21742
  • lac coo
    #9801
    Akkor mint begyöpösödött szimulátoros a véleményem:


    JÓÓÓÓ lett!

    Régóta vadászok valami könnyű árkád autós játékra, Shift-et próbáltam, katasztrófa az input, nem lehet egyenesen menni vele...
    F1 2010 -et próbáltam az már túl gagyi volt nekem, sínautó. Nem várom, hogy szimulátor legyen de valamit azért csináljon az az autó, ne csak mintha gyufásdobozokat lökdösnék két billentyűvel :))

    F1 2011-ben derekasan javítottak a fizikán, végre megforog az autó, stb. Persze messze nem olyan mint a kedvencem a Ferrari Virtual Academy , de ez nem is baj, sose akart olyan lenni.

    Lényeges jellemzőit az F1-es versenyzésnek meglepően jól megcsinálták : KERS, DRS, új gumik hidegek és csúsznak, dinamikus időjárás stb.

    Grafika no comment, nem kell bemutatni első osztályú .AI elfogadható, ha csak nem állunk meg apálya közepén vagy nem megyünk csiga lassan nem igen fognak összetörni minket.

    Hangok szintén szuperek, a McLaren visszaváltás hangja egyenesen hátborzongató :DDD

    Voltak vele gondjaim, késett a kormány , lefagyott bejelentkezéskor, de ezeket elég jól megoldotta, hogy megvettem eredetiben .

    És ami a lényeg a versenyzés élményét, különös tekintettel az F1 sajátos világára nagyon jól adja ! Lehet tekergetni a keveréket, izgulni, hogy elég lesz-e a benzin, gumik között markáns különbség van a rádióüzenetek szintén jók.

    Izzig-vérig árkád játék , de a jobbik fajtából, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki ( még szimulátoros kollégáknak is ! :) ), amit vállalt azt 100%-ban hozza is, nagy ritkaság ez manapság !!!
  • aerolive
    #9800
    meghibásodott
  • nono28
    #9799
    Na most a Safety Car megoldódott,most olyan gondom van hogy a DRS nem mükszik.1 mp belül voltam button mögött de nem zöldült meg a DRS felirat.Tud valaki segiteni?
  • viga
    #9798
    Köszönöm a segítséget a visszhangzás problémára követtem a leírást,most már csak az a gond hogy abszolút nincs motorhang, környezeti zajok,fékhang,guminyikorgás,összetörés hang van de a saját autó csak motorhang nincs.
  • MrZéka
    #9797
    Van még egy kis gond. Lagolt a játék, utánanéztem, és a leírtak szerint a replay.pbf fájlt írásvédetté tettem, illetve a configban a shadow maskolást 0-ra.

    Egy verseny tökéletes volt, majd a következőnél (Kína) újra ez van.:S

    Volt nálatok ilyen? Hogy oldottátok meg?
  • palinho96
    #9796
    (= xdd
  • V43 1105
    #9795
    omgz.
  • palinho96
    #9794
    mennyi??? :O..
    mindjárt kérdek mamától lovettát oszt felmegyek csabára megveszem! :D xdd
  • palinho96
    #9793
    de! :D
  • barcalaci84
    #9792
    ez szerintem az ideiben már nem így va...
  • lac coo
    #9791
    Nekem vagy 20 fps-el jobban megy mint az előző. bár azt sokat nem néztem...
    Amúgy mediamarkt-ban 6990 Ft ...
  • macleody
    #9790
    Próbáltam már de nem megy. Azért köszi.
  • palinho96
    #9789
    alap (=

    Olvastam, hogy sokaknak nem megy az angol interjúzás!..
    Ha nem nagyon érdekel mi van oda írva Angolul , de JÓ interjút akarsz adni, akkor
    MINDÍG a JOBBOLDALI tehát a három választási lehetőség közül balról a HARMADIK verzió midíg a kíváló (pozitív) interjú!
    ezt a tavalyi F1 2010-es fordításomból következtettem ki!

