21742
  • V43 1105
    #9314
    Értettem ;)
  • atila4
    #9313
    Jöhetnek a képek :)
  • V43 1105
    #9312
    Nekem még 15 perc.. ha bejön rendelem is PC-re :-D Lövök majd pár screent, ha szeretnétek :-)
  • Tormiee17
    #9311
    Nem lett könnyű a játék,szenvedek vele rendesen,de nagyon tetszik,Williamsel kezdtem a carriert,első szabadedzést letoltam Melbournben,egy laza kis 18. hely nagy nehezen meglett,esőbe indult aztán a végérefelszáradt,eléggé ütős lett :)
  • deakdzso
    #9310
    akkor megnyugodtam, hatalmas köszi! :)
    legkésőbb pénteken meg is lesz... hétvégére már kell :D
  • Totti5
    #9309
    Ha max nehézségre teszed akkor törik az amint hozzáérsz valakihez, persze nem tünik el az egész szárny egyből, hacsak nem rongyolsz bele, de kisebb darabok letörnek álltalában.
  • deakdzso
    #9308
    Nekem egy problémám van a videók alapján (előzővel nem játszottam, így nincs összehasonlítási alap)... mi ezek az ütközések a kanyarokban, és miért nem törik meg olyankor a gép, vagy marad el a szárny vagy valami???
    Van olyan játékmód is, ahol kicsit reálisabbak ezek a dolgok?
  • Totti5
    #9307
    Nem nem. Ami feltünő hogy gyors kanyarokban is simán eltud úszni a segge ( szárazon is ), szóval kisebb a tapadás, és sokkal könnyebb blokkolni is. Kopott gumikkal meg pláne jó lesz. Apró csúszásokat tök jól lehet korrigálni és ha a fékre lépsz ne vág egyenesbe ahogy látom ezen a videón. Nagyon ott van! már tolnám, de csak pénteken tudom majd kormánnyal:(
  • IXEMGabeo
    #9306
    ez nem lesz olyan sima, mint 2010-esben
  • Totti5
    #9305
    Állat lesz esőben.

  • [HUN]FaTaL
    #9304
    És ki a fasz mondta, hogy szim lesz?
  • Palinko
    #9303
    kb olyan mint a 2010 így ránézésre
  • oneal1
    #9302
    ezt azért tudni lehetett:D:D


    Szimeket szeretem én is, de attól függetlenül úgy gondolom hogy élvezetes lesz mint a 2010 es is.
  • atila4
    #9301
    2010 se volt szimulátor. Nem tudom ettől miért várták azt
  • zzeN
    #9300
    Jó nagy h*lye vagy ha azt hitted h szim lesz.(no offense)
  • Dietrich
    #9299
    Ez a game arra jó, hogy valaki a retek klub közvetítése elött toljon pár kört az adott pályán..és tesztelje a vga-at hűtés szempontjából.
    csóka a cipőben izig vérig "szimes" :DDD
    csilivili játék nem szim.

  • Palinko
    #9298
    amerika van :D
  • zzeN
    #9297
    Mondjuk nekem csüt.-ön jön, de azért leszedem + a seed se árt
  • barcames
    #9296
    konzolvilágnál mától már kapni lehetett!
  • V43 1105
    #9295
    Nem is annak szántam... csak ha esetleg valaki nem akarná megvenni boltban, hanem olcsóbban, szívesen segítek .....
  • barcames
    #9294
    ez nem a vatera!!!!!!
  • V43 1105
    #9293
    Lehetséges hogy tudok 4k-ért F1 2011 kulcsot, infó később. :-)
  • Totti5
    #9292
    Egyik konzolboltban délutántól kapható volt.
  • oneal1
    #9291
    miért baj ez?


    én letöltöm, kipróbáloim, de mindneképp megveszem ha boltban is lesz
  • atila4
    #9290
    Várható volt.
  • zzeN
    #9288
    Na ez is kijött...
  • WinStar
    #9287
    jó hogy kitörölték a hsz-emet...pedig télleg kapható Mo.-n.Valaki próbálta már megvenni?
  • barcames
    #9286
    ps3-ra már lehet kapni itthon is :D
    nekem reggel hozzák
  • TruckerDave
    #9285
    Azt én is megnézném :D Valami fanatikus tuti majd csinál hamar :)
  • Muttley
    #9284
    nyomjon fel valaki egy kormányrángatós, kanyarban full-gázt adós
    ALL-ASSIST-OFF video-t a tube-ra
    plz :)
  • ibhu
    #9283
    így van, PC-n 10Giga telepítve :) nem kicsi
  • argo001
    #9282
    Első benyomásokra nagyon kíváncsi vagyok.
    Én még pár napig kénytelen vagyok HD4670-el nyomni. Nem baj, jó annak a medium, hét végére úgyis HD6850-em lesz. :D
  • barcames
    #9281
    mindenre kint van!
    mivel, hogy ma jelent meg amerikában!
  • JUVEfun
    #9280
  • Wlanseraf
    #9279
    Konzolra kint van:)
  • barcames
    #9278
    jól van semmi baj! ;)
  • Tormiee17
    #9277
    Bocs tess :) ne kapd fel azért a vizet :)Béke
  • barcames
    #9276
    csak olvasnod kell!!!!

    Bemásolom mert látom láma vagy nagyon!!!!

    A Karrier módban a program egy ötéves versenyzői életre korlátozódik (nocsak, ezek szerint nem hétéves lesz a legmagasabb - B.), ahol a játékos egy középszintről indul, és - remélhetőleg - a végére egy topcsapatba kerülve versenyezhet. A multiplayer-mód is sokban megújult, erre is nagy figyelmet fordítottak a készítők; végre egy az egy ellen is jót szórakozhatsz egy barátoddal, például az Osztott képernyős üzemmódban. A többjátékos meccsekben idén nem csak 12, hanem már 24 autó is részt vehet egyszerre, egy szobában; 16 hús-vér játékos, a többi hely pedig a mesterséges intelligenciájú ellenfeleké. Különösen izgalmas újítás a Ko-operatív játékmód, ahol két játékos egy csapatot alkotva küzd meg egymás, és a teljes mezőny ellen a bajnoki címért. Épp úgy, mint Sebastian Vettel és Mark Webber: úgy kell együtt dolgoznotok, mint ahogy ők a valós életben, hogy elhozzátok a konstruktőri VB-címet, és lehetőleg valamelyikőtök az egyéni koronát is behúzza!
  • barcames
    #9275
    f1game.hu
    olvasgassál vissza és megtalálod majd!!!
    5 éves lesz a leghosszabb karrier!!!! közép is kis csapatokkal kezdhetünk majd!
  • Tormiee17
    #9274
    Keresd már meg,hol olvastad,mert ez nagyon nagy kamu :)