21740
  • sertrex
    #20500
    Mondjuk, ha szimulátor lenne, az már elég nehezítés lenne.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.03.22. 07:30:51
  • Amergin
    #20499
    Végignyomtam Torro Rossoval a karrier módot. Braziliában már sikerült világbajnoknak lenni. A Francia nagydíj előtt 95-ön, utána 101-en versenyeztem. A csapat a harmadik lett a konstruktőröknél.
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy túl gyorsnak érzem a fejlődést, kicsit nehezíthettek volna, hogy ne lehessen már egy szezon alatt a majdnem leggyengébb autóból a legerősebbet csinálni.
    Szerintem még a Williams-szel is meg tudtam volna csinálni, szóval ez így eléggé irreális...persze így is remek játék, csak lehetne ez a része nehezebb kicsit.
  • Amergin
    #20498
    Benne leszek a tévébe'!
  • adam46
    #20497
    Az AI néha olyan buta, mint a tök. Elkezdem a gyors körömet, jön kis a boxból és simán besorol elém 10 méterrel, de állandóan. Előzésnél gyakran kipörgetnek...
  • Danecay
    #20496
    Kulcsos oldalakról már 3200Ft-ért is beszerezhető.
  • alma2
    #20495
    ha valaki mint en nem hallott volna rola.
    Eleg jo a "soforok" szemszogebol megkozelitve az egesz..
    Meg a vegen szegeny ocon-t, meg is sajnaltam.

    netflix drive to survive
  • alma2
    #20494
    marcius 15-ig kiprobalhato a stamen, amugy meg 13,75€

    egyre jobb :)
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.03.13. 09:50:05
  • Amergin
    #20493
    Igen, ezen is lehetne csiszolni a fejlesztőknek, mert ezt túl mechanikusnak érzem. Szerintem lehetne még jobban kiegyensúlyozni ezt a különböző pályákon.
    Pl. Monacoban 95-ös nehézségen közöm nincs a dolgokhoz totálisan utolsó vagyok másodpercekkel lemaradva (időmérőn pl. de a verseny alatt is).
    Míg Kínában 95-ös nehézségen Williams-szel 5. , Torro Rossoval a 6. helyen lehet végezni. A kínai pályán közmondásosan "gyenge" az AI.
    Ami inkább azt jelenti, hogy az AI skálázásása azon a pályán nem megfelelő, alul van skálázva.
  • dr Kotász
    #20492
    Az ellenfelek köridejében nyilvánul meg. Magasabb nehézségi szint = alacsonyabb köridő. Nyilván pályánként változik, de nagyjából egy fokozat olyan 0,07-0,12 másodpercet farag le.
  • Nyugis
    #20491
    sziasztok!

    az lenne a kérdésem, hogy az állitható nehézségi szint, az mit befolyásol tulajdonképpen? tehát ha lehuzom 1-re az valami kezdö latti szint, akkor mi van, és ha felhuzom mondjuk 100-ra az mit jelent? mi a különbség és miven nyilvánul meg?
  • Amergin
    #20490
    Ez lett a szingapúri verseny vége 101-es nehézségen. Többet ésszel, mint erővel: én kétszer álltam ki, az AI meg 7-szer(!!)
    A 25. körig száraz verseny volt, utána jött egy zápor, ami felhöszakadássá változott, majd visszaalakult csendes esővé, majd elállt és a pálya felszáradt.
    A három kiállás a leggyakoribb ezen a pályán: az AI hyperrel startolt (a legtöbb), a 10-11. körben lecserélte hyperre, utána a 20. körben felrakták az ultra softot, a 25. körben feltették az intert, a 30. körben a wet-et, a 35. körben megint az intert, a 41. köben pedig az ultra softot. Így lett meg nekik a 7 db kerékcsere.
    Én ultra softtal indultam, a 25. körben felraktam az intert, a 41. körben pedig az ultra softot.
    Na ezen volna még mit javítani a fejlesztőknek, mert értem én, hogy mindig arra törekszik az AI, hogy a megfelelő kerék legyen fönn, de hogy ennyire fogalmatlanok legyenek, hogy melyik időjárási esemény várhatóan meddig tart, az elképesztő.
    Szóval továbbra sem érzem, hogy nagy ász lennék, pedig Vettelt fél perccel vertem, de ez az AI hülyeségének köszönhető.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.03.11. 00:03:20
  • Danecay
    #20489
    Teljesen jó lenne a G27 is a játékhoz, kompatibilitási probloblémáktól nem kell tartani, ami viszont megnehezítené a játékot az a rendelkezésre álló gombok száma a kormányon ami sajnos nem túl sok. Ebből a szempontból a Driving Force GT és a G29 haszálhatóbbak, innentől kezdve pedig a pénztárca a meghatározó.
  • macleody
    #20488
    Mindegyik kormányról vegyesek a vélemények, még a drágább kategóriáknál is :) Logitech és Thrustmasters, ez a két lehetőség van. Meg ugye van a Fanatec, de az ilyen árkategóriában nem létezik :)
  • Nyugis
    #20487
    nézegettem a Logitech G27 Racing Wheel-t eléggé vegyesek a vélmények rola.
    ESETLEg létezik alternativája? vagy csak ez van és kész?
  • macleody
    #20486
    Logitech Driving Force GT és a fölötte lévő kategória, tehát G25, G27, G29. Legalábbis szerintem, de azt vedd figyelembe, hogy a DFGT-nek azért elég gyengus pedáljai vannak a többi Logitech-hez képest és pillangó váltó helyett csak gombok vannak hátul.
  • Nyugis
    #20485
    itt / igy rengeteg van! :D melyiket érdmes nézni ami tökéletesen kompatibilis az f1 2018 hoz?
    én nem értek hozzá de gondolom ez azért lejött.. ;)
  • macleody
    #20484
    Jófogás
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.03.09. 20:17:20
  • Nyugis
    #20483
    nagyon köszönöm a választ!
    a "Logi DFGT" arrol esetleg tudnál mutatni egy lkinket hogy melyik is az?
  • macleody
    #20482
    Az szinte ugyanaz mint a G27, ha árban megfelel neked a G27, szerintem nyugodtan megveheted, esetleg használtban még a Logi DFGT amit érdemes lehet megfontolni.
  • Nyugis
    #20481
    igen az jo lehet csak az árban is konkrétan a duplája.
  • Amergin
    #20480
    Azt nem tudom, de a Logitech G29-cel remekül megy.
  • lac coo
    #20479
    Ilyrn alapon minden scriptelt....:)))
  • macleody
    #20478
    Dynamic script :)
  • adam46
    #20477
  • Nyugis
    #20476
    hello

