)Elindulok a szabad edzésre megteszek 1 kört esetleg 2őt és hogy tudok kilépni hogy a elinduljon a verseny és ne kelljen azta 60percet megvárni míg vége van az időmérésnek.. valaki segytsen légyszi
  • IXEMGabeo
    #8897
    mókáztam egyet:)
  • IXEMGabeo
    #8896
    valamelyik nap olyan buggal találkoztam, Szingapúrban Massa bal kerekét leszedtem és a kocsim magával vitte:D:D:D szabályosan porzott olyan volt, mintha a kipufogó füstölt volna és szögeket szórt volna el:D
  • IXEMGabeo
    #8895
    nem rossz néhányan mai napig toljuk...van amikor sajnos szellem kocsik vannak hiába van FULL-on a Collisions, a net kapcsolata nem mindenkinek jó, vagyis a ping nem oké, aztán huss átmész a másikon hirtelen, ami zavaró is tud lenni...
  • Totti5
    #8894
    Multi nagyon kezdetleges volt, de legalább sosem laggolt és szakadt!

    - nézhessem a másikat
    - ne kelljen már levezető kört is menni ha elbasztam hogy visszakerüljek a boxba...
    - lehessen skippelni, hogy ha már megtettük a kvali kört és ne kelljen 10 percet várni
    - valami olyan szerverkészítőt ami megjegyzei a dolgokat és bentről lehessen restrtolni, lépegetni a különféle események közt
    - lehessen 1 csapatba menni...
  • oneal1
    #8893
    miért írtam volna el?
    12.8 at írtam, azt is mentem...:D
  • IXEMGabeo
    #8892
    mármint másokat is lehetett látni futam közben, ahogyan vezet és ilyenek...még a kameranézet is változhatott...
  • IXEMGabeo
    #8891
    amit nagyon hiányoltam az az, hogy amikor a multiplayernél mit tom én kiesel a versenyből akkor eléd dobott egy végeredményt, míg az F1 challengenél láttad a másikat, ahogyan megy a boxból, lehetne váltogatni futam és visszajátszás közben a pilótákat, mint pl a GP4-ben, ezek hiányoznak úgy...
  • aerolive
    #8890
    Én is így szoktam, csak már narancssárga volt, addig húzta. Előttem lement vagy 5 kocsi, köv. körben mentem én, de akkor is jöttek velem ... kezdhettem újra a hiba miatt, mert se előre se hátra nem tudtam menni :D
  • argo001
    #8889
    Örülj, hogy csak eddig álltál bent! :D Nálam egyszer előfordult, hogy sehol senki a boxban, a csapat mégis bent tartott 55 másodpercig.
    Valószínűleg kaptam egy új autót + szendvicset. :D
  • [HUN]FaTaL
    #8888
    Ezért megyek mindig 1 körrel előbb, mint a tömeg. Általában nyerek is rajta :)
  • aerolive
    #8887
    boxkiállásról jut eszembe ... ma a 12. körben voltam valenciában és a a csapattársam ment elöl, jó negyed pályahossznyival vezetett, nem tudtam hogy kiáll, ezért mentem a saját cserémre. Bemegyek a boxba, ott van a csapattárs, beállok mögé és megállt minden. A csapat nem csinált semmit, mögöttünk is ott álltak a csapatok ( mert ugye addig nem engedhetik el ). Szerencsére mondta a videóba a csóka, hogy ezt kijavítják. Azért elég zavaró néha a 15-20 másodperces kiállás.
  • [HUN]FaTaL
    #8886
    Én meg remélem, hogy lesz. De már avval is elégedett lennék, ha néha kiesne az AI a versenyről, mint, ahogy a valóságban is (főleg a hátul lévő csapatokra gondolok).

    No meg ha lennének zászlólengetők a pálya szélén.

    Remélem normális hangok lesznek és rendbeteszik a boxkiállásokat is.
  • Totti5
    #8885
    Kiállításokon biztos nem lesz, mert aki oda leül nem szeretne minden kanyarban pörögni:)
  • Totti5
    #8884
    Remélem nem lesz, csak a felvezető körben. Csak a probléma lenne belőle, mert nem lehet rendesen belőni.

    Új törésmodell meg nem lesz, hanem ami van az lesz finomítva, de sok mindent azon már nem lehet. Teljes visszajátszás, annak mentése kellene, de a Dirt 3ban sem volt csak az a 5 mp, így ebben sem lesz sajnos feltehetőleg...
  • [HUN]FaTaL
    #8883
    SC nem biztos, hogy lesz.
  • palinho96
    #8882
    Én az ÚJ törésmodellre, illetve az SC-re! :D
  • argo001
    #8881
    Jó lenne, ha nagyrészt meg tudnák valósítani az ígéreteiket. Leginkább a gumival való taktikára vagyok kíváncsi.
  • Krisz018
    #8880
    Sziasztok !!

    Ezt a hibát kaptam mikor be akarok lépni:


    Nem tudja valaki mi lehet a gond?

    Előre is köszi a választ!!
  • Muttley
    #8879
    EZT találtam, de ebben egy flipperező istenm.rhája ül a volán mögött
    ha van már ilyen assist-OFF fizikát bemutató video
    link, plz
  • Totti5
    #8878
    Eddigi minden videó sínautó volt tehát be volt kapcsolva minden. Egyik gameplayon sem láttam olyan ellenkormányzásokat amit a fejlesztői videókon.
  • thedriver
    #8877
    Sajnos 10 ezerért, pláne alatta nem lehet használható kormányt kapni jelenleg. Inkább akkor már valami használtat néznék.
    Amúgy ezt érdemes elolvasni: Kormány Kalauz
  • Muttley
    #8876
    SIM nem lesz, ezt tudjuk, de
    nagyon remélem, hogy amit 9:40-nél láttam, azt ASSISTok bekapcsolásával csinálta az arc
  • mmovar
    #8875
    az egy xar. azt ne vegyél... nekem volt kettő is. inkább vettem momo-t. inkább te is vegyél valami jobb fajtát. 10-15 kötött. jobban jársz hidd el nem éri meg elkapkodni.
  • Crome
    #8874
    Itt van.