21742
  • szabii98
    #9033
    plusz dijátadót is mutathatnák, vagy csak a himnuszt lejátszani egy-egy győzelem után. :D
  • szabii98
    #9032
    Igeen yeee. :D
    szerk.:lehet lesz felvezető kör is?
  • zzeN
    #9031
    4:35-nél a motorhiba
  • szabii98
    #9030
    A Force India az piros lett igen, de belülről sárga lesz :D
    Amúgy ezek az átvezető videók meg ilyenek kellenének már 2010be is, de majd 2011ben élethű lesz. Remélem nem lesznek megint 'Tippek és trükkök' meg egyéb dolgot, vagy csak nagyon rövid ideig mert rengeteg ideig képes tölteni ez a játék. :D
  • TruckerDave
    #9029
    Nem tévén felvett felvételeken is máskor túl piros volt..
  • V43 1105
    #9028
    TV-n keresztül kamerával felvett anyagra ne panaszkodj már.... majd ha orrod előtt 30-60cm-rel látod akkor, esetleg.

    Kurva jók az animok, átvezetők, mikor Vettel mutogat, az ölelkezések, öröm a futam leintése után, pofás :o)
  • TruckerDave
    #9027
    Első videóban tetszik, hogy tényleg megtörtént jeleneteket tettek bele. Viszont 1:28-nál ahol látszódik a Force India, annak szerintem nagyon nem jó a színe. Tök piros.



    A második videóban tetszik az Indiai pálya. Az jól sikerült. Már nagyon várom. :)
  • szabii98
    #9026
    áhh én elélveztem ez k*rva jóóó :ppp
  • szabii98
    #9025
    sokkal okosabb lesz az AI szvsz :o
  • zzeN
    #9024
    Trailer:

    India:
  • szabii98
    #9023
    egyszerűen királyság lesz ez a játék!!
  • Krisz018
    #9022
    KÉP 1: Lessz SAFETY CAR

    KÉP 2: Lessz SAFETY CAR
  • Krisz018
    #9021


  • TruckerDave
    #9020
    Nem is tudtam, hogy nem mindig találnak bűnösnek :D Egyszer csak jövök vissza a pályára mer mellette állatkodtam, megpördültek miattam, és kiírta ,hogy a bírok nem találtak hibásnak :D


    -Fain a Safety :D
  • szabii98
    #9019
    Malajziát is behúztam. Esős verseny, végén annyira felszáradt hogy alig tudtam bevenni a kanyart :DD
  • llacee
    #9018
    Sziasztok!

    Valami nagy gond van ezzel a játékkal.
    Feltelepítettem, felraktam rögtön a patchet, és minden játék indításkor mikor jönnek fel azok a hülye üzenetek, vagy tanácsok nemtom mik, már a másodiknál megakad, lefagy, újra kell indítani miatta a gépet.
    Már megpróbáltam mindent frissítettem, stb.
    ui: a játékot nem loptam.
  • V43 1105
    #9017
    Félre érted.. :D
  • zzeN
    #9016
  • IXEMGabeo
    #9015
    jaj nem látszik a fején, hogy úgy tesz mintha nem tudná:) mimika sok mindent elárul egy emberről én azt olvasom le róla, hogy hülyéskedik ezerrel:D:D ez a tipikus wtf fej, de ő nagyon jól tudja ennek ellenére, hogy lesz benne SC
  • V43 1105
    #9014
    What the fuck ? Lehet ő sem tudta hogy belekerül-e vagy sem ?
  • szabii98
    #9013
    Én poleból indulok majd, de esik ...:/
    #9010:
    Amint írtam, 10. helyen kívülről gumitaktikával tudsz nyerni(keménnyel rajtolsz), top 10ben pedig korai vagy nagyon késői boxxal.(szerk.:)
    De én könnyűn megyek, illetve haladón. :)

    Amúgy a Meki kajak ennyire eszi a gumit? Nagyon félek Spa-tól mert ott Torro lazán 29 kört bírt keménnyel, Meki mennyit fog? 19et? :SS

    Ja és végre lesz Safety Car :DD :P
  • IXEMGabeo
    #9012
    ja igen, 3. versenyem is megnyertem a Red Bullal Malajziában szintén 4. helyről indultam, esős verseny lerajtoltam mindenkit és jó 26 seces előnnyel beértem még mielőtt Interre kellett volna váltanom:)

