21742
  • ggbuffon1897
    #9355
    Mindig ledöbbenek, amikor vki abba is belekapaszkodik egy ilyen játék kapcsán h milyen csilivili a grafika (magunk között szólva azért láttam már szebbet), meg hát ez jól néz ki az jól néz ki. Van akit szeretem egyenesen Codemasterék küldtek ide bevédeni ezt a fost. Vmelyik előttem szóló úriembernek meg elmondanám h próbálja ki nyugodt szívvel a GP3-at, ha van egy kis minőségérzéke rögtön megfogja érteni h miért (már ami gameplay különbségeket illeti)

    Nekem mint szimulátorpártinak leginkább az fáj ebben az egész Codemasteres F1es történetben h ebben az egészben sokkal több lehetőség van annál mint amit kiaknáznak belőle (persze nyílván sajnos nem üzletileg). Én nemmondom h Simbin féle szimeket kell csinálni feltétlenül (bár megjegyzem ott se tart olyan sokból megtanulni az alapokat akár billről is , csak 20p helyett 1óra kell hozzá) de azért ilyen koncepcióban se illene játékot kiadni mint ez vagy mint elődje volt. Most vagy csináljanak egy mindenki számára könnyen emészthető arcade-ot, vagy csináljanak egy szimulációhoz azért közelebb álló valamit, mert ez így édeskevés, pláne h most is nyomtam 3órát, de a véleményem az idő előrehaladtával egyre rosszabbra fordul. Persze kismillió finomság van a játékban ami tényleg dícsérhető h legalább megvalósították (KERS,DRS,SC) de magát a gameplay-t egy fokkal se tették közelebb ahhoz, mint amit egy F1ért rajongó érezni szeretne. Mert kicsit olyan a koncepció, h na ittvannak az eredeti pályák, híres versenyzők, csilivili körítés, idei szabályok aztán uccu nyomjátok. Csak épp minőségi gameplay-el felejtették el megtölteni.

    A pörgések továbbra is nevetségesek, az meg pláne h ha nyomom a féket, hátrafelé vált..jesszus

  • barcames
    #9354
    aki szereti a forma 1-et az a játékot is szeretni fogja!!!!!!!
  • Crome
    #9353
    Jövőre meg ugyanez lesz, csak a 2012-es játékra nézve. Tökéletes sosem lesz úgy, hogy mindenkinek megfeleljen. Tényleg nem egy hardcore szimulátor, de szerintem annak is örülhetünk, hogy hosszú évek után egyáltalán kijött egy F1-es játék, ami ha fizikájában nem is, de grafikában azért eléggé ott van.
  • deakdzso
    #9351
    Tényleg, szabályok bele vannak téve? Stop and GO/ áthajtásos bünti, stb?
  • PhantomAss
    #9350
    Szervusztok!
    Én még nem tudtam kipróbálni ezért fordulnék azon társakhoz akiknek már volt benne része! Tudnátok adni információt a szabályrendszer működéséről? Time trial invalid lap és egyébb büntetések valamint bármilyen egyébb frusztráló hiba mint az előzőben (pl defekt probléma)?
  • GPx8
    #9349
    A fórum azért van, hogy beszélgessünk a játékról. Ki mit szeretne, szeretett volna, kinek mi tetszik, mi nem tetszik stb.
    Ajánlom K.Gyuri saját oldalán a fórumot, ott csak az van, hogy mekkora istenkirály SZIMULÁTOR az F1 2010-11... :D
  • akos25
    #9348
    Heh.... Ez már nevetséges, ugyan az a történet megy itt, mint amikor kijött a 2010... Az 2010 megjelenése óta követem ezt a topikot, csak eddig még nem írtam, de ez már fáj... Folyamatosan megy a sírás, hogy így nem szimulátor, úgy nem szimulátor, ez már kicsit unalmas nekem... Igen, vannak a játéknak hibái, ahogy az elődjének is, de akkor is idegesítő ez a rinyálás... Meg miért kell folyton valamihez hasonlítani... Ha az jobb, akkor játszatok avval! Nem tetszik? Ne vedd meg, ennyi! Nem arról van szó, nem tetszhet minden embernek a játék, de legalább ne csináljátok már ezt...
  • atila4
    #9347
    alt+ enter
  • keepernext
    #9346
    mért ablakban indul?
    nem lehet valahogy teljesbe kitenni?
  • Skynet
    #9345
    "legélethűbb F1 játék lesz"

    "Ez így is van."


