21742
  • palinho96
    #9761
    de nem ésrzékeli :) :DD
  • [HUN]FaTaL
    #9760
    Egyiken sincs külön start gomb, megnyomod az egyik gombot rajta és kész.
  • palinho96
    #9759
    Srácok tényleg erre a Split Screenre én is kíváncsi lennék!
    (Kormány vs Gampad vagy Billentyűzet)
    (Kormányom: Genius Speed Wheel 3 MT - nincs rajta START GOMB)
    (GamePadem: Kraun Kr.k7 - nincs rajta külön START GOMB)
  • palinho96
    #9758
    én is a törököknél tartok! :D
  • szabii98
    #9757
    nah végre Törökország :P
    MrZéka:
    Én is azt keresem és nem találom. De anélkül is betudsz menni a pitbe. :)
  • MrZéka
    #9756
    Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy alapbeállításokon mi a boxba való bekérés, hogy szeretnék menni?

    A gyorsbeállításokon hiába teszem be, hogy intermed gumit akarok, azt mondja ok, de kimenni nemtudok:D

    Másrészről nem árt gyakorolni a boxkiállásokat:D

    Előre is thx a válaszért:D
  • lac coo
    #9755
    Szóval senki nem tudja miért lép ki mikor betöltené a id-met?
  • bakkerman
    #9754
    így van,aki alapból úgy ül le ehhez a játékhoz,hogy tudja nem szimulátor,annak nagyon kellemes órákat okozhat a gém,jópár futamot letoltam,de még mindig tud újat mutatni nekem a játék,az AI sokat fejlődött
  • Dietrich
    #9753
    miért amit én írtam érthetetlen? :)
  • Krisztiam #9752
    sziasztok
    hát én is kipróbáltam a játékot, szerintem fejlődés az előzőhöz képest..
    grafika szép, bár az én gépemen szaggat teljes grafon :)
  • szabii98
    #9751
    na én csak egy +1-t tudok adni az előttem lévő pozitív kommenteknek. A játék nagyon jó, DRS+KERS müxik rendesen és jól van optimalizálva, medium beállításokkal nem forr a laptopom. Zsír!
  • szabii98
    #9750
    holtjátékon csiszolnom kell még. ti milyen kormány beállítást ajánlotok? nem pedállal játszom, csak kormány kell. 50%on van az én kormányom de ez még sok..:D
  • WinStar
    #9749
    miylen mindkettőyojon?Én bill.-el akarom tolni,barátom meg gamepad...mi a start gomb ott? xD
  • aerolive
    #9747
    Mindegy, mást tényleg nem tudok. Rádióba azt mondja, hogy DRS offline, dolgoznak a hibán.
  • barcalaci84
    #9746
    akkor lehet tényleg meghibásodott, csak furcsállom hogy nem mondja a csapatrádió...
  • pzs
    #9745
    Sziasztok !

    Megosztom a tapasztalataimat.Túl vagyok az első versenyen.Amikor legelőször játszottam akkor nagyon idegesített a kameramozgás és az újfajta hangok.Kb 2-3 game után az kell , hogy teljesen megszoktam és tetszik.Az előző részhez szerintem 1 kicsit talán nehezebb lett , de nyilván a szimulátortól még nagyon messze van.A grafika talán szebb az előző részhez képest ,de ami nagyon pozitív hogy sokkal jobban van optimalizálva.A drs és a kers hez idő kell , de szokható. Az AI is sokat fejlődött.Én azt gondolom jó úton halad a CM.Aki hezitált , hogy megvegye én azt mondom , hogy ne gondolkozzon azt a 8K simán megéri. Mindenkinek jó játékot kívánok.
  • aerolive
    #9744
    Mindig szürke, csak a zónában lesz zöld, ha időn belül vagy.
  • IXEMGabeo
    #9743
    úgy látszik ez a DRS gyakran meghibásodik...
  • barcalaci84
    #9742
    nekem teljesen szürke...eddig csak törökben akartam használni , de nem ment , és így visszagondolva nálam mindegyik pályán eddig szürke volt versenyen...
  • aerolive
    #9741
    Igen, kétségkívül. :)
    A probléma meg nem tudom mi akkor, csak a meghibásodásra tudok gondolni. Ha jól tudom mindegyik csapatnak van, KERS nincs a 3 kicsinek. Egyik pályán se megy?
  • barcalaci84
    #9740
    nektek versenyen zöld a DRS felirat?
  • IXEMGabeo
    #9739
    9733. látom bocsi...mindenesetre, akik nem ismerik a szabályokat azoknak akkor is hasznos info...

