21742
  • TruckerDave
    #9398
    A törmelék a pályán látványos volt ? :D
  • burkos01
    #9397
    Nekem volt. A karierben melbornben esős futam. Ömlött mint ha dézsából öntötték volna. A 18. helyről rajtoltam, de előttem az első kanyarban baleset történt, így a 9. ként fordúltam el. De már a következő kanyarban nem tudtam előzni mert kiírta középre hagy safetycar. És a pláne hogy nem én okoztam a balesetet. A következő körben még egy csomó alkatrész volt a pályán és nem ment ki a biztonsági autó.
  • Tormiee17
    #9396
    Én úgy hagytam a kormánybeállítást,ahogy alapból beadta,és úgy tökéletesen működik :)
  • nono28
    #9395
    Sziasztok!

    Volmár valakinél olyan eset hogy a Safety car kocsi bejött?Milyen autó meghibásodások vannak?
  • Csokis
    #9394
    A Warez tiltott a topikban, mégis itt beszélitek meg?! Ott a Warez topik linkje a banner alatt.
  • barcames
    #9393
    Kipróbáltam!
    2 órát játék után nagyon tetszik :)
    a karrier mód nagyon jó lett :)
  • burkos01
    #9391
    Én is azt keresek.
  • Krisz018
    #9390
    Sziasztok!

    Tudna adni valaki egy jó kormánybeállítást?

    Köszönöm előre is !!

    Üdv!
  • V43 1105
    #9387
    Azt hiszem a karakterek kidolgozására nem lehet panasz .. ! :P



  • WinStar
    #9386
    csak nekem lép ki a chínai nagydíj futama alatt? :(
  • Wlanseraf
    #9385
  • Wlanseraf
    #9384
    De azt mondta szimesebb lesz!!!!! namost a scriptelt megcsuszás az egy vicc
  • adam46
    #9383
    Menjél máshova trollkodni, ez a játék nem kemény szimes rétegnek készült, hanem mindenki számára, és a kiadó sehol nem hangoztatja, hogy profi szimulátor lesz. Üdv
  • Muttley
    #9382
    ALL-ASSIST-OFF!!

  • burkos01
    #9381
    Valaki nem tud egy jó kormány beállítást a 2011hez? Geniusom van. De a 2010es beállítása nem jó vele. Nem lehet az úton tartani.
  • WinStar
    #9380
    adj rá pénzt és akkor utána megbeszélhetjük
  • Dietrich
    #9379
    ja
    itt van eredetiben
  • GPx8
    #9378
    STCC - The Game 2
  • GPx8
    #9377
    Vedd meg, akkor majd jó lesz.
  • Dietrich
    #9376
    azért az is érdekes F1 pilóták nem F1 játékkal tolják a neten ;)
    feltételezem simbin-nel..

    Barrichello vezet egy online játékban
  • Endre
    #9375
    Igen vannak, megjelenik a zászló és be is mondja a fülcsibe
  • WinStar
    #9374
    engem a chína nagydíj futamának 5. körében kidob....
  • Dietrich
    #9373
    azért grafikában nem illdomos egy 2005-ös rfactort egy 2011-es játékhoz hasonlítani...de pl. fizikában lehet na ott elég nagy a különbség és ha kijön az rf2 vegyük elő a témát újra?
    ez a hivatalos F1 játék a sony éra után, nekik van valamilyen szinten hozzáférésük az adatokhoz pár évre visszamenőleg az rf-nek semmi. Ebből nézve elég silány amit kiadtak..
  • akos25
    #9372
    Talán azért, mert a célközönség számára az irányítás, a fizika mellékes.... Habár szvsz azt is megoldhatták volna, hogy a szimesek is örüljenek, pl úgy mint anno TOCA Race Driverben, abban is volt egy Arcade és egy Simulation mód.... Lehet rossz példát hoztam fel, de hirtelen ez jutott eszembe... :)
  • Dietrich
    #9371
    a fizikai része is ebbe a körbe tartozik..na attől meg nagyon messze van...
    ha azt mondják a legjobb arcade játék ami F1-re készült nem szólna senki egy szót sem..
    kers, szárnybizgere van bene egyébként?
  • IXEMGabeo
    #9370
    igen a 2011-ig gondoltam abba nem tartozik bele 2011 nem is akartam megemlíteni, tudom, hogy kicsit PES stílusúra csinálták a tavalyi FIFÁ-t
  • [HUN]FaTaL
    #9369
    Lófaszt volt ugyanaz, pont a 2011 hozott változást (új graf engine pl. a PC-s verzióban is), idén megint rengeteget fog változni a játék.
  • Totti5
    #9368
    Sok lenne sorolni milyen újítások voltak, de hogy az egész játék gerincét érintőt említsek: Virtua Pro.