    Lol....
  • samsung123
    #9344
    Egy majdnem tökéletes játék lenne, de halálom ha a fizikában egy ilyen fontos dolog sriptelt, mint a kipörgés! A Grid és Dirtben sem volt ilyen, itt miért kell???
  • Wlanseraf
    #9343
    Nem kell vérszim.. de ne fix helyeken csússzon már meg a gépjármű:D ez azért arcpirítóan fos....
  • Wlanseraf
    #9342
    Te egy rendkívül értelmes "ember" vagy:D
  • GPx8
    #9341
    Pontosan tudom, hogy miért lett olyan a Codemasters F1, mint amilyen, de azért kár, hogy ezek hiányoznak pl.:
    - "TV style replay";
    - laserscannelt pályák;
    szvsz. ezek nem "vérszim." feltételek.
    Aláírom, hogy a konzolokon - amelyeken a haszon termelődik -,nem hiányzik senkinek a normális fizika. Attól függetlenül az a véleményem, hogy ennyi pénzből simán lehetett volna egy skálázható "rFactor-pro szerű fizikát" (sic!) összehozni (most akkor ne is beszéljünk mondjuk egy iRacing vagy egy NetKar Pro -ról), nem pedig ragaszkodni a Dirt motorjához, ahol már eleve hiányzott pl. az aerodinamika, ami azért az F1-ben eléggé lényeges...

  • Totti5
    #9340
    Mindenen. Ez az F1 grafikailag, hangilag, körítésben, játékélményben, liszensz kihasználásában magasan a legjobb ami valaha is megjelent. Mivel ezek a szimeknél nem prioritások, akinek nem ez kell az játszon mással.

    Ez a játék nem akarja egyik garázsszimet sem alázn , csak szórakoztatni a játékosokat olyan dolgokkal amit másban nem kapsz meg.
  • barcames
    #9339
    sok okos nem jó meg szar, arányt javítani jó csak...
    keserűség beszél belőlük mert csal very lowon megy a játék nekik muhaha
    menjetek a GP3 játszani csicskák!!!!!!!!!!!!
  • GPx8
    #9338
    Konzolokon...
  • Totti5
    #9337
    Talán azért mert nagyon nem álltalános egy pályaautó játékban ez a megoldás ma sem... lehetett volna csak eső vagy csak száraz, de a Codei a maximális élményre megy, így ezt az akadályt is vették.
  • Totti5
    #9336
    "legélethűbb F1 játék lesz"

    Ez így is van.
  • Totti5
    #9335
    Ebbe hol van megemlítve, hogy a vérszimulátoros hardkór rétegnek készül?
  • Dietrich
    #9334
    már a 2010 megjelnése elött azt hirdette a codi, hogy a legélethűbb F1 játék lesz blablabla..semmi köze a pr maszlaghoz. mezei arcade és kész.
  • Dietrich
    #9333
    klippet ezért raktam be..Eau Rouge-ba megcsúszik, szinte meg se mozdítja a kormányt a csóka és nem csúszik ki :D

    retek klub majd a pályákat betudja mutatni a játékon keresztűl erre jó.

  • Dietrich
    #9332
    arányt jó javítani ;)
  • GPx8
    #9331
    "senki nem mondta, hogy szimulátor lesz nem tudom miért ekkorák az igények. Tudtommal a Codemasters amúgy sem szokott szimes játékokat csinálni, nem jó az arcade? nem jó a játékélmény? semmi?"

    Akkor segítenél ezt értelmezni?
    "Unprecedented authenticity. Codemasters has used its unprecedented access to the world of FORMULA ONE to connect the development team directly with FORMULA ONE teams and tyre manufacturers. Extensive consultancy has taken place with a range of FORMULA ONE professionals, including race engineers, mechanics and drivers. This has been combined with real world data including CAD and on-board telemetry to deliver a race experience complete with authentic handling, accurate circuits and precisely modelled racing cars."
  • barcames
    #9330
    ha az új játék annyira fog tetszeni mint a tavalyi semmi baj nem lehet nálam :)8 hónapig toltam ;)
  • GPx8
    #9329
    Nekem meg van Wii-re az F1 2009, az pont ilyen mint ez. :)
  • Wlanseraf
    #9328
    Ahamm akkor kicsomagolni sem érdemes nem hogy megvenni:D
  • lac coo
    #9327
    "....tavaly se értettem mitől volt mindenki úgy oda..a GP3-ban 10éve megcsinálták, lehet kinézetre nem úgy mint ma..."

