21740
  • adam46
    #20620
    Nem azt mondom, hogy ultra realisztik törésmodell legyen, de most kb az első szárny törik 4 lépcsőben, a kerék 1 lépcsőben, meg van defekt. Ettől hasra ne essek már. Múltkor is valakinek koccoltam az oldal dobozát, rá 1 mp-re odakerült a koszos textúra. Ezt bőven lehetne fokozni, vagy például megcsinálni, hogy a gumifalról ne lepattanjunk, már az első GRID-ben is megvolt ez csinálva.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.01. 21:49:06
  • Danecay
    #20619
    Nem, játék!
  • Arsenal95
    #20618
    4 futam utan leigazol a Mclarentol a Red Bull valos...
  • lac coo
    #20617
    Jó az egy törés szimulátor izé ,semmire nem jó ...Ne beszéljünk már badarságokat , persze , hogy nem olyan lesz ...egyik sem olyan .
  • GPx8
    #20616
    Az biztos.
  • Amergin
    #20615
    Érdekes...
  • Danecay
    #20614
    Na meg aztán egy olyan törés amiben gyönyörködni lehetne minden bizonnyal automatikusan a verseny végét is jelentené.
  • GPx8
    #20613
    Egy jó törésmodell iszonyúan gépigényes. Lásd: BeamNG.drive.
  • lac coo
    #20612
    Asszem nem enedi az F1 akármi ..
    CM - nek amúgy profi törés cucca van, gondolom erre is rá tudnák húzni ha akarnák ...
  • adam46
    #20611
    Ez jó kérdés, ezt mondják, lehet, hogy csak lusták. :D Amúgy néha elég fura nekem is, éppen megkoccolom az előttem lévőt, sérül a szárny, aztán nekivágom a falnak kicsit nagyobb erővel és semmi baja...
  • Arsenal95
    #20610
    Engem legjobban a toresrendszer idegesit..barmekkora erovel odacsapom csak a kerek meg a szarny serul..rohej h repulok bele a falba de a kocsi tobbi resz epsegben foldet er.
    Ez licenchiany miatt van?
  • adam46
    #20609
    Nekem a kedvencem, hogy minden hétvégén szopat a meghibásodásokkal. Behúztam a Magyar nagydíj időmérőjét, na mondom minden sárgát lecserélek újra, hogy ne legyen gond, köztük két MGU-t is. 2. körben: az MGU túlmelegedett, teljesítményt vesztünk. Anyááááááááááááááááááááááááááááááááááááádat máÁÁÁÁÁr!
  • Arsenal95
    #20608
    Nekem a kedvenc 30%os gumihasznalatnal hogy uvolt a barom h box box box :D
  • Amergin
    #20607
    Megyek a versenyen, semmi extra, előttem-mögöttem közelben sincs senki, erre megszólal a mérnök:
    "túkárszetvansz! veri impreszivindíd!" -he??? Ez hülye!
    Ezt is javíthanák má'...
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.05.29. 20:50:36
  • Amergin
    #20606
    Verseny váltót minden 6 verseny után szabad cserélni, addig max 50-60%-ban szokott elhasználódni, szóval soha nem romlott még el nekem a versenyek alatt.
    Edzés váltót meg akármikor tehetsz be újabbat, nincs büntetés.
    Ez pedig az én setupom, ezzel vagyok a leggyorsabb (persze mindenki másképp vezet, így nem biztos, hogy mindenkinek ez fekszik a legjobban):

    Team: Mercedes
    Lap Time: 1:40.323
    Race Mode: Time Trail
    Weather: Dry
    Controller Type: Wheel
    Aerodynamics
    Front Wing Aero: 1
    Rear Wing Aero: 4
    Transmission
    Differential Adjustment On Throttle: 100%
    Differential Adjustment Off throttle: 72%
    Suspension Geometry
    Front Camber: -2.50
    Rear Camber: -1.00
    Front Toe: 0.05
    Rear Toe: 0.2
    Suspension
    Font Suspension: 1
    Rear Suspension: 1
    Front Anti-Roll Bar: 2
    Rear Anti-Roll Bar: 3
    Front Ride Height: 1
    Rear Ride Height: 2
    Brakes
    Brake Pressure: 100%
    Front Brake Bias: 52%
    Tyres
    Tyres Front Tyre Pressure: 23.0psi
    Rear Tyre Pressure: 21.5psi
    Weight Distribution
    Ballast: 9
    Itt találhatsz még jó pár beállítást.
  • Arsenal95
    #20605
    Azerbajdzsanra milyen szarny beallitast javasoltok? Illetve ti hany %nal csereltek valtot?
  • adam46
    #20604
    Elég gáz, hogy az új videókban minden animáció, mérnök hang és a többi ugyan az, mint a 2018-ban. Remélem azért cserélni fogják.
  • peti79
    #20603
    Néha-néha van egy-két kicsúszás. Volt olyan is, hogy a pálya közepén volt egy elhagyott első szárny darab. De két szezon alatt nem volt biztonsági autós futamom. VSC is talán kétszer. 50%-os futamokon.
    Utoljára szerkesztette: peti79, 2019.05.28. 16:51:52
  • adam46
    #20602
    Nálam 1-2 szokott lenni a versenyeken. Van, hogy az élről, de a legtöbb hátulról.
  • Arsenal95
    #20601
    Nalatok milyen gyakran fordul elo baleset, kicsuszas amit a gep kovet el? Mert en lenyomtam 4 futamot es ha vapaki velem utkozott meg par mechanikai difit leszamitva semmilyen kieses nem volt.
  • lac coo
    #20600
  • adam46
    #20599
    Remélem azért az AI kap javítást, mert mostanában agybajt kapok a faszságuktól. Elengedni ne tud normálisan, belassít az ideális íven, gyors kör kezdetén mindig kimászik elém a boxból, így 5 méterrel előttem legyeskedik. Féktávokon folyton kilöknek...

