21740
  • __Jacek__
    #20580
    VR lesz nem lesz? Vagy majd 2028-ban?
  • alma2
    #20579
    Mig mas jatekban, pl dirt, kiulsz a motorhaztetore, hogy az esot a szelvedon ne lasd, csak magat, azt, hogy zuhog, itt megoldja a gyerek ezzel a gusztustalan idealis iv dologgal, meg az autok feletti nevvel, ez igy azert tobb mint vicces. "kovesd a neveket" meg a "zold sarga csikokat" es lasd meglesz a jutalmad..
  • adam46
    #20578
    Vannak úgy videók:



    Ennek a srácnak csak a csatornáját linkekelem sok videó van

    Grafika, de főleg a fények sokat fejlődtek. Hangok is egész jók, autó mozgás is, többi kb ugyan az, mint a 2018-ban. Viszont végre kapunk egy szép táblázatot, amiben mutatja, hogy hogy állunk a szektorokban. :D Valószínűleg megveszem.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.05.19. 10:49:56
  • adam46
    #20577
  • lac coo
    #20576
    :D
  • b-type
    #20575
    sztem a tavalyi Mclaren-nél ezek rendben vannak. :)
  • adam46
    #20574
    Az új Francia nagydíj a legjobb pálya szerintem, ami az utóbbi években bekerült. Nagy jó a ritmusa, sikerült is nyernem a Mclaren-el, mondjuk egyenesben még mindig elpicsáznak, de karosszériában sikerült sokat fejleszteni, viszont ezekkel az interjúkkal kilehet engem készíteni.

    Megkérdi még Kanadában, hogy sok guminyomot hagytál a falon, ami wtf? még nem is súroltam a falat és van két ilyesmi válasz:
    - Igen, azt hiszem vissza kell ülni a tervezőasztalokhoz és az alapokról újra kezdeni a fejlesztést,
    - Nem emlékszem ilyenre, vissza kell néznem a felvételeket

    Kiválasztom a 2. választ, erre a csapaton belüli megbecsülésem csökken kb 5-10 %-ot... Aztán jön a Francia nagydíj, a Q3 elején kezdek egy 5 perces elektronikai hibával, majd jön az interjú: Hogy érintett engem ez a hiba? Kiválasztom azt, hogy Szerencsére a csapat gyorsan és jól dolgozott, hamar elhárult a hiba. Erre esik a népszerűségem megint 5-10%-ot. Ez mi a picsa?
  • latyaaa
    #20573
    Sziasztok.
    Ha lehetne akkor kérnék egy kis segítséget. 2 szezont lenyomtam már az f1 2018ban, és van egy trófea a: Best laid Plans és fogalmam sincs mit kéne csinálni. Értem hogy fejlesztést kéne elveszteni ide nem tudom hogy hogyan? Mit kell csinálni, mire kell figyelni?
    Köszönöm
  • Amergin
    #20572
    Újabb videó az F1 2019-ről
  • Amergin
    #20571
    Én a Microprose Formula One Grand Prix -el kezdtem a '90-es években és a Microprose GP 3-al fejeztem be anno vagy 15 évvel ezelőtt
    Tavaly télen kezdtem el újra játszogatni és olyen ez, mint a biciklizés, nem felejti el az ember.
    Persze ez óta sokat fejlődött minden, de akkor ez volt a csúcs minden téren. Mai szemmel persze gyermeteg, de akkor élvezetes volt ez is. Meg persze nem volt internetes játékba beépített time trial, így mindenki magának kellett állítgasson mindent, régi szép idők...
    Amúgy hogy válaszoljak is: a karriernél mindegy mit állítasz, mert majd úgy is belejössz és túl könnyű lesz.
    A car setupokra meg azt mondom, hogy inkább próbáld ki a time trial TOP menőinek a beállításait, biztos meg lesz az az egy, amelyik fekszik neked.
    Persze nekem is megvannak minden pályára a jól letesztelt beállítások, de mindenki máshogy vezet, így egyáltalán nem biztos, hogy amivel én vagyok gyors azzal a leggyorsabb más is.
    Nekem általában nem a legjobb 10 time trial-os idővel rendelkezőnek a setupja jön be, hanem olyan valakié, aki lehet, hogy csak az 58. legjobb időt mente, de én az övét mentettem el magamnak, mert én azzal tudok a legjobbat menni.
    Szóval próbálgatni kell...
  • Amergin
    #20570
    Nem látszik a pupillája: zombi üzemmódban van Claire Williams
    Más.
    "Meg kell a szívnek szakadni!" -szokták mondani pejoratív értelemben.
    Ám ezúttal tényleg...
  • fazerus
    #20569
  • Arsenal95
    #20568
    Sziasztok kezdonek karrierbe milyen beallitasokat javasoltok? 4eve jatdszottam utoljara f1el akkor jol ment.
    Illettve nektek milyen autobeallitasok valtak be?
  • Amergin
    #20567
    Igen, a tribünön ő veszi át a konstruktőrös serleget, de a boxfalon, aki azt mutatja, hogy "Yessss!" meg ő tapsol lent a tömegben, az ki?
    A többi csapat animációjában a csapatfőnök tapsol lent (Arrivabene, Toto Wolff, Christian Horner, stb...). Az a fiatal csóka, aki az ő helyükön áll én őt kérdezem.
  • Timbu
    #20566
    Paddy Lowe
  • Amergin
    #20565
    Nem hiszem hogy sokszor látható:
    Williams győzelmi animáció (1:29-től, aki nem akarja kivárni)
    Csalódás volt: azt hittem, Claire Williams ott lesz az animációban, de nem...
    Akkor vajon ki ez a mókus ott helyette?
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.05.12. 21:43:07
  • adam46
    #20564
    Nyomtam most Monacot, amúgy is elég szenvedés nekem a pálya, de kvalifikáltam a 8. helyre, aztán versenyen visszaestünk Alonsoval a 14. helyre, jött a 2. boxkiállásom ő 8 mp-re volt tőlem, behoztam 2mp-re, erre a váltó elkezdett szarakodni, nem váltott fel/le, erre visszaestem a 18. helyre, majd magához tért a váltó, majd megint beszart, aztán beérek a célba. Ezután a mérnököm közli, hogy mekkora szar volt a teljesítményem, wat? Az nincs leprogramozva, hogy lássák a hibákat bakker?
  • Danecay
    #20563
  • GPx8
    #20562
    Kiváncsi vagyok, hogy az új verzióban újraaszfaltozzák-e a Hungaroringet? :)
    (Utolsó előtti kanyarban a 2018-as ban még ott a huppli).
  • peti79
    #20561
    Ilyen volt nekem is többször. Legutóbb a saját csapattársam lassult le, én is kétszer köröztem le. Azt gondoltam, hogy motorhiba. Legközelebb én is megnézem közelebbről a hiba okát.
  • alma2
    #20560
    haha ez jo!
  • Amergin
    #20559
    Mostanában figyeltem fel arra, hogy néha több körös hátrányba kerülnek versenyzők. Pl az azeri nagydíjon Bottas neve mellett +5 kör volt a végén...
    Most meg a kanadai nagydíjon Stroll kezdett el rendellenesül lassan menni, de nem motorhiba vagy sérülés, mert nem megy be a boxba.
    Ott töketlenkedik a pályán, kétszer leköröztem már és gondoltam megnézam, hogy mi a fene van.
    Ez van...
  • Amergin
    #20558
    Új
    hírek
  • Amergin
    #20557
  • Danecay
    #20556
    A karrier módban nem lesz elérhető az F2 teljes szezonja, már amennyiben erre gondoltál.
  • GPx8
    #20555
    Biztos túl van fújva... :D
  • lac coo
    #20554
    Ha vizuálisan látszik a kopás én nem bánom, jó ez .. :)
  • adam46
    #20553
    Mondjuk azt én sem értem. :D Meg a középen lévő csíkot sem, ami mélyedésnek néz ki az első két keréken.
  • macleody
    #20552
    Hát, elég hülyán néz ki, hogy a gumi fele kopott, a másik fele meg még 10 kör után is fénylik mint Salamon töke.
  • adam46
    #20551
    Fények mintha jobbak lettek volna, de az este továbbra is inkább szürkület. Viszont végre megkapjuk az új gumik fényes felületét, ami aztán lekopik? El sem hiszem!

