21742
  • Master91
    #9679
    F1 Challenge 99-02-be volt ilyen. imádtam. mikor be mondta a mérnök, hogy pl " Hakikken has lost his rear wing", akkor játék pause, hakkinenre mentem a + meg a - gombbal, replay gomb, és néztem hogy bénázott.
  • szabii98
    #9678
    Palinho és V43 a topik két kockája /bocsi/ ők nagyon benne vannak már, ebben biztos vagyok! :D
  • barcames
    #9677
    valaki már karrierben végig tolt egy szezont?
    milyen csapatok ajánlanak szerződést?
  • IXEMGabeo
    #9676
    +1
  • bakkerman
    #9675
    amit én hiányolok,az az,hogy nem tudom replay-nél váltogatni az autókat,tehát pl.: én vagyok alonsoval,de én egész futamon első helyen mentem,minden izgalom nélkül,viszont szeretném megnézni mögöttem a csatákat,akkor átváltanék webberre,és akkor őt követném ahogy csatázik stb...ilyen van az rfactorban,volt az f1 cselendzsben is
  • Nohab
    #9674
    Szabad hely a C-n? Esetleg a D-n, ha van.
  • RYO21
    #9673
    Nálam a végén csak restart race és continue van. Replay nincs
  • Totti5
    #9672
    Igen, de ezt a 10 mps visszajátszást igazán elfelejthetnék már és egy visszajátszás manager sem lenne rossz, ahol le tudod menteni pl és bármikor visszanézni. Mondjuk a kameraállások a visszajátszásban továbbra is kritikán aluli, ezekkel az gép körül forgó mozgó állásokal.
  • aerolive
    #9671
    A verseny végén elvileg igen.
  • RYO21
    #9670
    Rendes replay van a játékban? Nem erre a 10 másodperces szarra gondolok.
  • atila4
    #9669
    Én 20 %-os versenyeket megyek és úgy a vége felé volt olyan :D
  • Totti5
    #9668
    Lenyomtuk az évadnyitó futamot COOPban Xboxon. Hatalmas volt! Végre van spectator üzzemmód.
  • Firerock
    #9667
    Akik hiányolják a SC-t!
    Be van kapcsolva mindenkinek a teljes törés szimuláció?
    Mert nekem sokszor volt már SC a játékban...
  • zzeN
    #9666
    Sajnos nem:( Mondjuk kizártak, és nyomtam egy restart-ot.
  • [HUN]FaTaL
    #9665
    volt sc?:D
  • zzeN
    #9664


  • GPx8
    #9663
    Customra (vagy vmi ilyesmi) kell állítani és úgy elmenteni, mert a felismert kormánynál mindig a default beállításokat hozza vissza.
  • [HUN]FaTaL
    #9662
    Amikor kiírja hogy press start akkor a kormányon nyomj gombot minden indításnál és akkor nem fogja elfelejteni.
  • pzs
    #9661
    Sziasztok !

    Következő a problémám. Minden egyes belépéskor be kell állítanom a kormány beállításokat pedig be van kapcsolva a mentés és el is menti. 1 logitech DFGT vel tolom . A 2010-vel nem volt semmi ilyen problémám.Ha valaki tud rá valami megoldást azt előre is köszönöm.

  • lac coo
    #9660
    Nálam ilyen nincs :))))
  • paj01
    #9659
    Hat remelem lesz hozza vmi tweak.
  • Prince23
    #9658
    aha, köszi. akkor kimarad az életemből az f1 2011.
    f1 2010-et boxon játszottam végig, de ott nem volt irányítási probléma.
  • Csokis
    #9657
    Mármint, ha van egy Xbox 360-ad otthon és annak a controllerét akarod? Mert lehet, de kell hozzá egy vevő egység is, amit pl. itt tudsz megvenni olcsón! Ha meg most szeretnél venni egy vezeték nélkülit, akkor olyat keress, amihez már adva van ez a vevőegység (Xbox360 wireless controller for windows néven szokott lenni).
  • Prince23
    #9656
    Vezetéknélküli Xbox360 kontrollert lehet "csatlakoztatni" PC-s F1 2011-re?
  • GPx8
    #9655
    Ez nekezeli úgy a kormányokat mint az iRacing...
  • paj01
    #9654
    Hi

    Nalatok nincs problema a gazpedal deadzone al? 0-ra allitva is majdnem felutig nyomom a gazpedalt mire reagal, tehat mar csak maradek uton tudok jatszani a gazzal ami eleg nehezze teszi a finom adagolast. Thrustmaster RGTm van es iracingbe nincs ilyen gondom. Feknel is hasonlo a helyzet de az nem annyira zavaro. Ilyen kis gazpedal uttal szinte olyan mintha analog lenne...
  • TruckerDave
    #9653
    Olyan a graf beállításoknál nem nagyn van.
  • atila4
    #9652
    Nézzétek meg a nagyobb féktávokon és kanyarokban az ideális ív mellé egy idő után gumidarabok rakodnak le és ha belemész feltapad a gumidra :D Ez nagy pont (Y)
  • WinStar
    #9651
    nah arra gondoltam,elv. abba lehet játszani pl. úgy hogy a barátom gamepaddal én meg bill.-el nem?És azt hogy lehet elindítani?
  • [HUN]FaTaL
    #9650
    A split screen az osztott képernyő, nem coop mode.
  • WinStar
    #9649
    már ha az a spleet screen :D
  • WinStar
    #9648
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne hogy coop bajnokságban hogy tudok játszani?Mert valami szöveget dob kid,e semmi :S
    Dirt 3-nál is ez volt a problémám :S
  • Firerock
    #9647
    mirror
  • Crome
    #9646
    Persze, valóságban az sincs, hogy egy nap alatt x darab nagydíjat futhatok vagy újra kezdhetem a karrierem, nem? Viszont ha valamit beleraknak a játékba, az azért jó, ha nem csak 99%-ban működik, mert annak nem látom semmi értelmét, hogy az első leintése után miért ne lehetne fb-et használni.
  • TruckerDave
    #9645
    De angolul hogy van ? Még nem vagyok perfect :D
  • Norbi1990
    #9644
    Grafikai beállításoknál.
  • TruckerDave
    #9643
    vissz.pill tükröt, hogy kell bekapcsolni ??
  • Firerock
    #9642
    ez volt a kedvenc kamera packom!
    Biztos működik? Nem bugos?
  • MinimumGame
    #9641
    Singapore
  • sajtburger
    #9640
    ha véget ér az 5 szezon a 2010.ben akkor mi történik? Kezdődhet előröl az egész, vagy kaphatok esetleg még egy szerződést? Újra a ferrarihoz kerültem, de ott már versenyeztem és a mercihez szeretnék menni, ha nem lehet akkor inkább elkezdek egy új 5 szezonost..