21742
  • barcames
    #9438
    a gumikopás is nagyon jó lett :) a friss gumik féktávon csúsznak rendesen :)
    a gumitörmelékek meg fantasztikusak a pályán.
  • lac coo
    #9437
    Csak nálam áll vissza minden kilépésnél billre az irányítás?
  • aerolive
    #9436
    Ja igen, boxkiállás is javítva, gyors körön szépen félreállnak, akik nincsenek körön. Már csak egy SC szituációt kéne összehozni. :)
  • aerolive
    #9435
    Van ahol csak annyival lehet, ilyen Ausztrália is.

    Amúgy kipróbáltam én is a játékot, szépen gatyába rázták. Irányítást újra kellett tanulni, medium TC-nél is szépen kirakja a seggét a kocsi, ha nem figyelünk. Féktáv is csökkent ahogy én éreztem, meg úgy reálisabb lett az irányítás. DRS és a KERS nagyon jól működik, 2 versenyt mentem eddig, nem sokszor kellett használom, de így is meggyőzött. Végre Nürburgring, már alig várom. :)
  • barcames
    #9434
    előzéseknél iszonyat jó :) előttem ment egy williams benyomtam a drs zónában a drs-t meg a kers-t simán kijött a sebesség különbség :)

    Rajtnál is meg piszkosul jó a kers abban igazad van :D
  • [HUN]FaTaL
    #9433
    Akkor jó, köszi. :)
  • TruckerDave
    #9432
    Versenyen normál sebességel enged boxban ?? Mert szabadedzést mentem még csak és csak 60-al engedett :S
  • patchaou
    #9431
    Az nekem az előző részben is nagyon recés volt :(

    Fatal- Eddig egyszer voltam kint verseny közben boxban, de nem engedett el minden idiótát, nyalókás bácsi szépen kiengedett ahogy kell.
  • TruckerDave
    #9430
    Hogy kell beállítani a játékközben megjelenő kis térképet ?? Mert a grafot beállítottam max-ra nagyon szép a kép, de a kis térkép meg katasztrofálisan rossz minőségű.
  • patchaou
    #9429
    Hali!
    Mit csináljak hogy billel ne csúszkáljak ? Egyszer már véletlenül sikerült beállítanom, de új karriert kezdtem másik csapattal és megint csúszkál. 1 órája állítgatom, de nem bírok rájönni.
    Először segítségek kikapcsolásával ment, szeretném újra úgy.
  • lac coo
    #9428
  • nono28
    #9427
    Szerintem is jobb mint a 2010.És a drs és kers fantasztikus.Sokat segit,főleg a rajtnál!
  • barcames
    #9426
    sokkal jobb a sebessége mint az f1 2010-nek!!!
    drs és a kers bámulatosan jó :) egy jó kört összerakjál nagyon ott kell lenned.
  • nono28
    #9425
    Motorhiba van benne?Illetve az AI pilóták is hibáznak?
  • lac coo
    #9424
    Nincs script, én kipróbáltam, simán megforog mindenhol, nem hc az tény de egész jól el lehet vele autózgatni ! :)

  • llacee
    #9423
    xD
  • [HUN]FaTaL
    #9422
    Valaki?:)
  • GPx8
    #9421
    Tudja, hova van rakva a "megcsúszik" script... :)
  • Totti5
    #9420
    Ügyesen ment:) azért volt pár pillanat ahol szépen megfogta a seggét.
  • GPx8
    #9419
    Sokat nem kell ellenkormányozni. ;)
  • mester1987
    #9418
    Ha valaki ráér, mutatna egy kii összehasonlítást DX9 és DX11 között,

    Köszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #9417
    Miért ír mindenki costumöt?

    A costum az kosztümöt jelent és semmi köze a customhoz, ami viszont egyéni beállítást jelent. :D
  • Attelee
    #9416
    Kormány beállítás

    Nekem DFGT-m van,és fontos tudni,hogy ha kiválasztod a kormányod,és elállítasz valamit,például a steering deadzone,akkor ha visszalépsz már
    eltűnik a kormányod neve amit kiválasztottál,helyette lesz egy costum felirat.És ilyenkor Legalul ki kell választani a Steering Wheel-t.
    Mindez a harmadik képen látható.


    settings
  • Prince of Máté
    #9415
    Sima 5.1 surround volt, de érdekes az 5.1 ennél a játéknál, 2 Front ad le mindent, 2 hátsó ugyanaz mint a Front, centerből pedig csak az aszfaltról felverődő részecskét hangját adja.
  • Dietrich
    #9414
    dehogy nem hangoztatta..
  • Csokis
    #9413
    Hmm... Start->Programok->Blue Ripple Sound->Rapture3D - Speaker Layout progit indítsd el. Itt a Surround 5.1 (ITU) szerepel nálad is? Decoder fülön a Method: Reconstruction?
  • llacee
    #9412
    hű de szép
  • Prince of Máté
    #9411
    Ez érdekes, nekem ALC888 van legújabb driverrel és sztereót kapok... Itt.
  • Scania R580
    #9410
    Jó kis játék lett... és a grafikára se lehet panasz (Ultra High) :)


  • Csokis
    #9409
    Nálam 5.1-ben szól alaplapi RealTek ALC889A chippel!
  • Totti5
    #9408


    Nincs ezzel baj... majd megszokja mindenki idővel.
  • Norbi1990
    #9407
    Esőbe Szingapúron elég jól lehet menni :)
  • szabii98
    #9406
    valahogy sejtettem hogy kaki lesz ://
  • V43 1105
    #9405
    Egy nagy szar az a pálya .. :-)
  • Prince of Máté
    #9404
    És már megint egy újabb 2011-es játék, ami nem képes 5.1-et adni alaplapi hangkártyával... nevetséges!
  • szabii98
    #9403
    Indiáról tudtok onboard lap-t? :D
  • [HUN]FaTaL
    #9402
    Javították a boxkiállást?
  • kjhun
    #9401
    És pc-re mikor lesz?? Ez nagyon gyors volt, hogy egy napra a megjelenés után, már kijött egy patch.
  • barcames
    #9400
    ps3-on van javítás 1.01 25 mb
  • V43 1105
    #9399
    Jöhetne egy realistic t-cam csomag.. sőt örülnék ha valami patchben frissitenék a pilótákat.. Senna pl a Lotus Renaultba.. anyám kivi vagyok hogy fest sityóban.. :PPP