    Grafikailag is mindig fejlődik, a mostani rész is érezhetően szebb. Amúgy hogy ha a legszebb Fifa kell akkor Euro vagy World Cup részeket érdemes játszani, mert ott nincs annyi csapat így jut energia részletesebb kidolgozásra és a csilli villire, viszont messze nem kapsz olyan komplex játékot, olyan játékmódokkal olyan multival mint a Fifába.
  • IXEMGabeo
    #9367
    jó 3-4 évig semmi általában. 2007-től 2011 -ig ua. a kaptafa volt grafikailag is, játékélményben is. átéltem régen, de már meguntam, hogy alig alig változtattak.

    Itt azért komoly dolgokat tettek bele a játékba a 2010-es képest pl a SC, amire kíváncsi leszek, KERS, DRS, multiplayerben is számos lehetőség van végre + az osztott képernyő, Coop Championship, time trial is kibővült, remélhetőleg a box bugok és a büntetések is picit szabályozva lettek mégjobban, remélem nem fogok ok nélkül defektet kapni, mint a 2010-esben és egyéb nyalámságok.
  • Totti5
    #9366
    Ugyan annyi fejlődés van egy Fifában évről éve mint az F1 10 és 11 közt... csak a Fifát te nem játszod és nem érzed át, ezt meg igen.
  • IXEMGabeo
    #9365
    ebben igazad van, tragédia, amit az EA csinál évek óta nem játszom FIFA játékokkal, sőt semmilyen sportféleséggel, mert ua. a kaptafa. Need for Speedeket is meguntam már...

    ez viszont újdonság még mindig mivel 2002 óta nem volt kint F1-es játék és ezért volt öröm a 2010-es. A lényegen nem változtat, ha élvezek egy játékot akkor semmi nem számít itt ez a lényeg...
  • IXEMGabeo
    #9364
    azért sokkal szebb és realisztikusabb, mint egy Rfactor v F1challenge látványra. Hangok is jobbak ezen nincs miről beszélni. 2010-es játék is egy kuriózum volt, ez mégjobb a videók alapján, és úgy vettem észre az idegesítő hibákat kijavították. Úgyis fog még rájönni egy patch...
  • Totti5
    #9363
    Ha így lenne akkor nem lenne ebben dinamikus időjárás... minek erőködjenek vele? anélkül is ugyan annyian veszik meg. Azért ezt gondold át, mert elég merész amit kijelentettél.
  • Muttley
    #9362
    ne máááá, srácok :(
    ugye, all-assist-OFF beállítással is próbáltátok?
    all-assist-off-ban mennyire szimuláció közeli az F1 2011?
  • Totti5
    #9361
    Sokan az túlzás, többen arra készültek hogy végre a silány garázsproject rfactor F1et leváltja egy csilli villi játék. Tévedtek, mert ez nem HC rétegnek készül, ahogy más AAA autós játék sem... akár Forza akár GT ( ezek ketten vannak a legközelebb a szimekhez ) a szimesek mindegyikre tudnak fújolni, akármilyen jó fizika és vezetési modell van alattuk. Más prioritások alapján készítik ezeket, mint egy garázsfejlesztő és mivel itt nem az a lényeg hogy a szimes réteget fogja meg, mert ők profit szempontjából nem léteznek, az a lényeg hogy mindenkit megfogjon és mindenki számára élvezetes legyen az adott játék.
  • ggbuffon1897
    #9360
    Az a probléma , h a játékkészítőket csak a profit és az üzleti célok vezérlik, a minőség készítése másodlagos, vagy fel sem merül. Ez majdnem minden nagyobb cégnél megfigyelhető (elég megnézni pl az EA sportjátékokban évről-évre kiadott bugokkal teli mocskait v összehasonlítani egy 2ksport játékkal)

    Aztán amikor az igényesebbre vágyó fogyasztók számonkérik h ez mégis mi akar lenni, még mi vagyunk a hülyék, amiért nem veszi be a gyomrunk. Elég tipikus sajnos.
  • GPx8
    #9359
    "Túl sokat vártak el egyesek a játéktól"
    Sokan, sok pénzből készítették. Pl. egy "garázsproject"-től nem kell sokat várni, de egy Codemasters hivatalos F1 -től? Miért, ne?!
  • ggbuffon1897
    #9358
    hát azért a kockás textúrák eléggé illúziórombolóak..gondolom majd megint jön vmi modder patch ami javítja..
  • Totti5
    #9357
    "magunk között szólva azért láttam már szebbet"

    Mint pl?
  • akos25
    #9356
    Félreértettél, nem a negatív kritikával van bajom, hanem azzal, hogy: " bezzeg az XY játék, ami már 10 éves, sokkal jobb, mint ez, stb..."
    Túl sokat vártak el egyesek a játéktól, pedig tudhatjuk, hogy nem lesz tökéletes, pláne nem mindenki részére...

    Crome: Pontosan erről van szó!