    75 pont, mögöttem jön Vettel 33 ponttal, aztán Rosberg 30 és Schumi 28 pontos:D Alonso, Hamilton, Button, sehol sincsenek még Massának is több pontja van náluk:D
  • IXEMGabeo
    #9011
    elárulom neked a Professional AI veszélyesebb, mint a Legend egyes helyeken:D alig van különbség a 2 szinte között
  • Crome
    #9010
    Az baj, hogy ott sem megy. Pedig "csak" profi nehézségen van az AI.
  • IXEMGabeo
    #9009
    egyik F1challenge modban a Safety Cart is lehetett irányítani:D mekkora jó volt
  • barcames
    #9008
    ezek a srácok valamit tudnak!
  • IXEMGabeo
    #9007
    az a fej
  • kcsbubi
    #9006
    Épp az elmúlt pillanatokban erősítette meg a játék Facebook-oldala hivatalosan is: "We know it's been the hottest topic amongst the community for some time now, but we're very happy to finally be able to officially confim that THERE WILL be a safety car in F1 2011!"

    Azaz "Tudjuk, hogy jó ideje már, hogy ez a legfontosabb téma a közösségben, de boldogak vagyunk, hogy végre hivatalosan is bejelenthetjük: LESZ safety car az F1 2011-ben!"

  • adam46
    #9005
    :D jó ez a kép
  • szabii98
    #9004
    ohhyea :DD
  • zzeN
    #9003
  • szabii98
    #9002
    Melbourne-t is behúztam a Mekivel. Nagyon jó ez a gép. 14 ponttal vezetek Alonso előtt, 20al Button előtt, 80 pontunk van összesen és a Ferrarin kívül szinte már senki nemtud meg előzni minket. Vagyis nemhiszem...:D
  • szabii98
    #9001
    Időmérőn ne is próbálj, nemfog menni, nem leszel gyorsabb. Versenyen kell majd nyerned.
  • TruckerDave
    #9000
    Tegnap gyakoroltam fékezési segédlet nélkül Montrealban, és a McLarennel én is megkóstoltam a bajnokok falát :D
  • aerolive
    #8999
    a célegyenes előtti hosszú jobbos előttire gondoltam, balra kis ívben. Padlón át lehet jönni, hosszú jobbos után meg jön a balos váltó. Csak azt élveztem a pályán. :)
  • Crome
    #8998
    A rázókövekkel nincs igazán gondom. A legtöbb problémát a középső/hátsó kanyargós szakasz jelenti. Ott egyszerűen nem tudok elég gyors lenni és féktávokon megelőznek. A hosszú egyenesek végén lévő fékpontokon pedig inkább én előzöm őket.
  • IXEMGabeo
    #8997
    remélem nem arra a balos-jobb kombinációra gondolsz, ahol az AI gyakran megperdült:D az a legszarabb része...szerintem meg a pálya középső szektora a legjobb bezárólag a La Caixa kanyarig:S:S
  • aerolive
    #8996
    Szintén ... itt túl erős lett az AI, mint barcelonában. Célegyenes előtti kanyar szerintem a legjobb része a pályának, a többiről inkább nem is ejtek szót, nem igazán nyerték el a tetszésem.
  • szabii98
    #8995
    Koreában a hosszú egyenes végi rázókőre kell figyelni. Olyan rázókövek vannak, hogy amiket Barcelonában vagy Malajziában megnyomnál erősen, azt itt nem lehet mert ha a rázókövön gyorsítasz akkor csúszol. Az egyenesek előtti rázóköveknél kell figyelned, és a legjobb oldali 2 setupot használd. Itt még én is végigmentem a szabadedzéseken mert nagyon csúszkáltam a Torro Rossoval, de megtanultam szinte a pályát és behoztam 1. helyre 15ről :)
    Ha 10en kívül rajtolsz akkor kemény keveréken menj, de állíts a stratégián alapból mert verseny közben nehézkes. Ha kintvagy boxban kb 2000 méter előny kell, inkább 1500 a mögötted lévőtől hogy kigyere elé . Asszem több tanácsom nincs, csak annyi hogy ha boxba mész akkor vigyázz mert könnyen elcsúszol a boxbejárat mellett, oda nem árt a Flashback.
    Sok sikert :)

    #8993:
    Én Montreálban vágtam oda a Torroval a bajnokok falának :DDD

    #8994:
    Át lehet, de csak ha jól jössz ki a kanyarból. Ha már kicsit is csúszol, akkor falat kapsz :D
  • Palinko
    #8994
    pedig asszem full gázzal át lehet menni