21742
  • V43 1105
    #8993
    Főleg a célegyenes előtti kanyar, hányszor neki küldtem a falnak a McLarent ..
  • Crome
    #8992
    Azt hiszem kijelenthetem, hogy a legkevésbé kedvelt pályám a koreai. Nem hogy az itteni versenyeken alig tudok valakit megelőzni (inkább engem előznek), de még időmérőn is csak a 20. hely körül vagyok általában...
  • szabii98
    #8991
    A McLaren is fura volt utána, nem számítottam hogy ennyire más lesz a kezelése.
  • IXEMGabeo
    #8990
    Toro Rosso nagyon jó amúgy...multiban számtalamszor könnyebb volt kezelni, mint a Merci GP-t:O
  • szabii98
    #8989
    Én is Ferrari fan vagyok, de kipróbálom a McLaren oldalt is, mondjuk eddig ezen kívül csak a Torro Rossoval mentem :D
  • TruckerDave
    #8988
    Én Alonso rajongó vagyok így csak a Ferrari, de itt a Red Bull meg a Mclaren közül én is a Mclarenhez mentem. Csak aztán feltettem egy mod-ot és hát ennyit a mentésről. :)
  • szabii98
    #8987
    Szerintem is, elméletileg a valóságban a 2011es gép lassú a kanyarokban, gondolom a 2010es is, fenn van a Realistic mód de még így is rommá vertem őket :D
  • llacee
    #8986
    razorhoz kéne crack
  • IXEMGabeo
    #8985
    Mclaren a legerősebb gép az F1 2010-ben. Red Bull is erős ám, de a mégis a Mekivel lehet Time Trialban is csodaidőket menni...
  • szabii98
    #8984
    Nah, Bahrein végeredmény: Két Meki a dobogón. Természetesen nyertem :D Nagyon tetszik ez a kocsi :D
  • szabii98
    #8983
    Minden segítség, versenyen haladó AI-k, de amúgy ennyi, zászlószabályok az alapon, gumiszim és törés van, a többin nem állítottam :)

    Viszont ez a stock McLaren tényleg ennyire szutyok a fullos Torro Rossohoz képest?
  • TruckerDave
    #8982
    És van valami segítség bekapcsolva ? Vagy nagyon profi vagy ? :D
  • szabii98
    #8981
    Kaptam a McLarentől szerződést, azonnal elfogadtam.
    Is-is. Spa-ban 75%ot nyomtam, Monzában 50%ot, Barcelonában 20at mert utálom azt a pályát( de nyertem ) :D
  • IXEMGabeo
    #8980
    semmi Barcelonában különlegesen gyors a gép, akármit csinálsz...egyenesben úgy lehagynak, mint a szart
  • TruckerDave
    #8979
    Attól függ milyen ajánlatot kapsz. Ha 2. számú szerződést akkor 2. számú pilóta helyére mész.

    Jah és te milyen távon játszol ?
  • szabii98
    #8978
    A Koreai időmérő nem úgy sikerült, ahogy terveztem.:/
    Nemjutottam be a Q3ba, 13. helyről várom a rajtot.
  • linimil
    #8977
    Üdv. Segítséget kérnék. 1 évadban vagyok lotussal. Eddig a 3. vagyok a vb-n. Volt egy 2. helyezésem is, amiből 2-is lehetne, de egyet sajnos elbuktam a nagyszerűen programozott nyalókás emberkénken. Most Baracelonában vagyok. Amikor kimentem először a pályára azt hittem meglesz az első győzelmem. Mondom ez sebesség. Rázóköveket lehet szélesíteni. Erre amikor először, mentem nem sikerült, csupán a Q2-be bejutnom. Eddig volt 6. 9. 13. rajthelyem. Elvárják a 15. rajthelyet és legalább a 12. a versenyen. Csak hogy most, is mentem, de nem sikerült bejutnom a Q2be. Pont kiestem, pedig P1ben összedobott setuppal, tudtam volna menni 1:25-t simán. Időmérőn aztán a csapattársam elvert. Ő ment 1:25 én csak 1:26-t. De még ha meg is vertem volna, akkor is messze lettem volna az 1:24-töl, amit a 15. ment. Kérdés van-e valami csoda setup? Eddig 20%-s raceket mentem, mert nem akartam sok időt játszani. Most gondolkodom rajta, hogy felveszem 100%. Hátha jön az eső. Érzem ha végre, nem a legalacsonyabb cuccot fejlesztené a csapat akkor lehetne nyerni is, és nem kéne állandóan tartanom az egyenesben a többieket. Egyéb ötlet? A hivatalos fórumon olvastam hogy, másnak is ilyen volt itt a verseny. Esetleg dobjam ezt a versenyt, és vegyem reálisra, hogy ezerrel kell küzdenem a 17 helyért?
  • Crome
    #8976
    Én is most fejeztem be Suzuka-t. 17. helyről indultam, nagyon durva szakadó esőben feljöttem a 3. helyre. Közben elkezdett száradni a pálya, így az első kettő kiment száraz gumikért. Én maradtam vizesen, de sajnos 6-7 körrel a vége előtt már nem bírta tovább, így be kellett mennem cserélni, mert nem mertem kockáztatni egy defektet. Persze azt meg elrontottam és kemény keveréket rakattam fel, így az utolsó pár körben igen durván védekeznem kellett Vettel és a többiek ellen. Végül sikerült behozni a 3. helyre a Toro Rosso-t.
    Azért persze az is jó volt, mikor épp a híd alatt mentem át, felül meg ment az egyik Red Bull és szólt a mérnököm, hogy közeledek az egyik Red Bull-hoz. :-D
  • szabii98
    #8975
    Én még Suzukában járok, tehát 3 verseny van vissza( Suzukával 4.)
    Alig várom hogy vége legyen, Suzukában 3. helyről rajtolok a két RedBull mögül, a riválisom, Button a 7.ről rajtol. Amúgy ha Button a riválisom, akkor az ő helyére kerülök vagy Hamiltonéra ha legyőzöm? Hamilton erősebb csapattárs, őt szeretném csapattársamnak, de Buttont jobban bírom :D
  • IXEMGabeo
    #8974
    gumikopás innentől ON és rögtön izgalmasabb lett
  • IXEMGabeo
    #8973
    én most a Red Bullnál Vettel mellett egyelőre 2 győzelmem és 1 pole-om van (Melbourneben csak 4. lettem időmérőn) van és a pontversenyt 20 ponttal vezetem Rosberg előtt:D