    (Az első interjú negatív.. a középső semleges)
    A középső interjú választ akkor nyomd, ha rövidre akarod zárni a beszélgetést!!!
  • nono28
    #9788
    Köszi rendben!
  • palinho96
    #9787
    vanavan :D
    csak minimum 20% (asszem kel la Profi szintis) és a törésmodell FULLRA bekapcsolva!
  • nono28
    #9786
    Üdv!

    Karrier modban van Safety Car?Mert a versenyhétvégén ott látom hogy bekell kapcsolni.
  • V43 1105
    #9785
    Jó hír hogy Daimon, egy magyar srác elkezdett F1 2011 alá is festegetni ^^,





    Aki esetleg töltené is , annak itt a link !

    Én örülnék ha az általunk választható sisakokat is megcsinálnák ^^, mert a mostaniak borzalmasak :(
  • szabii98
    #9784
    'csak'
  • aerolive
    #9783
    Egy évvel/generációval újabb kell azért hozzá, nekem már nem megy ultrán, csak high-on.
  • V43 1105
    #9782
    Küldd el nekem postán a kormányt
  • CB 31 Szmötyi
    #9781
    9778ra valaki légyszives
  • [HUN]FaTaL
    #9780
    Szerintem nagyjából ugyanaz.
  • Fyrex
    #9779
    szevasztok! izmosabb gép kell ehhez, mint az előzőhöz, vagy van rá esély hogy ez kicsit több fps-el fut? esetleg ugyanaz? előre is kösz!
  • CB 31 Szmötyi
    #9778
    Sziasztok!

    Még 1 szer megkérdezem.Hogy tudnám a játékba a logitech G27-t használatra bírni?Mert bekapcsolom de semmi a kormányon semmi nem müködik.Léccives segítsetek.

    KÖszönöm
  • szabii98
    #9777
    még nincs, de remélem lesz az interjúk miatt :D
  • lac coo
    #9776
    Próbáld frissíteni !
  • zozyk
    #9775
    Van már hozzá "normális" magyaritás?
    A 2010-hez való nekem nem tetszett,csomó minden nem volt magyar...
    ( vagy van abból valami extra verzió is? Vagy csak az,ami a magyaritasok.hu-n van)

    Üdv:zozyk
  • macleody
    #9774
    Van valakinek ötlete miért nem megy a Rapture3D?
  • aerolive
    #9773
    Nincs benne, stratégiánál beállítod, hogy mikor kelljen kimenned, és akkor jelzi. Vagy csak bemész magadtól. De nekem eddig jó volt a gyári beállítás.
  • Totti5
    #9772
    zixboxszríszikszti, szóval akkor felejtős:) jó lenne ha peccselnék...
  • palinho96
    #9771
    G27-re FFB javítás! :D
  • deakdzso
    #9770
    bazzz... most nyomtam le az első versenyt... megvolt a 12. hely, erre az utolsó kanyarban kicsit szélesen mentem és 2en is elmentek mellettem... váááá
  • zzeN
    #9769
    Most akkor ez mi is ez?
  • palinho96
    #9768
    kormányod? :D
    Ha G27, akkor ez a megoldás :)
  • Totti5
    #9767
    Maláj verseny szakadó esőben gép gyorsabb volt, de tartottam végig. Az utolsó körben a célegyenes ráfordítónál egy picit kellett ellenkormányozni a kigyorsításnál és Webber olyan fél méterrel megnyerte a futamot előttem

    Amúgy ha kikapcsolom az FFB-t akkor is van FFB ( nehéz hírtelen tekerni ). Nálatok is ilyen? zavaró mer, így nem egyszerű az ellenkormányzás...
  • palinho96
    #9766
    ennyih. ott a pont! :D
  • argo001
    #9765
    Kösz. :D
    Nagyon szeretem ezt a játékot, sokkal jobb mint a 2010.
  • palinho96
    #9764
    Pörögjünk srácok! :D

  • palinho96
    #9763
    gg! (:
  • argo001
    #9762
    Na, megnyertem a Magyar Nagydíjat. :)