  • aerolive
    #9738
    Szerintem jobb lenne, ha visszaolvasnál, szépen kulturáltan leírta, hogy előzési zónában, 1mp-en belül nem megy neki. :)
  • IXEMGabeo
    #9737
    azért mert nem ismered az F1 szabályait

    leírom kulturáltan mentsétek el a HSZ-t és tegyétek ki bannerba:D

    versenyen csak akkor lehet a DRS rendszert használni, ha az előtted haladót 1 másodpercen belülire közelíted meg, ráadásul az előzési zónában lehet csak is...időmérőn korlátlan

    előzési zóna asszem minden pályán 1 egyenes szakasz, Monzában kettő a Parabolica után és az Ascari sikán előtti rész...
  • barcalaci84
    #9736
    edzésen tökéletesen működik nekem is a DRS , viszont a versenyen nem működik...
  • lac coo
    #9735
    az miért van, hogy gondol egyet és mikor tölti be a profilomat bejelentkezéskor egyszerűen leáll ? Ha kitörlöm a sevegame könyvtárat akkor megy...
    warez az oka?
    Mert ha igen, fene tudja még meg is venném, régóta vadászok valami szórakoztató árkád játékra...
  • aerolive
    #9734
    próbáld ki time trialba, esetleg más kocsival.
  • barcalaci84
    #9733
    első két körben természetesen nem is lehet szabály miatt nyitni a szárnyat , de nekem utána sem nyílik...
  • aerolive
    #9732
    Van, hogy elromlik menet közbe, általában 1-2 körig, de egyébként működnie kell.
  • barcalaci84
    #9731
    nekem működik az SC (karrier módban játszok)

    de valaki segítsen , miért nem működik versenyen a DRS?
  • lac coo
    #9730
    És a carrier mod is 20 % versenytávon, hard fokozaton van?
    Sőt ahogy olvasom fórumokon még a törést is be kell kapcsolni .
  • IXEMGabeo
    #9729
    karrier módban nincs ezekszerint? akkor ez jó nagy átbaszás. Úgy lenne az igazi
  • Tormiee17
    #9728
    Igen,azt látom,de aki azt kérdezi,hogy miért nem tudja bekapcsolni,azok mind a karrier miatt kérdezik.
  • lac coo
    #9727
    Azt nem tudom, még nem próbáltam, nagyon nem is érdekel ...
  • Tormiee17
    #9726
    De karrierben nem lehet kapcsolgatni az SC-t.
  • lac coo
    #9725
    De egyébként ott kell, ahol a versenytávot is állítod: a race setting-nél !

    Versenytáv 20 %, minimum hard nehézség és akkor on-ra lehet kapcsolni az SC-t .
  • lac coo
    #9724
    Belinkelném, de most megint ba...ik elindulni :))))
  • nono28
    #9723
    Valaki legyen szíves linkeljen be hol van az ahol belehet kapcsolni a SC-t.Köszönöm előre is.
  • nono28
    #9722
    Dificulty Level ezen belül fullra állitottam a törés modellt és sehol se látok olyat hogy Safety car on-off
  • nono28
    #9721
    Aha és hol lehet ezt bekapcsolni?