  • TruckerDave
    #8972
    1 év után Világbajnok lettem elvitt a MClaren.
  • Palinko
    #8971
    amin nagyon remélem változtatnak
  • Firerock
    #8970
    ha legyőzöd a riválist akkor automatikusan kapsz szerződést a csapattól!
  • szabii98
    #8969
    A Torro Rossom nagyon csúszkált , én ahoz szoktam hogy kövér gázzal megérkezek a kanyarba, nos itt minden kanyar rázóköve nagyon csúszós volt, jópárszor keresztbe álltam. Nem vitatom, jó pálya, F1 Challenge 2010ben is elvoltam rajta, majd a következő szezonban sikerülni fog. Suzukát nagyon bírom :D

    szerk.:
    De amúgy valszeg azért csúsztam meg, mert sokszor figyelmetlenül a rázókőn gyorsítottam ( Monzában is ez volt a baj néhol)
  • IXEMGabeo
    #8968
    Szingapúr qva jó pálya, de ott vigyázni kell a sikánokra, könnyen megdobhat és bye bye jó kör...

    nekem ott 1:39:810 volt asszem a legjobb időm Time Trialban...
  • szabii98
    #8967
    Na Szingapúr nem olyan volt mint amilyennek vártam. Pár kör alatt elmentek a flashback-jeim, majd kilöktek és fel kellett adnom. Még mindig vezetek a 0ázás után is, megvárjuk Suzukában mi lesz :D
    Jó lenne ha vége lenne már ennek a szezonnak :D
  • szabii98
    #8966
    Imádom azt a pályát :D Shiftben is azt nyüstöltem :D
  • IXEMGabeo
    #8965
    ott még senki sem futott tökéletes kört...

    asszem talán maga Jacki Stewart mondta
  • szabii98
    #8964
    +9999
    Gabeo: Azért egy Nordschleife-t berakhatnának a két szép szememért :D
  • V43 1105
    #8963
    Mondjuk első az lesz hogy valami normális t-camet állitok, mert ez a középen van a kamera fenn a kékes tetőn nem jön be..
  • IXEMGabeo
    #8962
    Virgin, Merci, Sauber egész fasza volt majd úgyis meglátjuk a többit...

    multi fog a leginkább érdekelni, és persze a Nürburgring:)
  • V43 1105
    #8961
    Szerintem teljesen jó, Di Restaval mennyi fogok menni
  • IXEMGabeo
    #8960
    szvsz a Force India ronda lett:S
  • szabii98
    #8959
    Ha a pontot megkaptad akkor no problem :D
  • aerolive
    #8958
    Ki is írta utolsó körben, hogy a versenyt leintették, nyertes schumacher, erre bemegyek és nem engem ír? lol :D
  • aerolive
    #8957
    Nem kaptak, mivel azt írta a táblázat, hogy mindenkinek adtam 1 kört :D
  • szabii98
    #8956
    Na, egy unalmas Spa után(Rajt-cél győzelem ) jön Monza :P
    Azt nyilatkoztam hogy tuti elmegyek ebből a csapatból, és kaptam egy ajánlatot a Saubertől is, de a Force India és a Williams is érdeklődik. Button jelöltem riválisnak, van esélyem év végén bekerülni a Renaultba, vagy Mercedesbe? McLaren- bár Buttont jelöltem és valószínűleg le is győzöm- nemhiszem hogy leigazolna 1 év után :/
    Amúgy 203 pontom van Spa után és Webber van mögöttem 191 ponttal. Reménykedem :D
  • V43 1105
    #8955
    Utólagos bünti ?
  • aerolive
    #8954
    De ez mi? Spa-ban 4. lettem, erre elsőnek ír a táblázatban és még a pontot is megkaptam, volt interjú is ... ehh