    Viszont azt szeretném tudom, hogy ezt a köcsög piros/zöld/lila sávot melyik agyavesztett UI Designer hagyta jóvá, hogy berakjuk a látótérbe. Oké, egyedi kamerát használok, de ezt a játékon belül is lehet állítani, tehát gondolhattak volna rá, hogy szar helyen lesz. Sose látni tőle normálisan...


    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.05.05. 16:20:11
  • lac coo
    #20550
    https://www.facebook.com/wtf1official/videos/431763194050482/
  • Robertoo21
    #20549
    Sziasztok,

    kezdőnek mondható vagyok és nem régóta kaptam meg a 2018-s kiadást.
    A kérdésem az lenne, hogy a "0"-val felnyitható menu job oldalt. Abban hogyan tudok le fel menni és állítgatni a dolgokat?
    Az ERS-t kellett volna állítanom, de nullával felhoztam és tovább már nem jutottam.
    Billentyűvel játszok.
    Köszi a segítséget, előre is.
  • Amergin
    #20548
    Ha így lesz akkor:
  • dr Kotász
    #20547
    Beépítik a kampányba. A 2019-es F1-be nyilván csak a 2018-as F2-ből lehet feljutni ezért még logikus is, amit csinálnak.
  • [HUN]FaTaL
    #20546
    A 2018-as szezon elérhető. Onnan tudod/tudnád felkűzdeni magad az F1 idei szezonjába, szóval nem teljesen kizárt. :)
  • Rony94
    #20545
    Reménykedtem benne, hogy esetleg az F2-t beépítik a kampányba és gyakorlatilag a játékosnak az F2-ből kell felküzdenie magát az F1-be. Ez kurva jó lenne, de ha csak később kerül bele a játékba, akkor ez kizárt dolog lesz. :(
  • mariakandras
    #20544
    Sziasztok! Nemreg sikerult megszereznem a jatek 2018-as reszet, nagyon tetszik! Azt szeretnem kerdezni, hogy az online korozgetesen hogy lehet az, hogy az Ausztral palyan a top elso nehany helyezett kozott 8 (!!!) masodperc van idoben, ahol en autozom, jelenleg az 30 000. hely kornyeken, pedig 5-en mentunk ezredre ugyanannyit.
  • adam46
    #20543
    Igen, így már tényleg valóban más. :D
  • fazerus
    #20542
    Egy fosul fordított cikkre hivatkozni ...

    "The full 2018 season will be available from launch, and the F2™ 2019 season is being digitally added later in the year – complete with online functionality."

    ;)
  • adam46
    #20541
    Néhány hírmorzsa a 2019-ről.

    "A Codemasters ráadásul a bejelentésében megerősítette, hogy az idei F2 szezon később, az év vége felé letölthető formában teszik majd elérhetővé."

    Bravó, ezért megéri gyorsan kiadni!