    Logitech G27 Racing Wheel- mennyire müködik jol az f1 2018-al? 100% ban kihasználható:?
    vagy esetleg van javaslat/ tapasztalat olcsobb árkategóriában is?
  • sertrex
    #20475
    Ezt hívják scriptnek. :))) Ha dinamikusan változna, akkor lenne szimulált. ;)
  • lac coo
    #20474
    Miert lenne script, ha van is valami ott eleg ha csuszosabb betont allitanak be arra a reszre. :)
  • adam46
    #20473
    Nekem Barcelonában a 7/8-as kanyar, ott biztos van valami script, mert mindig ott csúsztam meg.
  • IXEMGabeo
    #20472
    Montrealban mindig elhibazom szinte az utolso sikant, illetve Monacoban az alagut kijarata utani kanyarban olykor tulcsuszom..sosem szerettem ezeket a vicc az, hogy mindket palya kedvenceim kozt van
  • Amergin
    #20471
    Alapvetően azt kell mindig feljeszteni, amiben a legjobban el van maradva az autó a a többi csapatétól.
    Azon a területen kell feljeszteni, ahol a legnagyobb a lemaradás.
    Tippek itt.
    Ugyanitt van leírás az egyes csapatok karrierjeire is külön-külön.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.03.08. 21:02:08
  • Nyugis
    #20470
    sziasztok!

    az a kérdésem, hogy a fejlesztéseknek van valami optimális sorrendje? hogy mit mi után érdemes?
  • Amergin
    #20469
    Kinek melyik a legnehezebben bevehető kanyar? Amit úgy érez, hogy a legnehezebb "jól" bevenni?
    Nekem a Hungaroring 6-os kanyarja. Főleg azért, mert utána is jó íven kell maradni, hogy ne rontsa el azt ember az azt követő kanyart.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.03.07. 06:21:58
  • IXEMGabeo
    #20468
    az igen ugyes voltal haha
  • Amergin
    #20467
    Először vettem a bátorságot magamnak, hogy 100-as AI-val versenyezzek. Hát nem bőgtem le szerencsére
    Toro Rosso karrier mód: 5. lettem, Raikkönen az utolsó körben esett ki (előttem volt). Vettel 1:26:08,315-tel nyert, ami jobb, mint a tavalyi futamgyőztes idő (1:30:11,385)
    Verstappen előtt sikerült beérni, amire roppant büszke vagyok.
    Minden tiszteletem amúgy a srácnak
  • Amergin
    #20466
    Toro Rossoval sikerült megnyerni a kanadai futamot 95-ön! (karrier és első évad, szóval még gyenge autó)
    Persze továbbra sem vagyok ilyen jó sofőr
    A boxban dőlt el a dolog: száraz versenynek indult ám a 6. körben elkezdett ömleni az eső. Kiállás, inter föl.
    Utána a 26. körben újra kisütött a nap és újra száraz gumik kellettek. Kiálltam és föl az ultra soft.
    Utána az 50. körben újra rákezdte a zápor. 2-3 körön belül újra hót víz volt a pálya...
    Kiállás, föl az inter. És az eső végig esett onnantól még 20 körön át egyre nagyobb intenzitással.
    A zápor átment zivatarba a végére.
    A többi top pilóta 5 kiállással ment végig én viszont csak 3-al, így nyertem.
    De még így is necces volt: ha lett volna még 5 kör, akkor Raikönen megelőzött volna.
    De szerencsére nem volt
  • IXEMGabeo
    #20465
    na ezt kar volt betenni:)
  • Amergin
    #20464
    Tényleg jó! 80-on próbáltam, sikerült. Majd megpróbálom feljebb is, de nem ma...
    A "hármasfogatot" nehéz úgy megelőzni, hogy hozzájuk se érjünk, nem is sikerült. Pedig arra plusz pontot adna.
  • lac coo
    #20463
    Jó ez a mostani spanyol event, próbáljátok ... ! :))
  • lac coo
    #20462
    https://www.facebook.com/Formula1/videos/1142483465927009/
  • Amergin
    #20461
    Az a jó, ha nem tökéletes, így van hova fejlődni
    Az lehetne picit reálisabb, hogy karrier módban nagyon sokallom a rajtrács büntetéseket (a gépi versenyzőknél).
    Gondolom cserélgetik a váltót, vagy ilyesmi...
    Intelagosban most esős időmérő volt. Esőben nem vezettem egy kört sem, meg aztán úgyis full száraz verseny jön, így persze tök utolsó lettem. Mégis a 12. rajthelyről indulok, mert az alattam lévők mind grip penalty-t kaptak...
    És ez sajnos általános, különösen így szezon vége felé, amikor már nagyon kopnak az alkatrészek.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.02.14. 20:08:10