21742
  • palinho96
    #9518
    igen próbáltam.. úgy működik, hogy bemásolod és új karriert kell kezdeni!.. nálam megy! :D
  • Norbi1990
    #9517
    A kerék pörög de nem értem miért. Akárhogy állítasz ezt nem tudod kiküszöbölni szerintem.
  • Palinko
    #9516
    én forces vagyok legalább itt egyszerű a kormány, ha villog a zöld nyitva a drs. csak nem tudom mikor nyissam de szerencsére nem nyissa ha nem szabad.
  • zzeN
    #9515
    Ki melyiket ajánlja? Force India vagy Williams?
  • spiczi91
    #9514
    Egyelőre tetszik, nem szim, de nagyon jó JÁTÉK. Ennek végre a tavalyival ellentétben van játékélménye. Ráadásul elég fura volt, hogy a 18. helyet várják el tőlem és aztán az első nagydíjat 1 perc előnnyel nyertem Hamilton előtt... Itt Expert+Legend szinten pont elég szívás a 19. hely, végre van egy játék ahol hátul szopok az elején és meg kell próbálni egy előretörni. :D
  • barcames
    #9513
    -barcelonában a 3 kanyarban hallok egy nagy durranás bal első defekt:) a kocsi szépen a falba szállt :D
    - malajziában 3 körrel a vége előtt szól a mérnököm, hogy a KERS elromlott :D nem semmi játék lett :)
  • lac coo
    #9512
    A hwsettings xml-ben miért van nálam low-on a grafic ?
  • argo001
    #9511
    Na ez egy jó játék. A KERS+DRS tetszik nagyon, de úgy az összkép is sokkal jobb mint tavaly.
    Ja és szvsz nehezebb a játék. Több idő kell ahhoz, míg igazán belejön az ember.
  • bakkerman
    #9510
    igen,nálam már jött elő monzában,első kanyarban rajt után mindig balhé van,5-en törték össze magukat,és jött is az SC,kuuurvajóóó,végre vannak balesetek,tavaly 1 kezemen össze tudom számolni azokat a futamokat,ahol nem 24-en értek célba...
  • Palinko
    #9509
    általában az egyenesek. de én belső nézetből hajtok szal...

    próbáltam grand prixben előhozni az sc-t monacoban hát nem volt könnyű :D ha carrierben megyek 20% os versenyeket előjön ha úgy adódik?
  • barcames
    #9508
    bitang nehéz a játék :) 5 futam után 51 pontom van :) nem számítottam egy williamsel ilyen jó kezdésre :)
  • aerolive
    #9507
    zöld keretet kap, meg villan egyet a felirat, ha jól emlékszem ... de csak tudod, hogy hol vannak már a zónák. :)
  • llacee
    #9506
    A hang elég érdekes kanyarokban mikor nyomod a gázt, mintha csúszna a kuplung, vagy kipörögne a kanyarbelső kerék, mert felpörög a motor.
    Elég fura így, gondolom egy zárt diffivel már nem csinálná.
  • Palinko
    #9505
    segítsetek már :D verseny közben belülről honna tudom mikor lehet drs ezni? emígy király ausztráliában benyomtam a winget és csúsztam is ki :D kanyar közben persze szóval jobb a fizika és sokkal jobb game mint a 2010 es. amit még nem értek carrier elején most nem kellett évet megadni :D
  • bakkerman
    #9504
    all assist off,tc off,manuális váltó,visszavált 1-be,padlógáz
  • ggbuffon1897
    #9503
    adtam már jó pár játékért pénzt, de ez a széria még nem érett meg erre:)
  • Krisztiam #9502
    sziasztok jobb lett az irányítás?
    érdemes megvenni??
  • atila4
    #9501
    Nem nagyon lehet :S
  • GPx8
    #9500
    Jó, csak az érdekelne, hogy meg lehet-e csóválni az autót, mert a 2010-ben nem nagyon ment...
  • Norbi1990
    #9499
    Még nem próbáltam mert attól nem melegszik feljebb a gumi. 2 gyors kör után mondja a csávókám, hogy optimális a gumi és fék hőmérsékletem.
  • GPx8
    #9498
    Meg lehet csinálni a gumimelegítős "S" csúszkálást, amit a felvezető körben szoktak?
  • Norbi1990
    #9497
    :)

  • aerolive
    #9496
    Kijött a 40 flashback mod, működik valakinek elkezdett karrieren?
  • bakkerman
    #9495
    nyomtam egy futamot monzaban a sauberrel,és erőből csak kers-drs kombóval tudtam megelőzni egy rönőt,kurvajó,eddig tetszik nagyon! :) legenden all assist off
  • WinStar
    #9494
    my f1-be az edit profilnál.
  • oneal1
    #9493
    tudtam ma játszani vele egy órát a játékkal.


    Továbbra sem szimulátor a dolog, de végre vége a padlógázos hülyülésnek legalább.
    Élvezetes vezetni, de nem úgy sajnos hozzá állni továbbra sem mint egy szimulátornak.


    Kers, Drs is rendben:)


    bár brazíliában egy futamon nekem elromlott:D mármint a kers:)
  • cargame
    #9492
    Ez a live profil, hogy a busba mukodik?
  • palinho96
    #9491
    hogyan tudok új carriert kezdeni? :D
  • Norbi1990
    #9490
    Értem, akkor életbe nem fogom őket megtalálni :D
    Köszi.
  • [HUN]FaTaL
    #9489
    Nem próbáltam még a játékot, de az előző rész is a live profilba mentette, nem külön fájlba, így a setupok nem fájlként, hanem adatonként voltak megosztva.
  • Norbi1990
    #9488
    Azért kérdem mert akkor feltölteném valahova, hogy lelehessen tölteni.
  • GPx8
    #9487
    :)))
  • bakkerman
    #9486
    a szerelők beépítik a kocsiba
  • Norbi1990
    #9485
    Hova rakja a setupokat amiket csináltam?
  • Tormiee17
    #9484
    ahha változtattam,az volt az érdekes,hogy futam elején +2 környi benya volt benne,és végig a közepes keveréken volt a benzin,és a futam vége fele a 2. kiállás után már elkezdett mínuszba menni,és akkor már spórolgatnom kellett,rá kell még jönni,hogyan kell használni.
  • aerolive
    #9483
    A nehézségi szinteket még mindig nem értem. Legend-en időmérőn 18. vagyok, 17-től majdnem 1 másodperccel kapok ki, egyel alacsonyabb szinten meg 0.2-vel verem a másodikat és nem tudnak javítani. :/
  • TruckerDave
    #9482
    Azt hogy tudjam állítani az üzem anyag keveréket azt az ablakot hogy hozom elő ? Be van állítva a kormányra, mint a 2010-ben, hogy melyik a balra jobbra stb. de nem csinál semmit.
  • MinimumGame
    #9481
    Gameplay
  • barcames
    #9480
    kormánnyal? :P
  • V43 1105
    #9479
    Mediumon tolom :> meg abs , throttle control.. racing line, automata fék ilyenek nincsenek :-D