21742
  • lac coo
    #9720
    De be kell ! :)
    És minimum 20 % versenytáv kell, többit nem tudom én csak legenden játszottam eddig ..

    De mit vagytok annyira ráizgulva az SC-re, addig jó amíg nincs bennt! :)))
  • nono28
    #9719
    Akkor nemkell bekapcsolni hogy legyen Safety car?
  • lac coo
    #9718
    Kijön az, csak olyan baleset kell, mikor az ideális nyomvonalon mozgásképtelen AI marad....

    gumi törmelék ( DX9 -ben készült kép; így pontosabb a kormány...):

  • nono28
    #9717
    neked működik a Safety car?
  • nono28
    #9716
    nekem meg a Safety Car
  • barcalaci84
    #9715
    versenyen nálam nem működik a DRS,mi lehet a probléma?

    (DRS zónában 1 mp-en belül vagyok)
  • nono28
    #9714
    ricsi a a törésmodellt maximumra huztam de sehol se találom a sc-t hol lehet bekapcsolni
  • ricsi0104
    #9713
    szívesen.
    nekem a split screen nem akar működni
  • nono28
    #9712
    köszi ricsi te látom értelmes vagy.
  • ricsi0104
    #9711
    annyi az egész hogy minimum 20%-os futamot kell menni, és a törésmodellt maximumra kell kapcsolni, és akkor lehet bekapcsolni az sc-t
  • nono28
    #9710
    Énse hardon nyomom,mondjuk amatör szintnél bese lehet kapcsolni az SC-T?
  • nono28
    #9709
    Jólvan na bazzeg kérdezni lehet nem?
  • menedzser
    #9708
    én nem hardon nyomom. azt meg nekem egy szóval se mondta senki a géjmben, hogy 20%, de kösz.
  • palinho96
    #9707
    -.-" basszus.. ennyi értetlent! 20%-os távnál HARD szinten BEKELL KAPCSOLNI az SC-t.. 5 éves kistesóm is MAGÁTÓL rájött és még angolul is alig tud..
  • CB 31 Szmötyi
    #9706
    Rájöttem hogy nem nekem szólt de tudnátok segíteni?
  • menedzser
    #9705
    nekem grand prixnél fullra van állítva a törés az autóknál és alul azt írja ki, hogy safety car off.

    wtf.
  • nono28
    #9704
    Én 100% versenytávot nyomok.Külön kell bekapcsolni az SC-t?
  • palinho96
    #9703
    az nem neked szólt!
  • Dietrich
    #9702
    20% versenytáv és hard mod ekkor SC - on-ra kell állítani
    így tettél?
  • nono28
    #9701
    Mit kell állitani,kell-e egyáltalán állitani valamit hogy a Safety Car kijöjjön a pályára ha gond van!?
  • CB 31 Szmötyi
    #9700
    Hogy érted hogy mind a joyon melyikbe hol állítsam?
  • np
    #9699
    Mind a kettő joy-on nyomj egy startot.
  • CB 31 Szmötyi
    #9698
    Lécci segítsetek!
  • Norberto91
    #9697
    Split Screen módba van SC?
  • WinStar
    #9696
    Split Screen-t hogy kell használatra bírni?Előre is köszi a választ!
  • CB 31 Szmötyi
    #9695
    Sziasztok!

    Szeretnék segíséget kérni.Logitech G27-m van és nem tudom beállítani az F1 ben. Bekapcsoltam meg minden, de a beállításoknál a kormányzást gázd nem lehet állítani.Segítsetek léccives.

    Előre is köszi.
  • V43 1105
    #9693
    Min múlik
  • szabii98
    #9692
    x'DDDD
    alig várom h énis játszhassak :$ :d
  • V43 1105
    #9691
    Hát most na.. xD 2010 nem jött be ennyire, de ez Bár ez a Red Bull.. eléggé fos talicska, megy meg minden de.. mégsem az igazi :( a Force Indiát imádtam :$ ha jövőre leszerződtetne a McLaren vagy a Merdzsó.. tetszene! :-) Mai nap kedvenc részlete, 20%-os verseny, Malajzia tolom neki mint az állat, startnál volt egy cuki baleset az egyik HRT kicsuszott és mintha a Monzai futamot láttam volna telibe trafált jó pár középmezőnyben levő ótót.. SC bejön, mondom fasza.. azért is mert a rajt különösen jó lett.. aztán rajtam lógott Vettel, Button, Alonso, Hamilton.. kicsúsztam és megelőzött Vettel és Button, aztán Button és Vettel helyet cserélt a boxba együtt mentem Buttonnal, kerékcserém gyorsabb lett mint az övé, átvettem a vezetést szépen ki a pályára aztán NYERTEM, de kajak leizzadtam teljesen.. viszont visítottam is.. aztán végül : ÉN, VETTEL, BUTTON lett az eredmény, de az az animáció volt mikor jönne oda a második a versenyzőnk meg rá legyint, szóval Vettel ellett küldve a bús picsába XD
  • szabii98
    #9690
  • pzs
    #9689
    Úgy néz ki működik köszönöm !
  • V43 1105
    #9688
    Amúgy kijött az első real t-cam csomag, Chong jóvoltából : LINK

  • V43 1105
    #9687
    20%-osat. :-) Csak enyhén ráfüggöttem XD Már második szezonban járok Kinánál XD
  • nono28
    #9686
    Nagyon jó.Nálam sose jön be a safety car,miért?
  • ricsi0104
    #9685
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni tőletek hogy a split screen üzemmód hogy működik. Valami olyasmit ír ki hogy el kell érni bizonyos szintet hogy használni lehessen, melyik szintet?
  • szabii98
    #9684
    3 körös versenyeket mész?:D
  • IXEMGabeo
    #9683


    valamelyik nap kértétek
  • V43 1105
    #9682
    Jam, megnyertem :-) Esetleg az lehet döntő még, amikor a riporter bácsi megkérdezi, hogy kit tartasz riválisodnak akkor azt a pilótát nevezd meg ahová mennél csapat, én pl odaböktem hogy Vettel és Christian Horner küldte is az emailt :D
  • barcames
    #9681
    és vb-t nyertél?
    mert én nem hiszem, hogy a williams-el megnyerem max 4-6 hely körül leszek!
  • V43 1105
    #9680
    Attól függ... nekem HRT, Lotus, Williams, Virgin és Red Bull ajánlott szerződést. :-)