    Volt mostanában egy érdekes bug, sárga zászló volt, mert maxi megforgott egyik kanyarban, jön a VSC, tartom a távot, elmegyek a szellem kocsija mellett, ami ott áll a kanyarban, ráadásul gyors kanyarban. Erre 100 méterrel később ott van mögöttem 0,5 másodpercre... :D

    Viszont a Mclarent tényleg sikerült jól szimulálni, minden hétvégén szopat valami technikai hibával. Most az MGU-H volt 80%-on, erre egyenesben 300-ról 200-ra csökkentette a sebességem. :DDDDD
  • adam46
    #20598
    Az csak azért van, mert amikor aranylemezre kerül egy játék és kiadják, akkor azt a verziót szokták törni, majd warezre tenni. Viszont a mai játékok esetében az aranylemezes verzió egy 90%-os játékot takar körül-belül. Mire megjelenik az gyakran 1 hónap és addig sok hibát javítanak, ami már nem kerül fel warezre.
  • Danecay
    #20597
    De legalább elő lehet fizetni a csatornájára havi 990Ft-ért :)
  • lac coo
    #20596
    Nem sokaig neztem, idegesit a ficko.... Egy hp. :)
  • Danecay
    #20595
    Szerintem kicsit túlreagálja a haver, na meg aztán az amúgy sem nem túl sok problémásnak vélt dologról kiderült, hogy ő nézte be, ilyen pl. a Mercedes rajtszámok színe, valamint annak a nehezményezése, hogy a Codemesters nem tüntette fel, hogy a látottak nem a játék végleges állapotát tükrözik, pedig de, a trailer végén "Not all cars featured in this video are final car models" :)
  • lac coo
    #20594
    Rf ben defekt volt az utolso korben... itt ilyen nincs , szimplan kicsit gagyin, felkeszen adjak ki....Nyilvan megoldjak , de warez csapatnak sem mindegy ,hogy ket hetente uj tores kell...

    Amugy meg tovabbra is tartom, jo par hosszu versenyt letoltam, semmi extra sok vagy nagy bugot nem lattam meg.
  • Danecay
    #20593
    Pedig volt valami ilyesmi. Nem emlékszem pontosan, talán az F1 2013-al volt az, hogy először próbaképpen lewarezoltam és minden egyes megkezdett mért körön már a célegyenes végén elfüstölt a motor minden egyes próbálkozásnál, majd megvettem és ezt követően soha nem találkoztam ezzel a hibával.
  • sertrex
    #20592
    Gondolom, maguk a készítők teszik bele a bugot, hogy azután hónapokon keresztül tudják pecselni és így akik warezolják még tovább ne juthassanak hozzá a már javított hibátlan verzióhoz. Teljesen logikus.
  • adam46
    #20591
    A warez magában nem generál bugot.
  • lac coo
    #20590
    Ultra nyomi igy jatszani. Koze nincs se autohoz, se f1-hez , semmihez. Reflexjatek, akar mario kart is lehetne.
  • lac coo
    #20589
    Osszes cm jatek kiadaskor tele van hibaval, szerintem ezek jo resze siman warez miatt van....
  • IXEMGabeo
    #20588
    rossz videot tettem be bocsanat ezt tessek megnezni

  • IXEMGabeo
    #20587
    egyebirant erdemes megnezni, hogy az elmeletileg 1.0-as verzio hemzseg a hibaktol es a sracnak igaza van, hogy nevet az egeszen

  • IXEMGabeo
    #20586
    nekem a GP3 es a GP4-es F1-es jatekok voltak a kedvenceim szinten
  • Arsenal95
    #20585
    Miert van az hogy lenyomom az ausztral hetveget (idomero esos volt) normalis beallitasokkal, egyetlen megcsuszas nelkul!! Bahreinre allitok picit sz auton h jobban menjen az egyenesekben erre mar az elso szabadeszesen nemtudok egy kort menni mert a kanyarokba minden apro fekezesre kierepulok a kocsival a picsaba, Wtf?!
  • oneal1
    #20584
    lehet tudni már, hogy az irányításon változtatnak e valamit a korábbi évekhez képest?

    Esetleg van videó amin erről beszélnek vagy beszélhetnek egyáltalán :D
  • latyaaa
    #20583
    Teljesen egyetértek:) De tudod... ebben az országban mindenki faszagyerek :D Ért a focihoz, pénzügyekhez, és természetesen az forma1hez is :D
  • Amergin
    #20582
    Szerintem írjátok meg neki, hogy nyomi, mert úgy játszik, ahogy neki jó...
    Esetleg ti is feltehetnétek saját videót, amiben leoktatjátok, hogy hogyan kell nem gusztustalanul játszani ilyen körülmények mellett...
  • GPx8
    #20581
    T-Cam nézetből nyomni eleve nyomor... :)