    Hát pont ezért van mindenki odáig tőle! :DD
  • ggbuffon1897
    #9326
    Ettől a dinamikus időjárástól tavaly se értettem mitől volt mindenki úgy oda..a GP3-ban 10éve megcsinálták, lehet kinézetre nem úgy mint ma, de ez semmit nem csökkent Crammondék érdemeiből. Az AI-ja meg brutálisan jó volt, még mai mércével is, sőt ezt ami ebben van, nagyságrendekkel lekörözi. Kár h azt a sorozatot abbahagyták.

    Ezt a játékot most kifejezetten vártam a tavalyi orbitális csalódás után, de 2-2,5óra játék után rákellett jönnöm h ez se több annál, mint hogy az ember eltöltsön vele pár játékórát aztán shift+del.

    A kérdésem még annyi, mivel a karrier mód 1.évét még nem fejeztem be, h megint uaz a szánalom van, h minden pilóta uanott marad x évig és max vkit kitúrok amikor odaszerződök?
  • Totti5
    #9325
    Pont annyira szimes amennyire kell neki. Akinek szim kell ott van az rfactor az aktuális F1es carsetekkel és olyan fizikával amit csak szeretne.
  • Totti5
    #9324
    Látom a tavalyi sérelmeket még most sem sikerült kiheverni... nem baj legalább jövő évire már ennyit sem pazarolsz és a topikot is megkíméled ettől a vergődéstől, meg hülyeségtől amit leművelsz.
  • IXEMGabeo
    #9323
    7. képen Schumi arca zseniális!
  • V43 1105
    #9322
    Bocs srácok, sietnem kell, holnap hozom a többit, izé ma..!

    Ezekkel a képpel kívánok jó éjszakát :


















  • Palinko
    #9321
    2010 ben 7 szezont nyomtam és útáltam ezt a scriptelt eldobást, még ha billel vagyok akkor is. ez az automata fék sem tetszik pedig már terveztem hogy vadulok safety car alatt :D
    nem bánnám ha évről évre mennének szimulátor irányba egy kicsikét csak. de hát ez így alakul

    mindenesetre valszeg itt is kijátszok egy karriert
  • IXEMGabeo
    #9320
    GP3 tényleg nagyon fasza volt, mennyi beállítási lehetőség akadt emlékszem...

    én ezt is élvezem és minden, ami F1-el kapcsolatos...
  • Skynet
    #9319
    Ha az kihívás hogy megint betanuljam hol eldobható egy autó és egy szaros minardival legnehezebb szinten világbajnok lehetek akkor tessék,de nem igazán értem miért olyan nehéz összehozni valamit ami legalább egy kicsit hasonlít az igazihoz...
    Az hogy milyen a játék fizikája bőven szemléltethető már csak azzal ha megpróbálunk 360-azni állóhelyben....Nevetséges komolyan,mintha egy sufnituning ladát néznék,de még az is többet mutat...
    Nem kell vér szimulátornak lenni de legalább egy szintet megüthetne...Ez az elbutított álszimulátor fos minden csak nem minőség a régi F1 játékokhoz képest...
  • atila4
    #9318
    Szerintem igen is jó! Sokkal jobb mint a 2010. Van egy vicces dolog, mikor kijön a safty car nem mehetsz egy bizonyos közelségbe az előtted lévőhöz mert autófékez. (ez nem kellet volna :S)
  • IXEMGabeo
    #9317
    senki nem mondta, hogy szimulátor lesz nem tudom miért ekkorák az igények. Tudtommal a Codemasters amúgy sem szokott szimes játékokat csinálni, nem jó az arcade? nem jó a játékélmény? semmi?
  • Skynet
    #9316
    1 óra beleölve,játék uninstall,pontosan ugyan az a hígfos mint az elődje.
    Szimuláció a béka segge alatt,az autó előre scriptelt helyeken hajlamos az eldobásra egyébként továbbra is eldobhatatlan még fűről aszfaltra és vissza fűre rángatva is.... Ahol úgy érezték a készítők hogy eldobós rész ott az autó egy kis gázfröccsre is keresztbe tud állni,egyébként bárhol máshol még 2-es fullgázadással sem hajlandó még pördülni sem..
    Az ellenfelek pedig továbbra sem "kőröznek" hanem random dobálja őket a gép a pályán...
    Ami az elődben síkfos volt (szimuláció) sajna egy fikarcnyit nem változott.
    2011-ben ez még mindig édeskevés,főleg egy GP3-hoz vagy f1 2002höz képest....Gáz...De kb erre számítottam.
  • barcames
    #9315
    milyen csapatokat lehet választani az 5 éves karrierben?